צפו: השוואת מהירות בין כל האייפונים שהושקו עד כה [סרטון יומי]

מהאייפון הראשון שהושק ב-2007 ועד זה האחרון שהושק רק לפני שבועיים – מבחן השוואת מהירות של 8 דורות מכשירים זה לצד זה.

iphones

אפל טוענת שהאייפון 5S מהיר פי 40 מהאייפון הראשון ואם מתייחסים לנתונים היבשים היא כנראה גם צודקת. אבל יש לא מעט גורמים שמשנים את התמונה כשמתייחסים לפעולות ספציפיות ונובעים בין היתר גם מגרסת מערכת ההפעלה, האפליקציות שעל המכשיר, נפח האחסון הזמין וכ”ו.

סרטון יוטיוב מציג את 8 דורות האייפונים שהושקו מ-2007 ועד היום זה לצד זה בהשוואת מהירות בפעולות בסיסיות שונות. התוצאות עשויות להפתיע אתכם.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

1 תגובה on "צפו: השוואת מהירות בין כל האייפונים שהושקו עד כה [סרטון יומי]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
איתמר צייגר
Guest
לא משנה כמה מהר או לא מהר הוא – ואיך הוא התקדם במהלך השנים, התוצאה נשארה אותו דבר אתם מקבלים בלוק שאתם חייבים לפרוץ על מנת לעשות איזה שהוא שינוי, כמו כן הוא תמיד יגיע באותה צורה ובאותו גודל ואם אני רוצה משהו קצת אחר ? אה כמובן בלי סכרון לענן אלא אם יש לך IOS 6 אז למה ? גם ככה רוב האוכלוסיה משתמשת ב GMAIL ויש להם אחלה של מערכת הפעלה, אתה תבחר את הגודל אנחנו ניתן לך מערכת הפעלה, שעון, מכשיר 5,5 או לא משנה מה אפילו משקפיים אנחנו נדאג שאתה מסוכרן ויש לך את כל האנשי… Read more »
wpDiscuz

תגיות לכתבה: