אלו הסטארטאפים שסיימו אתמול את האקסלרטור של מיקרוסופט

המחזור העשירי של תוכנית ההאצה של מיקרוסופט הסתיים. הנה הצצה ל-11 החברות הבוגרות ש(אולי) יעשו את זה בגדול

מקור: תומר פולטין

המחזור העשירי של תוכנית ההאצה של Microsoft Accelerator (מיקרוסופט אקסלרטור) הסתיים אמש (ד’) בדמו-דיי המסורתי. במסגרת האירוע החגיגי הציגו 11 החברות בוגרות התוכנית את הפיתוחים והמוצרים שלהם בפני הקהל הרחב שהיה מורכב ממנהלים וממשקיעים מתחומי ההייטק והפיננסים בארץ ובעולם. האקסלרטור הישראלי הוא חלק מתוכנית האקסלרטורים הבינלאומית של מיקרוסופט אקסלרטור שפעילה כבר ב-7 אתרים בעולם.

BitDam

מציעה פתרון נגד התקפות המוחבאות ב-malicious files ותוכן אינטרנטי. הטכנולוגיה של BitDam חוסמת את הנקודות הפגיעות באפליקציות עסקים על-ידי למידת הספקטרום הביצוע הלגיטימי (legitimate execution spectrum) של האפליקציה, וביטול הפעולות של קוד זר, בזמן אמיתי ולפני שהוא פוגע בארגון.

BrandTotal

מציעה מודיעין מדויק על ה-dark activity או הפעילות המכוונת של קמפיין השיווק של המתחרים, ומחליפה בהתאם את אסטרטגיית השיווק של החברה. BrandTotal חושפת את יעדי השיווק, המיקוד, התזמון והביצוע שלהם, וכך מאפשרת למשווקים להיות agile – להתמודד איתם באופן אפקטיבי ולהשיג יתרון תחרותי.

Capitalise

החברה מפתחת מערכת מסחר, שמאפשרת לכל משקיע בשוק ההון לבצע אוטומציה מלאה לתרחישי המסחר שלו וכל זאת בעזרת ממשק NLP (שפה טבעית). תרחישי המסחר הם למעשה האירועים להם הסוחר ממתין וכאשר הם מתרחשים, הוא יקנה או ימכור נכסים פיננסים שונים. מדובר במגוון רחב של אירועים – החל מאירועים פיננסיים כמו ירידה או עליה במחירי מניות, חוזים או כל מכשיר פיננסי אחר וכלה באירועים עולמיים כמו משקעים במדינה מסוימת, ריכוזי מכליות נפט בים או תנועה ברשתות החברתיות. בנוסף, מאפשרת החברה גם להגדיר תרחיש שמתבסס על כמה אירועים שונים לגמרי – שבהתקיימם תתבצע הוראת מכירה או קנייה.

מקור: תומר פולטין

Connecteam

הפלטפורמה שפיתחה Connecteam מאפשרת לכל ארגון לפתח אפליקציה פנים ארגונית ממותגת וחינמית עבור העובדים בתוך דקות וללא צורך בתמיכה טכנית. האפליקציה מאפשרת למנהלים לנהל תקשורת ישירה מול כל עובד; לקבל חיווי לגבי איזה עובד קרא את ההודעה או ראה סרטון; להעביר עדכונים מקצועיים והכשרות און-ליין דרך האפליקציה; להפעיל שעון נוכחות מבוסס מיקום; לנהל סקרים; ליצור רשימת מטלות; לנהל משמרות; בנוסף, יכולים המנהלים גם לעקוב אחר ביצועי העובדים שלהם בזמן אמת ולזהות הזדמנויות לייעול העבודה ולחיסכון בזמן וכסף. העובדים לעומת זאת נהנים מכלים שונים כגון גישה מלאה למסמכים של החברה ומידע שבעבר לא היה נגיש עבורם.

Emedgene

החברה מאפשרת לגנטיקאים לאבחן תופעות גנטיות מורכבות כבר בשלב הטיפול. החברה משתמשת באינטליגנציה מלאכותית ומתודולוגיות מדעיות חדשניות כדי לאבחן באופן אוטומטי מוטציות ייחודיות, ולקצר את תהליך האבחון של קרוב ל-10% מהאוכלוסיה אשר סובלים ממחלות גנטיות. על פי נתוני החברה, גנטיקאים המשתמשים ב-Emedgene מאבחנים תוך דקות לעומת שעות, ובשיעורי הצלחה כפולים.

Exceed.ai

המערכת שמפתחת החברה עוזרת למותגים להגדיל מכירות, לשווק ולהגביר את נאמנות הלקוח למותג על ידי יצירת שיחות המותאמות אישית לכל לקוח בצורה אוטומטית על גבי מגוון רחב של אפליקציות מסרים מיידים. בהשוואה לפלטפורמות צ׳אטבוט אחרות – המערכת של Exceed.ai מתאפיינת ביצירת אישיות ייחודית לכל בוט, כזו שמותאמת למסרים שהמותג רוצה להעביר, ומספקת לכל מותג סט של שיחות מובנות. המערכת מתחברת לקטלוג המוצרים של המותג, בסיסי ידע, מערכות ניהול הלקוחות, ומערכות ה- Back-end ועל ידי שימוש באלמנטים של הבנת שפה טבעית ובינה מלאכותית, המערכת יוצרת באופן אוטומטי חוויות משתמש קצת אחרת בין הלקוח למותג, וכל זאת ללא מעורבות טכנית מצידה של החברה.

Luminate

החברה, שנמצאת עדיין בשלב ה-Stealth, פיתחה שירות ענן שמאפשר לחברות לספק גישה מאובטחת לשירותים ויישומים עבור משתמשים אירגוניים מכל מקום ומכל מכשיר בעולם. בניגוד לגישה הקיימת היום בעולם מערכות המידע, שדורשת הקמת תשתית רשת עם מערכות חומרה ותוכנה ייעודיות על מנת לאפשר גישה מאובטחת למשאבי הארגון, הטכנולוגיה של Luminate מספקת חיבור קבוע המבוסס על עקרונות Software Defined Perimeter על גבי כל תשתית אירגונית קיימת.

הגישה החדשנית הזו המאפשרת לצרכני המערכת המורשים לבצע אך ורק את הפעולות התואמות את תפקידם בכל שירות ולא חושפת את המערכות הפנימיות לסכנות הכרוכות בגישה רשתית ישירה. בנוסף, הגישה הזו מאפשרת להקים קישוריות מאובטחת לכל מערכת הנמצאת בכל מיקום בעולם, כולל מיקומי ענן שונים, תוך דקות ספורות ובעמידה בסטנדרטים גבוהים של אמינות ואבטחה.

Personity

Personity (לשעבר Rep'NUp) עוזרת לארגונים לחסוך זמן והוצאות של גיוס עובדים באמצעות פתרונות בחינת אישיות, שמתבססים על טביעת האצבע שלהם בסושייאל.

Sepio Systems

החברה עוזרת לארגונים להגן על עצמם משימוש בהתקנים חיצוניים ככלי תקיפה ונגד גניבה של מידע רגיש. כל ציוד היקפי כמו מקלדת או עכבר יכולים לאיים על הארגון, צוותי האבטחה צריכים לזהות איומים ולאכוף מדיניות אבטחה. הטכנולוגיה שפיתחה Sepio מביאה שקיפות, אזהרה מוקדמת, ושליטה חזקה לעולם של מכשירים, ועוזרת לארגונים לפעול בבטחה ולשפר את חסינותם לתקיפות סייבר.

Upsolver

דאטהבייס NoSQL מבוסס ענן – ולא שרתים מקומיים – מה שמאפשר למפתחים לשנות את הדאטהבייס שלהם באותו הקצב בו הם מחליפים את הקוד, בכל קנה מידה ובזמן אמת.

Visual Factories

החברה מייצרת ומשווקת מערכת PIM – Performance Improvement Management פתרון Industry4.0 IIOT זה עונה על הצורך של חברות ליצור מדידה ואופטימיזציה של תהליכי הייצור והתפעול שלהן. החברה נכנסת ל-growth stage ובין לקוחותיה ניתן למצוא את Rolls-Royce, Pratt & Whitney, Kennametal.

"האקסלרטור התאגידי הגדול בעולם"

מיקרוסופט אקסלרטור משמשת כשותף אסטרטגי לסטארטאפים ומציעה להם גישה לשוק עם אקסלרטורים בכמה מרכזי טכנולוגיה בעולם כמו בנגלור, בייג'ינג, ברלין, לונדון, סיאטל, שנגחאי ותל אביב. ב-2012, מיקרוסופט פתחה את האקסלרטור הראשון שלה בתל אביב ושנה זו היא שנתו החמישית, כעת עם למעלה מ-647 סטארטאפים ו-45 אקזיטים, כולל 3 הנפקות לציבור. 83% מהחברות קיבלו מימון של 5.2 מיליון דולר בממוצע. כחלק משבוע הסיום, הסטארטאפים מלונדון ומתל אביב נפגשו בלונדון ליומיים של פגישות אינטנסיביות עם לקוחות ו-VCs.

צחי וייספלד, מייסד מיקרוסופט אקסלרטור ומנהל מיקרוסופט לסטארטאפים בחברת מיקרוסופט, אמר: "לפני חמש שנים התחלנו פיילוט קטן של אקסלרטור תאגידי בתל אביב. מאוד מרגש לראות את הצמיחה ואת הפיכתו לאקסלרטור התאגידי הגדול בעולם".

יניב אביטל

עורך אתר גיקטיים. יש לכם רעיון לכתבה? טיפ סודי? הדלפה? מחכה לכם ב[email protected]

הגב

4 תגובות על "אלו הסטארטאפים שסיימו אתמול את האקסלרטור של מיקרוסופט"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
מייקל
Guest

הכי מעניין שם נראה Exceed

יזם ממורמר
Guest

אסופת פיצ'רים חביבים, בטח לא "חברות"

משקיע
Guest

Luminate נמצאת בשוק מתהווה עם פוטנציאל אדיר
כל הכבוד

אחד שיודע
Guest

ביטדאם זה משהו מיוחד

wpDiscuz

תגיות לכתבה: