ה-LG G1 evo היא טלוויזיית OLED קצת שונה. אבל האם זה שווה את הכסף?

ה-LG G1 היא טלוויזיית OLED מצוינת עם פאנל משודרג, בהיר וטוב מאי פעם – אבל יש פער מחיר לא קטן שאתם צריכים לקחת בחשבון

תמונה: LG

אמרתי את זה בעבר, ואני עדיין מאמין בזה. מסכי הטלוויזיה הטובים ביותר שאתם יכולים לקנות כיום בישראל הם מסכי OLED. אבל למרות שהן מציגות תמונה הרבה יותר איכותית מטלוויזיות LED מסורתיות, טלוויזיות OLED לא מצליחות להציג נתוני בהירות גבוהים כמו אלו של מסכי ה-LED. כל זה אמור להשתנות עכשיו, כש-LG שולפת ג'וקר לסדרת הטלוויזיות שלה בדמות LG G1 evo, שאמורה להגיע עם פאנל OLED בהיר מהרגיל. האם זה שווה את ההפרש במחיר? ובכן, זה מורכב.

בהיר יותר זה טוב יותר

עד השנה דגמי ה-G של LG היו נישתיים למדי ולמען האמת גם לא מעניינים במיוחד. הם הגיעו עם אותם פאנלים, אותם מעבדים, אותם פיצ'רים ואותם חיבורים שתוכלו למצוא בדגמי ה-C הזולים הרבה יותר. הפיצ'ר העיקרי שבידל אותם מדגמי ה-C, היה בכלל בעיצוב שלהן, שאיפשר התקנה של המסך בכמעט קו 0 עם הקיר, כך שהמסך נראה קצת כמו תמונה בגלריה. אבל האמת? כמו שאמרה פעם שאניה טוויין – זה לא מרשים אותי כל כך.

עדיין דקיקה.

אבל השנה LG עשתה מעשה, ובמקום שהיתרון היחידי יהיה בגיזרת העיצוב, ל-G1 יש גם יתרון טכני לא קטן על פני ה-C1 והוא פאנל ה-evo. אמנם LG לא חושפת יותר מדי את הסודות מאחורי הפיתוח הטכנולוגי כאן, אבל לטענתה היא משתמשת בחומר חדש ושכבה חדשה בפאנל שאמורים לדייק את אורך הגל של האור. בניקוי הסופרלטיבים השיווקיים, הפאנל שמתקבל בדגמי ה-evo מאפשר הצגה של תמונה בהירה יותר מזו שתוכלו למצוא בפאנלי OLED אחרים, אפילו אלו שעד השנה היו הסטנדרט שלה.

אז הייתי חייב לקחת את ה-G1 לבדיקה כדי לבחון הכצעקתה. אבל לפני שה-G1 היא פאנל "evo", היא קודם כל פאנל OLED, וזה כבר מביא איתו מראש איכות תמונה נפלאה. בניגוד לפאנל LED מסורתי שבו יש מספר מוגבל של איזורי הארה (בין אם אחוריים או צידיים, רחמנא ליצלן), בפאנל OLED כל פיקסל ופיקסל מואר באופן עצמאי ומלבד דיוק בפרטים ובצבעים, זה אומר שאם פיקסל כלשהו אמור לייצג את הצבע השחור, הוא פשוט לא נדלק ובכך מתקבל אותו "שחור מוחלט" שאתם לא מפסיקים לשמוע עליו מנציגי המכירות בחנויות.

אז כבר ברגעים הראשונים של השימוש ב-G1 לא קשה להבחין שמדובר בפאנל OLED משובח. התמונה עשירה, חדה כתער וקשה לחזור אחריה לתאורת LED סטנדרטית. עם זאת המקום שבו הפאנל evo באמת זורח (ותסלחו לי על משחק המילים) הוא בתוכני HDR. שם ה-G1 מרשה לעצמה לתת בוסט נוסף ומדויק יותר לבהירות, שפשוט גורם לכל איזור שאמור להיות בהיר להיות הרבה יותר חזק, ולניגודיות שכל כך אופיינית למסכי OLED להפוך לעוד יותר פאנצ'ית.

גם השנה הופתעתי מהעוצמה של רמת הניגודיות, ואפילו קצת יותר מהרגיל. הנקודה שבה הרגשתי בכך יותר מכל הייתה, כמו בכל שנה, כאשר במהלך סצינה חשוכה בסרט או משחק הופיעו פתאום כתוביות או אלמנט לבן חזק. אז העיניים שלי קצת הרגישו כאילו מישהו הדליק לי פנס ישר יותר העין. לעיתים, הניגודיות הזאת יכולה לסנוור.

תמונה: LG

בסוף, התמונה שמתקבלת בתכני HDR היא פשוט יוצאת מן הכלל ומרגישה מדויקת להפליא בעיקר מבחינת כיול הצבעים. כדאי גם לדעת שכיול הצבעים ש-LG עשתה לפאנל הזה הוא מוצלח במיוחד, ובקושי הייתי צריך לעשות לו שינויים, כך שגם אלו שאין להם כוח להתעסק בהגדרות התמונה המאוד ענפות יהנו מצבעים מדויקים ורמות בהירות טובות מאוד (אם כי מומלץ לכבות את מצב האנרגיה שעימו הטלוויזיה מגיעה כדי לקבל רמות בהירות אפילו גבוהות יותר).

אבל אתם בטח תוהים האם באמת יש כאן מהפכה בכל הנוגע לבהירות המסך. אז תראו, אני באמת לא יכול להגיד בלב שלם ששמתי לב כאן לאיזו בהירות יוצאת דופן או איכות תמונה פנומנלית בהשוואה ל-CX שבדקתי בשנה שעברה. אבל זו לא בהכרח נקודה לרעת ה-G1 כמו שזו נקודה לטובת שאר פאנלי ה-OLED של LG. הם פשוט היו מספיק טובים לדעתי.

אם הייתי צריך לכמת איכשהו את ההבדל, הייתי שם אותו בין 10% ל-20% של שיפור ברמות הבהירות, כאשר רובו ייחשף רק כשתצפו בתכני HDR. זהו שיפור מבורך לכל הדעות, אבל לא כזה שגורם לבהירות של פאנלי LED להחוויר. כשאתם תהיו באולם תצוגה ותראו את ה-C1 לצד ה-G1, יכול להיות שאתם תבחינו בהבדלים ברמות הבהירות ובדיוק הצבעים לטובת ה-G1, בעיקר בתכנים באיכות קצת יותר ירודה, אבל עדיין לא מדובר במשהו שמשנה את חווית הצפייה מקצה לקצה, בטח לא כשהן לא אחת ליד השניה.

אה, וכדאי לקחת בחשבון שה-G1 מגיעה רק עם מתלה הקיר הייעודי שלה שמאפשר חיבור בכמעט קו 0 לקיר, ולא מגיעה בכלל עם מעמד להתקנה שולחנית.

יש דברים שמתחילים להתיישן

העובדה שמדובר בסך הכל בטלוויזיה בלי שינויים דרמטיים גם אומרת שה-G1 גוררת איתה גם כמה בעיות כלליות ש-LG עדיין לא מצליחה להתגבר עליהן בדורות האחרונים: הפאנל עצמו די רפלקטיבי, כך שאם ניסינו לצפות בסרט במהלך שעות אחרי הצהריים כשהסלון מקבל לא מעט אור טבעי, לעיתים ראינו את עצמנו יותר מאשר את המסך.

יש גם עוד פיל קטן בחדר. מעבד התמונה α9 בדור ה-4 שלו שנמצא ב-G1 מתחיל להראות סימני עייפות, כשהוא לא מצליח לעמוד אל מול יכולות העיבוד של מתרים אחרים כמו ה-X1 Ultimate (שהוא כבר בן יותר משנה) של סוני. למרות שב-90% מהפעמים התכנים נראים מצוין, עדיין ראיתי מעט תופעות כמו מיקרובלוקינג בתכנים באיכות קצת פחות גבוהה. גם מנגנון ההחלקה של LG מרגיש מעט יותר טוב בהשוואה לזה של ה-CX משנה שעברה, אבל הוא לא מצליח לשמור על תנועה חלקה ואחידה, ומעבר לאפקט "אופרת הסבון" הוא סובל מהאטות פתאומיות שגרמו לי לכבות אותו תוך דקות ספורות. בתמורה לכיבוי שלו, קיבלתי לא מעט Stutter שמופיע בעיקר בתנועות מצלמה איטיות שכוללות תוכן כהה על גבי תוכן בהיר ומתבטא בתחושה של ריצוד קל במקרי קיצון.

השלט שיזכיר לכם כמה מבאס לפעמים להיות בישראל

ה-Magic Remote של LG חוזר גם השנה, אבל הפעם עם שינויים שנראים שוליים אבל מאוד חשובים, וגם עם כמה דברים מאוד (אבל מאוד) מתסכלים: גם הפעם תוכלו להניף אותו באוויר כאילו אתם בהוגוורטס ולהשתמש בו כסמן, מה שמאוד מקל על הקלדת אותיות ושימוש בחלקים מהממשק. בגירסת 2021, השלט הזה מגיע עם עיצוב חדש שהוא לא רק קצת יותר קטן, אלא שהוא סופסוף גם מאוזן פיזית כך שהשלט לא רוקד לכם על הספה מכל תזוזה שלכם. בשנים שעברו, בכל פעם שקמתי מהספה או נגעתי בשלט בטעות, הג'יירוסקופ שבו הופעל ואז קרו שלל תקלות מעיקות. עם העיצוב החדש של השלט זה לא קרה לי פעם אחת.

התבאסתי לגלות שכפתורי ה-Play וה-Pause הפיזיים הוסרו מהגירסה החדשה של השלט, אבל במקומם הגיעו כפתורים די מעניינים. LG, כמו כמעט כל שאר היצרניות, משלבת בשלטים שלה כפתורים ייעודיים לשירותי תוכן. בשנה שעברה היו אלו נטפליקס ואמזון פריים וידאו שהעפילו לכפתור ספציפי, אבל השנה LG עשתה All-In, וניסתה להפוך את השלט שלה למרכז המדיה שלכם. הפעם תמצאו בנוסף לנטפליקס ואמזון גם כפתור ל…דיסני פלוס?!

שלט מצוין, כפתורים מבאסים

כן. גם בגירסה הישראלית של השלט אתם תקבלו כפתור לשירות התוכן המצוין של דיסני, בזמן שהוא לא זמין בארץ. במקרה אני בעלים גאה של מינוי לדיסני פלוס, אבל לא משנה מה עשיתי, לא הצלחתי לגרום לכפתור הזה להפוך לפונקציונלי. ניסיתי להגדיר את הטלוויזיה מחדש על איזור ארצות הברית (בלתי אפשרי, הטלוויזיה נעולה ל"ישראל" או "פלסטין"), חיפשתי תוכנות VPN בחנות האפליקציות (אין). התוצאה הייתה זהה, ולחיצה על הכפתור הכה-משמח הזה הובילה לדף הנחיתה הארור של דיסני בישראל שמאפשר לכם "להירשם לעדכונים".

אם לא די בכך, ישנם עוד שני כפתורים יעודיים מפתיעים בשלט החדש, לעוזרות הקוליות הפופולריות בעולם: אלכסה, העוזרת הקולית של אמזון, וכפתור נפרד לאסיסטנט של גוגל. שני הכפתורים הללו הם תזכורת נוספת לכמה השוק הישראלי לא באמת מעניין את גוגל ואת אמזון. בעבר נציגים של LG בישראל התבטאו בעל פה שגוגל תאפשר להם להפעיל את ה-Google Assistant בישראל עוד ב-2019, אבל זה כמובן לא קרה וככל הנראה לא יקרה לפני שהעוזרת הקולית תתמוך בעברית, כאשר לפי האינדיקציות גם זה לא צפוי בקרוב. גם כאן, שום מעקף שניסיתי לעשות, כולל שינוי של שפת הממשק לאנגלית והגדרות למדינות אחרות לא שיחרר את האפשרות להשתמש בעוזרות הקוליות.

שלושת הכפתורים הללו הם אומנם בגדר תוספת מ-LG, אבל מה אני אגיד לכם, זה פשוט נורא מתסכל לשלם מחיר מלא על טלוויזיה שמגיעה עם טיזר שמזכיר לך כל הזמן שאתה לא מקבל ממנה את אותה חוויה שמשתמש מקבל באנגליה או בארצות הברית (תמורת מחיר נמוך יותר בדרך כלל, אבל זה נושא לשיחה אחרת). מצד שני, אתם לא קונים טלוויזיה רק לשנה הקרובה, אלא ל-3-5 שנים הבאות, כך שעד אז כל התמונה הזאת יכולה להשתנות, ואז השלט הזה מכיל פיצ'רים שהופכים את הטלוויזיה ליותר Future-Proof עבור שוק הישראלי. אבל זה הצד האופטימי שבי שמדבר.

מערכת הפעלה טובה שתומכת בפקודות קוליות בעברית

המלצות בגדר המלצות בלבד (ושימו לב כמה הפאנל רפלקטיבי)

אני סוקר את ה-G1 רגע אחרי שביליתי כמה חודשים נהדרים עם הטלוויזיות של סוני (כמו ה-A8 OLED וה-XH900) שמגיעות עם Android TV (ועכשיו Google TV) שאיכשהו, הפלא ופלא, לא מוגבלת על ידי גוגל בישראל, ניתן להפעיל בה את העוזרת הקולית של גוגל ובעזרת עוד כמה תהליכים להפעיל גם את דיסני פלוס ופחות או יותר כל שירות טלוויזיה שרק תרצו. אלה הן נפלאותיה של מערכת הפעלה יחסית פתוחה.

הטלוויזיות של LG מגיעות עם מערכת ההפעלה webOS בגירסה 6, שהיא לא פתוחה כמו אנדרואיד טי וי. עם זאת, מבין המערכות הסגורות לטלוויזיות, WebOS נותרה אחת המועדפות עליי. הממשק עדיין צבעוני ונעים לעין, אך הוא עשיר בכמות נאה מאוד של קונפיגורציות שחובבי הסאונד והתמונה ישמחו לשחק איתן. אמנם בחנות האפליקציות הסגורה לא תמצאו הפתעות כמו דיסני פלוס, אבל כן תמצאו את כל שירותי התוכן הישראליים והמרכזיים שפעילים בישראל (למעט האפליקציה של כאן 11, שהוסרה בשנה שעברה מהחנות מסיבות לא ברורות).

הפעם מערכת ההפעלה שמה דגש יותר גדול על המלצות צפיה. מעין ניסיון קל ולא מוצלח ללכת בדרכי Google TV. בפועל, בכל הכמעט חודש שבו הטלוויזיה ישבה בסלון שלי וספגה לא מעט צפיות בתכנים שונים ובאפליקציות שונות, לא נתקלתי בהמלצה אחת פרקטית. להפך, קיבלתי המלצות על מבזקי חדשות מרשתות תקשורת אמריקאיות וסרטוני יוטיוב שכל הקשר ביני לבינהם הוא מקרי בהחלט, כשאותן המלצות צפיה תופסות נתח גדול מדי לטעמי מהממשק. כמו כן, אחת לכמה ימים הטלוויזיה זרקה אותי מחשבון ה-LG שקישרתי אליה (שחובה להתחבר עימו כדי להוריד אפליקציות), ואז נאלצתי שוב ושוב לחזור לאפליקציה בטלפון כדי להתחבר שוב לחשבון שלי. בעיות קטנות אבל מעצבנות שלא בא לכם לקבל כשאתם משלמים לא מעט כסף עבור מסך.

מה שכן חדש ומעניין ב-webOS הוא התמיכה בפקודות קוליות בעברית. אבל בואו נוריד דבר אחד מהשולחן: זה לא התחליף לגוגל אסיסטנט שחיפשתם. פעמים רבות מה שאמרתי בצורה יחסית ברורה לשלט לא עבר היטב את התרגום לטקסט, ומסיבה לא ברורה, כמעט כל פקודה שלא בדיוק תאמה את מבנה הפקודות ש-LG בנתה לעוזרת הקולית שלה, שלחה אותי ליוטיוב עם מה שביקשתי לחפש.

דמיינו את סירי, רק הרבה פחות חכמה (וזה דורש מאמץ מיוחד), מבינה אתכם הרבה פחות טוב ובאופן כללי מפספסת יותר מאשר קולעת בכל מה שהיא עושה. נגדיר את זה ככה, התמיכה בעברית בעוזרת הקולית של LG היא בונוס חביב (שקיים גם בשאר דגמי 2021 ולא ייחודי לדגמי ה-G, כמובן), אבל לא מדובר בפתרון מספק עבור הצופה בעל האוריינטציה הטכנולוגית, אם כי זה יכול לספק פתרון מעניין עבור הילדים שלכם שעוד לא יודעים לכתוב או לקרוא בעברית. freegoogleassistant#

למרות שמדובר במערכת הפעלה טובה בסך הכל, ב-LG עדיין לא הצליחו באמת לפשט את חלק מההגדרות המעט יותר מתקדמות. אם כבר קניתם טלוויזיה כל כך יקרה ומשוכללת, לא תפנקו את עצמכם בסאונדבר או רסיבר תומך דולבי אטמוס? אם תעשו את זה, כמו שניסיתי לעשות עם ה-Sonos Arc שנמצא בסלון שלי, תגלו שלמרות שהשתמשתם בחיבור ה-eARC כמו שצריך, אתם צריכים לעבור עוד סבך תפריטים והגדרות כדי להזרים את הסאונד כמו שצריך דרך כבל ה-HDMI ולקבל בסופו של דבר את התמיכה באטמוס. אם אני הסתבכתי קצת עם זה, אני יוצא מנקודת הנחה שרבים אחרים יסתבכו גם הם, אם הם בכלל ישימו לב שאופציית האטמוס לא זמינה להם עד שהם מתאימים את ההגדרות של טלוויזיה בהתאם. בקיצור, יש עוד מקום לשיפור.

באופן כללי לא מצאתי ב-webOS שום בעיה שלא יכולה להיפתר באמצעות חיבור של סטרימר עם מערכת הפעלה טובה יותר כמו Apple TV או ה-Chromecast החדש, אז לא הייתי בהכרח בוחר טלוויזיה כזו על פני אחרת רק בגלל מערכת הפעלה.

בול בחיבורים

אם יש משהו ש-LG עושה כמעט מושלם בליין טלוויזיות הפרימיום שלה ל-2021 (כמו בשנה שעברה), זה לוודא שאתם מקבלים את החיבורים ותמיכה בתקנים הכי רלוונטיים לטכנולוגיה של היום, והמחר. עם ה-G1 אתם מקבלים 4 חיבורי HDMI 2.1, כשאחד מהם גם מתפקד כ-eARC. בשילוב עם התמיכה של LG ב-FreeSync של AMD ו-G-Sync של Nvidia, ה-G1 היא פשוט האולר השוויצרי של הטלוויזיות.

גם אם תקנו פלייסטיישן 5 או Xbox Series X, או תחברו אליה מחשב גיימינג, או פשוט תקנו סטרימר משוכלל ורסיברים מתוחכמים, אין שום דבר שה-G1 (וכאמור, גם ה-C1) לא יתמכו בו, לא משנה לאן תחברו אותו. זה כמו משב רוח מרענן בהשוואה לטלוויזיות של סוני וסמסונג שמשום מה מגיעות עם מספר מוגבל של יציאות HDMI 2.1, ותמיכה לעיתים חלקית בתקנים ספציפיים.

משחקים ב-120 פריימים לשניה? צ'ק. צפייה בסרטים בדולבי וויז'ן? צ'ק. תמיכה ב-ALLM? צ'ק. VRR? גם צ'ק. אתם מחפשים טלוויזיה שהיא ההגדרה ל-Future Proof מבחינת חיבורים ותקנים? ליין הפרימיום של LG הוא הליין בשבילכם. אם אתם גיימרים, תשמחו לגלות ש-LG הוסיפה השנה פאנל שליטה במיוחד למצב גיימינג שמאפשר לכם לעשות מעט טוויקים נוספים להגדרות של הצבעים השחורים והלבנים, להשפיע במעט על מהירות התגובה (המוצלחת מאוד בפני עצמה), ואפילו להפעיל הגדרות שמותאמות לז'אנרים ספציפיים של משחקים. אולר שוויצרי כבר אמרתי?

שווה את המחיר?

ה-G1 לא נמצאת בואקום של טלוויזיות OLED מצוינות. יש לה בזירה את מסכי ה-OLED המשובחים של סוני מצד אחד, את מסכי ה-Mini-Led של סמסונג (שאנחנו עוד מחכים לסקור כדי להבין האם הם מענה הולם נגד ה-OLED) שנושפים איפשהו בעורף שלה וכמובן סדרת ה-C המצוינת. שאלת השאלות היא האם אותו פאנל evo בהיר יותר שיש ב-G1 שווה קפיצה לא צנועה במיוחד של כ-2,000 שקלים במחיר.

אני מודה שכשניגשתי לסקירה הייתי בטוח שהתשובה תהיה פשוטה. אחרי הכל, התמונה שאתם מקבלים היא בהירה יותר, ולכן התמונה היא טובה יותר – ולכן זה כנראה טוב יותר וכדאי יותר. נכון? אז זהו, שהמציאות קצת יותר מורכבת ממפרטים טכניים, ובמציאות הזו אפילו ההבדלים בין ה-CX של שנה שעברה לבין ה-G1 של השנה הם לא באמת בגדר מהפכה, אלא ממש כמו שהשם evo מרמז, הם בגדר אבולוציה. אבולוציה מבורכת שמשפרת טכנולוגיה מצוינת, אבל עדיין אבולוציה.

במסגרת האבולוציה הזאת, ה-G1 היא תענוג אדיר. כשמסתכלים על איכות התמונה, איכות הפאנל, עומק הקוסטמזיציה האפשרית לתמונה, התקנים הנתמכים, החיבורים הקיימים ואפילו השלט הנוח, מתקבל לקט של כל מה שאפשר לחפש בטלוויזיה מצוינת. לא טובה, אלא מצוינת. טכנית, ה-G1 היא הטלוויזיה הטובה ביותר שבדקתי עד כה. אם אתם מחפשים את הטוב ביותר, אין לכם המון התלבטויות נוספות.

אבל כמעט כל התכונות הללו מוצעות לכם ב-2,000 שקלים פחות בדגם ה-C1 הסטנדרטי שהוא לא זול בהשוואה למה שתקבלו ברוב מסכי ה-LED האחרים. ה-C1 מגיע עם אותו שלט, אותם חיבורים, אותו מעבד וכן – אותו פאנל מצוין משנה שעברה (והשנה שלפניה) שהוא אולי פחות בהיר, אבל לא הרבה פחות מוצלח. אם לא אכפת לכם מאותם 2,000 שקלים, לכו על ה-G1. הסיכויים שהיא לא תתאים לצרכים שלכם כל כך נמוכים, בטח עם התמיכה המצוינת שלה בתקנים וחיבורים מתקדמים. זאת פשוט טלוויזיה נהדרת.

אם אתם מחפשים את הערך הטוב ביותר עבור הכסף שלכם, ועדיין רוצים להצטרף לחגיגת ה-OLED, ה-C1 מסתמנת כבחירה היותר חכמה מבחינה צרכנית – גם אם היא לא האפשרות הכי יקרה ומשוכללת. אני מאמין בשנה הבאה או זו שאחריה, LG תוריד את פאנל ה-evo גם לסדרת ה-C, ואז זה יהיה משחק אחר לגמרי וסופסוף נראה שיפור משמעותי לסדרה המצוינת הזאת.

ה-G1 מגיעה בגדלי 65 ו-77 אינץ' במחירי השקה של 10,990 ו-18,490 שקלים בהתאמה.

פנקו את הטלגרם שלכם עם ערוץ הטכנולוגיה הגדול בארץ פנקו את הטלגרם שלכם עם ערוץ הטכנולוגיה הגדול בארץ הצטרפו לערוץ גיקטיים בטלגרם

עידן בן טובים

נולד עם ג׳ויסטיק ביד. יש לו הרבה יותר מדי גאדג׳טים והרבה פחות מדי זמן פנוי כדי לשחק עם כולם. בעל פטיש לא מוסבר לביצוע קליברציות לסוללות של מכשירים. כשהוא לא עסוק בלכתוב על טכנולוגיה, הוא אוהב לדבר עליה, והרבה

הגב

7 תגובות על "ה-LG G1 evo היא טלוויזיית OLED קצת שונה. אבל האם זה שווה את הכסף?"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אאא
Guest

עידן.
יש לכאן אפליקציה חדשה לטלויזיה (כאן tv)

אלון
Guest

הכסף מול תועלת לדעתי במחירים של היום עדיין לא מצדיקים לרכוש,
אם נשווה מסכי 86 LG
מחיר שפוי לעומת מסכי LG OLED
בגודל 83.5 אינצ

ניסים
Guest

יש לי את ה c9 כבר שנתיים
אם איכות תמונה חשובה לך אז עדיף oled אפילו 65 במקום led 83.5
אם אתה לא צופה ממרחק של 10 מטרים שם ההבדל יותר זניח, אין טעם לדעתי במסך led ענק עם איכות תמונה בינונית

ברקו הקוסם
Guest

כתבה מעניינת, כם אני מתלבט האם שווה להשקיע את האקסטה 2000 שח, אבל גם בשל התלייה הצמודה לקיר שמשדרגת את הסלון. אבל הכי חשוב שהכותב עמד בדרישות האתר והצליח להכניס ירידה על אפל (הקטע עם סירי) בכתבה שלא קשורה לטלפונים

לארה נח
Guest

כרגיל כתבה מגמתית עידן כל שנה מספר כמה oled טוב
לא מספר שעשרות אלפי לקוחות הלכו להם המסכים בצריבות .ולא מדבר על כך שגם שעלו ל
600 ניט בדגם זה . ה QLED הבסיסית ביותר מתחילה ב 1500 ניט. ככה שגם השנה oled תישאר מאחור. התמונה של ה evo זזה אחרי כמה דקות כי אחרת הכל נצרב. השחור השנה נראה מוגזם והופך התמונה לחסרת חיים. הייתי מנמיך ציפיות מה evo ומ oled בכלל וממתין ל Neo QLED שהשנה הצליחה להשאיר הרבה אבק לכולם . בקיצור חלאס להיות שבוי בקונספציות כל שנה זה כבר משעמם . עידן.

עמיקם
Guest

מה באת למכור לנו?

ראובן
Guest

מעניין לדעת אם יש הבדל באיכות הסאונד או במבנה הרמקולים בין שני הדגמים C1,G1
גם כשאיכות התמונה מצויינת (יש לי OLED LG) כולם רצים אח"כ לחפש סאונדבר איכותי שזה עוד כמה אלפים…

wpDiscuz

תגיות לכתבה: