הכירו את Newsgeek 3.0 – הדור הבא

קצת יותר משנה עברה מאז שהשקנו את האתר בעיצובו הקודם, היום אנחנו שמחים לספר לכם קצת יותר על העיצוב החדש, התכנים הנוספים והפלטפורמות החדשות שאנחנו משיקים ביחד עם העיצוב.

קצת יותר משנה עברה מאז שהשקנו את האתר בעיצובו הקודם. מאז, אנחנו שמחים לספר כי הפכנו מבלוג קטן שהיה אמור להפיג את השעמום לכמה גרפומנים יוצאי היי-טק ואוהבי טכנולוגיה, לאתר המושך אלפי משתמשים ביום וניצב בראש טבלת הצפיות ביחד עם אתרי הטכנולוגיה הגדולים בישראל.

שיתוף הפעולה עם קבוצת מעריב, עליו הכרזנו לפני מספר חודשים, יחד עם הוספת כותבים והעלאת תדירות העדכונים באתר היו רק סנונית ראשונה שבישרה על השינויים המתוכננים באתר ובמותג שכולכם כבר מכירים. חלק ניכר משינויים אלו ניתן לראות כבר בעיצוב החדש אשר תוכנן לפרטיו הקטנים במשך חודשים רבים. הממשק החדש יצא לפעל באדיבותם ובעזרת מוחם החד וידי הזהב של אורי ער שעיצב, וזהר ארד שהפך את העיצוב לאתר שאתם רואים.

אנחנו רוצים להודות לעודד עזר על השימוש בפונטים ולכמות עצומה של אנשים שלא ננקוב בשמם (כי לא שאלנו אותם אם אפשר) על העזרה, הפידבק, העצות, ההערות והתמיכה שעוזרים לנו להמשיך לעבוד ימים כלילות כדי שנוכל למלא את Newsgeek – הבית של הקהילה הטכנולוגית בישראל – בעושר של תוכן ומידע.

השינויים, כפי שתוכלו לראות, לא מתבטאים רק במראה, אלא גם בתכונות חדשות שהוספנו לאתר כדי להפוך אותו (לדעתנו) לנגיש, אסתטי, אינטואיטיבי ומעניין יותר:

שלושה אייטמים מרכזיים – בכל יום אנחנו מעלים מספר גדול של כתבות, מהם נבחר שלוש כתבות בולטות שיעלו לראש האתר. האייטמים יתחלפו בקצב של אחת ל-8 שניות כדי שתוכלו להחשף לכתבות הכי עדכניות ומעניינות, באופן דינמי ולא מציק.

Recommend לפוסטים – אנחנו יודעים שפייסבוק הוא המקום בו כולכם נמצאים, ומכיוון שבלוג טכנולוגי אמור לספק לכם את האפשרות להמליץ על תכנים, הוספנו את מערכת ההמלצות של פייסבוק לכל פוסט. מעלותיו של פייסבוק הן רבות, אך עם זאת הוא לוקה בלא מעט כשלים, ולכן הסתפקנו באפשרות זו ולא קשרנו את גורלנו עימו. לפיכך האפשרות להמליץ תהיה קיימת רק בתוך הפוסטים ולא בעמוד הראשי.

גודל הטקסט – העיצוב החדש תוכנן בסיועם של מומחי UI ונגישות והם גרמו לנו להיות רגישים לכל הערה הקשורה לנושא זה. ולכן, בכל כתבה קיימת האפשרות להגדיל או להקטין את הטקסט כדי שתוכלו לקרוא את התוכן באתר בהתאם לנוחותכם האישית.

הערוצים – הקטגוריות העיקריות שהופיעו בראש הדף בעיצוב הקודם, הפכו בעיצוב הנוכחי לערוצים חשובים ומעניינים באתר אשר מוקדשים לנושאים הפופולאריים והמעניינים אתכם ביותר: אינטרנט, אירועים, גאדג'טים, משחקים, היי-טק ו-IT, פיתוח וסטארטאפים.

Gamerdaddy - ערוץ המשחקים החדש של ניוזגיק

ערוץ משחקים חדשGamerDaddy – העבודה המשותפת עם איתי חורב הניבה שיתוף פעולה חדש בו נשים במרכז את הגיימרים. אתם מוזמנים לערוץ שיתעדכן על בסיס יומי וישתף אתכם בחדשות האחרונות, בסיקורי מוצרים ובהפתעות נוספות הקשורות לעולם הגיימינג. איתי, כתב ותיק וגיימר מכור מצטרף לשורותינו ככותב קבוע, ואנחנו נמשיך לעדכן אתכם בעולם המרתק של משחקי המחשב והקונסולות דרך העיניים שלו.

ערוץ האינטרנט – בערוץ זה תוכלו להתעדכן בכל מה שחדש במדיה החברתית, בדפדפנים, בסטטיסטיקות שימוש ובכל מה שקורה בעולם הענק והמרתק של האינטרנט.

ערוץ האירועים – יומן האירועים של ניוזגיק, המתעדכן על בסיס יומי, הפך לאחד הערוצים הפופולאריים והמשמעותיים לקהילת ההי-טק הישראלית. בעמוד תמשיכו למצוא את לוח האירועים המרכז את כל האירועים והכנסים החשובים בכל חודש. בנוסף תוכלו להתעדכן בגלריות מהאירועים אשר אנחנו מסקרים בשבילכם. כדי שתוכלו להתעדכן באירועים הקרובים, הוספנו אותם גם בעמוד הראשי לנוחיותכם במקום ייעודי ובולט.

ערוץ ההיי-טק וה-IT – ערוץ חשוב זה ירכז את כל המדריכים, המידע והחדשות בתחום ה-IT, אשר הכרתם עד היום בערוץ ה-Bizgeek שלנו. מהיום לא תצטרכו לגלוש בין שני אתרים נפרדים ותוכלו לגשת לערוץ זה מתוך העמוד הראשי של ניוזגיק כדי לקרוא את כל מה שחדש ומעניין בעולם ההיי-טק, ה-IT והעסקים.

ערוץ הגאדג'טים – מה יותר מעניין מערוץ בו תוכלו לקרוא על כל החידושים האחרונים בתחום הגאדג'טים והסלולר? סקירות מוצרים כמו אייפון, אייפד, תחנות עגינה, נגנים, סורקים, מחשבים ניידים, קוראים אלקטרוניים ועוד וכל החדשות הקשורות בהם.

ערוץ הפיתוח – קהל המפתחים בניוזגיק מהווה אחוז ניכר מאוכלוסיית הגולשים שלנו והחלטנו שגם להם מגיע ערוץ ייעודי משלהם. כבר עכשיו קיימות באתר מגוון של כתבות בנושאי פיתוח שונים כגון Net., קוד פתוח, פיתוח אתרים ואפליקציות למובייל ומדריכים ברמה גבוהה, אך החלטנו שמעתה נפרסם כתבות אלו בצורה סדירה ובמקום מרוכז אחד.

ערוץ הסטארטאפים – ערוץ הסטארטאפים הפופולארי יחשוף בפניכם את החדשות החשובות ביותר בכל הנוגע לתעשיית הסטארטאפים והון הסיכון בישראל. חשיפות של מיזמים חדשים, ראיונות בלעדיים עם אנשי מפתח ויזמים, סיקורי אירועים של הקהילה בארץ יחד עם תוספות חדשות ומעניינות עליהם נכריז כבר בשבועות הקרובים. בינתיים תוכלו להמשיך להתעדכן בכל מה שמרתק בעולם היזמות הישראלי ובכלל.

גיקג'וב - לוח המשרות החדש של ניוזגיק

גיקג'וב – לוח משרות חדש באתר – פוסט הגיקג'וב השבועי הוא אחד הפוסטים הנקראים ביותר באתר מדי שבוע. לא מעט חברות יודעות להעריך את קוראי האתר הנמנים על המוכשרים בתעשיית ההי-טק (כן, אתם), ורבים מקוראינו מצאו עבודה באמצעות האתר. בעקבות הפופולאריות העצומה שזכינו לה בקרב מעסיקים ומחפשי העבודה, אנחנו משיקים היום לוח משרות חדש וייחודי לקוראי ניוזגיק. חברות מוזמנות לפרסם משרות בתחום ההיי-טק וה-IT בלבד, ואתם מוזמנים למצוא את העבודה הבאה שלכם דרך האתר, ובחינם. אנחנו מתחייבים שהמשרות ישארו מעניינות וייחודיות לעולם ההיי-טק, הפיתוח, השיווק, ה-QA, בדיוק כפי שהתרגלתם. אנו מבטחים לעשות כל שביכולתנו כדי שלא יפורסמו בו משרות שאינן רלוונטיות לקוראינו. בתקופה הקרובה האתר נמצא בהרצה, כדי שנוכל להציע רק לכם את המשרות הטובות והמעניינות ביותר. אתם מוזמנים להכנס ולהתרשם. שימו לב – פוסט הגיקג'וב ימשיך להציג לכם את המשרות החמות ביותר מאלו שיפורסמו בלוח, פעם בשבוע, כפי שעשינו עד היום.

פופולארי באתר – רוצים להתעדכן בתכנים הפופולאריים ביותר באתר? מעניין אתכם לדעת אילו חדשות עשו הכי הרבה רעש, מה הם המדריכים הכי חשובים, מהו התוכן הנצפה ביותר באתר? מהיום תוכלו לדעת מה מעניין את הקוראים שלנו – מיהם הפוסטים שזכו למספר התגובות הרב ביותר באתר ועל איזה פוסט התפתח דיון נוקב ומרתק בעמוד הפייסבוק, להנאתכם.

חיפוש – מנוע החיפוש של האתר שודרג ושופר וכעת האתר מאפשר חיפוש באלפי הכתבות שפורסמו עד היום באתר, כדי שתוכלו למצוא את המידע, הסקירה, או החדשות שהכי חשובות לכם והכי מעניינות אתכם. החיפוש אפשרי גם בעברית וגם באנגלית, וגם אם לא תגיעו לאן שתרצו, נשמח לשמוע מכם מה חיפשתם ולעזור לכם למצוא.

שיתוף – אנחנו מספקים לכם את כל הדרכים הפופולאריות לדעת מה קורה בכל רגע באתר. אלפים נרשמו כבר ל-RSS של Newsgeek, אלפים נוספים כבר נוספו ומתעדכנים דרך עמוד הפייסבוק של האתר ורבים גם מקבלים את העדכונים דרך טוויטר. אתם מוזמנים לבחור ולהצטרף לכל אחד מהערוצים הללו כדי לקבל את המידע העדכני ביותר בעולם הטכנולוגיה.

ערוץ וידאו ערוץ ה-Youtube של ניוזגיק הוא אחד מהערוצים הנצפים ביותר בארץ. אנחנו מפרסמים בו סקירות מוצרים, צילומים מאירועים חשובים, ראיונות ועוד, זאת כדי שתוכלו להתעדכן לא רק בטקסט אלא גם במראה. ערוץ הוידאו שלנו צפוי לגדול גם הוא עם מספר שיתופי פעולה שנחשוף בהמשך.

The Weekly Geek - הניוזלטר השבועי של ניוזגיק

ניוזלטר – עדכון שבועי מרוכז- פעם בשבוע תוכלו להתעדכן בחדשות הרלוונטיות מהאתר, במשרות החמות, באירועים החשובים ובאייטמים המעניינים ביותר שפורסמו. אתם מוזמנים להרשם לניוזלטר כבר עכשיו בקופסא בצד שמאל.

צרו קשר –  אתם מכירים אותנו כבר כמעט שנתיים ואנחנו תמיד משתדלים להגיב לכל בקשה, הערה או מחמאה. אנחנו יודעים שאכפת לכם ומעריכים את דעתכם ולכן נשמח לשמוע דרך הטופס כיצד נוכל לסייע לכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר גם אם יש לכם מידע חשוב לספר לנו, אם נתקלתם בבעיות באתר ואם תרצו להצטרף לצוות הכותבים. אנחנו כאן בשבילכם ובזכותכם ולא שוכחים זאת.

המעטפה האדומה – נתקלתם בחדשות חשובות? אתם רוצים לספר לנו משהו שקרה בדיוק עכשיו? אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה דרך המעטפה האדומה למייל החם שלנו בראש הדף. אם מדובר בחשיפה ראשונה, נשמח לתת לכם את הקרדיט, כמו תמיד, לאחר שנוודא את הדברים.

פרסום – אנחנו משמשים פלטפורמה גם למפרסמים לקהל האיכותי והרב שקורא באתר. אנחנו משתדלים שהפרסום יהיה רלוונטי ומתאים לקהל ובוררים בקפידה מה יפורסם ובאיזו צורה. למרות שלפעמים מתפקשש לנו, אנחנו משתדלים שהפרסום יועיל ולא יפריע. אפשר לפרסם באתר דרך באנרים, חסות קבועה, חלוקת פרסים וכרטיסים לאירועים ועוד אפשרויות רבות אחרות. אם אתם רוצים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל פרטים נוספים ועלויות.

תנאי השימוש באתר – ניוזגיק הוא אתר הפונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו ניוזגיק לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ. האתר פתוח לכלל הציבור אך תנאי השימוש הינם ההסכם המחייב בעבור השימוש באתר ובשירותים הנלווים לו, ואנו דורשים שתקראו אותם כיוון שהם מחייבים אתכם. עם זאת, ברור לנו כי שפה משפטית לעיתים עשויה להיות מסורבלת, ועל כן בחרנו להסביר בשפת "בני אדם", מה הם עיקרי ההסכם וכיצד עליכם לפעול.

אנחנו שמחים להיות הבית הטכנולוגי של קהילת הגיקים בישראל, ואוהבים כל אחד ואחת מכם באופן אישי על כך שאתם קוראים, משתפים ונהנים מהאתר. לכל שינוי יש השלכות, ואנחנו מודעים לכך שחלקכם תאהבו פחות וחלקכם (בתקוה שהגדול) תאהבו יותר את העיצוב והמראה החדשים של האתר. אתם מוזמנים לספר לנו ולשתף אותנו בכל הערה או באג שמצאתם, וגם בכל פיצ'ר שאהבתם. אתם בעיקר מוזמנים להכיר את האתר לכל גיק שייקרא בדרככם. ושוב – תודה ענקית לכולכם!

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

21 תגובות על "הכירו את Newsgeek 3.0 – הדור הבא"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
טל
Guest

נפלא
תודה רבה!

ALLSEARCH
Guest

תתחדשו נראה יפה מאוד !

אודי

פינטו
Guest

מברוק ! כל הכבוד לכם ומאוד אהבתי את העיצוב החדש !
עלו והצליחו ! ! ! :-)

אבא
Guest

תתחדשו.העיצוב החדש יפה מאוד.שיהיה לכם בהצלחה.

אלירן
Guest

אהבתי..! רק שפרו גם את גירסת המוביל (שמשום מה עולה איטית מהמלא..)

מישהו
Guest

עיצוב נחמד! אבל אהבתי יותר את הקודם..

אלון
Guest

גם אני אהבתי את הקודם.

גלעד
Guest

נראה מצויין כל הכבוד!!

אופק
Guest

עיצוב נחמד ביותר, אהבתי, אבל אני גם ככה קורא אתכם דרך GReader ככה שזה לא משנה לי כל-כך D:

חלב סויה
Guest

*נוחותכם ולא נוחיותכם. זה ההבדל שבין שרותים לשירותים, ודי לחכימא ברמיזא :-)

ח"ח על השיפורים המשמעותיים! בהצלחה בהמשך הדרך!

איתי ברנר
Guest

האם זה אומר שעכשיו כל העדכונים יהיו במקום אחד ולא יהיה מצב שבעצם אתם מפרסמים פוסט שכבר פורסם לפני כמה שעות כפי שהוא?

עדי
Guest

בשעה טובה ומוצלחת!
והכי חשוב – התוכן ממשיך להיות התוכן האיכותי והמעודכן ביותר ברשת הישראלית! (עם הכותבים המוכשרים ביותר כמובן ;-))

א.ב.
Guest

גאווה ליוצאי 196. ובפרט נוסעי 10ג'

יעקב
Guest

פשוט מאיר עיניים כל כך נוח ומזמין
טוב שסוף סוף הוספתם את האפשרות לעדכן אותכם בעזרת המעטפה האדומה

איתי מקמל
Guest

כל הכבוד! נראה מצוין. בהצלחה!

בולי איש השלג
Guest

שלום אתם יכולים להוסיף בבקשה רקע לבן לעיצוב החדש כי אצל השועל
שקוף=אפור וזה לא כלכך נוח
תודה מראש

אלדד ביננבוים
Guest

מאד מאד מענין.יפה לעין,
לכן בכחכם זה והצליחו.
אלדד

דביר רזניק
Member

מברוק על העיצוב, אהבתי!!
בהצלחה חברים :-)

חנן
Guest

נראה מצוין
כיף להיות גיק

need4steer
Guest

מזל טוב ובשעה טובה.
האתר נראה מצויין.
השילוב של bizgeek נהדר.

טשי
Guest

אהבתי את העיצוב החדש. שמתי לב לכותרות המתחלפות ולאיך הן מתחלפות, אני מניחה שזה לא כזה מסובך לעשות את זה אבל ממש אהבתי את זה :)
ח"ח

wpDiscuz

תגיות לכתבה: