יותר גיוסים מימים בחודש: הנה כל הסטארטאפים שגייסו בחודש האחרון

לא הספקתם לעקוב אחרי כל מה שקרה החודש? (זה בסדר, אתם לא לבד) הנה כל השקעות, הרכישות והגיוסים של חודש יוני בסצנת הסטארטאפים הישראלית

אומת הסטארטאפים צומחת ומצטיינת ברעיונות טכנולוגיים רבים, אך לא תמיד כולם מצליחים לקחת את הרעיון ולהפוך אותו למציאות בלי השקעה. בטור החודשי הזה נציג סיכום של חברות הסטארטאפ הישראליות שגייסו החודש השקעות מקרנות, אנג’לים ואפילו מהמדינה.

<<<הגיוסים של חודש מאי

יש לכם סטארטאפ ואתם רוצים לספר לנו עליו? אתם מוזמנים לשלוח מייל אל
info@geektime.co.il

עומרי כספי משקיע ב-DayTwo

הסטארטאפ הישראלי DayTwo מציע למשתמשים תזונה מותאמת אישית במטרה לאזן את רמות הסוכר שלהם בדם, כאשר ההתאמה מתבצעת על בסיס הגנטיקה של חיידקי המעיים ופרמטרים אישיים נוספים. החודש הודיעה החברה על קבלת השקעה משחקן ה-NBA הישראלי עומרי כספי. בחברה לא פרסמו את סכום ההשקעה אולם על פי ההערכות מדובר בכ-2 מיליון דולר. בעזרת ההשקעה מתכננת החברה מפתחים נוספים לצורך הרחבת פעילותה בשוק האמריקאי ובתחום הספורט המקצועי, בדגש על ליגת ה-NBA.

הסטאטראפ Panorays נחשף ומגייס 5 מיליון דולר

ככל שחברה או ארגון עובדים עם יותר ספקים צד-שלישי, כך הם עשויים להחשף ליותר איומי אבטחת מידע לאורך השרשרת. חברת Panorays אשר מפתחת פלטפורמה לניהול אוטומטי של איומי סייבר בקרב חברות צד שלישי, נחשפה באופן רשמי, והודיעה על השלמת סבב גיוס Seed בסך 5 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph, ושותפים נוספים כמו עמיחי שולמן, משה ליטמן ומיכאל דולינסקי.

הפלטפורמה של Panorays (פנורייז) הינה פלטפורמת SaaS המאפשרת ניטור והתראה מפני שינויים במערכי האבטחה של ספקי צד שלישי. בחברה טוענים כי לקוחותיה יכולות לקצר תהליכי הערכות סיכוני סייבר על ספקים בכ-93%, ולשמור על שקיפות. כך חברות יכולות לוודא שספקים עומדים בתקנות מחמירות כמו ה-GDPR (שמחייבות את כל הצדדים בשרשרת אספקת השירות). כל זאת, ללא צורך בהתקנת הפלטפורמה על גבי מערכות של ספקים.

Hailo גייסה 12.5 מיליון דולר

חברת Hailo, המפתחת שבב Deep Learning למכשירי קצה, נחשפה גם היא לראשונה, והודיעה על השלמת סבב גיוס A בגובה 12.5 מיליון דולר, לצורך המשך פיתוח השבב. בין המשקיעים בחברה ניתן למצוא את זהר זיסאפל (המכהן גם כיו”ר Hailo), קרן OurCrowd, גיל אגמון, Maniv Mobility וקרן Gear Next.

מעבד ה-Deep Learning שהחברה מפתחת מסוגל להריץ יישומי אינטיליגנציה מלאכותית על גבי מכשירי קצה המותקנים במכשירים שונים כמו רחפנים, מוצרי בית חכם, מצלמות, טלוויזיות, מוצרי AR/VR, מוצרים לבישים, מכשירי IoT שונים ועוד. בחברה צופים כי השבב יוכל לצמצם דרמטית את העלויות וצריכת ההספק בהשוואה לשבבים הקיימים בשוק. כמו כן, השבב יהיה מסוגל לעבד תוכני וידאו בזמן אמת תוך שימוש באלגוריתמי Deep Learning. מהחברה נמסר כי השבב צפוי להגיע לשוק לראשונה במהלך החציון הראשון של 2019, וכי השבב פותח תוך מחשבה על ענף הרכב הזקוק לכוח עיבוד רב לצורך פיתוח יישומי נהיגה אוטונומית.

Obligo גייס 5 מיליון דולר

לשוכרי דירות יש לא מעט כאבי ראש בדרך לחתימת החוזה המיוחלת, ואחד הצעדים המעיקים והקשים ביותר הוא שלב הפיקדונות, כאשר השוכרים נאלצים להשיג סכומי מזומן גדולים, והמשכירים נאלצים לעבור סבך של קשיים בדרך להשגת הפקדנות. סטארטאפ ישראלי בשם Obligo אשר מפתח מערכת שמציגה אלטרנטיבה יצירתית לפקדונות הנחוצים, הודיע על השלמת סבב גיוס ראשון בגובה 5 מיליון דולר, בהשתתפות 83 North (לשעבר Greylock IL), וכמו כן Entrée Capital ו-HFZ Capital. שני מיליון דולרים מהסבב גויסו בחוב מ-Viola Credit.

DocAuthority גייסה 10 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית DocAuthority מסייעת לארגונים למנוע ממסמכים רגישים שלא מאובטחים בצורה ראויה להגיע לידיהם של האקרים, באמצעות גילוי וזיהוי אוטומטי ומדויק של קבצים עם פוטנציאל שכזה. החודש, הודיעה החברה על סגירת סבב גיוס A בהיקף של 10 מיליון דולר בהובלת Raine Ventures ובהשתתפות Greycroft, ffVC, Differential VC, 2B Angels ו-Plus Ventures. החברה תשתמש במימון כדי להאיץ את צמיחתה לחדור לשווקים חדשים ולחבור לשותפות מרכזיות בתחום.

DocAuthority מציעה לארגונים גדולים מערך אבטחה רחב תוך שהיא שומרת על ממשק ידידותי למשתמש. היא נעזרת בבינה מלאכותית על מנת למצוא ולזהות במדויק מסמכים רגישים לא מובנים ולא מוגנים, כדי למנוע מאלו ליפול לידיים הלא נכונות.

Change Labs גייסה 1.4 מיליון דולר

רובה הגדול של האוכלוסיה בעולם פשוט לא מצליח לסגור את החודש, ומוסדות פיננסים שונים כמו בנקים, אשר אמורים להעניק לו שירותים פיננסים שונים, צריך להבין מהו תזרים המזומנים של כל אדם כדי להתאים את השירות שלו. חברת Change Labs מפתחת פתרון בינה מלאכותית אשר מסוגל לחזות את תזרים המזומנים האישי, והודיעה על השלמת סבב גיוס בגובה 1.4 מיליון דולר מ-Nielsen Innovate Fund ומשקיע קנדי פרטי. כספי הגיוס ישמשו לצורך השלמת המעבר של החברה ממודל B2C למודל B2B, והשקת שתי עסקאות עם לקוחות בנקאיים ראשוניים בארצות הברית וקולומביה. עד כה גייסה החברה 2.2 מיליון דולר.

זברה מדיקל גייסה 30 מיליון דולר 

Zebra Medical (זברה מדיקל) מפתחת מנוע מבוסס ביג דאטה לאבחון מדויק ומהיר יותר של בדיקות דימות. תכליתו היא לסייע לגופים ושירותים רפואיים ברחבי העולם לקצר תהליכים לנתח נתונים קליניים ביעילות ודיוק. על מנת להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה, הודיעה החברה על סגירת סבב גיוס נוסף בסך 30 מיליון דולר. את הגיוס הובילה קרן aMoon של מריוס נכט ויאיר שינדל, ביחד עם ג’ונסון אנד ג’ונסון,  פי פי לי (פרופסורית באוניברסיטת סטנפורד ומדענית ראשית ב-Google Cloud), ריצארד סוצ׳ר (המדען הראשי ב-SalesForce) ו-Aurum – זרוע ההשקעות של מוריס קאהן.

זברה מדיקל נעזרת בטכנולוגית Machine Learning על מנת לנתח טוב יותר תוצאות בדיקות הדמייה. לצורך העניין, מדובר באותה טכנולוגיה שבה גוגל משתמשת כדי לחזות מה בדיוק מחפשים, בהתבסס על הקלדת כמה אותיות בודדות. הפתרון של החברה משתמש בטכנולגיה זו על מנת לצמצם את כמות המקרים שלא מאובחנים בזמן ביותר ממחצית.

חברת Gett גייסה 80 מיליון דולר

Gett (לשעבר גט טקסי), הפכה להיות בשנים האחרונות כמעט מילה נרדפת ל״מונית״. החודש היא יכולה לרשום לעצמה נקודת ציון נוספת, כאשר היא משלימה סבב גיוס נוסף בגובה של 80 מיליון דולר, בהשתתפות בעלי המניות הקיימים בחברה  Access, Baring Vistok, MCI וקבוצת Volkswagen. סבב הגיוס בוצע לפי שווי של 1.4 מיליארד דולר.

Claroty גייסה 60 מיליון דולר

הסטארטאפ השני שהשיק מיזם הסייבר Team8 – קלארוטי (Claroty), שמפתח פלטפורמת הגנה ובקרה על מתקני תשתית קריטית, הודיע על סגירת סבב גיוס נוסף. את סבב הגיוס השני (Series B), בהיקף של 60 מיליון דולר, גייסה החברה משורת חברות תעשייתיות וספקיות מערכות בקרה בולטות, והובילה אותה Temasek.

Claroty פיתחה פלטפורמת אבטחה חדשה המיועדת לתשתיות הקריטיות והרגישות ביותר, שמספקת הגנה והתראות מפני התקפות סייבר המשלבת גישה מאובטחת מרחוק. עם זאת, ובניגוד למוצרי סייבר אחרים, שמתמקדים בזיהוי חדירות או פעילות לא מורשה ברשת הארגונית, הפלטפורמה שפיתחה Claroty יכולה להתריע במקביל גם על תקלות בהליכי העבודה התקינים ברשת הייצור. את היכולת הזו הצליחה להשיג החברה בעזרת למידה עמוקה ופרטנית של פרוטקולי התקשורת (ICS/SCADA – סקאדות) של יצרני הציוד התעשייתי דוגמת Schneider ו-GE.

Cappitech גייסה 4 מיליון דולר

חברת Cappitech, אשר עוסקת בתחום ה-RegTech, הודיעה על השלמת סבב גיוס ראשון בגובה 4 מיליון דולר. הגיוס הושלם בהובלת 83North, ובהשתתפות רוני גרושקה וקווין גולד, ממייסדי Markit, חברת המידע הפיננסי. הכספים אשר נאספו במסגרת סבב הגיוס ישמשו את החברה להאצת פיתוח המוצר, הרחבת הפרישה הרגולטורית, וסיפוק מידע עסקי וניתוח נתונים באמצעות בינה מלאכותית.

פלטפורמת שירותי הרגולציה של Cappitech, אשר נקראת Capptivate, מאפשרת לחברות להגיש דיווחים רגולטוריים בקלות, ואף לנתח את המסחר היומיומי שלהם. זאת לצורך דרישות הדיווח הבינלאומיות על כל עסקה פיננסית. באמצעות כלי אוטומציה, מוסדות פיננסים ומנהלים לא צריכים לבצע משימות תפעוליות יומיומיות שחוזרות על עצמן, ויכולים לתת למערכת לעשות את העבודה בשבילכם, ובכך גם לקצץ בעלויות הנדרשות לתפעול השוטף.

Ride Vision גייסה 2.5 מיליון דולר

לא מעט חברות מפתחות טכנולוגיות למניעת תאונות דרכים ומערכות עזר לנהגים, אבל דווקא רכבים דו-גלגליים, אופנועים וקטנועים שמציפים את הכבישים וחשופים פי כמה לסיכונים, קצת נשכחו מאחור. הסטארטאפ הישראלי Ride Vision (רייד ויז’ן) פונה לפלח השוק הזה ומפתח מערכת למניעת תאונות ייעודית לאופנועים, שתספק הגנה וחיזוי באמצעות ראייה של 360 מעלות. החודש הודיעה החברה על גיוס של 2.5 מיליון דולר בהובלת קרן ההון סיכון YL Ventures.

edete גייסה 3 מיליון דולר

חברת האג-טק הישראלית edete (עידית) פיתחה פתרון להאבקת צמחים ועצים באופן מכני במטרה להחליף את תהליך ההאבקה המתבצע על ידי דבורים, וכך להגדיל את היבול החקלאי.החודש, הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס של 3 מיליון דולר מקיבוץ מלכיה (שהוביל את הסבב), לאחר שפעלה בשנים האחרונות במימון אנג׳לים פרטיים ורשות החדשנות.

באמצעות הטכנולוגיה, ניתן לשחרר את החקלאי מהתלות בדבורים, לצמצם את אי הוודאות ביחס לתהליך ההאבקה, לספק מענה לבעיית חוסר הסנכרון בין מועדי הפריחה של זנים שונים שתלויים בהאבקה הדדית וכאמור – בסופו של דבר, להגדיל את הייבול החקלאי.

הסטארטאפ Prifender גייס 5 מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי Prifender (פריפנדר) נעזר בבינה מלאכותית על מנת לאתר ולמפות מידע אישי שנאסף על ידי חברות על לקוחות, עובדים ושותפים. החודש, הודיעה החברה על סגירת סבב סיד בהיקף של 5 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכון Firstime. כמו כן לקחו חלק בסבב קרן ההשקעות שקד ונצ׳רס (שמובילה משפחת שקד שהקימה את חברת 888) ו-iAngels.

הפלטפורמה של Prifender מאתרת, ממפה ומארגנת מידע אישי (מובנה ושאיננו מובנה) ממספר רב של בסיסי נתונים בתוך הארגון, כך שניתן יהיה ליצור שקיפות מלאה מבוססת זהויות. התהליך מתבצע באופן אוטומטי הודות לשימוש בבינה מלאכותית. באמצעותה הפתרון, ניתן לנהל סיכונים ולקשר כל זהות בארגון, בין אם מדובר בלקוחות, ספקים או עובדים, עם חובות הפרטיות הרלוונטיות שלה, ולנהל בקלות את המידע הנאסף על ידי ארגונים – דרישה שהולכת וצוברת תאוצה עם כניסתן לתוקף של תקנות שונות, ובראשן ה-GDPR.

TriEye גייסה 3 מיליון דולר

עידן הרכבים האוטנומיים אולי מתקרב אלינו בצעדי ענק, אבל התעשייה עדיין זקוקה לפתרונות שיעצימו את יכולת הזיהוי. TriEye, אשר מפתחת פתרון חישה ויזואלי לרכבים אוטונומיים, הודיעה על השלמת סבב גיוס Seed בגובה 3 מיליון דולר, בהובלת Grove Ventures. הכספים עתידים לשמש את החברה להרחבת פיתוח המערכת, וחיזוק הנוכחות הגלובלית שלה.

חברת TriEye פיתחה חיישן מבוסס גלי אינפרה-אדום קצרי טווח, או SWIR, בקיצור המאפשר לרכבים אוטונומיים חישה ויזואלית מוגברת ואיכותית גם בתנאי תאורה מוגבלים כמו חשכה, גשם, ערפל, אבק, שלג וכדומה. הפיתוח של החברה מאפשר להפחית את עליוות ייצור המערכות האלקטרו-אופטית אשר מבוססת על חיישני SWIR.

TinyTap גייס 5 מיליון דולר

TinyTap (טייניטאפ) הישראלית, שפיתחה פלטפורמה ליצירת משחקים חינוכיים אינטראקטיביים, הודיעה  על סגירת סבב גיוס של 5 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph. כמו כן, לקחו חלק בגיוס גם המשקעיעים הקיימים בהם Inimiti, Radiant ו-Relnvent.

אם אתם הורים לילדים קטנים, סתם מסתובבים ברחוב או נפגשים עם האחיינים מידי כמה זמן, בוודאי שמתם לב לתופעת הדביקות למסך של הדור הצעיר יותר. הסטארטאפ TinyTap מנסה להתמודד עם התופעה באמצעות מינופה, והפיכת זמן הצפייה הפסיבי מול המסך לחווית למידה אקטיבית. החברה מפתחת פלטפורמה המאפשרת לילדים ללמוד באמצעות משחק בפעילויות חינוכיות שנוצרו על ידי מורים מרחבי העולם.

IntSights גייסה 17 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית IntSights מספקת מודיעין איכותי לחברות, כשמומחי האבטחה שלה מנסים ‘להיכנס לראש’ ולהבין את דרך ושיטת הפעולה של התוקפים. החודש, הודיעה החברה כי השלימה סבב גיוס בסך של 17 מיליון דולר בהובלת Tola Capital. בסבב לקחו חלק גם המשקיעים הקיימים בהם גלילות קפיטל, Blackstone, Blumberg Capital ו-ClearSky Security. ביחד עם הגיוס הנוכחי, סך גיוסיה של החברה חוצים את ה-40 מיליון דולר, כשבעזרת המימון היא תוכל להתרחב בשווקים חדשים.

הפלטפורמה של IntSights מספקת מקורות מידע רבים, מנוע Analytics אשר מתעדף את הכמות העצומה של מודיעין שנאסף, ואת היכולת לתרגם את המידע הקריטי לפעולות מידיות. המערכת מציגה את הנתונים ללקוח בפלטפורמה ידידותית למשתמש שניתנת לתפעול על ידי אנליסט אחד בלבד, ובעצם מנגישה את התחום שלרוב זמין בעיקר לממשלות ולארגונים גדולים בשל העלויות הגבוהות שלו (כוח אדם).

JoyTunes גייסה 10 מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי JoyTunes (ג’ויטיונס), שמפתח אפליקציות למידת נגינה, הודיע על השלמת גיוס של 10 מיליון דולר. האפליקציה מציגה למשתמש תווים של שירים – ברמה המותאמת לו – והוא צריך לנגן אותם על גבי הקלידים. מנוע שפיתחה החברה בשם MusicSense, מזהה את הצלילים ואת קצב הנגינה של המשתמש בזמן אמת ומתאים את קצב ההתקדמות. כך שאם המשתמש ניגן את התו הנכון הנגינה תתקדם ואם לא, הוא יקבל חיווי. החברה מפתחת 2 אפליקציות ל-iOS ולאנדרואיד: Simply Piano, אפליקציית הדגל של החברה, שנהנית מ-10 מיליון הורדות ברחבי העולם ו-Piano Maestro, שמיועדת למורים לנגינה בפסנתר, ועל פי החברה נמצאת בשימוש קבוע של 10 אחוזים ממורי הנגינה בפסנתר.

 Silverfort גייסה 11.5 מיליון דולר

אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על שירותים שונים ברשת היא אימות דו שלבי. זהו מנגנון שמכריח את המשתמש לא רק להזין סיסמה שניתנת לגניבה בקלות יחסית, אלא להוכיח כי הוא בעל החשבון או המכשיר האמיתי באמצעות אימות נוסף, כמו למשל על ידי הזדהות עם מכשיר אישי, הזנת סיסמה שנשלחת בהודעת טקסט ועוד. למרות שמדובר בצעד חשוב והכרחי, הוא לא פשוט להטמעה בכל מערכת. חברת Silverfort מייצרת פלטפורמה המאפשרת הטמעה של פתרון אימות דו שלבי ללא כל צורך בשינוי במערכת הקיימת של הלקוח. החודש הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס A בגובה 11.5 מיליון דולר בהובלת TLV Partners, ובהשתתפות משקיעים קיימים כמו StageOne ו-Singtel Innov8.

BigID גייסה 30 מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי BigID מסייע לארגונים להגן על מידע רגיש בנוגע ללקוחות והעובדים שלהם, להפחית את הסיכונים שזה יגיע לידיים הלא נכונות ולמלא אחר תקנות ההגנה החדשות, ה-GDPR. בשל החשיבות של הנושא בשנה האחרונה והצורך הגובר בפתרונות שכאלו, הודיעה החברה על סגירת סבב גיוס נוסף, חצי שנה בלבד אחרי שגייסה 14 מיליון דולר.

הטכנולוגיה שפותחה על ידי BigID משלבת יכולות Machine Learning ו-Indentity Intelligence כדי למצוא, לעקוב ולהוריד את הסיכון סביב כמויות המידע העצומות שחברות שומרות על לקוחותיהן. תקנות האיחוד האירופי (הידועות כ-GDPR) אשר נכנסו לתוקף ב-25 במאי הצריכו התארגנות מחדש של חברות במשק אשר אוספות מידע. הפתרון של BigID מאפשר מיפוי וקיטלוג אוטומטי של כל המידע שנאסף לגבי כל לקוח ולקוח ומעניק כלים הכרחיים לאחראיים על בטחון המידע בארגון.

Paidit גייסה מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי Paidit מפתח פלטפורמה המסייעת למעסיקים ומועסקים לנהל באופן חכם יותר את הוצאות ההסעדה שלהם. כמו כן, הפתרון מתממשק ישירות אל מערכת הקופות בבתי העסק, מה שמבטיח לחסוך לכם לא מעט זמן בהמתנה בתור ובתשלום החשבון. החודש, הודיעה החברה על סגירת סבב גיוס סיד בהיקף של מיליון דולר בהשתתפות המדגרה, אודי הילמן ומספר קיבוצים.

בעזרת הפתרון של Paidit מקומות עבודה לא צריכים להמתין עד שכרטיס ההסעדה הנחשק יגיע בדואר (אם מדובר בעובד חדש) או לזכות את העובד בהתאם לחשבוניות שהוא אסף עד שזה יקרה. במקום, האפליקציה מאפשרת להטעין לעובד תקציב דרך פלטפורמת ניהול התקציבים שלה, שבאמצעותה הוא יוכל גם להזמין ולשלם על הארוחה. היתרון של המערכת מתבטא בכך שהיא מתחברת באופן מקוון אל מערכת הקופות בבתי העסק, זאת בניגוד לחיבור אופליין הקיים ברוב המקרים.

Arbitrip גייסה 4 מיליון דולר

בשונה מתעריפי הטיסות שלרוב שומרים על קו אחיד במגוון פלטפורמות, בתעריפי חדרי מלון ניתן למצוא פערי מחיר משמעותיים של עשרות אחוזים, התלויים בפרמטרים שונים ובזמן המושקע באיתור החדרים. Arbitrip פיתחה מערכת ארגונית חכמה להזמנת חדרי מלון לנסיעות עסקיות, שתכליתה היא לחסוך לחברות זמן, טרחה וכסף. המערכת מאתרת את חדר המלון המתאים ובתעריף המשתלם ביותר ומספקת מענה לצרכים נוספים החשובים לחברות עסקיות (לדוגמה מיקום המלון בקרבת יעד הנסיעה – לקוח, כנס וכדומה). היא מציעה מחירים סיטונאיים מיוחדים ומאפשרת לנהל את כל התהליך במקום אחד, כך שניתן לעקוב בקלות אחר ההוצאות, ניהול התשלומים והחשבוניות בסטנדרט ארגוני.

החודש הודיעה החברה על קבלת השקעה בסך 4 מיליון דולר מקבוצת טדי שגיא.

Codefresh גייסה 8 מיליון דולר

הפופולריות של סביבת ניהול הקונטיינרים, Kubernetes, נמצאת בעלייה מתמדת בעקבות המעבר המואץ של ארגונים לשימוש בקונטיינרים עבור פיתוח תוכנה. עם זאת, רוב הארגונים מתקשים בשלבי ההקמה והפריסה של אפליקציות מעל Kubernetes, כיוון שהכלים הקיימים אינם מותאמים לעבודה בסביבה זו. Codefresh מפשטת את השימוש ב-Kubernetes באמצעות אוטומציה של תהליך ה-CI/CD המותאם לסביבה זו, ומקצרת את התהליך ל-10 דקות בלבד.

החודש, הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס בהיקף של 8 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן ההשקעות של מיקרוסופט, M12, והשתתפו בו המשקיעים הקיימים ויולה ונצ’רז, Hillsven Capital וקרן CEIF.

Guardian גייסה 3.1 מיליון דולר

חברת Guardian Optical Technologies הישראלית מפתחת חיישן אופטי חכם שתכליתו היא לסרוק ולהבין את הנעשה בפנים הרכב. בשלב זה, המערכת מתמקדת בעיקר בהתראות ושיפור האבטחה של הנוכחים ברכב, אבל בהמשך הרעיון הוא להשתמש במידע הנאסף על מנת ליצור התאמה אישית בהתאם לצרכיו של כל נוסע. החודש, הודיעה החברה כי השלימה סבב גיוס נוסף בהיקף של 3.1 מיליון דולר מ-APAC. הכסף שגוייס יאפשר לחברה לעמוד ביעדים העסקיים שכבר הבשילו, בהם פרויקט עם מעבדת החדשנות של יצרנית הרכב סקודה.

Cynet גייסה 13 מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי Cynet (סיינט) פיתח מוצר אבטחה אחד הכולל בתוכו טכנולוגיות הגנה רבות שיחד מספקות הגנה מלאה על הרשתות הפנימיות של ארגונים כנגד כל סוגי המתקפות על משתמשים, תקשורת, תחנות קצה ושרתים. החודש, הודיעה החברה על גיוס של 13 מיליון דולר בסבב שני בהובלת Norwest Venture Partners ושלמה קרמר, ובהשתתפות המשקיעים הקיימים Ibex Investors.

הפלטפורמה של החברה, Cynet 360, משתמשת בטכנולוגיה הניתנת ליישום על מספר גדול של תחנות קצה בפחות משעתיים. הפלטפורמה לא רק מונעת מתקפות, אלא גם מזהה מתקפות שכבר התרחשו ומאפשרת תגובה מיידית ומדויקת מרחוק.

SolCold גייסה חצי מיליון דולר

לא צריך להרחיב יותר מדי על תופעות הלוואי הרבות של ההתחממות הגלובלית ובכללן בזבוז של משאבים, כסף וזיהום אוויר מוגבר. סטארטאפ ישראלי בשם SolCold (סולקולד) רוצה להשתמש דווקא בחום השמש, כדי לקרר מבנים ואף גייס לכך יותר מחצי מיליון דולר. חברת SolCold מפתחת ציפוי חדשני שבתגובה לאור השמש יכול להמיר את החום הפנימי בתוכו לאור בעזרת תופעה פיזיקלית הנקראת Anti-Stokes fluorescence. בעזרת שימוש בקרני לייזר על חומרים ייעודיים ניתן להוריד את הטמפרטורה שלהם ב-150 מעלות צלזיוס. מולקולות של החומרים אלו, מסוגלות לספוג פוטונים בעלי תדר מסוים ובו בזמן להחזיר ספונטנית פוטונים בתדר גבוהה יותר שמסוגלים לשאת יותר אנרגיה.

 


קודיפארק נמכר ל-ParkWhiz האמריקאית

חברת הסטארטאפ הישראלית CodiPark (קודיפארק), שפיתחה מערכת תשלומים מהירה לחניונים, נקנתה על ידי חברת ParkWhiz האמריקאית תמורת סכום שלא פורסם. הסטארטאפ הישראלי גייס את עיקר כספו בפלטפורמת השקעות המונים.

הפיתוח של CodiPark מאפשר לנהגים שחנו בחניון לשלם על החניה בו מבלי שיצטרכו לעמוד בתור למכונת התשלום או לחפש אמצעי תשלום. האפליקציה מאפשרת פשוט לסרוק את כרטיס החניה בעזרת הסמארטפון וכך לשלם אוטומטית בעזרת פרטי כרטיס האשראי ששמורים בה. לאחר הסריקה והאישור יכול הנהג פשוט לצאת מהחניון, ובזכות המצלמות שמזהות את לוחיות הרישוי שלו המחסום ייפתח. עבור בעלי חניונים האפליקציה מאפשרת תמחור דינמי – למשל על פי ביקוש ולנהל מאגרי מידע של מנויים.

אאוטבריין רכשה את AdNgin הישראלית

פלטפורמת המלצת התכנים הישראלית אאוטבריין (Outbrain) הודיעה כי רכשה את הסטארטאפ הישראלי AdNgin המפתח פלטפורמה אוטומטית לניהול מונוטזציה של בעלי אתרים. מדובר ברכישה השישית של אאוטבריין, שמאז הקמתה גייסה קרוב ל-200 מיליון דולר. החברות הפרטיות לא פרסמו את סכום העסקה.

AdNgin מציעה פתרון אוטומטי שמאפשר לבעלי אתרים לנהל את המונטיזציה שלהם באמצעות מערכת בעלת ממשק משתמש ידידותי. לטענת החברה, תוך 5 דקות בעל האתר יכול להגדיר את כלל המונטיזציה של האתר שלו זאת על סמך נתונים מבוססים ומחושבים, כשמצידו לא נדרשת שום פעולה של תכנות והכל מתבסס על ממשק ״Drag & Drop״. החברה נוסדה בשנת 2014 על ידי כפיר מויאל, גיל רוזנבלום ואמנון להב.

פיליפס רכשה את EPD מקיסריה תמורת 293 מיליון דולר

ענקית מכשירי הבריאות הבינלאומית פיליפס (Phillips) הודיעה כי תרכוש את חברת EPD מקיסריה, שמפתחת טכנולוגיית הדמייה למערכות הלב. תמורת החברה תשלם פיליפס 250 מיליון אירו – כ-293 מיליון דולר – סכום שעשוי להגיע ל-540 מיליון דולר, אם תעמוד החברה הישראלית ביעדים שהוצבו לה.

הטכנולוגיה שפיתחה EPD מאפשרת הדמיות באיכות גבוהה במיוחד של מערכות הלב השונות. בזכות המערכת יכולים קרדיולוגים ומנתחי לב לקבל תמונות תלת מימד באיכות גבוהה וממש ‘לנווט’ בתוך הלב. כך מושג שיפור הן באיבחון והן בתהליך הטיפול של בעיות לב שונות כמו הפרעות קצב.

WalkMe רכשה את DeepUI

חברת WalkMe, המפשטת את חווית המשתמש באפליקציות ואתרים באמצעות ניתוח התנהגות והדרכה של המשתמש, הודיעה על רכישת חברת DeepUI הישראלית המסייעת באימוץ תהליכי עבודה חדשים בהתאם להרגלי השימוש של המשתמשים, ויצירת הדרכה אישית עבור כל משתמש. החברה היתה עד עכשיו מתחת לרדאר, ונחשפת כיום לראשונה. במסגרת הרכישה, הצוות של DeepUI יצטרף אל WalkMe.

 

 

 

Avatar

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

הגב

2 תגובות על "יותר גיוסים מימים בחודש: הנה כל הסטארטאפים שגייסו בחודש האחרון"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
עודד
Guest

תודה על הסיכום!

אבי
Guest

שולח רעיון לחברה
למה אין מס טלפון משני וירטואלית….לנחיתה בחול..או בארץ
למה צריך כל פעם לפתוח ולהתקין סים מקומי?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: