טרי מהדמו דיי: אפליקציה שמאבחנת בריאות נפשית וכלי שיוצר לכם שולחן עבודה בענן

כמה מהאקסלרטורים הגדולים והמעניינים בישראל סיימו עוד מחזור: הנה כמה מהסטארטאפים המעניינים ביותר שיצאו מהם

מקור: Deskfirst

בישראל פועלים יותר מ-100 אקסלרטורים שונים שמטרתם לתת דחיפה לסטארטאפים בשלבי חייהם השונים. לאחרונה, הסתיימו מספר מחזורים של כמה מהאקסלטורים הבולטים בישראל, אז חשבנו שזו הזדמנות לא רעה לתת את הבמה לכמה מהחברות שמציגות פיתוחים מעניינים, שבשאיפה עוד נשמע עליהן.

ליצור שולחן עבודה בענן, בכמה קליקים

DeskFirst של עומר גולד מפתחת מוצר SaaS לשיתוף קבצים ועבודה משותפת בענן שנראה ומרגיש כמו דסקטופ של מערכת הפעלה, ובכך הופכת את חווית השיתוף בענן למוכרת ואינטואיטיבית. המערכת יוצרת שלחנות עבודה המאפשרים ללקוחות של DeskFirst ליצור ולשתף הרבה דסקטופים בקלות ובמחיר נמוך.

לחברה, שהשתתפה באקסלרטור של Fusion, יש מוצר בבטא פעילה אצל כמה לקוחות בישראל וארה"ב. היא גייסה עד כה 125 אלף דולר וצפויה לצאת בקרוב לגיוס Seed. המייסד, בעל דוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, מציין כי בפיתוח נעשה שימוש במבני נתונים מתקדמים לצורך ניהול של מערכת הקבצים בענן, כדי לתת למשתמשים חוויה שתזכיר את השימוש בדסקטופ מקומי.

האפליקציה שתאבחן את בריאות הנפש שלכם

Behavidence מפתחת אפליקציות דיגיטליות להערכה ואבחון בזמן אמת של מצב נפשי ומחלות נפש באופן פסיבי ובזמן אמת על ידי ניתוח של דפוסי שימוש בטלפון הנייד. את החברה הקימו הישראלי רואי כהן וד"ר גיריש סריניוואסאן, ופעילות הפיתוח שלו נעשית בישראל.

מקור: Behavidence

החברה, שהוקמה בשנה שעברה והשתתפה גם היא באקסלרטור של FusionLA, מנתחת דפוסי שימוש בניידים ללא חדירה למידע אישי. הדאטה נאסף באופן אנונימי לחלוטין ללא יכולת לקשר כל מידע התנהגותי למשתמש. האלגוריתמים שהחברה פיתחה מבוססים על למידה בלתי מונחית (Unsupervised Learning) ולמידה מונחית חלקית (Semi-supervised Learning), והם מנתחים מאות אלפי משתנים התנהגותיים מדי יום. בחברה טוענים כי רמות הדיוק של האלגוריתמים נבדקות על בסיס חודשי בהשוואה לאבחנות פסיכיאטריות ואחוז הדיוק נע בין 76-92%.

נכון להיום לביהייבידנס יכולת לזהות דכאון, חרדה ו-ADHD ובחצי השנה הקרובה יושקו אפליקציות נוספות לאבחון של סכיזופרניה כרונית, דכאון דו-קוטבי, שחיקת עובדים (צוות רפואי) והתמכרות למשככי כאבים (אופיואידים).

הישראלים שעוזרים לגוגל ופייסבוק לנטר את זירות המסחר שלהן

Algopix פיתחה פלטפורמת דאטה המספקת נתונים ותובנות בזמן אמת על ידי שימוש ב-ML  אודות היקף המכירות ונתח השוק של מותגים ומוצרים בעולם ה-eCommerce. החברה עוזרת למותגים ולזירות מסחר לנטר אחר פעילויות של המתחרים, ומציעה פעילויות שהמותגים יכולים לנקוט על מנת להגדיל את נתח השוק שלהם. בנוסף, החברה משרתת לקוחות כמו גוגל (ופלטפורמת השופינג שלה), פייסבוק (וזירת המסחר שלהם), וולמארט, ועוזרת לחברות אלו למפות את השוק טוב יותר, את המותגים שנמכרים בהן, וכן כל מוצר שמוצע בפלטפורמות אלו, על מנת להבין טוב יותר מה רמת הביקוש שלו, מחיר השוק, ומידע מקיף לגבי המוצר עצמו. החברה, שהשתתפה באקסלרטור SAP.io, הוקמה ב-2016 על ידי אורי גרינברג ודני אביץ. עד היום היא גייסה 4 מיליון דולר.

הפלטפורמה של טוטו | מקור: Tuto

הפלטפורמה שתקל על החיים של המשתמשים

Tuto הישראלית מפתתחת פלטפורמה המאפשרת לחברות להשתמש במנוע למידה מבוסס ML שאליו מוזן הידע של המשתמשים במערכת, ועוזר לנבא את הצרכים העתידיים של הלקוח. הפלטפורמה גם יוצרת מאגר ידע מותאם אישית שמוביל את המשתמש למקסם את הידע הרלוונטי לו במוצר.

המנוע החכם מלווה את הלקוח מהרגע שקנה את המוצר, תוך כדי השימוש בו – גם לאחר שנוספו לו פיצ'רים נוספים. הפלטפורמה מאפשרת ללקוח להיות בטוח שהוא יכול למצוא את כל הידע הרלוונטי לו לגבי המוצר מבלי לחפש את הידע במקורות אחרים תוך בדיקה מתמדת של איכות ההדרכה והתוכן. Tuto, שהוקמה על ידי אוהד רונן (CEO), תום ברכל (CTO) וטל קדמי (CBDO), השתתפה בתכנית הישראלית של אקסלרטור Techstars.

הסטארטאפ שיאבטח את כל ה-SaaSים שבהם אתם משתמשים

AtmoSec היא חברת סייבר שפיתחה מערכת להגנה על מוצרי SaaS, ובמיוחד על החיבור בין מוצרי SaaS שונים. הגידול בעולם ה-SaaS, והעובדה שיש כעת יותר ויותר קשרים בין המוצרים הללו מייצר רשת מורכבת של מידע, גישה וניהול של מוצרי הSaaS שנמצאים בארגונים – ואטמוסק רוצה לוודא שלא מדובר בצמתים שיכולים לשמש תוקפים בתור וקטורי תקיפה.

החברה, שהוקמה השנה ע"י ענר גלמן, שקד גיטלמן ומישה סלצר, יצרה פלטפורמה המתחברת למספר רב של מערכות SaaS ומנתחת אותן לעומק. מתוך היכרות מעמיקה עם המערכות עצמן, הדרך שבה הן מתנהגות וכיצד הן מתחברות למערכות אחרות, אטמוסק מסוגלת להתריע על כל חריגה מההתנהגות התקינה ועל ניצול פירצות במערכות ובחיבוריות ביניהן. בנוסף, המערכת יודעת להמליץ על פעולות מניעה ולבצע אותן עבור המשתמש, כך שהארגון לא רק מקבל התראות, אלא משפר את רמת האבטחה שלו לאורך זמן. החברה השתתפה במחזור הרביעי של אקסלרטור Intel Ignite וגייסה עד כה 6 מיליון בהובלת Glilot Capital Partners ו-Battery Ventures. בסבב השתתפו גם כמה אנג'לים, בהם פאונדרים של חברות סייבר מאוד מוכרות כמו ארמיס, Argus ו-Wiz של אסף רפפורט.

מרעננים? רוצים להשתדרג? מרעננים? רוצים להשתדרג? עשרות משרות שוות מחכות לכם עכשיו ב-Deloitte

מקור: BPAUS

הפלטפורמה שרוצה לטפל באוטיזם עם קצת AI וניתוח התנהגותי

BPAUS פיתחה פלטפורמה דיגיטלית לטיפול באוטיזם, המבוססת על שיטת ניתוח התנהגות היישומי (ABA). הפלטפורמה מאפשרת ביצוע הערכה התפתחותית כללית בעזרת אפליקציה, שבה מומחים ו/או הורים מבצעים סדרה של תצפיות ותרגילים. על בסיס הנתונים הללו BPAUS בונה בצורה אוטומטית תוכנית טיפול מותאמת אישית, תוך דקות ספורות, לעומת תהליך אשר לוקח שבועות או חודשים בשיטות קונבנציונליות.

תוכנית טיפול נבנית בהתאם לתחומי ההתפתחות הלוקים, ומפורקת למיומנויות אשר הילד/ה חייבים לרכוש לחיי יום יום. BPAUS כוללת מנגנוני איסוף נתונים מובנים אשר מאפשרים תיעוד בזמן הטיפול שמבצעים אנשי מקצוע או הורים (בהתאם לזמינות ויכולת כלכלית), נתונים הללנו מנותחים ע"י אלגוריתמי AI ומעדכנים את הערכה הראשונית. המערכת מעדכנת את התוכנית הטיפול בהתאם להתקדמות ומציגה את הסטטוס של הילדים בזמן אמת.

את החברה, שהשתתפה באקסלרטור 365x, הקימו ב-2019 יורי צליקוב, יבגני בורובסקי, לאון בייליס ואנטולי סטאסיוק. הפלטפורמה שפיתחו הארבעה נמצאת כיום בפיילוטים במספר קליניקות בארץ ובעולם. החברה נמצאת כעת בשלבי סיום של גיוס Pre-Seed.

הכלי שיחבר בקלות בין המפתחים לאנשי ה-DevOps

פלג פורת (CEO) ורן כהן (CTO) עבדו ביחד על פרויקט גמר בתואר ראשון, שהפך בסופו של דבר ל-Configu – פלטפורמת SaaS לניהול קונפיגורציות תוכנה שנועדה להפחית את המורכבות של ניהול מערכות מבוזרות על פני סביבות ואזורים גיאוגרפיים שונים.

אחרי שעבדו על הפרויקט, פורת וכהן החליטו שמבחינתם יש פה משהו – והחליטו להקים השנה את הסטארטאפ שלהם והשתתפו באקסלרטור 8200EISP. השניים מספרים כי קונפיגיו הוא כלי פיתוח שנועד להעשיר ולשפר את חווית הפיתוח וההפצה של קונפיגורציות תוך ביטול הצורך ללמוד כיצד להגדיר טכנולוגיות שונות עבור כל שירות או סביבה. "קונפיגיו עוטף קונפיגורציות במגוון שכבות ייחודיות שחסרות היום בשוק כגון ויזואליזציה, טסטים, אבטחה ועוד, ועל ידי כך עוזר לגשר על פערים בין מפתחים למהנדסי DevOps ומאיצה את קצב הפיתוח". הסטארטאפ של השניים השלים לאחרונה סבב גיוס.

מקור: Unsplash

גילוי נאות: תוכנית 365x מופעלת על ידי קרן Sarona שמשקיעה גם בגיקטיים

אושרי אלקסלסי

Your Friendly Neighborhood Geek. יש לכם סיפור טכנולוגי? דברו איתי: [email protected]

הגב

1 תגובה על "טרי מהדמו דיי: אפליקציה שמאבחנת בריאות נפשית וכלי שיוצר לכם שולחן עבודה בענן"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אמיר
Guest

Tuto צוות של תותחים !
מאחל להם הרבה הצלחה

wpDiscuz

תגיות לכתבה: