מחפשים את משרת הניהול הבאה? הנה 8 הצעות שאתם צריכים לבדוק

מנהלים ומנהלות בדרגים שונים הם מוצר לוהט בהייטק, ומגמת הביקוש ממשיכה להתרחב ולשפר את התנאים שלהם. סיננו עבורכם שמונה משרות ניהול אטרקטיביות במיוחד, בטווח מגוון של תחומים ודרגות

מגמת הביקוש מלווה בעלייה ניכרת במשכורת המוצעת למנהלי צוותים (צילום: Dreamstime)

הביקוש למנהלים ומנהלות בדרגים שונים בתעשיית ההייטק החל עוד בשנה שעברה, והמגמה ממשיכה להתרחב. באופן טבעי, הגידול בפעילותן של חברות רבות בענף מחייב את גיוסם של מנהלות ומנהלים, הצריכים לנהל את העובדים ואת הפעילויות החדשות. ואכן אנחנו רואים עלייה בביקוש לראשי יחידות עסקיות, מנהלי ומנהלות פיתוח ועוד.

המגמה הזאת באה עם שכר בצידה, והיא מלווה בעלייה ניכרת במשכורת המוצעת למנהלי צוותים (עד 55 אלף שקלים בחודש, לפני בונוסים ואופציות). היא מאופיינת גם בקיצור פרק הזמן הממוצע לאיוש משרה בכירה מיום ה-Match – חודש עד חודש ושבוע בממוצע, לעומת חודש וחצי-חודשיים בשנה שעברה.

סיננו עבורכם שמונה משרות ניהול אטרקטיביות במיוחד, בטווח מגוון של תחומים ודרגות, שעשויות לענות על כל רשימת הדרישות שלכם – ולקדם אתכם למשרת החלומות הבאה.

מחפשים עבודה בתחומים נוספים? כדאי לכם לבדוק כאן


דרוש/ה VP R&D לסטארטאפ בתהליך צמיחה

מדובר בחברה העוסקת בהמלצות תוכן מבוססות AI ,Machine learning ו-Deep learning לתחום ה-Live Streaming והגיימינג. החברה צפויה להגדיל את מצבת כוח האדם שלה בתקופה הקרובה באופן משמעותי.

מי שיתקבלו ידווחו ישירות למנכ"לית וינהלו 5 עובדים בארץ ואת מחלקת ה-offshore באוקראינה. מדובר בתפקיד מפתח בחברה הכולל אחריות על קביעת מדיניות, אסטרטגיה, בחירת טכנולוגיות, הצבת יעדים רבעוניים ושנתיים וגיוס ראשי צוותים ומתכנתים. התפקיד ללא Hands On.

נדרשת הבנה בעולמות ה-AI, עובדים עם React ,AI ,NLP ,CI/CD ,monitoring ,cloud-based ,AWS ו-Python.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ ישראלי-אמריקאי מחפש Research Group Lead

מדובר בסטארטאפ שהוקם על ידי פרופסורים מאוניברסיטאות הרווארד ו-MIT, שגייס עד היום 300 מיליון דולר. החברה מפתחת טכנולוגיה חדשנית מבוססת AI לפענוח המערכת החיסונית על ידי ריצוף גנטי, במטרה לסייע בפיתוח תרופות בצורה יעילה. החברה, המיישמת עבודה היברידית, מונה כ-80 עובדים ומצויה בתנופת צמיחה גדולה.

מי שיתקבלו ידווחו ל-VP R&D וינהלו קבוצת מחקר של כ-20 עובדים, בהם Data Scientists ,Analysts, ביולוגים ועוד.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

(צילום: pixabay)


לחברה גלובלית בתחום הסייבר דרוש/ה Datapath Team lead

מדובר בחברה גלובלית מצליחה, שלה 600 עובדים בארץ, הפועלת בתחום ניהול והגנה על נתוני ענן מפני תוכנות כופר, מתקפות סייבר והשבתות לא מתוכננות. המוצר שפיתחה החברה מאפשר לחברות התאוששות מאירועי חירום טכנולוגיים – החל מנפילה של שרתים ועד אירועי סייבר ומתקפות כופר.

התפקיד כולל ניהול שלושה מפתחי ++C\C מעל linux. שעות העבודה גמישות וניתן לעבוד מרבית השבוע מהבית.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


דרוש/ה Data Science Manager‏ לחברה בתחום ה-Web Security

החברה מפתחת טכנולוגיה המסוגלת לזהות בזמן אמת אם המשתמש הוא אדם או בוט זדוני, מבלי לפגוע בביצועי המערכת. החברה גייסה עד היום כ-150 מיליון דולר ויש לה לקוחות גלובליים מובילים. היא מעסיקה 100 עובדים בארץ ו-200 ברחבי העולם, ומאפשרת עבודה היברידית.

מי שיתקבלו ינהלו צוות בהקמה של שלושה Data Scientists ושני אנליסטים, את חלקם עוד יש לגייס, עם 50-60% Hands On שיפחת עם הזמן. הצוות יעסוק בבניית מודלים מבוססי Machine Learning ובהמשך Deep Learning על מנת לשפר יכולות Detection של המוצר עד ל-Production.

אנחנו עובדים עם BigQuery ,Spark ,Clustering ,Classification ,Anomaly/Fraud Detection ,time series ועוד.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


יזמים עם רקע מוכח של אקזיטים מחפשים Full Stack Team Leader

מדובר בסטארטאפ שהקימו יזמים עם רקורד של ארבעה אקזיטים. החברה מפתחת מערכת Intelligence המספקת אנליטיקות לצוותי R&D בנוגע לאחוזי ה-Code Coverage שלהם. זוהי פלטפורמה מבוססת Machine Learning לבדיקת איכות אוטומטית לארגונים גדולים, כך שיוכלו לשחרר גרסאות פיתוח במהירות גבוהה יותר.

החברה, שגייסה עד היום 30 מיליון דולר, ממוקמת ברעננה ומיישמת מודל עבודה היברידי – שלושה ימים מהמשרד והשאר מהבית.

העבודה בסביבת AWS, ניהול ופיתוח ב-Node עם נגיעות קלות לצד הקליינט ב-Angular (אין צורך בניסיון קודם בשפות אלו).

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברה בתחום הפינטק מחפשת Full Stack Team Lead

החברה, שנרכשה על ידי חברה גלובלית מצליחה, פיתחה מערכת מבוססת אלגוריתמים למניעת הונאות בעסקאות בתחום הקריפטו. יש לה 180 עובדים, מהם 100 בארץ.

התפקיד כולל ניהול שלושה אנשי Full Stack, ובעתיד הצוות יגדל.

אנחנו עובדים עם NodeJS ו-VueJS עם נטייה לסרבר.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברה הנסחרת בנאסד"ק מחפשת SW Development Manager

החברה הגלובלית עוסקת בפיתוח מוצרי תוכנה חדשניים מבוססי אלגוריתמיקה המסייעים להתייעלות אנרגטית, שיפור רווחים וביצועים ושליטה על ציי רכבים, מטוסים ואוניות. החברה מעסיקה בארץ כ-200 עובדים ומאפשרת עבודה היברידית.

מי שיתקבלו ינהלו צוות של 3-4 עובדים.

אנחנו עובדים עם C\C++ ,linux EM.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


לפיתוח מוצר מאפס דרוש/ה ראש צוות פיתוח

חברה גדולה ויציבה בתחום הסייבר מגייסת ראש צוות פיתוח לקבוצת ה-Innovation שלה. החברה ממוקמת בפתח תקווה ומאפשרת עבודה במודל היברידי.

מי שיתקבלו יצטרפו לפרויקט פיתוח של מוצר חדש ומורכב מאפס. התפקיד כולל פיתוח וניהול של 4-6 מפתחים.

אנחנו עובדים עם Angular10 ,AWS ו-Python.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: