נוכחות שיא לחברות ישראליות ב-MWC: כ-120 יציגו

בואו להכיר את האפליקציות הסלולריות הישראליות שעתידות להציג במסגרת תערוכת MWC שתתקיים בסוף החודש הקרוב בברצלונה.

מקור: יח"צ

מקור: יח”צ

בסוף החודש תתקיים בברצלונה תערוכת המובייל הגדולה בעולם, MWC 2014. במסגרת האירוע יציגו לא פחות מ-1,700 חברות ויצרניות שונות ומגוונות במגוון תחומים. התחומים הללו כוללים מפעילות, ספקיות, חברות מדיה ופרסום וכמובן, יצרניות המכשירים עצמן שעתידות להציג את הדגמים החדשים העתידים לכבוש את השוק במהלך החודשים הבאים.

לצד אותן חברות מוכרות יותר ופחות, השנה נוכל למצוא בתערוכה נוכחות שיא של חברות ישראליות – לא פחות מ-120 חברות שעתידות להציג את מוצריהן לכ-72,000 המשתתפים הצפויים לפקוד את התערוכה במסגרת “חנות האפליקציות” שיזם מכון הייצוא הישראלי. כמות החברות המגיעות מישראל היא החמישית בגודלה (לאחר ארצות הברית, בריטניה, צרפת וספרד) ורגע לפני שמציגות את מוצריהן לקהל הרחב, בואו ללמוד על חלק מהחברות המציגות בפעם הראשונה בתערוכה.

Bondi PlanetsBondi Planets

אפליקציית משחק המיועדת לילדים והורים יחד, במטרה להעשיר ולהעמיק את התקשורת ביניהם. האפליקציה עושה זאת באמצעות הצגת עולמות וירטואלים עם מגוון משחקים ומשימות, כאשר על בני המשפחה לפעול יחדיו על מנת לפתור את הבעיות המוצגות מולם.

Clock2goClock2go

החברה מציעה מערכת שעון נוכחות, לניהול דיווחי העובדים בצורה דינמית וקלה. כך, יכולים האחראים לקבל מידע אודות מיקום העובדים בזמן אמת, כאשר העובדים יכולים לדווח על נוכחותם ממכשיר הטלפון שלהם – נייד או קווי וכמובן מהאינטרנט. עוד מציעה המערכת ייצוא נתונים למערכת שכר, צפייה בנתונים מכל מקום וקבלת דו”חות וביצוע משימות ישירות לאימייל של המנהלים.

DarioDario

הפלטפורמה של החברה נועדה לחולי סכרת כפתרון לניהול המחלה, המאפשרת חיבור בין המשתמש, המטפל והצוות הרפואי בכל מקום ברחבי העולם. התוכנה מבוססת הענן של החברה מאפשרת למשתמשים לעקוב, לשמור, לנתח, לנהל ולשתף את המידע הקשור למחלה, באמצעות אפליקציה לסמארטפון ומכשיר פיזי לניטור הגלוקוז בדם.

dumpsterDumpster

האפליקציה מהווה סל מיחזור למערכת אנדרואיד, המזכירה בפעולותה את סל המחזור או ה-Trash למשתמשי הדסקטופ. הייחוד שלה הוא שמדובר בתהליך הרץ “מאחורי הקלעים” ומסוגל לשמור על תמונות, קבצי וידאו, קבצי אודיו ומסמכים אותם המשתמשים מעוניינים למחוק או שמחקו בטעות, כך שיכולים לשחזר אותם או לחילופין להסיר אותם לחלוטין מהמכשיר.

FacetuneFacetune

אפליקציית העריכה נועדה להציע את הכלי האידיאלי לשיפור ושדרוג התמונות שהמשתמשים מצלמים, גם אם אין להם נסיון מקצועי בעריכת תמונה. היא עושה זאת באמצעות סט פקדים ואפשרויות הניתנים ליישום באמצעות הזזת האצבע על גבי איזורים מסויימים בתמונה, עם התמקדות על עריכת תמונות המשתמשים עצמם, או בשפה היותר מוכרת – Selfies.

InprisInpris

המקלדת אותה פיתחה החברה מציעה פתרון לאוכלוסיית כבדי הראייה והעיוורים, שבעזרתה יכולים להקליד מילים ואף משפטים מלאים ישירות על גבי מסכי מגע. המקלדת אף מאפשרת כתיבת ברייל ואינה דורשת ציוד חיצוני כבד ויקר שבדרך כלל נחוץ לפעולות מסוג זה.

KeeprzKeeprz

פלטפורמה המאפשרת יצירה של מועדון לקוחות דיגיטלי ממותג ומותאם לצרכיהם של עסקים, מותגים ומועדוני צרכנות, באמצעות אפליקציית מובייל ייעודית ומערכת ניהול המאפשרות ניתוח של מגוון הפעולות של המשתמשים השונים. כך למעשה יכולים העסקים לתקשר עם לקוחותיהם, ללמוד אודות הרגלי הקנייה שלהם ולהציע להם הטבות מגוונות התואמות במיוחד עבורם.

LacoonLacoon

חברת האבטחה פיתחה פתרון המגן על משתמשי אנדרואיד ו-iOS באמצעות אפליקציה ייעודית, הרצה ברקע ומסוגלת לעקוב, לנטר ולנטרל את האיומים השונים. כך למעשה מסוגלת להגן על המשתמשים ברמת הרשת הארגונית ולנטר את המידע הנכנס והיוצא ממנה, וכמובן לאפשר למנהלים לעקוב אחר דפוסים חריגים ולעזור להם למנוע תקיפות או גניבות מידע.

LifeWatchLifeWatch

הסמארטפון הרפואי של החברה מאפשר למשתמשים למדוד אק”ג, קצב לב, חום גוף, רמות סוכר בדם, שומן, ריווי חמצן בדם ורמות לחץ בצורה שוטפת, במטרה לשמור על בריאותם בכל עת. את תוצאות הבדיקות יכולים המשתמשים להעביר ישירות אל רופא מטפל, בן משפחה, דיאטנית וכדומה, במטרה לתמוך בקידום ושמירה על אורח חיים בריא.

Mobile Compliance

אפליקציית החברה מיועדת למשתמשים בשני תחומים עיקריים: ביטוח ובנקאים. מטרתה היא לשמש ככלי עבודה המאפשר למשתמשים הללו לאגד שיחות טלפוניות ומגוון מסמכים במטרה להשתמש בהם כאסמכתאות משפטיות.

Maximo

מדובר בפלטפורמת B2B המאפשרת יצירה של אפליקציות קטלוג וסכר עבור משתמשי המובייל. הפתרון של החברה הינו White Label כך שמציע למותגים וחברות קטנים, בינוניים ואפילו גדולים ליצור אפליקציות ממותגות הכוללות גם את חווית השופינג האהובה על לקוחותיהם.

PangoPango

במקום לרכוש כרטיסי חניה או להסתבך בשיחות עם המוקדים השונים, האפליקציה מאפשרת למשתמשים לחנות ולשלם ישירות מהמכשיר הסלולרי שלהם, באמצעות האפליקציה הייעודית. בנוסף לחניה, האפליקציה מאפשרת תשלום על דלק, שטיפת הרכב וכמובן שמאפשרת למשתמשים לשלם גם עבור חניה בחניונים השונים בהם משתמשים.

prontoPronto

הפלטפורמה של החברה מאפשרת להעביר תכנים שונים בין מכשירי הסלולר של המשתמשים. באמצעותה, יכולים להעביר תמונות, אימיילים, בקשות חברות, תשלומים ושאר מידע באמצעות גלי אולטרה סאונד המשודרים ממכשיר אחד לשני. כתוצאה מכך, מדובר על טכנולוגיה המסוגלת לעבוד עם כמעט כל מכשיר סלולרי הכולל מיקרופון ורמקול.

cloudIUScloudIUS

המערכת מאפשרת לספקיות המובייל והאינטרנט להציע ללקוחותיהם שירותי ענן שונים, דוגמת Dropbox, בתשתיות הקיימות אצלן באמצעות השקעה מינימלית. בפועל, המערכת תאפשר ללקוחות החברה לבצע גיבוי וסנכרון אוטומטי, לאחסן ולשתף קבצים ושאר אפשרויות המוכרות ממגוון השירותים הקיימים כיום.

Shoplace

באמצעות האפליקציה יכולים המשתמשים לסרוק את הברקודים של המוצרים השונים בחנות, להוסיפם אל סל קניות אחד ולשלם עליהם מרחוק. בעזרתה, יכולים סוחרים וחנויות שונים לייצר אפליקציות מסחר הכוללות גם ארנק סלולרי וכמובן, חוויה חברתית באמצעות שיתוף המוצרים השונים.

TeleMessage

החברה מציעה פתרון לשיחות קבוצתיות ארגוניות, בדומה לאפשרות הקיימת באפליקציית Whatsapp רק עם שכבה אבטחה הכרחית. בנוסף, החברה מציעה יכולות ניהול והכנה להתממשקות למערכות IT ארגוניות באמצעות API, ממשק מקוון וכמובן ממשק לאאוטלוק.

TipRanksTipRanks

החברה עומדת מאחורי פיתוח פלטפורמה שמטרתה לעזור למשקיעים פרטיים בעת בחירת השקעותייהם בשוק ההון. באמצעותה יכולים לראות את שיעורי ההצלחה של המלצות על מניות שנוצרו על ידי אנליסטים, לדרג אותן על פי טיבן ועל פי רמת הדיוק שלהן. נכון להיום, החברה מסוגלת לשדרג למעלה מ-5,000 אנליסטים שונים בהתאם לביצועים השונים שלהם בתחום המסחר.

TV Point

החברה מתמקדת בסינדיקציה של תכני וידאו המבוססים על האינטרנט ומציעה גישור בין פער התוכן שמפעילי ה-OTT נאלצים להתמודד איתו. החברה מציעה קטלוג עשיר של חבילת ערוצי התוכן, הנבנה בצורה אוטומטית ממאות אתרי אינטרנט שונים וכמובן מאפשר את ניהול התכנים באמצעות המכשיר הסלולרי.

TraveeTravee

האפליקציה מבית החברה מעוניינת לחסוך למשתמשים את הצורך לרכוש סים מקומי או לעדכן את חבריהם במספר הטלפון החדש איתו יסתובב במשך הימים או השבועות הקרובים. בפועל, היא מאפשרת למשתמשים לשמור על המספר הסלולרי שלהם בעת נסיעה לחו”ל וכמובן להוציא ולקבל שיחות מכל רחבי העולם, ישירות ממכשיר הסמארטפון האישי שלהם.

Web2goWeb2go

בין אם אתם כבדי ראייה או פשוט לא מסוגלים להתעסק עם מכשיר הסמארטפון בכל רגע נתון, האפליקציה של החברה תאפשר להקריא מגוון רחב של אתרים וידיעות בקול רם. בעזרתה יוכלו המשתמשים להתעדכן אודות החדשות האחרונות או ללמוד מהמאמרים האחרונים, גם בעת נהיגה, אימון או כל פעולה אחרת בה אינם יכולים להשאיר את העיניים על המסך.

WeR@HOMEWeR@HOME

אפליקציה המאפשרת שליטה במערכות השונות של הבית החכם, באמצעות המכשירים הסלולריים של המשתמש או באמצעות גישה לאתר אינטרנט ייעודי. כך יוכל המשתמש לשלוט על התאורה בבית, על מנגנוני האבטחה, על מנעולי הדלתות החשמליות במידה וקיימות ושאר האפשרויות שמביא עמו הבית החכם.

WibbitzWibbitz

הטכנולוגיה שפיתחה החברה מאפשרת להפוך קטעי טקסט ממגוון מקורות שונים לסרטונים, המבוססים על התוכן המדובר. כך לדוגמה, טקסט המתאר סקירת מכשיר סלולרי, דיווח ממסיבת עיתונאים או תקציר של אירוע חשוב שהתרחש הופכים לסרטון המשלב תמונות, קטעי וידאו וקריינות אוטומטית המורכבים יחדיו בזמן אמת.

Outpostings

מדובר בפלטפורמה המאפשרת ליוצרים ואמנים לנהל וכמובן לקדם את הקריירה שלהם, ישירות ממקום אחד. באמצעותה, יוכלו לנהל, להפיץ תכנים רלוונטים, לנהל ערוצי תקשורת עם המעריצים השונים מרחבי העולם, לבצע נטוורקינג ברמה גלובלית וכמובן לנתח את המידע העסקי בזמן אמת ולנהל גם את הצד הפיננסי.

I Choose

על מנת להציע מעט יותר נוחות למשתמשים, האפליקציה מאפשרת להם לקבל שיחות בצורה אוטומטית למכשיר הנייד או הנייח בהתאם למיקומם. כך לדוגמה, בעת נסיעה יגיעו השיחות אל המכשיר המובנה ברכבם, במשרד יגיעו השיחות אל המכשיר הנייח ובשעות הערב השיחות יגיעו ישירות אל המכשיר הסלולרי.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: