ניוזגיק מחלק לכם הזמנות ל-ThinkNext 2011

בשבוע הבא יערך אירוע החדשנות השנתי של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל – ThinkNext 2011 ולמרות שההרשמה לכנס נסתיימה כבר מזמן, אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע לשם. רוצים לדעת איך? כנסו עכשיו.

ביום ראשון הקרוב, ה-20 במרץ, יערך כנס ThinkNext 2011, אירוע החדשנות השנתי של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל. בדומה לאירוע שנערך בשנה שעברה, גם השנה יחולק האירוע לשני חלקים, כאשר בחלק הראשון יוצגו ביתנים של כ-20 חברות סטארט-אפ יחד עם 10 ביתנים של מיקרוסופט עצמה בה יציגו המשתתפים השונים טכנולוגיות חדשות ויחשפו את חלקם לראשונה לקהל הרחב.

בחלק השני של האירוע, ירצו מספר בכירים במיקרוסופט כולל קי-לו, מנהל חטיבת שירותי הענן של מיקרוסופט, אשר ידבר בהרצאתו על השינוי שמיקרוסופט עשתה בתפיסת הענן, על שירותי החיפוש, הפרסום והתשתיות שהחברה מספקת ועל התוכניות העתידיות.

לאחר הרצאות הבכירים, יעלו לבמה מספר מומחים ממיקרוסופט ומחברות הסטארט-אפ השותפות לאירוע אשר יציגו את החידושים האחרונים עליהם עבדו בשנים האחרונות. בין המציגים נמצא את בלייז אגורה-וייארקאס וערן יניב, מצוות הפיתוח של Bing Mobile, ד"ר גיא הופמן, מרצה ומנהל מעבדות החדשנות של המרכז הבינתחומי בהרצליה וגרגורי הארפר, נשיא חברת Harpervision וחדשן בעל שם, המתמקד כיום בדור הבא של מערכות Telepresence באיכות הבחנה גבוהה במיוחד, טלוויזיות תלת-ממד, למידה מרחוק, הפצה דיגיטלית של מדיה, שרתי בקרה/מדיה ביתיים, התקני מידע אלחוטיים אישיים, טלפונים ניידים, חתימות אלקטרוניות ומדיה עשירה.

רוצים הזמנות לאירוע?

ההזמנות לאירוע אזלו כבר מזמן, אך בשיתוף פעולה עם מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל הצלחנו להשיג כמה עשרות הזמנות לגולשי ניוזגיק בלבד!

מה צריך לעשות בשביל לקבל אחת מההזמנות?

לבחור באחת מחברות הסטארט-אפ המשתתפות באירוע אותה הייתם מעוניינים לראות במיוחד (רשימת החברות המשתתפות מצורפת בתחתית הפוסט) ולהשקיע כמה דקות בתגובה המסבירה לנו למה אתם חושבים שדווקא הטכנולוגיה של החברה שבחרתם היא כל-כך מעניינת ומדוע יש לחברה סיכוי להצליח בעולם האמיתי.

אנא שימו לב כי אתם משאירים בתגובה כתובת מייל אמיתית (כתובת המייל לא תחשף בתגובה עצמה, אך תשמש אותנו על-מנת ליצור איתכם קשר במקרה של זכייה בפרסים).

הבחירה במנצחים תהיה לפי ההסברים המקוריים שאנחנו הכי אהבנו. הזוכים יבחרו על-ידינו לפי הפרמטרים שצוינו ואנו מתחייבים לא לבחור זוכים לפי הכרות או תיאום מראש (אפילו נשמח לתת את ההזמנות לאנשים שאנחנו לא מכירים).

התחרות תסתיים ביום רביעי, ה-16 במרץ בשעה 23:00 והודעה לזוכים תשלח במהלך יום חמישי שלאחר מכן.

.

רשימת חברות הסטארט-אפ שיציגו באירוע ThinkNext 2011

Human Eyes (Snapily)

Human Eyes היא חברה טכנולוגית המתמחה ביצירת, הצגת והדפסת תלת מימד. החברה עוסקת בשלושה תחומים: מסחור הפטנטים שברשותה, תוכנה מקצועית לבתי דפוס להדפסות תלת מימד לנטיקולריות ושירות הדפסות תלת מימד, Snapily.com, להדפסות תלת מימד של מוצרי פוטו (מחברות, גלויות, כרטיסים) ולכמויות קטנות. באירוע תציג החברה מספר טכנולוגיות של החברה, תדגים את המומחיות שלנו בתלת מימד ותכלול דוגמאות להדפסות תלת מימד: יצירת תמונות תלת מימד בעזרת מצלמה רגילה, יצירת תוכן תלת מימדי, פטנטים לשיפור תצוגה והדפסה בתלת מימד, ודוגמאות מ- Snapily.com, שירות האון ליין הראשון להדפסות תלת מימד.

OptiTex

חברת OptiTex הוקמה בשנת 1988, ומאז מובילה עולמית  בפיתוח וייצור תוכנות לענף הטקסטיל, תעשית הרכב,אוירונאוטיקה,חומרים מרוכבים, גרפיקה ממוחשבת ומדיה וכמובן אופנה ושאר תעשיות המוצרים הרכים הנתפרים. OptiTex פיתחה מכלול תוכנות להדמיה בתלת מימד לשוק המוצרים הנתפרים. אחד השימושים בעולם האופנה מלווה את כל שלבי עיצוב הבגד – וכן מאפשר ללקוח בעולם האינטרנט,  ליצור דמות וירטואלית במידותיו ובמראהו ולמדוד בגדים , חוויה "מציאותית" אמינה בעולם ממוחשב

Qlipso

קליפסו מפתחת טכנולוגיות מהפכניות לשיתוף מדיה, ע"י הטמעת חוויות חברתיות בווידאו ומשחקי מחשב וכמו כן מפעילה את אתר שיתוף הוידאו veoh.com. החברה תציג את נגן המדיה החברתי שהיא פיתחה, המטמיע חוויות חברתיות ב- Video on demand.

Net Couch

אפליקצית netCouch  מאפשרת שליטה מרחוק מלאה בכל סוגי הממירים, בטלויזיה ובמערכת הבידור הביתית ע"י מחבר חיצוני זעיר. לנוחיותם של מבקרי Think Next 2011 הפכנו את NetCouch לתוכניה של האירוע. תוכלו לקרוא על כל חברה, לעדכן באיזה ביתן אתם נמצאים ולגלות מיהן החברות שנהנות ממספר המבקרים הגדול ביותר כרגע.

Side-Kick

סיידקיק מפתחת ומוציאה לאור משחקים המבוססים על ממשק תנועה תלת מימדי לקונסולות משחקים, טלביזיות ומחשבים אישיים. החברה מספקת משחקים לחברות חומרה ותוכנה מובילות. באירוע תציג סיידקיק לראשונה מגוון משחקים מבוססי תנועה לכל המשפחה אשר יופיעו בהמשך השנה במגוון טלוויזיות ומחשבים.

Soluto

מטרתה של סולוטו היא לשים סוף לתסכול שחשים משתמשי מחשב. התכנה משלבת טכנולוגיה מעמיקה עם ידע קולקטיבי של המשתמשים, על מנת לזהות מה מתסכל את המשתמש, לחשוף את הגורם לכך וללמוד אילו פעולות מעלימות את התסכול ומשפרות את חווית המשתמש. בביתן של סולוטו תוצג הגרסה החדשה של התוכנה, תנתן אפשרות למבקרים להכיר את הממשק ולהחשף לפיצ'רים השונים בה. בנוסף יפגש ישי גרין (מייסד שותף וסמנכ"ל טכנולוגיה) עם המבקרים בביתן ויראיין אותם לגבי תסכולי הטכנולוגיה בהם הם נתקלים.

Superfish

סופרפיש מפתחת טכנולוגיית חיפוש ויזואלית ומספקת פתרונות אינטרנט ומובייל עבור מפתחים, אתרים ויישומים למשתמשי קצה. הקניין הרוחני הייחודי של החברה משלב בין ראיה ממוחשבת, למידה ואפשרויות חיפוש מתקדמות המספקים יחד חיפוש ויזואלי ממוקד ומדוייק. סופרפיש משתמשת ב"טביעת האצבע" הייחודית של כל תמונה במאגרי תמונות ומאפשרת השוואה למאגר עצום של 110 מיליון מוצרים במהירות ובדיוק. טכנולוגיית החיפוש הויזואלית של החברה יכולה לשמש מפתחים לפיתוח יישומים, אתרים וסרגלי כלים באמצעות שימוש ב-API.

Tweegee

פלטפורמת אינטרנט עשירה לילדים בעלת יכולת לוקליזציה והתאמה בהקשרי תוכן, תרבות, מוניטיזציה ו Fun לכל מדינה. האתר Tweegee הושק כבר בהצלחה ברוסיה, תורכיה וישראל והינו אתר הילדים המוביל בכל מדינה. השקות קרובות בברזיל, גרמניה ואיטליה. Tweegee יציג את יכולות הלוקליזציה בכל מדינה ומבחר רחב של כלים מגניבים שכבר היום מעל 2 מיליון ילדים יחודיים משחקים ברוסיה ובתורכיה. הדמו יכלול משחקי מצלמה מיוחדים, היבטי הגנה על ילדים, עולם וירטואלי ויכולות המוניטיזציה עם גדולי המפרסמים בעולם כגון דיסני, צ'יטוס, לגו ועוד.

WOOJER

החברה עוסקת בפיתוח אביזרים מתקדמים וחדשניים המעצימים את חווית השמע של המשתמש בפעיליות שמע שונות (מוזיקה, משחק, סרטים ועוד) ומוסיפים מימד חדש של תחושה והנאה. טכנולויגה פורצת הדרך של החברה מאפשרת התפתחות ומעבר לדור הבא של חווית שמע. באירוע תוכלו להנות מהדגמה מעשית של אב הטיפוס הראשון של המוצר ההדגמה ממחישה בפועל כיצד Woojer ממקסמת ומעשירה את חווית השמע בפעילויות שונות כגון: שמיעת מוזיקה, משחקי מחשב, צפייה בסרטים ומאפשרת "לחוש את הסאונד".

360in1

In1360 מאפשרת לראות כל דבר בכל מקום תוך שיפור יכולת הערכת המצב, מהירות ואיכות קבלת ההחלטות בזמן אמת. הדבר מושג על ידי לקיחת תמונות ספריות נעות, מלאות או חלקיות בזמן אמת, כך שהמשתמש יכול לבחור אינטראקטיבית כל חלק מתוך הסרט הספרי. באירוע תדגים החברה מחולל התמונות הסיבובי מפיק תמונות ספריות נעות בזמן אמת. הוא מצלם ללא הפסקה עשרות תמונות בשנייה בזמן שהוא חג ב 360 מעלות במהירות של עד 48 סיבובים לשנייה.

Physical Virtue

הפרעות בעמוד שדרה צווארי הן אחת בעיות הבריאות השכיחות ביותר בעולם המודרני. בעיות צוואר גורמות לנטל כלכלי כבד ביותר על החברה המערבית. בהסתמך על ממצאי המחקר הקליני, Physical Virtue משתמשת בטכנולוגיות וירטואליות למטרת הערכה ואימון פונקציונאלי של מטופלים הסובלים מהפרעות בעמוד השדרה הצווארי. ההדגמה תכלול את השימוש בפועל בתוכנה שפותחה תוך שימוש משקפי מציאות מדומה עם חיישני מעקב תנועה. יודגם תרגול אינטראקציה לשיפור תפקוד צווארי בסביבה מדומה. המשתתף ירכיב משקפי VR והתוכנה תקדם את התרגול בהתאם לביצועיו ותנועות הצוואר שלו.

Subber Media

סאבר מאפשרת לגולשים לחפש, לשתף, ולצפות בציטוטים נבחרים מתוך הוידיאו בכל שפה באמצעות כתוביות כתוכן גולשים. השירות מאפשר הוספת כתוביות על גבי הסרטון , ותיקון שגיאות חברתי ע"י כלים אוטומטיים וידניים בכל שפה, צפייה בתכני וידיאו בשפתו של המשתמש, חיפוש וצפייה ישירה בציטוטים נבחרים בתוך הוידיאו, שיתוף ציטוטים וצפייה ישירה מהנקודה בה הציטוט מנוגן וקישור כל מילה או ציטוט מתוך הוידיאו לכל תוכן ברשת. כיום, הוספת כתוביות על גבי סרטון ברשת הינה משימה מורכבת וכמעט בלתי אפשרית עבור המשתמש הממוצע . בעזרת שילוב כלים מתקדמים כמו זיהוי קולי, תרגום אוטומטי, מערכת תיקון שגיאות חברתית , תזמון וסנכרון אוטומטי, סאבר מנגישה את האפשרות למשתמשים לחסוך זמן בתהליך הוספת הכתוביות.

Getonic

מספקת פלטפורמה להפצה ומכירה של מוצרים דיגיטאליים ברשתות חברתיות. המערכת מספקת פתרון מלא ליוצרים ומאפשרת להם להפיץ את מוצריהם ברחבי הרשת ולקבל תשלום באמצעות  SMS ו-PAYPAL. משתמשים אחרים יכולים אף הם להפיץ את המוצרים ולחלוק עם היוצרים את ההכנסות. בתערוכה תדגים Getonic את יכולותיה בתחום ההפצה והמכירה של מוצרים דיגיטאליים. המבקרים יוזמנו ליצור מוצר דיגיטאלי המבוסס על דמותם ולהפיץ אותו בין חבריהם. ההכנסות מהמכירות ייתרמו לגוף ציבורי

TicTacTi

טיקטאקטי הינה חברה טכנולוגית שבסיסה בישראל. החברה נוסדה בשנת 2007 ומספקת פתרונות מבוססי משחקים לכל בעל אתר או בלוגר במאמץ מינימלי, המשחקים מגיעים עטופים בפתרון הפרסומות האינטראקטיבי של טיקטאקטי אשר חולקת את רווחיה עם בעלי האתרים. טיקטאקטי תציג את מערכת הרישום העצמאית עבור בעלי אתרים מקוונים בכללם פייסבוק בנוסף להדגמת הקסם שקורה מאחורי הקלעים הכולל את עטיפת התכנים האוטומטית דרכים להפצתם וכלים לניתוחם, כלים המשרתים כיום את השחקנים המובילים בתעשייה המקוונת.

Briefcam

אף אחד לא יכול לצפות ב–24 שעות רציפות של וידאו. עם בריפקאם הצפיה לוקחת כמה דקות! טכנולוגית תקצור וידאו מאפשרת צפיה של כמה שעות אירועים בדקות, מאפשרת צפיה חוזרת בהקלטה המקורית ומאפשרת זאת בזמן אמת או בזמן רצוי אחר. באמצעות מוצר VS-ONLINE ומצלמת IP, ה-BriefCam יתעד שעות של אירועים ובאירוע יוכלו המבקרים  לצפות בתקציר וידאו של שעות אלה תוך דקות. המבקרים יוכלו גם להתנסות במוצר ע"י הפעלת VS-FORENSICS.

Objet

חברת אובג'ט, חלוצה עולמית בתחום הזרקת פוטופולימרים, ייצור ושיווק גלובלי של מדפסות תלת ממדיות, המאפשרות תכנון של אבי- טיפוס. אובג'ט מאפשרת בניית מודלים תלת ממדים מדוייקים, נקיים, חלקים ומפורטים ביותר ישירות מתוכנת CAD/CAM.

AnyClip

אניקליפ מאפשרת לכל משתמש למצוא, לנגן ולשתף כל קטע מכל סרט. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת וממשק משתמש חדשני מאפשרת לאולפני הסרטים להחיות את ספריית התכנים שלהם באמצעות אינטראקציה ויכולות רכש חדשניות וייחודיות ויצירת הזדמנויות עסקיות חדשות עבור רשת של שותפים עסקיים. אניקליפ תדגים כיצד ניתן למצוא כל קטע בספריית הסרטים אשר ברשותה, מבלי שאלו נערכו או נחתכו מראש ותציג הזדמנויות לשיתופי פעולה ושימושים אפשריים למאגר המידע והקליפים.

JoyTunes

כולנו מכירים את הפער העצום בין התסכול הרב הכרוך בלימוד של כלי נגינה לבין הפנטזיה של עולם המוסיקה. ג'ויטונס מגשרת על הפער ופותרת את בעיית המוטיבציה בלימוד של כלי חדש באמצעות משחק מחשב אינטראקטיביים המופעלים על ידי כלי נגינה רגילים. ג'ויטונס-חלילית הוא משחק מחשב חדשני המופעל על ידי נגינה בחלילית רגילה. המשחק זכה במספר פרסים בינלאומיים יוקרתיים ונהנה מתמיכה נרחבת של מורים לנגינה, הורים וילדים ברחבי העולם.

ZRRO

זירו היא המובילה העולמית בשוק הטאצ'-טי וי. השלט רחוק שלנו לטלויזיה – טלא-טאצ' – פותר את בעית הניווט  והשליטה למשתמש ה- lean back בתכנים אינטרנטיים ואינטראקטיביים בטלויזיה מחוברת לאינטרנט (connected TV). אנחנו מכוונים את המוצר ליצרני הטלויזיות וספקי שרותי טלויזית ע"ג אינטרנט ו/או טלויזיה אינטראקטיבית. החברה תציג כיצד שלט הטלא-טאצ' מאפשר ניווט ושליטה טבעית, חסרת מאמץ, ואיטואיטיבית בתכנים אינטרנטיים ואינטראקטיביים בטלויזיה.

Screenovate

הפתרון של Screenovate משדר את ממשק המשתמש של הטלפון החכם לפלטפורמות מדיה אחרות, כגון טלוויזיה, צג ברכב ומחשב, והופך את הטלפון החכם לשרת אישי חכם. הטכנולוגיה שלנו, הממתינה לאישור פטנט, מאפשרת שיקוף אינטראקטיבי, עם ביצועים מעולים, של ממשקי משתמש, מרכיבי תוכנה בלבד, דרך חיבור Wi-Fi רגיל. Screenovate מספק גם מסגרת גמישה ורבת-עוצמה לממשקי משתמש, לתמיכה בשימושים השונים. ניתן להציג משחק עם קצב תמונות גבוה, הפועל בטלפון, במכשיר טלוויזיה ולשלוט בו באמצעות הטלפון; 2. ניתן להזרים סרט באיכות HD מהטלפון לטלוויזיה ובמקביל להשתמש ביישום אחר מהטלפון בטלוויזיה (חלון בתוך חלון); 3. ניתן להשתמש בטלפון כמחשב עם צג, מקלדת ועכבר, שנרכשו בחנות. 4. חיבור ללא לקוחות דרך דפדפן לטלוויזיה חכמה.

Interlude

אינטרלוד היא חברת מדיה דיגיטלית המעצבת, מפתחת ומשווקת טכנולוגיית וידאו אינטראקטיבית המאפשרת לצרכנים ליצור בזמן אמת גירסה ייחודית ודינאמית של וידאו המבוסס על קטעי תמונה וקול מוקלטים מראש. הנגן של אינטרלוד הוא מוצר אינטואיבי ביותר, מבוסס אינטרנט. המשתמש מקבל במקטעים שנקבעו מראש אפשרויות בחירה המשפיעות על התקדמות הוידאו. הקליפ החדש שנוצר ניתן להורדה, משלוח למכשיר נייד או לשיתוף בפלטפורמות מדיה חברתית או דואר אלקטרוני.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

54 תגובות על "ניוזגיק מחלק לכם הזמנות ל-ThinkNext 2011"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
sagivo
Guest

אני הייתי הולך על JoyTunes מהסיבה הפשוטה שאני לא יודע לנגן.
כל פעם שניסיתי לקחת גיטרה מסביב למדורה בשביל לנסות איזה שיר פשוט, איבדתי עוד חבר שלא יזמין אותי לארועים יותר…
אם יש תוכנה שסוף סוף תגרום לשלומיאל כמוני לנגן בכלי כלשהו (ולא, משולש זה לא כלי נגינה!) אז יאללה, בכיף!

ניוזגיק- תנו לי איזה כרטיס לארוע!!! :)

כץ
Guest

אין לי שום ספק שמכל הסטרטאפים שמשתתפים באירוע – המבטיח ביותר הוא Tweegee.

איזה הורה לא יהיה מוכן לאפשר לילד שלו להתחבר למדיה חברתית שנמצאת תחת הפיקוח של "אח גדול" אחרי ובוגר.

גאוני – לדחוף להם פרסומות כבר מגיל 7 ועוד במסווה של חינוך :)
שלא תבינו אותי לא נכון – אני חושב שזה אחלה רעיון – ועדיף בפלטפורמה מבוקרת מאשר לחשוף אותם לדברים כמו chatroulette.

קניתי. איפה נרשמים?
:)

אלרואי
Guest

JoyTunes
מעבר לעובדה שעניין הנגינה מאד קרוב לליבי – ג'ויטונס בולטים מאד בכך שמה שהם מציגים הולך באופן אמיץ כנגד המגמה של מיידיות, פשטנות ותשומת לב של דג זהב.
לימוד נגינה מאפשר ללומד להכיר את עצמו – את חוזקותיו וחולשותיו, פחדיו וכשרונותיו – באופן הרבה יותר מעמיק ממה שניתן לחקור בשלוש דקות ביוטיוב, או ב140 תוים בטוויטר.
אם יצליחו ולו במעט להתגבר על מחסומי הלוו-טקיות והנון קונפורמיסטיות יוכלו לשפר את חייהם של לקוחותיהם הרבה יותר מאשר עוד שלט חכם לטלוויזיה או משחק גונב זמן כזה או אחר.

דפי
Guest

אני בחרתי ב- Getonic כי אני חושבת שזה אולי אחד הסטרטאפים שממש יכולים לייצר מהפיכה צרכנית. יכולת שיתוף של מוצרי צריכה ברשת עם כל העולם יכולה לשנות את האופן שבו אנחנו צורכים היום דברים ולשנות גם את פני הרשתות החברתיות עצמם.

לדעתי זה אדיר

ערן
Guest

טוב דבר ראשון קראתי את כולם וזה היה קצת מפרך אבל מעניין.
הבחירה שלי היא
Objet
למה?
המוצר שהם מציעים הוא מוצר שיכול להיות לעזר בכל תעשייה קיימת היום, כבר עכשיו יש לו ביקוש בהרבה מקומות, הוא כבר בשימוש במקומות מסוימים ומשיחות שהיו לי עם אנשים כלום היו רוצים כזה דבר אצלם בבית.
המוצר הזה יכול לעזור בהמון תחומים בחיים ואני מאמין שכל בן אדם היה יכול להיעזר בו יותר מפעם אחת במהלך חייב.
כל החברות שהוזכרו מציעות משהו חדשני במידה מה אבל כולם פונים לקהל מצומצם.
המוצר היחיד שפונה לכמעט כל אדם בעולם הוא זה.
לכן אני חושב שהם החברה עם הכי הרבה פוטנציאל להצליח

סער נצר
Guest

אני בוחר ב Tweegee ולו רק בגלל התכנים שהיא מעבירה לילדים. כסטודנט למנהל עסקים אני כרגע באמצע כתיבת סמינריון על חשיפה ברשת. אחת הבעיות הגדולות שלנו כהורים, היא שלא גדלנו לתוך מציאות העולמות הוירטואליים ואפילו לי, כאבא טכנולוגי, קשה לחשוב על כל הסכנות האורבות לבנותי ברשת. ע"י חינוך נכון של הילדים לצריכת תכנים אחראית ברשת ניתן יהיה לצמצם את הסכנות הטמונות ברשת לילדים ונוער ע"י הגברת המודעות שלהם.

אסף
Guest

Soluto – אני משתמש בתוכנה מאז 07/2010 על הנייד והנייח הישנים שלי. בעזרת התוכנה הורדתי יישומים שגרמו למחשבים הישנים להיות עוד יותר איטיים, ומאז הצפיה בתהליך העליה של המחשב נהיה הרבה יותר נעים – בין אם בזכות המהירות שנוספה עם הורדת התוכנות המיותרות, ובין אם בזכות שאני יודע כמה זמן נשאר לעלית המחשב ויכול לנצל את הדקות האלה בצורה יעילה במקום לבהות במחשב בסבלנות יש קץ שמתארך. בזכות חווית המשתמש שתיארתי אני צופה לתוכנה הצלחה, מעניין אותי לראות את הגרסא החדשה ולנסות אותה, ואולי אפילו להציע כמה רעיונות נוספים שאפשר לממש בתוכנה.

דני
Guest

צודק בכל מילה.
תוכנה נהדרת, חכמה, אינטואטיבית, כיפית, עשויה היטב, אמריקאית במראה, ישראלית בחוצפה ובהעזה.
בהצלחה!

גיא מזרחי
Guest

בריפקאם נשמע משהו מאוד מעניין.
כל מי שיצא לו פעם לראות סרט של מצלמת אבטחה יכול להבין למה. זה פשוט זוועה.
טכנולוגיה כזו יכולה לעשות חיים קלים למי שצריך למצוא מחט בערימה של וידאו.

סתם אחד
Guest

אני בוחר ב-Objet.
האפשרויות שהחברה הזו פותחת בפניך הינן עצומות.
ואת יכול כבר משלב התכנון המוקדם לקבל החלטות מקצועיות וענייניות
לגבי המשך התהליך, מה שיחסוך כסף רב לחברות רבות.
בעזרת מדפסות תלת-המימד שלהם, כבר לא צריך להמתין למוצר שהוא "כמעט"
מוגמר ולהתחיל לטפל בו.
ניתן לראות את הדברים כבר משלב התכנון המוקדם ולהתייחס אלים בהתאם.

טל
Guest
טוב כשקראתי את רשימת החברות הייתי בטוח שבפה אחד כולם יגידו כאן "Soluto", אז אומנם אני לא הראשון, אבל אני אצטרף לאסף ואגיד שלדעתי זאת החברה שלדעתי הסיכויים שלה בשוק העולמי הם הכי גדולים. הפתרון של Soluto נשמע לי בעל פוטנציאל אדיר כיוון שלמרות שהוא מכוון למשתמשי המחשב הפחות טכנולוגים, הוא מאוד יקל על חייהם של משתמשי המחשב היותר מקצועיים אשר באופן טבעי (ולעיתים רבות מעצבן) הופכים להיות "אנשי ה-IT" של המשפחה, השכנים והחברים. בכל פעם שהמחשב נהפך להיות איטי, מתחילות הבקשות לעזרה. אז אם מדברים על פתרון לתיסכול, זה יוכל מאוד לעזור לי. ואגב, כבר התחלתי לממש (מאיומים למעשים!)… Read more »
נדב מיכלסון
Guest

טוב אני לא יודע מה אחרים פה חושבים אבל אני חושב שהחברה Physical Virtue היא בעלת פוטנציאל ההצלחה הגבוה ביותר מהחברות שפה פשוט בגלל שתחום הרפואה תמיד היה ותמיד יהיה פעיל, חברה זו עובדת על בעיה שהולכת ומתרחבת בעולם ומשתמשת בטיפול שלא מפחיד את הקהל הרחב משיעזור לו להתפשט ואני חושב שכל הרעיון הזה מאוד מעניין בגלל שהחברה הזו מציגה לנו כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיה בכדי לפתור בעיות רפואיות ללא טיפול מסוכן או חודרני מה גם שהיא מציגה סגנון רפואה שהולך ומתרחב בעולם.

גדעון
Guest
Net Couch מביאה את הפתרון המתבקש כל כך. מערכות האודיו והמולטימדיה הפכו בשנים האחרונות למתוחכמות ומורכבות למשתמשי הקצה הסטנדרטים )כלומר לא גיקים(. אם פעם כבל RCA היה מסכם כמעט הכל היום עם HTPC קונסולות, רסיברים, מקרנים וטלוויזיות מסוגים שונים יש אינספור קומבינציות של חיבורים והגדרות. לקוחות נוטים לדלקם בחנויות שהם רוצים FULL HD בלי הבנה מינימלית של מה זה אומר ואיך צריך להערך לזה מבחינת מכשירי פלט, כבלים והגדרות. ישנם חברות מעניינות ברשימה הנ"ל אבל בשביל לשפוט פתרונות כה מורכבים אני רוצה לראות תפקוד בשטח. Soulto עם כל הכבוד לא מספקים את הסחורה, עדיין לא לפחות. הפתרון של Net Couch… Read more »
עוז
Guest

אני בחרתי ב"Getonic" (פלטפורמה להפצה ומכירה של מוצרים דיגיטאליים ברשתות חברתיות),

אני חושב שאנחנו עוברים לעידן של מוצרים דיגיטאלים, מדובר על תופעה יחסית חדשה שאם פעם דיברנו רק על תוכנות שולחניות, היום התקדמנו אלפי שנות אור בתחום הזה, יש רכישה של תמונות, משחקים, דמויות במשחקים, ואפילו שירים.
התחום הזה חם ומעניין אותי, הייתי רוצה לראות את הפיתרון של החבר'ה מג'טוניק ולשמוע מהם ישירות על השירות.

ביל
Guest

ממה שקראתי נראה לי שלמיקרוסופט יש פוטנציאל מאד גדול להצליח. סדרת המוצרים למשרד מעניינת מאד והרעיון להפעיל את כל נמחשבים באמצעות מערכת הפעלה אחת (שלהם :)) נשמע אמנם יומרני אבל אם הוא יצליח… בקיצור הבחירה שלי היא מיקרוסופט.

כץ
Guest

:)

ברק
Guest

אני בוחר ב-Objet.
יחסוך את כל הויכוחים בבית
רוצים לקנות דירה/ בית
מיצרים בדיוק את המודל
מיצרים גם את כל תכולת הבית- מיטות שולחנות ספות
הבנות חשובות שקנית להם בית בובות חדש
האישה מסדרת ובודקת אם הכל מתאים
וכולם מרוצים ורוגעים לכן שווה

דני
Guest

הפתרון של חברת GETONIC פשוט חבל על הזמן. זוהי מהפיכה של ממש שמאפשרת מכירה ישירה של בעלי התוכן כמעט בכל מקום ברשת. האפשרות לקחת מוצרים בקלות ולהרוויח עם אותו יוצר מאפשרת לכל אחד לעשות כסף גם כאלה שאין להם ידע נרחב באינטרנט.
מהפכני!

יניב
Guest

אני חושב ש- screenovate הם הכי מעניינים.
הפתרון שלהם נשמע פשוט ואינטואיטיבי, ועושה רושם שיש המון שימושים שניתן ליישם עם המוצר שלהם.
סיבה נוספת היא שיש הרבה מאוד ישומים בטלפונים חכמים שלא יצרו להם מקבילה במכשירים אחרים (מחשבים, טלוויזיות, טאבלטים) והמוצר שלהם הופך את השימוש באפליקציה יעודית של טלפון חכם כלשהו למשהו שקוף שאפשר להשתמש בו במכשירים אחרים.
מכיוון שפלח השוק של טלפונים חכמים רק הולך וגדל – השוק שהם פועלים בו הוא קרקע פוריה למוצר שלהם.
בכל מקרה – שיהיה להם (וגם לאחרות) בהצלחה…

שירלי
Guest
הסטארטאפ שהכי מעניין אותי ברשימה הוא Interlude. יצא לי לשמוע על הסטארטאפ הזה מיוני בלוך בכנס מסוים בו הוא הרצה, אך ההרצאה הייתה הרצאת מבוא בלבד והשאירה טעם חזק של עוד. עד כה יצא לי לראות שני קליפים שכבר יצאו בטכנולוגיה של Interlude, האחד הוא הקליפ של אנדי גראמר http://www.andygrammer.com/ והשני הקליפ החדש של יוני בלוך, "להיות עצוב יותר". הטכנולוגיה נראית בשלה ונוחה, ונותנת נפח חדש לצפיה בקליפים מוזיקליים, מאוד מהנה וממה שראיתי עצם השימוש בטכנולוגיה היה כל כך מלהיב כך שגרם לאנשים לצפות שוב ושוב באותו הקליפ על מנת לנסות לראות קומבינציות שונות שלו וגם לשלוח את הקליפ לחברים,… Read more »
זהר
Guest

לי נראה הכי מענין ה Soluto. הייתי תוכניתנית המון שנים ועכשיו עברתי להיות ב IT ויש המון דברים שמתסכלים אותי בתפעול של המחשבים שעליהם אני אחראית. כל מיני אנשים מתקינים כל מיני דברים לא מזוהים ואחר כך אני צריכה לברר למה המחשבים שלהם לא עובדים טוב. במיוחד כשהם טוענים "לא נגעתי בכלום"

עמית
Guest

Superfish, כי הגיע הזמן שהטלפון שלי יבין יותר טוב ממני מה אני רואה! וברצינות , זה נראה כמו צעד חשוב לכיוון של מכונות אינטראקטיביות יותר, שמבינות הקשר.

הילה
Guest

היי
אני מהנדסת אווירונאוטיקה בהכשרתי ומחפשת לשמוע על שילובים של תחוםנזה עם תעשיות שאינן התעשיות הקלאסיים לנושא כמו התעשיות הביטחוניות. הכיוון שאליו לקחה החברה את התחום והשילוב של תלת מימד נשמע לי כמו שילוב מעניין של עולם האווירונאוטיקה עם פיתוחים חדשניים ועולם ההיטק. אשמח לשמוע, לראות ולקבל השראה :)

עמית
Guest
אני מהמר על סולוטו (Soluto) אני משתמש כבר יותר מ- 15 שנה בתוכנות של מייקרוסופט ומחשבים שמריצים גירסאות Windows שונות, וכבר התרגלתי לקלל פעמיים ביום, לבעוט במחשב מפעם לפעם ולפעמים אפילו לדפוק את המקלדת במסך מרוב תיסכול, בגלל הבעיות, התקיעות והאיטיות – אבל כבר שנים שום דבר לא משתנה וכולנו כבר עברנו התנייה לקבל כעובדה את זה שהבעיות האלה הם חלק מהחיים, ופשוט התרגלנו. סולוטו בעצם באה לפתור את הבעיה מהשורש, על ידי ריכוז מידע מהמון משתמשים, ולעזור לכל אחד, בלי ידע טכני, לזהות בעיות ולפתור אותם, החל משלב ה- BOOT המעצבן. אני משתמש בסולוטו כמעט מהגירסה הראשונה שלהם, וזה… Read more »
נעם
Guest

לדעתי רוב הסטארטאפים פה מעולים ויש בהם פוטנציאל אדיר אבל אין ספק שהסטארטאפ שהכי משך את תצומת ליבי הוא ה Screenovate שלדעתי היא גם הפיתוח שהכי יצליח וזאת בגלל
שהמפתחים הצליחו למצוא המכנה המשותף שקיים ברוב המסכים החדשים(WI-FI) והצליחו למנף אותו לטובת הפיתוח שלהם (שימוש בסמאראפון על מסכים אחרים, כגון טלוויזיות, מחשבים אישיים מערכות המכונית וכו') מה שבעצם הופך כל סמארטפון לסוג של סטימר בעל פונקציות מקדמות שמובנה בתוך הסלולארי.
הצלחה מובטחת עקב 2 סיבות עיקריות:החשיפה הרבה למדיה בחיי היומיום, הפופולריות הרבה שנוצרת לסמארטפונים.

סער
Guest

Net Couch – יאפשר נגישות יותר זולה לשליטה במערכות הבייתיות בעתיד אולי נראה ישום לבית הממוחשב.

chaim
Guest

Screenovate לדעתי.
פשוט בגלל השוק הסלולרי שהוא גדול כבר כיום, ונמצא בצמיחה מטורפת.
אם פתרון ההזרמה יהיה פשוט וקל והם יוציאו גירסה עובדת במהירות לשוק – זה יכול בהחלט להיות סיפור הצלחה..

ניצן
Guest

WOOJER אם הם ידעו לעשות מה שמיקרוסופט עשו לקונסולות המשחק עם קינט קרי, העצמת חוויה והוספת עוד מימדים של חוויה אכן הם יצילחו עם המוצר, שיהיה להם המון בהצלחה.
http://www.leaveyourmark.me

liord
Guest

גם אני מהמר על סולוטו.
המוצר בא לתת מענה לבעיות של הרבה מאוד משתמשים. ממשק המשתמש מעניין מאוד ונגיש גם לאנשים שאין להם נגיעה בתחום. ועוד דבר…גאווה ישראלית

idlethought
Guest

אני בוחר ב Physical Virtue, זה פשוט מחמם את הלב כאשר משתמשים בטכנולוגיה גם לעזור לאנשים במצבים קשים ולא רק לשנות סטטוסים , להשאיר פוסטים ולהיות עוד ספק משנה של ספק משנה של ספק משנה של פילוחי נתונים מאתר מוביל כלשהו

שיהיה להם המון בהצלחה

irit
Guest
לדעתי Soluto ואני אסביר נסיון העבר והשקפת העולם האישית שלי לימדו (אותי לפחות), שהמצאה "טובה באמת" נועדה לפתור בעיה כואבת קיימת או לחילופין, מה שאפילו עדיף, בעיה 'כואבת' שעוד לא נתנה את אותותיה עדיין אם לדוגמא ניקח את התפתחות האינטרנט בסוף שנות ה -90 כאלו שהשכילו לצפות מראש, שמגמת המעבר לשימוש שכיח באינטרנט תוביל, בהכרח, לחיפוש אחר פתרונות אבטחה (כמו צ'ק פוינט למשל), יכלו להנות מנתח שוק מכריע כשהשימוש הפך לנרחב. כאלו שהצליחו לצפות מראש, שמגמת המעבר לשימוש שכיח באינטרנט תוביל בשלב מאוחר יותר לחיפוש אחר פתרונות "חיפוש ומציאה" נוחים (כמו גוגל למשל), יכלו להנות מנתח שוק ניכר כשהשימוש הפך… Read more »
אביב
Guest

SIDEKICK!!!
סוף סוף פלטפורמה שפותחת אפשרויות משחק חדשות לגמרי. עולם המשחקים הישן דחוס במתחרים עתירי ידע, נסיון וכסף. כל פריצת דרך ברמת הפורמט (דוגמאת WII, facebook ומסכי מגע) מערבבת את הקלפים ופותחת הזדמנויות לחברות קטנות ולא ידועות להבריק. SIDEKICK עשו זאת עם ממשק התנועה. יש כאן הזדמנויות רבות להמציא גלגלים חדשים, ואותי, כמפתח משחקים, זה מרגש באופן מיוחד!

קובי
Guest

BriefCam, ללא ספק. זה בדיוק מסוג הרעיונות ש״איך לא חשבו על זה קודם״, וגם עם מוצר בתחילת דרכו, ניתן לשפר את איכות הצפייה בהקלטות, הן מבחינת האמינות של מציאת מידע רלוונטי והן מבחינת המשתמש שיוכל לבלות עם המשפחה בבית (או למצוא תרופה לסרטן)… בנוסף, טכנולוגיית תמצות שכזאת תוכל לשמש בהמון תחומים אחרים – וזו בהחלט רק ההתחלה. ברפואה – מעקב במעבדת שינה, או אפילו מעקב בתוך הגוף. בבית – מעקב אחרי האומנת. בשמיים – מעקב אחרי תופעות מוזרות (עב״מים?!). בקיצור – אני מאוד מסוקרן. שאר החברות כמובן גם מעניינות, ויותר מאשמח לפגוש אותן.

יעל
Guest
החברה שמעניינת אותי היא חברת Side-Kick, חברת משחקים ישראלית זה תמיד מעניין, בעיקר עקב ההיסטוריה הכאובה של ישראל בסצינת הגיימינג העולמית. יצא לי לראות קצת ממה שסייד קיק יכולה להציע וזה נראה מאוד מעניין ואיכותי, סייד קיק נראית בהחלט כמו חברה ישראלית שמסוגלת לצאת ולפרוץ לשוק הגיימינג העולמי באמצעות הטכנולוגיה שלה. חברות ישראליות כבר ניסו להתחרות בעולם הגיימינג הקלאסי, הFFS, הקווסטים וכו' וכו' וברובם הכשלון היה די מוחץ, אך כאן נכנסת סיידקיק לשוק בוסרי עדיין והתחלתי ונראה שהטכנולוגיה שלהם פורצת דרך. המשחקיות וההנאה שנובעים מהטכנולוגיה החדשה של המשחקים של סייד קיק לדעתי יהיו אלו שיאפשרו להם את ההצלחה הבינלאומית בעולם.… Read more »
rutipo
Guest

BriefCam

המוצר שלהם פשוט מבריק, זה no brainer ללקוחות – כמעט בכל מקום שיש מצלמות אבטחה (כלומר … בכל מקום) יש צורך ממשי במוצר שלהם.

וחוץ מזה יהיה מעניין להשתמש בטכנולוגיה שלהם, ואז במקום ללכת לכנס נוכל לקבל וידאו המסכם את מה שהיה שם בכמה דקות :) זה יכול לחסוך הרבה זמן להרבה אנשים.

שחר
Guest

Soluto היא הבחירה שלי,
למה?
ובכן, אנחנו נמצאים בעידן מידע, שבו האינטראקציה עם המחשב האישי וכל הטכנולוגיה הנלווית, הינה חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו ביום יום. מוצר כמו Soluto מאפשר לכל אותם אלה שלוקים באוריינטציה ממחושבת להישאר בעניינים, אם לאוכלוסיה מבוגרת/צעירה/לא מנוסה או סתם לאנשים חסרי סבלנות. אחדד את טענתי זו, ואומר זאת ללא שמץ של ספק – זהו עידן המשתמש, עידן חוויית המשתמש – ולכן בחירתי ומלוא אמוני במוצר כמו Soluto

דורון
Guest

Soluto
תוכנה מצויינת למי שנתקל ב- Boot איטי במיוחד.
רצה אצלי כבר מספר חודשים, מאז שנחשפתי אליה.
גיליתי תהליכים חדשים שהאטו את זמן העלאת המחשב, ובזכות התוכנה חסכתי זמן רב ועדיין חוסך.
ממליץ לכולם להתנסות בה ולשפר את ביצועי המחשב, ובאותה הזדמנות ללמוד קצת מעבר על התהליכים השונים שעובדים אצלנו מאחורי הקלעים.

David
Guest

ZRRO
Touch זה העתיד אפרט:
כמו שחברת אפל שינתה את עולם הסלולר (למרות הבלעדיות של נוקיה) כך גם עולם הטלויזיה עתידה להשתנות.
המכשירים הולכים ומשתפרים בכך שהם הופכים להיות טריביאלים לשימוש כך שכל אחד (גם מי שאין לו רקע טכנולוגי) יוכל להשתמש בהם.
גישה זו מובילה חברות ענק (על עקרון זה עובדת כל חברת מיקרוסופט "GUI".

טלויזיה, כמו טלפונים סלולרים, יש לכולנו לכן השינוי יהיה משמעותי עבור כל אחד… 

ענבר
Guest

Getonic

היא פלפורמה מבורכת בשוק הקמונעי.
בפעולה קלילה כמו SMS ניתן למכור מוצר ולעבור את המחסום שתוקע את ענף ה E COMMERCE הישראלי, שנראה לחברות כסיפור של ממש בכדי להכנס אליו.
הרעיון של להתחלק ברווחים הוא מאוד סוציאליסטי ומתאים לתקופה.
עם ניתן יהיה לשתול עת זה על באנר/ מיני סייט זה יהיה להיט למפרסמים..
זה כבר מעבר לבאנר שמחולל לידים. זה באנר שיוצר טראנזקציות.

יש לי יומולדת ב 20 למרץ, אולי איי גט לאקי :)

ענבר
Guest

את*

רועי
Guest

Side-Kick

כי ההתפתחות של טכנולוגיות ה3D צברו תאוצה רבה בתקופה האחרונה.
וכמו בתחום הקולנוע והסלולר, גם קונסולות המשחק עוברות ל3D (לדוג' קינקט של מייקרוסופט)
ויהיה נחמד לראות חברה ישראלית שתצליח לנצל את טכנולוגיות ה3D, וליצור חוויית משחק משופרת.

ענת
Guest

אני בעד , ,Physical virtue בעוד ששאר החברות , שאף הן מדהימות, מספקות לבני האדם עוד סיבות לשבת מול מסכים,
, זוהי החברה היחידה שמנבאה את בעיוות העתיד הנובעות מהישיבה הארוכה הצפויה לנו מול הטכנולוגיה ומנסה לטפל בהן.

אני אמנם מתחום הייעוץ הארגוני אבל טכנולוגיות חדשות זה בין הדברים היותר מסקרנים בשבילי, אם לא ה….:)

CHIEF
Guest

אני מהמר על Screenovate.

כבר היום מאפשר הטלפון החכם לעשות כמעט את כל מה שהמחשב האישי עושה – לקרוא דוא"ל, לגלוש באתרים, להתעדכן ברשתות החברתיות, לשחק ולשתף מידע. הטלפונים החכמים מבוססים כבר היום על מעבדים חזקים וכוללים כמויות זכרון מרשימות אבל המסך שלהם קטן ומוגבל.

היכולת להשתמש בטלפון החכם ולשלב אותו בקלות ובנוחות עם מסך גדול, חוסך את הצורך לסחוב מחשב נייד או טאבלט. Screenovate מקרבת את היום שבו הטלפון החכם והמאוד נייד, שאת המסך שלו אפשר להקרין על כל מסך, יהפוך להיות המחשב שלנו.

זאת הסיבה שלטעמי Screenovate תצליח בגדול.

יניר מלמד
Guest

Getonic משנה את כל המשחק , אין צורך בGROUPON וקופונים , כאשר הכח הצרכני נוצר על ידי חבר מביא חבר , והמערכת גם מתגמלת על ההפצה :)

אין צורך להשקיע כספים בפירסום במדיה היקרה (טלוויזיה ,רדיו,עיתונאות,פורטלים) ,
וניתן להחשף למוצרים חדשים שלא הכרנו , ולעבור משווק מקומי לשווק חובק עולם ובכך להגדיל את הרווחיות.

erezgr
Guest

Briefcam

כי גם כשהמחשבים יתפסו את כל מקומות העבודה, תושבי הממלכה יזדקקו לכל סיוע כדי לתת תשומת לב לכל המדיה שנותרה לראות – ביס מקס, בהוט וי או די, בוידאו של הברית של עצמכם. תוכנה שתאתר את השיאים שמזכירים את רגעי השפל בארוע ותחסוך זמן ותאמלל אותנו יותר.

הם הווינרים שלי… החרדל וחמוצים ל100 איש עלי

רעות
Guest

אני בוחרת ב – JoyTunes
כי הם באמת מביאים משהו מיוחד וחדש שלאו דווקא קשור ישירות לעולם האינטרנט והמדיה אלא פותח דלתות לאנשים שרוצים להפיק מהמחשב עוד
מעבר לכך שאני בעד מוסיקה במיוחד אם זה כולל לימוד עצמי של כלי נגינה
כי אם לא היה לנו מוסיקה חיינו היו נראים אחרת לגמרי!
שיהיה יום טוב מלא בצלילים הרמוניים !

חנן
Guest

אם הבנתי נכון ומצאתם בפינ רחוקה עוד הזמנות אשמח לקבל אחת
חנן

ענבר
Guest

Getonic

היא פלפורמה מבורכת בשוק הקמונעי.
בפעולה קלילה כמו SMS ניתן למכור מוצר ולעבור את המחסום שתוקע את ענף ה E COMMERCE הישראלי, שנראה לחברות כסיפור של ממש בכדי להכנס אליו.
הרעיון של להתחלק ברווחים הוא מאוד סוציאליסטי ומתאים לתקופה.
עם ניתן יהיה לשתול tת זה על באנר/ מיני סייט זה יהיה להיט למפרסמים..
זה כבר מעבר לבאנר שמחולל לידים. זה באנר שיוצר טראנזקציות.

יש לי יומולדת ב 20 למרץ, אולי איי גט לאקי :)

ירון
Guest

אני בוחר ב-Physical Virtue-המוצר שלהם נראה לי יעיל ומשמעותי במיוחד בתחום הנדסת האנוש שאמור להתפתח בשנים הקרובות להערכתי.

שחרבר
Guest

tweegee. נראה לי שהילדים שלי פשוט ימותו על זה….

אילן
Guest

screenovate
החברה לוקחת מוצרים שכבר קיימים ופשוט מעתיקה את התכונות של הטלפון החכם למוצרים "הטיפשים" כמו מסך הטלויזיה או המסך במטוסים.
ומה שחשוב שלא צריך ללמוד ממשק משתמש חדש אלא פשוט לבצע אותן פעולות שעושים בכל מקרה באמצעות הפלאפון.
לדעתי ממש פתרון טוב ויכול להוות איום משמעותי על boxee,google tv ודומיהם.

אופיר
Guest

רוב החברות פה נראות מבטיחות מאוד, הבחירה האישית שלי היא Net Couch.
הבעיה המוכרת של אינסוף שלטים תמיד תסכלה אותי, כשדווקא השלט שאתה רוצה מחליט להתחבא מאחורי הספה..
הפתרון של החברה הוא צעד חיוני ונוח בדרך ל"בית חכם"- שליטה אלקטרונית מוחלטת בבית, בלי תסבוכות.
אם החברה תצליח להרחיב את השימוש באפליקציית השלט שלה גם למזגנים, חלונות חשמליים וכו', ייתכן פה מהפך של ממש.

אבי
Guest
Getonic היא הבחירה שלי. לתחום המסחר בפריטים דיגיטליים, יש עתיד גדול. השלב הבא של Getonic, צריך להיות מסחר בשירים, סרטים וסדרות TV, עם העברה אוטומטית של תגמולים לבעלי זכויות היוצרים. כל זאת עם תמחור דינמי של הפריטים על בסיס ביקוש והיצע. זה יצור מעין "בורסה" לקבצים ופריטים דיגיטליים. המחיר כמובן ירד עם הזמן בגלל שהפריטים משתכפלים. בהתחלה, כשהביקוש גבוה, המחיר יהיה גבוה וייתן למוכרים תמורה נכונה יותר עבור הפריטים. בהמשך, המחיר ירד ויגיע למחיר נמוך מאוד, דבר שייתן פתרון לזנב הארוך של תחום המוסיקה, הסרטים ושאר הפריטים הדיגיטליים. בגלל התגמול של הנותנים/המוכרים, יש פה פוטנציאל להעביר חלק מהנותנים במערכות שיתוף… Read more »
סתם אחד
Guest

ותודה ל-Newsgeek שהביאנו עד הלום….
:-)

wpDiscuz

תגיות לכתבה: