בתי הקולנוע סגורים אז מארוול בדרך להשתלט לנו על הטלוויזיה

מארוול לא נותנת לבתי הקולנוע הסגורים לעצור אותה. הנה כל הסדרות שלה שנראה ב-3 השנים הקרובות

יפתחו את הסכר, וונדהוויז'ן | מקור: Marvel Studios

אולמות הקולנוע, רובם המכריע לפחות, מעלים אבק ברחבי העולם המסוגר בביתו. הסגרים התכופים פגעו בגופי תוכן ובידור רבים שריתקו מיליונים ברחבי העולם. בין הנפגעים ניתן למנות גם את אולפני מארוול (חלק מדיסני) וסרטי היקום הקולנועי שלהם (או ה-MCU). אבל כמו בלא מעט קומיקסים, סרטים וסדרות, הטובים ימצאו בסוף את הדרך לנצח את נבלי-העל והמוטציות. היום (ו') מארוול מגיעה גם לטלוויזיה עם מבול של סדרות שיגיעו ב-3 השנים הקרובות לשירות הסטרימינג דיסני פלוס.

WandaVision

הסדרה הראשונה שתפתח את היקום הטלוויזיוני, שהוא בעצם זרוע הקשורה ישירות ליקום הקולנועי – בניגוד לסדרות מארוול שעלו בנטפליקס או סוכני שילד –  היא WandaVision. הסדרה תעקוב אחרי וונדה מקסימוף (או Scarlet Witch) והאופן שבו היא מתמודדת עם האובדן של Vision – ההכלאה המוזרה בין אולטרון לג'ארוויס שהפכה להיות בן הזוג שלה – אחרי מלחמת האינסוף.

לפחות מהטריילרים וונדהוויז'ן נראית כמו סדרה מוזרה בהחלט, במיוחד בהתחשב שמדובר בדמות עם יכולות לשינוי המציאות לצד חוסן מנטלי רופף מאוד. כתוצאה מכך אנחנו צפויים לקבל סדרה שלא דומה לשום דבר שראינו עד כה מהיקום של מארוול – וזה מעניין מאוד. הפרק הכפול שפותח את הסדרה עלה היום (ו', 15.1.21) לדיסני פלוס.

Falcon and the Winter Soldier

"העולם הפוך, הם צריכים סמל שמאחוריו יוכלו לעמוד", אומר באקי בארנס – הלא הוא "חייל החורף" – בטריילר לסדרה החדשה שבה הוא מככב לצד סאם ווילסון (או Falcon). השניים, שרק אחד מהם קיבל את המגן של קפטן אמריקה (ווילסון), צפויים ללכת ראש בראש מול הברון זימו – מי שהזיז את כל הגלגלים ב"מלחמת האזרחים" – וקבוצה בשם Flag Smashers. נראה שמדובר בסדרה שתהיה מעין מיני סרט MCU, עם הרבה אקשן, אולי קצת ריגול בנוסח "קפטן אמריקה: חייל החורף" ובעיקר המון בדיחות (יש שיאמרו מאולצות) בין השניים. הסדרה תעלה לדיסני פלוס ב-19 במרץ.

Loki

אחרי שמת ב"מלחמת האינסוף", לוקי שב לחיינו בזכות המסע בזמן שהגיע בסרט הבא בסדרה – "סוף המשחק" – שם ברח למיקום ידוע אחרי שגנב את הטסרקט (או אבן החלל). הסדרה תמשיך בדיוק מאותה הנקודה, וצפויה להיות מותחן פשע שבו לוקי נידון לבצע משימות בזמנים שונים תחת ארגון בשם TVA (או Time Variance Authority). לטום הידלסטון, שמשחק את לוקי, מצטרף אוון ווילסון – שיגלם את דמותו של מוביוס מ. מוביוס, סוג של "פקח זמן" מטעם ה-TVA. לוקי צפויה להגיע לדיסני פלוס במאי השנה.

What If…

מה היה קורה אם פגי קרטר הייתה מקבלת את סרום "חייל העל" במקום סטיב רוג'רס? או מה היה קורה אם טצ'אלה היה נחטף ע"י יונדו? סדרה מצוירת חדשה בשם What If… תכניס לחיינו את "הצופה" – בן לגזע של יצורים העוקב אחר המתרחש ב-Multiverse – שיספר לנו בדיוק מה היה קורה אם פרטים קטנים היו משתנים בסיפורים המוכרים של היקום המארוולי. הסדרה תעלה לדיסני פלוס

Ms. Marvel

לא להתבלבל עם קפטן מארוול, שזכתה לסרט משלה (ועוד אחד בדרך) ולקחה חלק ב"נוקמים: סוף המשחק", הסדרה תעקוב אחרי גרסה חדשה יחסית בעולם הקומיקס של מארוול לדמות המוכרת. הסדרה תנוע סביב קמאלה קאן, נערה ממוצא פקיסטני הזוכה לכוחות על. אין הרבה מידע על הסדרה, שצפויה להגיע לדיסני פלוס לקראת סוף השנה, מלבד העובדה שהיא תהיה קשורה ישירות לסרטי השלב הרביעי ב-MCU. כיאה לגיבורה שלה, את הסדרה יובילו במאים ומפיקים ממוצא ערבי.

Hawkeye

מקור: Marvel Studios

הנוקם הכי מושמץ, שהפך לדמות אפלה ומאוד מעניינת אחרי שהמשפחה שלו הפכה לאבק חוזר – והפעם הוא חונך את הדור הבא. ג'רמי רנר יגלם שוב את Hawkeye (קליף בארטון), כשלצידו מצטרפת היילי סטיינפלד בתור קייט בישופ – מי שבקומיקס לקחה על עצמה את הקשת, האשפה והשם של מי שהפך למנטור שלה. הסדרה צפויה להגיע בסוף השנה ורגע אחרי שבמארוול החליטו לאשר את מעורבותה של סטיינפלד בסדרה תמונות רבות מהסט דלפו לטוויטר. על פי דיווחים, גם פלורנס פיו – מי שכנראה תהיה האלמנה השחורה החדשה של ה-MCU – תגיע להופעת אורח בסדרה החדשה.

Moon Knight

מקור: Marvel Studios

הסדרה הראשונה, לפחות על הנייר, של 2022 בדיסני פלוס היא כזו שכנראה תעניין לא מעט גיקים של הקומיקס האהוב – Moon Knight. אוסקר אייזק, פו דאמרון מטרילוגיית סטאר וורז החדשה, צפוי לעטות את הברדס והגלימה של מארק ספקטור – שכיר חרב שהופקר למוות במצרים, שב לחיים וקיבל את כוחותיו של אל הירח המצרי ח'ונסו. ספקטור הוא לא דמות סטנדרטית וסובל מהפרעת זהות דיסוציאטיבית – מה שפעם היה מוכר כ"פיצול אישיות". בגלל הפרעה זו הוא מסגל לעצמו דמויות שונות ביום-יום, אך בסופו של דבר תמיד חוזר להיות Moon Knight כשהגיע הזמן לטפל בעבריינים.

She-Hulk

מקור: Marvel Studios

אחרי שהיו לנו שני ענקים ירוקים (לא מתגעגעים אליך, אד נורטון), במארוול הולכים להביא לנו גם את הגרסה הנשית. השחקנית הבריטית טטיאנה מסלאני תגלם את ג'ניפר וולטרס – עורכת דין ובת הדודה של ברוס באנר שמקבלת ממנו עירוי דם ומקבלת בעקבות כך את כוחות העל שלו. הסדרה, שצפויה להגיע לדיסני פלוס בשנה הבאה, תכלול גם הופעות של מארק רופאלו בתור ברוס באנר/Hulk ושל טים רות' – מי שניסה להפוך את עצמו לענק ירוק והפך ל"תועבה" (באנגלית – Abomination – זה לא נשמע הרבה יותר טוב).

ועוד כמה בקטנה

לצד הסדרות שיצטרפו ל-MCU וזכו לקצת יותר הרחבה, יש כמה סדרות שאוזכרו בכמה מילים מילים בלבד ויגיעו ככל הנראה רק ב-2023 וצפונה. אחת מהן היא Secret Invasion, סדרה שתעסוק בפלישת סקראלים (הגזע הירוק ההוא מקפטן מארוול) לכדור הארץ ותכלול הופעות של סמואל ל' גקסון כניק פיורי ובן מנדלסון בתור הסקראל טאלוס שאותו פגשנו לראשונה בקפטן מארוול.

שתי סדרות נוספות ינועו סביב המורשת של אחת מהדמויות הפופולריות ביותר ב-MCU – איירון מן. אחת מהסדרות היא IronHeart – שתעקוב אחרי רירי וויליאמס, נערה אפרו-אמריקאית גאונה שבקומיקס בונה לעצמה חליפה הדומה לזו של טוני סטארק ואף זוכה לברכתו בתור גיבורת על (בקומיקס לפחות). השנייה תנוע סביב ג'יימס "רודי" רודס (דון צ'ידל ישוב לתפקיד) ש"יצטרך להתמודד עם אחד מהפחדים הגדולים ביותר של טוני – כשחליפת איירון מן מגיע לידיים הלא נכונות", וזה כל מה שמארוול סיפקה לנו עד כה.

אז כמו שאתם רואים, במארוול דאגו שלא נרעב לתוכן גם בעתיד – כשלצד הסרטים שצפויים לצאת (נקווה שבקולנוע) נקבל עוד לא מעט סדרות שירחיבו את היקום המארוולי. כיאה למארוול, המהלך צפוי רק להעשיר את החוויה של צופי הסרטים, כשמי שלא צופים אדוקים יוכלו כנראה ליהנות מהן – גם אם לא יבינו כל רפרנס ורפנס.

אושרי אלקסלסי

Your Friendly Neighborhood Geek. יש לכם סיפור טכנולוגי? דברו איתי: [email protected]

הגב

2 תגובות על "בתי הקולנוע סגורים אז מארוול בדרך להשתלט לנו על הטלוויזיה"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Error404
Guest

עלוב, שלב 4 הוא כזה זוועה….

קיקי דו יו לאב מי
Guest
קיקי דו יו לאב מי

שטויות לאנשים חסרי חיים

wpDiscuz

תגיות לכתבה: