במרכז הפיתוח הישראלי של GM מחפשים מהנדסות ומהנדסי תוכנה, ומבטיחים תשובה בתוך שעות

אירוע הגיוס, שעורכת ענקית הרכב האמריקאית GM בישראל, מיועד למהנדסות ומהנדסי תוכנה שישתלבו בצוות תשתיות התוכנה בקבוצת אולטרה קרוז של החברה. האירוע והריאיונות יתבצעו אונליין והמועמדים יקבלו תשובה תוך כמה שעות

רוצים לקחת חלק במהפכת הרכב העתידי? (צילום: General motors)

חיפוש עבודה עלול להיות תהליך מתיש שכולל חרישה על לינקדאין, ריפרוש אינטנסיבי של עמודי משרות, הפעלת קשרים ועדכון מתמיד של קורות החיים. אבל זה לא תמיד חייב להיות ככה, ויש קיצור דרך שעשוי לפתור לכם את הבעיה: יום גיוס מרוכז שבסופו תדעו אם התקבלתם – ממש תוך כמה שעות.

חברת GM מקיימת יום גיוס כזה בדיוק במטרה להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים, עם הליך סינון ממוקד ומרוכז ותשובה מהירה. האירוע, "Meet GM Day for ML SW Engineers", יתקיים ב-25 בינואר באופן מקוון, והוא מיועד למהנדסות ומהנדסי תוכנה שישתלבו בצוות תשתיות התוכנה בקבוצת אולטרה קרוז של החברה.

האירוע מתאים למהנדסות ומהנדסים שמחפשים את הצעד הבא שלהם בקריירה ורוצים לקחת חלק במהפכת הרכב העתידי – רכב חשמלי, אוטונומי ומקושר, בחברה העוסקת בטכנולוגיות מתקדמות בסביבת עבודה היברידית שדואגת להתפתחות האישית והמקצועית של כל אחד ואחת.

האירוע המקוון יכלול הרצאה, הסבר על פעילות קבוצת אולטרה קרוז של ג'נרל מוטורס, המפתחת מערכת לנהיגה אוטונומית, מבחן טכני וריאיונות. תהליך הגיוס יהיה מהיר ויעיל, ובחברה מבטיחים תשובה באותו יום. מי שימצאו מתאימים יכולים לקבל הסכם עסקה תוך שבוע מהאירוע.

קצת על אולטרה קרוז

באולטרה קרוז ישראל יש יותר מ-250 מפתחות ומפתחים שעוסקים בפיתוח יכולות מתקדמות של מערכת לנהיגה אוטונומית. קבוצת ה-Perception של אולטרה קרוז מפתחת רכיב שהוא ה-Visual Cortex של הרכב, המקבל אותות מחיישנים מרובים הממוקמים על הרכב ומייצר אינפורמציה סמנטית כגון היכן הרכבים, הנתיבים, התמרורים וכדומה.

צוות תשתיות התוכנה של קבוצת ה-Perception מגדיר, מפתח, מתחזק ומשדרג את תשתיות הקוד שעל גביהן המפתחים מאמנים, בודקים ומדגימים את האלגוריתמים. המשימות בצוות תשתיות התוכנה הן מאוד מגוונות, והוא יגדל משמעותית בשנה הקרובה כדי לענות על כל צרכי הפיתוח של הקבוצה.

אודות ג'נרל מוטורס

ג'נרל מוטורס ישראל הוקמה ב-2008 כמרכז מחקר ופיתוח שמוביל חדשנות בעולם הרכב העתידי. במרכז הפיתוח פועלים יותר מ-650 מפתחות, מפתחים חוקרות וחוקרים, שעובדים על פיתוח יכולות חדשניות ומתקדמות לעולם הרכב.

החברה מתמקדת בפיתוח יכולות עבור רכבים חשמליים ורכבים בעלי דרגות אוטונומיה גבוהות (מ-level 2+ ועד לאוטונומיה מלאה) עבור ציי רכב שיתופיים ורכבים פרטיים. במקביל עובדת החברה על רכבים מקושרים על מנת לאפשר לרכב לתקשר עם תשתיות ועם משתמשי דרך אחרים (מכוניות, הולכי רגל ורכבים דו גלגליים).

החברה מגוונת מאוד בתחומי הפעילות שלה ומורכבת מקבוצות שעוסקות במחקר, פיתוח והנדסה של טכנולוגיות פורצות דרך בתחומים מגוונים הכוללים: פיתוח חיישנים, הבנת תמונת עולם ותכנון פוליסת נהיגה באמצעות למידת מכונה (Machine Learning), תקשורת בין רכבים, ממשק אדם-מכונה, רובוטיקה, הגנת סייבר, ניהול טעינה וחוויית משתמש ברכב חשמלי, טכנולוגיות ענן, ניהול ציי רכב ומערכות בידור ומידע לנהג.

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: