גיבוי מידע רציף: OwnBackup הישראלית מגייסת 7.5 מיליון דולר

החברה מציעה פתרון לגיבוי ושחזור לארגונים גדולים המשתמשים במערכות במודל SaaS

צוות OwnBackup חוגגים את סגירת סבב הגיוס, מקור: OwnBackup

OwnBackup הישראלית, המספקת שירותי שיחזור וגיבוי Cloud-To-Cloud, הודיעה היום (ה’) על סגירת סבב גיוס B בהיקף של 7.5 מיליון דולר. החברה מפתחת טכנולוגיות גיבוי לארגונים שמאפשרת להם לגבות את כל המידע שלהם שנמצא בענן – הכוונה הן ל-SaaS (תוכנה כשירות) והן PaaS (פלטפורמה כשירות), כשבין היתר נכללים בה גם שירותים כמו SalesForce, סלאק ו-ServiceNow. הגיבוי הוא אוטומטי, בתזמונים קבועים וכמובן מאובטחים.

את הסבב האחרון הובילה Insight Venture Partners האמריקאית והשתתפו בו גם המשקעים הקיימים – Innovation Endeavors של יו”ר אלפבית אריק שמידט, Oryzn Capital ו-Salesforce Ventures. המימון האחרון יאפשר לחברה להמשיך להתרחב ולהאיץ את פיתוח המוצרים החדשים, כולל שירותי גיבוי ושחזור עבור יישומי SaaS נוספים.

גיבוי תמידי

מה שמייחד את המוצר של OwnBackup מתבטא ביכולת השחזור וההשוואה המאפשרים התאוששות מהירה ומדויקת של המערכת כולה במקרה של איבוד מידע. הפתרונות האלו נועדו להשלים את כלי הגנת המידע המובנים של ספקי השירות, באמצעות הגנה מפני אובדן והשחתת מידע הנגרמים מטעויות אנוש, ישומים זדוניים או שגיאות למיניהן.

OwnBackup הוקמה בשנת 2015 על ידי ערן כהן ואריאל ברקמן, יזמים בעלי שנים של ותק וניסיון בהצלה ובגיבוי נתונים. מנכ”ל החברה הוא סם גוטמן. המטה של ממוקדם בפורט לי, ניו ג’רזי ומרכז הפיתוח והתמיכה שלה פועל מתל אביב. לפני כשנה וחצי גייסה החברה 3.5 מיליון דולר בהובלת קרן Innovation Endeavors והשותף הישראלי, יובל שחר.

סם גוטמן, מנכ”ל החברה התייחס לגיוס האחרון ואמר כי הם ישתמשו בהשקעה כדי להגדיל עוד יותר את הצוות שלהם ואת היקף העסקים, כמו גם לספק פתרונות חדשים ולהגביר את המודעות לצורך בהגנה פרואקטיבית יותר על דאטה מבוסס SaaS בארגונים.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "גיבוי מידע רציף: OwnBackup הישראלית מגייסת 7.5 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
Oded
Guest

What about CloudAlly?
An israeli company that provides cloud-to-cloud backup services from 2011

wpDiscuz

תגיות לכתבה: