סמסונג חושפת את הגלקסי III S [לייב בלוגינג]

אחרי שהפיצה מספר טיזרים ועשתה כל שביכולתה לעורר את הבאזז, צפויה הערב סמסונג לחשוף את הדגם הבא בסדרת גלקסי הפופולארית. הצטרפו אלינו ללייב בלוגינג לסיקור האירוע

תמונה: יח"צ, גלקסי lll S

לצד אינספור שמועות ולאחר שניהלה מסע תקשורתי עמוס בטיזרים שנועדו לייצר באזז, מגיעה הערב סמסונג לרגע השיא במסגרת אירוע הכרזה שיפתח בשעה 21:00 שעון ישראל במרכז התערוכות ארלז קורט שבלונדון.

במהלך האירוע צפויה הענקית הדרום קוריאנית לחשוף את מכשיר הדגל החדש בסדרת גלקסי, שעל פי השמועות האחרונות יכלול מעבד בעל ארבע ליבות במהירות 1.5 ג'יגה הרץ, מסך בגודל 4.8 אינץ', מצלמת 8 מגה פיקסל וכמובן יריץ את גרסת אנדרואיד החדשה ביותר – Ice Cream Sandwich.

(המפרט הטכני המלא והרשמי של המכשיר בסוף הפוסט)

את האירוע מלווה בפרשנות נעביר כאן במסגרת לייב בלוגינג שיחל בשעה 20:45.

20:52 קצת לפני שאנחנו מתחילים, האתר של סמסונג קרס, ככל הנראה בעקבות הלחץ.

תמונה: יח"צ

20:54 האירוע טרם התחיל, כולם ישובים באולם וממתינים, סרטון עם תמונות של לונדון מוקרן לנוכחים, זואי הרדמן מציגה את האירוע וטוענת שהחשיפה תפתח במגוון רחב של חדשנות ותחכום.

20:57 בסרטון נראה שסמסונג יצאה לרחוב לשמוע מה אנשים חושבים לקראת האירוע, וכולם מתרגשים לקראתו ואוהבים את המכשירים הקודמים בסדרה.

21:00 הקריין מבקש מכולם להכנס, האירוע עומד להתחיל.

תמונה: צילומסך

21:05 האולם מוחשך, סרטון בליווי הכיתוב "מה היית מצפה מהגלקסי החדש?" מוצג לנוכחים ובו בקשות של גולשים הטוענות למסך גדול יותר, תזמורת מלאה נמצאת על הבמה ומנגנת. על המסך ממשיכות להופיע בקשות מגולשים מכל רחבי העולם שמשתפים בציפיות שלהם ממכשיר הגלקסי החדש בתוספת תמונות מאזורים, מקומות ואירועים שונים.

"אני מצפה ליקום שלם ארוז בתוך הגלקסי שלי"
"אני מצפה שיהפוך את חיי לנוחים"

21:08 הקריין חוזר לבמה ואומר שאנשים לא רוצים מורכבות טכנולוגית או כזו שקשה ללמוד ומעוניינים בחוויה אינטואיטיבית, סוזי עולה לבמה.

21:12 סוזי מברכת את אלו שהגיעו לאירוע ואלו שצופים בו מכל רחבי העולם. היא ממשיכה ומציינת שמדובר באירוע ההשקה הגדול של השנה, ומודה כי תמיד היתה לה תשובה לעיצוב ולדרך שבו ניתן לשלב אותו עם טכנולוגיה וחדשנות על מנת ליצור את הדבר הבא. המשתמשים תמיד מחפשים את הדבר הגדול הבא וזה בדיוק מה שיקרה היום.

תמונה: צילומסך

הכירו את גלקסי III S

21:14 ג'יי ג'יי שין עולה לבמה וחושף את דגם הגלקסי החדש "הסמארטפון הטוב ביותר בעולם". מסך בגודל "4.8, שמסוגל להציג תמונות באיכות גבוהה במיוחד, גלישה מהירה יותר ברשת, ממשק משתמש נוח, מצלמת 8 מגה פיקסל, העובי: 8.6 מ"מ והמשקל: 133 גרם בלבד.

תמונה: צילומסך

21:17 "צורתו ועיצובו של המכשיר החדש הושפעו מהטבע", המכשיר יושק ב-145 מדינות מדינות בקרב 296 מפעילות סלולריות במקביל, מדובר בהשקה הגדולה ביותר בהיסטוריה של סמסונג שתפתח בסוף מאי באירופה. התחיל סרטון קונספט של הגלקסי החדש.

תמונה: צילומסך, הכירו את הגלקסי החדש

21:22 סוזי חוזרת לבמה, מברכת את סגן הנשיא על הפעילות באירופה ואת ראש השיווק בבלגיה, ז'אן דניאל אדמס שעולה לבמה ומציג את המכשיר החדש יחד עם שותפתו ומסביר שמדובר בטלפון שרואה, שומע ומסוגל להגיב למשתמשים. אדמס טוען שהמכשיר כיפי מאיי פעם, ועוזר לשתף בתוכן וחוויות, הם מתייחסים לאינטילגנציה של הטלפון ועוברים לסרטון נוסף.

21:25 ז'אן חוזר לבמה, מסביר שהדבר החשוב ביותר עבור סמסונג הוא היכולת של המכשיר לחזות את כוונת המשתמש ומתייחס לפיצ'ר העונה לשם Smart Stay. אם קוראים קטע טקסט ארוך, במקום לגעת במסך כל כמה דקות כדי שלא יכבה המכשיר יודע לזהות אם אנחנו מסתכלים על המסך או לא ויכול להשאיר אותו מואר או לכבות אם לא זוכה להתייחסות.

21:28 "המכשיר עוקב אחר הכוונות שלנו, מקשיב ומגיב בהתאם, מתייחס לפיצ'ר נוסף בשם S Voice, אם נוהגים ברכב ורוצים לבדוק מידע אבל אי אפשר לגעת במכשיר אפשר פשוט להביט בו, אם הטלפון במצב שינה אפשר להגיד "היי גלקסי" והוא מתעורר, בלי לגעת, בלי ללחוץ (סמסונג מציגה יכולות דומות לאלו של סירי של אפל, למשל כמו לשאול לגבי מזג האוויר).

תמונה: צילומסך

21:30 ניתן להפעיל גם אפליקציות באמצעות דיבור, אם אומרים למשל: "אני רוצה לצלם", הגלקסי יפתח אוטומטית את ממשק המצלמה, השפות הנתמכות בשלב זה הן אנגלית, איטלקית, גרמנית, ספרדית (וכמעט מפתיע) קוריאנית.

אם מתכתבים עם מישהו בהודעות טקסט ואז מרימים את השפורפרת, הוא יבצע את החיוג באופן אוטומטי, אם פספסתם שיחה, ברגע שתרימו את המכשיר, הוא ידע לדווח לכם באמצות רטט על שיחה שפוספסה.

21:32 פיצ'ר נוסף הוא Social Tag, זיהוי פנים מובנה עבור החברים. סרטון נוסף מופיע שמציג כמה פשוט לשתף מידע עם חברים עם הגלקסי החדש, וכעת עוברים לשיתוף. ז'אן מסביר שלהיות "שיתופי" זה להיות בן אדם והגלקסי יודע זאת, הוא מאפשר להתחבר ישירות עם משתמש גלקסי אחר בדומה לטכנולוגיית BEAM שתכונה מעתה S BEAM. שילוב טכנולוגיית ה-NFC עם WiFi Direct יהפוך את השיתוף למהיר וחזק יותר.

21:38 פיצ'ר נוסף הוא buddy photo: כשאתם מצלמים את החברים שלכם, הגלקסי החדש ידע לזהות אותם ולהציע לשלוח אליהם את התמונות באמצעות MMS.

21:40 הפיצ'ר הבא הוא Group Cast, ז'אן מציג את לושי שתתייחס אליו, וסרטון נוסף מופיע ומתייחס קצת לחומרת המכשיר הכולל מעבד מרובע ליבות.

תמונה: יח"צ, Galaxy S III

21:45 לושי, ראש השיווק בסמסונג בלגיה עולה לבמה, מסבירה שבעיצוב של הגלקסי החדש ניסו לשחזר את הקימורים הקיימים בטבע, מתייחסת שוב לעובי: 8.6 מ"מ ומכנה את העיצוב Seamless. הגלקסי החדש יגיע בשני צבעים: לבן פנינה וכחול.

21:47 סמסונג מתמקדת בקשר של המכשיר אל הטבע וטוענת שבעת פתיחת המסך שומעים טיפות של מים והמסך נראה כאילו נגעת באדם והמים זזים סביבו.

21:48 פיצ'ר נוסף מכונה Best Photo, שהוא בדיוק כמו שנשמע מאפשר ליטול הרבה תמונות ולתת למכשיר לאתר את זו שנראה הכי טוב. כך אפשר לצלם 20 תמונות אחת אחרי השנייה. משם ממשיכה סמסונג להתמקד במסך וטוענת שהוא יעיל במיוחד בצריכת האנרגיה, ומציג תמונות מצויינות גם בסביבה הבהירה ביותר.

21:50 סמסונג מציגה גם אביזר מסקרן במיוחד: מטען אלחוטי שניתן לרכוש בנפרד, המחיר עדיין לא פורסם.

21:52 גלקסי III S יגיע כשהוא מותאם לדור הרביעי (LTE) וכעת חושפת סמסונג את סרטון הפרסומת שיוצג ברחבי העולם, המיתוג הוא: "מעוצב עבור בני אדם".

וידאו: סרטון הפרסומת לגלקסי החדש

21:54 תוסף נוסף שיוצע למכשיר הוא Flip Cover, תחנת עגינה למשרד או למכונית, מתאם HD לטלויזיה ויש גם נגן MP3 מיוחד המותאם עבורו העונה לשם S-Pebble.

תמונה: יח"צ, נגן ה-MP3 החדש של סמסונג

 השקה רשמית: 29 למאי

21:58 הגלקסי החדש יושק באופן רשמי ב-29 למאי, באירופה תחילה, בשלוש תצורות: 16, 32 או 64GB. יחד עם חיבור לכרטיס MicroSD ויקח חלק משמעותי בקמפיין האולימפי בבריטניה (זו הסיבה שההכרזה מתקיימת דווקא בלונדון?).

22:00 סמסונג מודה לכולם וטוענת שהיא מגדירה את שוק הסמארטפונים מחדש ומדגישה את זה בשנית. יש הפתעה נוספת (one more thing?), סרטון מוצג על המסך, מוזיקה דרמטית ברקע ואז סוזי טוענת שכדי שכולם יתלהבו מהגלקסי החדש כמו סמסונג, היא מציעה להם להתנסות במכשיר בחנות בשם Samsung Pean (רשת חנויות חדשה?). האירוע מסתיים, כולם רצים להתנסות במכשיר החדש.

22:02 תודה שהייתם איתנו, בדקות הקרובות נצרף את הסרטונים השונים שהופיעו באירוע.

סמסונג גלקסי III S – מפרט טכני רשמי

מסך מגע: Super AMOLED בגודל "4.8, רזולוצייה בת 720X1280, פיקסלים (306ppi), זכוכית מסוג Gorilla Glass 2
מעבד: 1.4GHz מרובע ליבות
קישוריות: דור 3 (HSDPA), דור 4 (LTE), בלוטות' 4, וחיבור WiFi 802.11 a/b/g/n
נפח אחסון: 16, 32 או 64GB, הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון מסוג MicroSD לעד 64GB.
מצלמה אחורית: 8 מגה פיקסל, פלאש מובנה (LED), וידאו באיכות 1080p
מצלמה קדמית: 1.9 מגה פיקסל, וידאו באיכות 720p
מערכת הפעלה: אנדרואיד 4.0.4
צבעים: כחול או לבן פנינה
משקל: 133 גרם
השקה: מאי 2012

 

רועי לטקה וחן אידן

הגב

7 תגובות על "סמסונג חושפת את הגלקסי III S [לייב בלוגינג]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
רונן
Guest

כל הכבוד על היוזמה!

רונן
Guest

כל הכבוד על היוזמה!

דוד קודיש
Guest

תודה

דוד קודיש
Guest

תודה

רון
Guest

שום חידוש לא נראה פה, רק שיפורים. העולם הזה דועך במהירות שיא.
בכל אופן, החידוש המשמעותי (שלא קשור לטלפון) זה המטען האלחוטי.

רון
Guest

שום חידוש לא נראה פה, רק שיפורים. העולם הזה דועך במהירות שיא.
בכל אופן, החידוש המשמעותי (שלא קשור לטלפון) זה המטען האלחוטי.

יויו
Guest

אולי די כבר להעתיק מאפל… תיכף יעלה מישהו עם חולצת גולף שחורה ויגיד one more thing

wpDiscuz

תגיות לכתבה: