הכירו את החברות שיציגו ב-Geektime Blockchain Summit

להוזיל את עלויות הנסיעות והחופשה ולתגמל כותבי תוכן ברשת החברתית – לטכנולוגיית הבלוקצ'יין יש אינספור אפשרויות. ביום ראשון הקרוב יתקיים כנס הבלוקצ'יין הגדול של גיקטיים והחברות הגדולות במשק לצד סטארטאפים חדשניים בתחום יחלקו מהידע והניסיון שלהם

אנחנו בגיקטיים שואפים להנגיש את כל סוגי הטכנולוגיות ולאפשר לכולם לקחת חלק בענפי ההייטק והסטארטאפ, ואין ספק שהתחום ה”חם” של השנה האחרונה בענפי ההייטק והסטארטאפ הוא בלוקצ’יין – הטכנולוגיה שצפויה לערער ולשנות את הכלכלה כפי שהכרנו אותה עד היום. לכן יזמנו את כנס הבלוקצ'יין הגדול במזרח התיכון – Geektime Blockchain Summit.

ההיענות לכנס הייתה גדולה מאוד, ועל כן החלטנו להגדיל את מקום האירוע ולאפשר ליותר אנשים להגיע וללמוד על התחום המרתק הזה, שמשלב בתוכו את הביטקוין ויתר המטבעות הקריפטוגרפיים, הנפקות ה-ICO, העברת כספים ומידע מאובטחת ועוד המון אפשרויות שישפיעו על חיי היומיום שלנו.

Geektime Blockchain Summit ייערך ב-10 בדצמבר בהיכל שלמה בגני התערוכה. הכרטיסים לאירוע אזלו.

לשמוע מהמומחים על הטכנולוגיה הכי חכמה

הכנס יתחיל בשעות הבוקר והוא יכלול הרצאות בנושא בלוקצ’יין, פאנלים ופיצ'ים של סטארטאפים שפועלים בתחום. החברות השונות שיציגו עוסקות בבלוקצ'יין על כל תחומיו, והן יחלקו מהידע והניסיון שלהן ויענו לשאלות הקהל.

בלונד – פירמת בוטיק יחסי ציבור שעבדה עם יותר מ-1,000 חברות, ובהן waze,Viber ומיקרוסופט. לאחרונה היא פתחה מחלקה שמיועדת לעולם הקריפטו ועבדה עם החברות Bancor,IOTA, Stox, Zen Protocol ועוד.

Alignment – האב שמיועד לחברות בתחום הבלוקצ’יין וילווה אותן בתהליך ה-ICO. מייסדיו הם משה חוגג, מייסד ונשיא קבוצת Singulariteam Technology Group, אוריאל פלד, מנכ”ל CoinTree, וגיא בן ארצי מייסד BlockchainIL.

לאומי ולאומי טק – לאומי טק היא חברה בת של בנק לאומי, שמתמחה בבנקאות בחברות הייטק ומספקת מוצרים בנקאיים ושירותי מימון מותאמים אישית.

מיקרוסופט – חברת התוכנה הגדולה בעולם פיתחה לאחרונה מערכת בלוקצ'יין בשם Coco Framework: The Foundation of Enterprise Blockchain. מדובר בתשתית בלוקצ’יין פנים ארגונית, שמבוססת על מערכת קוד פתוח מאובטחת ומבוזרת, ומאפשרת Scale גבוה. המערכת מספקת בסיס להתממשקות עם פרוטוקולים של את’ריום, Corda ו-Hyperledger ומיועדת להתחבר עם כל פרוטוקול בלוקצ’יין.

דלויט – פירמת הייעוץ וראיית החשבון המובילה בעולם פעילה בעולמות הבלוקצ'יין כבר שנים ונותנת שירותים לאלפי חברות ויזמים בתחום, החל במתן שירותי מס וראיית חשבון וכלה במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי וטכנולוגי. בין לקוחותיה בתחום נמצאים מיזמי ICO וקריפטו לצד חברות מובילות במשק הישראלי והעולמי, שנעזרות בליווי המקצועי ליישום טכנולוגיית הבלוקצ'יין בתהליכים העסקיים שלהן.

שבלת ושות' – משרד עורכי הדין שהקים לאחרונה מחלקת בלוקציין וחוזים חכמים. המשרד מלווה חברות שעוסקות בתחומים שונים של עולם הבלוקציין, ובעל ניסיון מעשי בליווי חברות ויזמים הפועלים לגיוס כספים כנגד הנפקת מטבעות קריפטוגרפיים – משלב הרעיון ותכנון המבנה, דרך כל הסוגיות המשפטיות הנוגעות ל-ICOs וכלה בסוגיות המשפטיות שעולות ביום שאחרי.

אינטל – אינטל היא חברת ההייטק הגדולה בישראל, היא פועלת בארץ כ-40 שנה ומעסיקה יותר מ-10,000 בארבעה קמפוסים ברחבי הארץ. החברה עוסקת במגוון גדול של תחומים טכנולוגיים, כמו מחשוב, קישוריות, סייבר, תוכנה, אינטליגנציה מלאכותית, נהיגה אוטונומית, האינטרנט של הדברים ועוד, ומפעילה בישראל מרכזי פיתוח לצד מפעל לייצור המעבדים המתקדמים ביותר בעולם.

>>מה מחכה לכם בכנס? היכנסו לאג'נדה<<<

SPiCE VC – קרן הון סיכון המגייסת הון על ידי שימוש בבלוקצ'יין, כדי לספק למשקיעים בה נזילות. הקרן מובילה בשימוש בבלוקצ'יין ובטוקנים קריפטוגרפיים כדי להביא מהפכות לתחומים רבים, והראשון שבהם הוא שוק ניירות הערך. הקרן מקדמת את השימוש בטוקנים של ניירות ערך (Security Tokens) תחת הרגולציה הקיימת כתחליף דיגיטלי, פשוט ונזיל לניירות ערך מודפסים על דפי נייר של חברות ונכסים פרטיים.

WAWALLET – רשת גלובלית שמחברת בין בנקים, בורסות קריפטו ושאר מוסדות פיננסיים, כדי לספק ללקוחת מקום אחד שבו מנוהלים כל נכסיו.

narrative – רשת חברתית מבוססת בלוקצ'יין, שמתגמלת את כל כותבי התוכן שלה בהתאם למידת ההשפעה והתרומה שלהם.

LeadCoin – רשת מבוזרת לשיתוף לידים עסקיים (לקוחות פוטנציאליים) בזמן אמת, המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ'יין. לידקויין מאפשרת לעסקים למכור לידים לא שמישים עבורם ולקנות מעסקים אחרים לידים רלבנטיים בזמן אמת, ואלה נסחרים בלידקויין באמצעות מטבע קריפטוגרפי ממוחשב, ה-LDC.

WINDING TREE – חברה מבוססת בלוקצ'יין, שפיתחה פלטפורמת קוד פתוח במטרה להוזיל את עלויות הנסיעות וחופשה עבור המטיילים ולהעלות את הרווחים של הספקים.

Algochain – פרויקט של Whitebox שפיתח אקו סיסטם פיננסי מבוסס בלוקצ'יין, במטרה לגלות וליצור את האלגוריתמים הטובים ביותר למסחר.

ICO HeadStart – פלטפורמה לגיוס כספים באמצעות ICO, שלא לוקחת אף עמלה הן מהמגייסים והן מהמשקיעים. החברות בפלטפורמה עוברות סינון קפדני, כך שרק המבטיחות ביותר יכולות לגייס הון מהציבור.

Celsius – החברה פיתחה פלטפורמה גלובלית מבוססת בלוקצ'יין להלוואות peer-to-peer. כך, משתמשי הפלטפורמה אינם צריכים להסתמך על בנקים ושאר גופים פיננסיים מסורתיים או על עברם הפיננסי, והם יכולים לקבל ולהלוות כספים ממשתמשים אמינים ברחבי העולם.

stox – חברה המפתחת פלטפורמת קוד פתוח לחיזוי, מבוססת Bancor. חזון החברה הוא לאפשר לכולם את היכולת לחזות אירועים במגוון תחומים, כמו פיננסים, ספורט, פוליטיקה ואפילו מזג האוויר.

Bits of Gold – חברת הביטקוין הגדולה בישראל, שלוקחת חלק פעיל בקהילת הביטקוין והיא אחת מהמייסדים של שגרירות הביטקוין. החברה נוסדה ב-2013, יש לה כ-30,000 לקוחות והיא ממירה מטבעות מסורתיים לביטקוין ואת'ריום.

ZEN Protocol – החברה פיתחה מערכת שמטרתה להכניס את הכלים הפיננסיים של ה”עולם האמיתי” לתוך עולם הבלוקצ’יין ולתמוך בכמות גדולה של חוזים וטרנזאקציות.

Ciklum – מספקת פתרונות פיתוח תוכנה off-shore למאות לקוחות ברחבי העולם, ומעמידה לשירות לקוחותיה צוותים יעודיים – Delivery units, שנבחרים ביחד עם הלקוח ומנוהלים מקצועית על ידו בהתאם לתהליכי העבודה שלו. המודל מבוסס על מצוינות טכנולוגית, סקלביליות, compliance, אבטחת מידע מחמירה, תאימות לרגולציה (GRC) ויחס אישי מהצוות המקומי בסניף הישראלי.

 Barrel Network – החברה פיתחה פלטפורמה גלובלית מאובטחת להחלפת datasets עצומים בהתאם לתקני תעשייה.

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

1 תגובה על "הכירו את החברות שיציגו ב-Geektime Blockchain Summit"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
יהודה רוימי
Guest

.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: