והכי חשוב: כמה יעלו מכשירי האייפון החדשים בישראל?

למרות שיש האומרים שאין בהם יותר מידי ריגושים וחידושים, מחירי האייפונים החדשים בהחלט מכובדים, ואצלנו, הנחתם נכון, המחירים צפויים להיות גבוהים עוד יותר

צילום מסך

מאת איילה בכר

חודשים של ציפייה, כמו בכל פעם שאפל (Apple) מתקרבת להכרזה על טלפונים חדשים, הסתיימו. אוהדי החברה, וגם כאלה שלא ממש, למדו להכיר את מכשירי ה-iPhone של 2018: XS Max ,XS ו-XR. אבל מתי הם הם צפויים להגיע לארץ הקודש, ומכמה כסף יצטרכו הרוכשים הפוטנציאליים להיפרד ככל הנראה?

כמו תמיד – פערים ניכרים

המחירים של המכשירים בישראל טרם פורסמו אך ההערכה היא שהם יהיו גבוהים אף יותר מהצפוי לאור פער המחירים של המכשירים בין ארצות הברית לאירופה. לפי הערכות ראשוניות, מחירו של iPhone XS צפוי להיות לכל הפחות 4,400 שקלים, כ-900 שקלים יותר ממחירו בארצות הברית שם הוא יעלה 999 דולרים שהם כ-3,550 שקלים, וזאת עבור דגם הבסיס עם 64 גיגה-בייט זיכרון אחסון.

מחירו של הדגם הגדול יותר, iPhone XS Max, צפוי לעבור את רף ה-5,000 שקלים עבור דגם הבסיס. לשם השוואה, מכשיר זה אמור לעלות בגרמניה לא פחות מ-1,249 אירו שהם כ-1,450 דולרים, והרבה יותר מהמחיר בארצות הברית שיהיה 1,099 דולרים – והמצב בגרמניה עוד טוב יחסית לעומת מדינות אחרות באירופה.

iPhone XR אמור לעלות לעלות כאלף שקלים פחות מ-iPhone XS. המחיר בארצות הברית, כזכור, יהיה 749 דולרים. לא בטוח שבתחילה הוא יהיה זמין בכל הצבעים עליהם הכריזה אפל.

כמו כן, לפי ההערכות, מכשירי ה-XS יושקו בישראל באופן רשמי בחודש הבא, לקראת אמצע או סוף החודש, וכמו בשנים קודמות, צפויות המשווקות הרשמיות להציע הזמנה מוקדמת לצד לילה לבן. XR יגיע כחודש לאחר מכן.

בחו”ל ניתן לבצע הזמנה מוקדמת לצמד ה-iPhone XS כבר מהיום והם צפויים להגיע למדפים בגל השקה ראשון ב-21.9. גל ההשקה השני, ל-25 מדינות נוספות, יתקיים שבוע לאחר מכן. מנגד, הזמנות מוקדמות לדגם XR ניתן יהיה לבצע רק מה-16 באוקטובר, כאשר המכשירים צפויים להגיע לרוכשים ולחנויות ב-26 באוקטובר בארצות הברית ובעוד מספר מדינות. ישראל לא ברשימה, אך בדומה לעבר ככל הנראה הוא יגיע כשלושה שבועות לאחר מכן.

השתתף בכתיבה: ינון בן-שושן

הכתבה פורסמה לראשונה ב-TGspot

אתר TGspot

להגיב

2 תגובות

  1. Tomer הגיב:

    כמובן שהמחירים לא מדוייקים בעליל, המחיר של XS בארה”ב הוא 999$ ל-פ-נ-י מס מה זאומר שהמחיר בפועל הוא בין 1060-1100$ כלומר גבוה יותר משרשום בכתבה.
    המחיר צפוי להיות בארץ 4600 לכל הפחות ובאילת 4000 לכל הפחות לXS.

    • Hadar הגיב:

      זה נכון. יש גם כאלה שמצפים למכשיר הגדול יותר, הXS MAX. שלהערכתי יעקוף אפילו 6.5 אלף לדגם עם ה512 ג’יגה.

תגיות לכתבה: