החידון הגדול של שבוע אורקל [פרס ראשון: נקסוס 7]

לכבוד שבוע אורקל ובמסגרת שיתוף פעולה מיוחד עם מכללת ג’ון ברייס-הייטק, ניוזגיק מציג בפניכם את החידון הגדול של שבוע אורקל ונותן לכם הזדמנות לזכות בטאבלט נקסוס 7.

בשבוע הבא יערך שבוע אורקל, האירוע המקצועי הגדול ביותר בישראל בו לוקחים חלק אלפי אנשי מקצוע מידי שנה. כבכל שנה, יתקיימו 5 ימי סמינרים לימודיים מלאים במגוון נושאים המאתגרים את המנהלים ואנשי המקצוע בתחום ה- IT. לבחירתך למעלה מ- 180 סמינרים מקצועיים העוסקים בעולמות התוכן הטכנולוגיים, הניהוליים והעסקיים. זוהי ההזדמנות שלכם לרכוש ידע מתקדם ממיטב המומחים בקהילת הטכנולוגיה והעסקים בישראל ולהינות מחווית Networking ייחודית ובעלת ערך חברתי ועסקי .

רוצים לדעת עוד? כנסו עכשיו לאתר הרשמי של שבוע אורקל בישראל.

לכבוד שבוע אורקל, ניוזגיק מציג בפניכם את החידון הגדול של שבוע אורקל בחסות מכללת ג’ון ברייס-הייטק ואורקל ישראל.

אז איך משתתפים?

בתחתית הפוסט מצורף שאלון בן 8 שאלות הכוללות מידע כללי בנוגע מסדי נתונים, שאלות מקצועיות ומספר שאלות הקשורות לסמינרים השונים שיועברו בשבוע אורקל שיערך בשבוע הבא. על-מנת להשתתף בתחרות עליכם ללחוץ לייק ו\או לשתף את הפוסט הנוכחי בפייסבוק או בטוויטר, לענות על כל שמונה השאלות ולמלא את פרטי הקשר בתחתית השאלון.

הגולש הראשון שיענה נכונה על כל השאלות, יזכה בפרס הראשון: מכשיר גוגל נקסוס 7 מדגם 16GB. הגולש השני שיענה נכונה על כל השאלות יזכה בכרטיס מתנה לשבוע אורקל בשווי 1,400 ש”ח. בנוסף, כל הגולשים שיענו נכונה על כל השאלות יזכו בהנחה של 10% לרכישת הכרטיסים לאירוע שבוע אורקל. במידה ולא יהיו משתתפים שיענו נכונה על כל השאלות, הפרסים יחולקו לגולשים שענו על מספר השאלות הנכונות הגבוה ביותר.

הפעילות תסתיים ביום שישי בשעה 12:00 בצהריים והזוכים יקבלו הודעה על זכייתם במהלך סוף השבוע שלאחר מכן. 

* ההשתתפות אסורה לכל עובדי ניוזגיק, מכללת ג’ון-ברייס-הייטק או אורקל ישראל ובני משפחותיהם.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: