צפו: ג׳ון אוליבר מסכם את פרשת אפל וה-FBI עם מסקנה נחרצת

ההתייחסות של ג׳ון אוליבר לפרשת אפל וה-FBI הפכה לויראלית בשעות האחרונות והיא כוללת דעה נחרצת ומנומקת היטב. צפו בסרטון היומי המומלץ

john oliver apple

תוכנית הלילה של ג׳ון אוליבר עוסקת לא מעט בנושאים הנמצאים על סדר היום בארה״ב ממקום חצי סאטירי וחצי רציני אבל תמיד ממקום מאוד שנון.

בתוכנית האחרונה שלו בחר להתמקד אוליבר בפרשת אפל והבולשת האמריקאית כשהוא מסביר בקצרה את הרקע למתיחות בין השתיים, לא מפספס הזדמנות לרדת על החברה ומסיים בפרסומת סאטירית ומוצלחת למדי.

בשעות האחרונות זכתה ההתייחסות של אוליבר לאינספור שיתופים ופרשנות מעמיקה מצד לא מעט גופי מדיה שעוסקים בתחום הטכנולוגי. אם יש לכם כמה דקות פנויות, נצלו אותן לזווית מעניינת נוספת על הפרשה.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

3 Comments on "צפו: ג׳ון אוליבר מסכם את פרשת אפל וה-FBI עם מסקנה נחרצת"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
הטיפשות מנצחת
Guest
הטיפשות מנצחת

פשוט בולשיט… דמגוגיה בשם חופש וזכות הפרטיות העצמית … הממשלה רוצה גישה, בדרכים חוקיים ופורמליים למידע בטלפון של טרוריסט !! מה הדיון פה לעזאזל? זה כמו שאני אחליט לחסום חדר אחד בדירה שלי שאף אחד בעולם !! לעולם לא יוכל לגשת או להכנס ללא רשותי, אפילו אם אני פושע מורשע או נחקר במשטרה בצורה חוקית ופורמלית

אורח לרגע
Guest

״פשוט בולשיט״
זה יפה שהתחלת את הפיסקה המתלהמת והמבולבלת שלך עם כותרת שמסכמת בצורה מדויקת את תוכן דבריך.

zlatan
Guest

you guys gotta stop copying from TC

wpDiscuz

תגיות לכתבה: