רוצים לעבוד בחברה בינלאומית? הנה 5 חברות שמגייסות עובדים

בא לכם על היציבות והפינוקים שחברות גדולות יכולות להציע? אספנו עבורכם 5 חברות גלובליות שמגייסות עובדים. תציצו ותלמדו למה הן מגניבות, מדוע שווה לעבוד שם ואיך גם אתם יכולים לעשות את זה

קרדיט צלם\תמונה: Hero Images, Getty Images Israel

לעובדים בתעשיית הסטארטאפים וההייטק יש דרישות מיוחדות ממקום העבודה שלהם. מעבר למשכורת מתגמלת, כולנו רוצים גם מקום עבודה שייתן משמעות וערך נוספים, אבל גם יאפשר לאזן בין עבודה לפנאי, ושסביבת העבודה תהיה מפרה ומעוררת השראה ושתעודד צמיחה, למידה ומקצועיות. איך מוצאים מקום כזה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

1. General Motors

General Motors היא אחת מחברות הרכב המובילות והגדולות בעולם. המרכז בארץ הוקם לפני 8 שנים, מתוך הכרה של ג’נרל מוטורס העולמית בערך המוסף של ישראל בתחומים טכנולוגיים מתקדמים, והוא עוסק במחקר ופיתוח של טכנולוגיות בחזית הקדמה של עולם התחבורה והרכב.

צוותי הפיתוח שלנו מובילים פיתוחים בטכנולוגיות מתקדמות לרכבים האוטונומיים הכוללים, בין היתר, חיישנים מתקדמים, מערכת ראייה ממוחשבת, מערכות תקשורת, מערכת בידור ומידע לנהג, טכנולוגיות ענן, ממשק משתמש ואבטחת מידע. מרכז המחקר והפיתוח ממוקם בהרצליה ומונה מעל 100 עובדים. בימים אלו אנחנו בתהליכי גדילה מואצים הכוללים הקמה של תחומים חדשים ופיתוחים בטכנולוגיות מתקדמות.

למשרות הפתוחות ב-General Motors

2. Microsoft

ספק אם יש בעולם חברה שהשפיעה על מילארדי משתמשים ברחבי העולם כמו מיקרוסופט, וגם היום היא ממשיכה להפתיע, עם מוצרים כמו הולו-לנס, קורטנה, חלונות 10 וגם – שמעתם כבר על אופיס ל-iOS?

מרכז ה-R&D בישראל, הממוקם בהרצליה ובחיפה, מוגדר כמרכז פיתוח אסטרטגי ומשמש גם כעוגן לתעשיית ההון סיכון וקהילת הסטארטאפים ומקדם שת”פים עם מוסדות אקדמיה. הפעילות נעשית בצוותי עבודה קטנים יחסית, שעובדים בקצבים שמאפיינים חברות סטארטאפ, ומתמחים בתחומים כמו Cyber Security, ביג דאטה, מערכות המלצה ובינה עסקית, המלצות לתכני בידור בהתאמה אישית ועוד. אחת לכמה חודשים נערכת תחרות האקתון של הצוות או החברה כולה, שמאפשרת לכל עובד לנסות לממש רעיונות טכנולוגיים פרועים ופורצי דרך.

מיקרוסופט מציעה מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, עם גמישות במעבר בין קבוצות. זה כמעט כמו לעבור בין סטארטאפים בלי שבאמת תצטרכו לעבור מקום עבודה. וכמובן, הפינוקים: בית קפה, חנות עובדים, קפיטריה כיפית, פעילויות ספורט והעשרה, טיולים. בקיצור – למה אתם מחכים? היכנסו לאתר המשרות של מיקרוסופט לגלות את ההזדמנות הבאה שלכם.

למשרות הפתוחות ב-Microsoft

3. Matrix

עובדי Matrix

מטריקס, המעסיקה כ-7,750 מקצועני טכנולוגיה, מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי ה-IT בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת”א במדד תל אביב 100, ומחזור המכירות שלה במהלך שנת 2015 הגיע לכ-2.3 מיליארד שקל.

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות בסביבת אינטרנט ומובייל, כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, המסחר, הבנקאות ופיננסים, ההייטק, הטלקום, הביטחון, הבריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

הייחודיות של מטריקס באה לידי ביטוי ביישום טכנולוגיות התומכות ומעצימות את הפעילות העסקית; ביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה; ולצפות קדימה אל הטכנולוגיות המבוקשות של העתיד. למטריקס התמחות ייחודית בפתרונות למגזר הפיננסי, וכיום כשליש מפעילות החברה היא במגזר זה בישראל ובארה”ב בתחומים כגון: מערכות ליבה בנקאיות, פתרונות דיגיטל, CRM, ניהול סיכונים פיננסים, פתרונות סייבר, מניעת הונאות, BI ומחסני נתונים ועוד.

לצד פעילותה עם חברות וארגונים קטנים ועד ארגונים גדולים, הקימה מטריקס זרוע עסקית ייחודית תחת השם 8300, המספקת סל של שירותים ופתרונות עבור חברות סטארטאפ והייטק במודלים המתאימים גם לחברות צעירות.

למשרות הפתוחות ב-Matrix

4. IBM

יבמ מעסיקה כ-430,000 עובדים ופעילה ב-170 מדינות ברחבי העולם. בתחום המחקר והפיתוח יבמ שומרת על הובלה של שוק הפטנטים כבר 22 שנים ברציפות עם כ-81,500 פטנטים רשומים, מתוכם 7,534 פטנטים שנרשמו רק בשנת 2014 המבטאים השקעה שנתית של כ- 6 מיליארד דולר. אסטרטגיית הרכישות גם היא נמשכת, ומתחילת שנת 2000 יבמ רכשה יותר מ-150 חברות בהשקעה של 42 מיליארד דולר, בהן 13 חברות ישראליות וחברות זרות שהיו להן מרכזי פיתוח בישראל.

בישראל פועלת יבמ משנת 1949 והיא אחת החברות הבינלאומיות הראשונות שפתחו סניף במדינה.
מאז החברה מעורה בפעילות בכל תחומי המשק והכלכלה בארץ, ומציעה פתרונות עסקיים וטכנולוגיים הכוללים חומרה, תוכנה, שירותים טכנולוגיים, שירותי ייעוץ ושירותי מימון לחברות ולגופים, בכל סדר גודל, במגזרי המשק השונים: טכנולוגיה והייטק, תעשייה, תקשורת, תשתיות, בנקאות, ביטוח, מסחר וקמעונאות, תחבורה, בריאות, אקדמיה, ממשלה, רשויות מקומיות, מערכת הביטחון ועוד.

יבמ מתמקדת בהבנה מעמיקה של האתגרים העסקיים והתשתיתיים המורכבים ביותר שעמם מתמודדים הלקוחות במגוון התעשיות ומעצבת פתרון שלם – החל מייעוץ, דרך עיצוב התשתית ועד ליישום, הטמעה ואינטגרציה מלאה בסביבת ה-IT של הלקוח. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה בכל פרויקט את מיטב המומחים, תוך ניוד מומחים בינלאומיים על פי צורך ליצירת צוות עבודה אחד המייצג את חזית הטכנולוגיה בתחום.

למשרות הפתוחות ב-IBM

5. TGS

 

חברת TGS מפתחת פלטפורמת חיפוש, ניהול מלאי ומכירות עבור שוק ה-Travel העולמי. אנו משרתים מעל 2,500 לקוחות מכל קצוות הגלובוס, ובהם Priceline Booking.com Expedia Agoda. נציגי החברה פזורים בקצוות שונים בעולם במטרה להוסיף עוד מלונות למאגר אותו אנו משווקים. מנגד עמלים בחברה גם על הוספת שותפים עיסקיים וחברות תיירות.

אנו שייכים לארגון גלובלי (Travel Holdings) המונה מעל 1,000 עובדים הפזורים ב-39 משרדים ברחבי העולם, למרות זאת, במרכז הפיתוח הישראלי אנו מונים כ-100 עובדים ומתחזקים אווירה משפחתית וסטארטפיסטית. אנו מציעים ביטחון של חברה יציבה הקיימת מעל 20 שנה ומגלגלת 1.5 מיליארד דולר בשנה, תוך כדיי שמירה על אותו דנ”א ייחודי וחדשנות טכנולוגית.

בימים אלו מתרחב מרכז הפיתוח הישראלי הממוקם בפתח תקווה בעקבות מהלך אסטרטגי שמטרתו לבנות מחדש את מערכות החברה ולהתאים אותם לצרכים של השנים הבאות. זאת הזדמנות חד פעמית להיכנס לחברה ולפתח קוד מאפס, להיות שותפים בהחלטות ולהיות בעלי השפעה בבניית מערכת חדשה בחזית הטכנולגיה. פיתוח מנהלים מבפנים אינו מס שפתיים אצלנו, ואנו מתגאים בעובדה שקרוב ל-80% מהמנהלים צמחו משורותינו.

מתלבטים? רק תחשבו כמה כיף זה לעבוד בתחום התיירות, ולבנות מערכת שמגשימה חלומות למיליוני משתמשים בדרך לחופשה הבאה שלהם.

למשרות פתוחות ב-TGS

רוצים שגם החברה שלכם תופיע ברשימה כמו זו? פנו אלינו עכשיו ל-insider@geektime.co.il.

רוצים לראות משרות נוספות? כנסו עכשיו לגיקליסט, הלוח של חברות ההיי-טק בישראל >>>

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: