אסטרופיזיקאי מסביר למה לא צריך כיסוי לאייפון, וזה נשמע יותר הגיוני ממה שאתם חושבים

האסטרופיזיקאי הידוע ניל דגרייס טייסון חשף תרגילי אצבעות שהוא עושה כדי לא להפיל את הטלפון. למה? כי אז הוא יכול להנות מכמה שהוא דק. למדו ממנו איך לשפר את החיים

מקור: CC-BY-Norwegian University of Science and Technology – Norwegian University of Science and Technology Flickr account

מאת: אביב מזרחי, NEXTER

יש לכם כיסוי לטלפון? קבלו טיפ מאחד האנשים המבריקים בעולם. ניל דגרייס טייסון, האסטרופיזיקאי המגניב הידוע בעולם חושף כי אינו משתמש בכיסוי למכשיר הטלפון הנייד שלו, כי הוא רוצה להנות מהמכשיר הדק שלו ולא להפוך אותו לעבה יותר.

לטייסון יש אייפון X – סמארטפון שהוא גם מהיקרים בשוק, וגם התיקון של המסך שלו הוא הוצאה לא קטנה. טייסון מסביר בפשטות, שהוא מוריד את הסיכוי של הנפילה באמצעות אימון לאצבעות.

הנושא עלה בפודקאסט מצולם בו השתתף דגרייס טייסון. הוא סיפר שהרעיון לדרך הפעולה הזו הגיע לאחר שצפה בסרט באקדוחנים שעושים להטוטים עם האקדח, ואז הוא הסיק: הם עשו להטוטים כדי להיות מאומנים שבשעת קרב לא יפול להם האקדח. לצד פועלי המדעי, ניל דגרייס טייסון ידוע בזכות הופעותיו בתוכניות בידור, בסרטים ובסדרות כמו המפץ הגדול. בתחום עיסוקו הוא ידוע בכך שהוביל את ההחלטה להחריג את כוכב הלכת פלוטו ככוכב לכת ולהגדירו מחדש ככוכב לכת ננסי.

לעכברי הרשת הוא ידוע בזכות המם ״זהירות יש לנו פה באד אס״, על מישהו שעושה משהו שהוא לכאורה מסוכן – בהחלט כמו ללכת עם אייפון X בלי כיסוי.

via GIPHY

האם גם לנו כדאי לנקוט בדרך הזו? יש לציין שבנוסף למוח המבריק שלו, ניל דגרייס דייסון הוא גם עשיר מאוד ויכול להרשות לעצמו שיתנפץ לו המסך.

פורסם במקור ב-NEXTER

לקריאה נוספת:

גוגל הום, מתי הרכבת יוצאת ממחלף השלום?

הצצה ראשונה לסמארטפון החדש של סוני – XZ3

NEXTER

להגיב

6 תגובות

 1. שי ב הגיב:

  וזה רק בגלל שאין לו ילדים קטנים

 2. mishu הגיב:

  חשף?
  ממש כאילו הוא עבד על הפיתוח של התרגילים האלה במשך שנים…..

 3. אדר הגיב:

  יש לו גם מספיק כסף שלא יהיה לו אכפת אם המכשיר יישבר.

 4. איתי הגיב:

  שיתחייב לי אם נשבר שהוא קונה לי חדש ואני מוריד את הכיסוי – אין בעיה

 5. שמיל הגיב:

  בלי מגן זה כמו בלי קנדום

  יותר כיף אבל יותר מסוכן …

 6. רbh הגיב:

  ואם הוא יפול לו מהכיס או מהתיק ? מה תעזור לו זריזות האצבעות ?
  שטויות

תגיות לכתבה: