אוטודסק משקיעה ב-Jumper הישראלית

החברה הישראלית, שמפתחת תוכנה לפיתוח ובדיקת מוצרי IoT, השלימה סבב גיוס בגובה 2 מיליון דולר

מקור: Pixabay

חברות המחקר והאנליסטים צופים שתוך 3 שנים יהיו בעולם כמה עשרות מיליארדי מכשירים מחוברים במסגרת ה-IoT; בצד הבובות המחוברות והמקררים שמזמינים מוצרים לבד – נראה גם מכשירי IoT רבים שימלאו תפקיד קריטי בתעשייה, תשתיות ולצורכי בריאות. חברת Jumper הישראלית, שמפתחת מערכת לניטור ולבדיקת תקינות של מוצרי IoT, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס הון מקרן Forge של חברת התוכנה האמריקנית Autodesk.

מי יבדוק את מיליארדי מכשירי ה-IoT?

Jumper (ג’אמפר) מייצרת סביבה וירטואלית שמאפשרת לבדוק את התקינות והתפקוד של התקני IoT בקלות ובמהירות. הסביבה הווירטואלית מאפשרת לבדוק עשרות ומאות אלפי מכשירים במקביל ללא צורך בבניית מעבדת חומרה.

Jumper הוקמה ביוני 2016 על ידי יונתן סרוסי, שמשמש כמנכ”ל החברה ביחד עם דן שמש, מהנדס באינטל לשעבר, המשמש כסמנכ״ל הטכנולוגיה בחברה והיזם הסדרתי יניב ניסנבויים המשמש כסמנכ״ל המוצר בחברה. סרוסי היה בין היזמים שהקימו את VisualTAO, שנרכשה על ידי Autodesk ב-2009 תמורת סכום המוערך בין 20-30 מיליון דולרים. לאחר הרכישה לקח סרוסי חלק בהקמת פעילות Autodesk בישראל, בבניית מרכז הפיתוח של החברה בתל אביב וניהל אותו. כיום מועסקים בחברה 6 עובדים.

סבב הגיוס הנוכחי הובל על ידי קרן Forge של Autodesk ולמרות שהחברות לא חשפו את סכום ההשקעה, ההערכה היא כי הוא עומד על כ-2 מיליון דולר. החברות לא אישרו ולא הכחישו את הסכום. ל-Autodesk זו אינה השקעה ראשונה בחברה ישראלית שעוסקת ב-IoT; לפני כשנה השקיעה החברה ב-Seebo – במסגרת קרן בהיקף של 100 מיליון דולר שהקימה החברה.

כדי שקוצב הלב לא יקרוס

מנכ״ל Jumper, יהונתן סרוסי, הסביר את החשיבות של הבדיקות שמבצעת החברה: “דמיינו קוצב לב שמשדר מידע לרופא המטפל ומזמין אוטומטית אמבולנס במקרה של בעיה. האם באג תוכנה בקוצב כזה הוא דבר שאפשר להרשות אותו? כמובן שלא. בעולם שבו מיליארדים של מכשירים מחוברים ומדברים זה עם זה, רק מערכת בדיקות וירטואלית תאפשר איכות מיטבית ללקוח הקצה”.

יניב אביטל

גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

1 תגובה on "אוטודסק משקיעה ב-Jumper הישראלית"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
תומר
Guest

יונתן או יהונתן?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: