חל"ת באוגוסט, שעות גמישות וקייטנות לילדים: הנה 8 משרות שתפורות על הורים

חברות רבות הפנימו שמילת המפתח בגיוס ושימור עובדים היום היא Well Being, וחלקן מתאמצות להקל על הורים עם תנאים מתקדמים שנועדו לייצר איזון משמעותי בין הבית לעבודה. הנה כמה הצעות שוות במיוחד

יותר ויותר חברות הופכות את העבודה אצלן לגן עדן להורים (צילום: Dreamstime)

העצירה הפתאומית שנגזרה עלינו לפני שנתיים האיצה תהליכים קיימים, וגרמה לכולנו להבין כמה דברים על עצמנו ועל החיים. אחת התוצאות של הקורונה היא שינוי בגישה לגבי איזון שעות עבודה ובית. התובנה שמחלחלת היא שדרישות העבודה לא צריכות לבוא על חשבון זמן איכות עם המשפחה, ולהיפך.

גם החברות עצמן כבר מבינות שמילת המפתח בשימור וגיוס עובדים היא לא שכר גבוה, אלא Well Being. חברות רבות הפנימו את הקושי לשלב בין קריירה להורות בעולם העבודה הישן, וחלקן לקחו את זה צעד אחד קדימה: הן אימצו תנאים שמקלים על האתגרים הספציפיים של עובדים עם ילדים והפכו את העבודה אצלן לגן עדן להורים: שעות גמישות, חופשות לידה לגברים, חל"ת באוגוסט, קייטנות לילדים, גן ילדים במקום העבודה עצמו ועוד.

אז איך מוצאים את המשרות האלה והאם הן עונות על יתר הדרישות שלכם? בשביל זה הכנו עבורכם רשימה של 8 משרות מעולות במיוחד בחברות שמתאמצות להקל על הורים.

מחפשים עבודה בתחומים נוספים? כדאי לכם לבדוק כאן


סטארטאפ מצליח בתחום ה-Web מגייס תוכניתן/ית פייתון מנוסה

החברה מפתחת מוצר חדשני בתחום ה-Web ומגייסת תוכניתן/ית פייתון מנוסה לתפקיד מאתגר (דיסקרטיות מובטחת).

העבודה היא כחלק מצוות פיתוח המורכב מאנשי המקצוע המוכשרים ביותר בתחום.

החברה מציעה סביבת עבודה משפחתית, צעירה ודינמית ותנאים מצוינים.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של שנתיים בפיתוח בפייתון
 • תואר טכנולוגי
 • יתרון לבעלי ניסיון בפיתוח בשפות server נוספות כגון NodeJS או Ruby, וכן לבעלי ניסיון בפיתוח לצד הלקוח.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברה מוכרת בתחום ה-web והמובייל מגייסת Data Engineer

החברה, שהוקמה ב-2012 על ידי יוצאי יחידה 9900, מפתחת כלי ארגוני לניהול פרויקטים, צוותים ומשימות בפורמט של רשת חברתית פנים ארגונית. תהליך הצמיחה של החברה, שכבר יצאה להנפקה, נמצא במגמת האצה משמעותית והמון משאבים מופנים למרכזי המו"פ שלה, הכוללים 300 עובדים בארץ ו-700 ברחבי העולם.

התפקיד כולל כפיפות לראש צוות והצטרפות לקבוצת ה-Big brain של החברה, האמונה על מערכת ה-BI הפנימית שמהווה את מצפן ההחלטות האסטרטגי שלה. העבודה כוללת פיתוח Hands On בפייתון, NodeJS ,ROR, עבודה עם Kafka ,Data Lake ,Snowflake ,Big Query ו-Redshift, פיתוח Data Pipeline, אינטגרציה וכתיבה מחדש של תהליכי דאטה.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של 4 שנים בתור Data Engineer
 • ניסיון בפיתוח Data Pipeline ובאחד מהבאים: Kafka ,Data Lake ,Snowflake ,Big Query Redshift

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת אבטחת מידע בתחום הסייבר ההגנתי מגייסת Security Researcher

מדובר בחברה בריטית שרכשה שני סטארטאפים בארץ. העבודה תחת החברה הגלובלית נעשית בתל אביב סמוך לתחנת רכבת, ואנחנו מונים 50 עובדים, מתוכם 35 במו"פ.

התפקיד כולל מו"פ ובעיקר עבודה מחקרית, ביצוע Reverse Engineering, ניתוח קבצים, מחקר חולשות, זיהוי Malware, כתיבת לוגים ועוד.

דרישות התפקיד:

 • 3 שנות ניסיון בפיתוח פייתון
 • ניסיון בחברת אבטחת מידע או כיוצאי יחידה טכנולוגית צבאית

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

(צילום: Dreamstime)


חברת AdTech מובילה מגייסת Algorithms Engineer/Data Science Team Leader

החברה מספקת לגולשים המלצות על תכנים שהם לא מכירים ועשויים לאהוב. היא מפתחת פלטפורמת המלצות על תכנים באתרי תוכן, המבוססת על אלגוריתמים של למידת מכונה ו-Deep Learning, וכן שירותים נוספים כגון פרסומות, בלוגים, זיהוי משתמשים ועוד.

החברה מעסיקה 1,100 עובדים, 500 מתוכם בישראל ו-300 מהם בפיתוח. משרדיה ממוקמים במתחם הבורסה ברמת גן סמוך לתחנת רכבת, והעבודה היא במודל היברידי של עד יומיים מהמשרד (בהמשך יעלה ל-2-3 ימים בחלק מהצוותים). שמים דגש על איזון בית-עבודה, מציעים אפשרות למשרת הורה והמשרד הוא Dog Friendly.

התפקיד כולל כ-30% Hands On וניהול צוות של 4-6 מהנדסי אלגוריתמים. העבודה היא בסביבת ביג דאטה עם מימוש בפייתון כולל פיתוח אלגוריתמים מאפס, והסטאק הטכנולוגי כולל Spark ,Kafka ,HDFS ,GCP ,Cassandra ,BigQuery ,Docker Kubernetes ,AirFlow ו-ElasticSearch.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של 3 שנים כ-Algorithms Engineer
 • ניסיון של שנתיים בניהול

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ מצליח העוסק באבטחת מידע במערכות IoT מגייס Junior QA

החברה נמצאת בחזית הטכנולוגיה ומציעה הזדמנות מצוינת לאנשי ונשות QA בתחילת הקריירה שמחפשים תפקיד מאתגר, מגוון ומעניין.

התפקיד כולל עבודה מול צוותי המוצר והפיתוח, יצירת לוגים, בדיקה וניתוח של קוד ושל מערכות ודיווח על באגים.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של עד שנתיים בבדיקות תוכנה
 • יתרון לבעלי היכרות עם מתודולוגיית Agile

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]friends.co.il


יוניקורן מוכר ומבוסס מגייס Frontend Team Leader

החברה נבחרה לאחד הסטארטאפים המובילים בארץ, והיא עוסקת בפיתוח מוצר Web המדמה רשת חברתית פנים-ארגונית ומסייע לשינוי וייעול שיטות העבודה בצוותים.

התפקיד כולל ניהול של שלושה מפתחים, ניהול צוות Client Foundation ו-50% Hands On.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של 5 שנים בפיתוח Frontend ב-Angular ,React או Vue
 • ניסיון של שנה בניהול

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ צעיר ומבטיח בתחום הסייבר סקיוריטי מגייס מפתח/ת Java Backend

החברה, שנוסדה לפני שלוש שנים, השלימה לאחרונה סבב גיוס של 10 מיליון דולר. משרדיה ממוקמים באזור תל אביב והיא מעסיקה כ-40 עובדים. החברה מציעה למתאימים סביבת עבודה חדשנית ומאתגרת ותנאים מצוינים.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של 3 שנים בפיתוח Java Server
 • תואר ראשון רלוונטי (הנדסת תוכנה/מדעי המחשב/אחר) ממוסד אקדמי מוכר
 • היכרות עם CouchBase/MongoBD
 • היכרות עם HBase/HDFS/Pig/Map Reduce

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


מרכז פיתוח ישראלי של חברת אבטחת מידע מגייס Software Engineer

מרכז הפיתוח שייך לחברת אבטחת מידע הנסחרת בנאסד"ק ונחשבת למובילה עולמית בתחום אבטחת המידע לדואר אלקטרוני. החברה מפתחת מוצר למעקב וניטור מתמיד אחר סיכונים פוטנציאליים ואיומים חשודים ברשת, והיא מונה כ-800 עובדים בעולם, מתוכם 50 עובדים בישראל ו-35 מהם במו"פ. משרדיה ממוקמים במרכז הארץ סמוך לרכבת והעבודה היא במודל היברידי.

התפקיד כולל עבודה בסביבת Microservices, עם פיתוח של 80-90 אחוז לצד השרת ב-Java ובשאר הזמן לצד הלקוח ב-Angular11. הסטאק הטכנולוגי כולל: Java ,Angular ,Hybernate ,Docker ,Kotlin CI/CD ,JS ,Spring Boot ,GCP ,OOP ו-MySQL.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון של 5 שנים בפיתוח ב-Java ,Spring/Hibernate

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: