הדבר היחיד שעומד בינך לבין אייפון 12 פרו מקס חדש הוא חידת חמיצר הזו

חברת Infinity Labs R&D מבית מטריקס השיקה חידה לאיתור הטאלנטים המבריקים הבאים. חוץ מהאפשרות להיכנס לתוכנית הכשרה לתפקידי פיתוח תוכנה יש גם פרס שווה במיוחד, בו יזכה מי שיענה הכי מהר

האם תצליחו לחשוב מחוץ לקופסה?

אנחנו נמצאים בתקופה של חוסר ודאות תעסוקתית, ובאופן טבעי רבים מכם מתעניינים בהכשרות מקצועיות בתחומים שיעניקו לכם יכולות וכלים חדשים ויבטיחו יציבות תעסוקתית בעתיד. כמו שאתם בטח יודעים, תחום ההייטק נשאר יציב ואף חווה עלייה בביקוש גם בצל המשבר, מה שהפך אותו לאטרקטיבי אפילו יותר מזמני שגרה.

יכול להיות שאתם מגיעים מהתחום ורוצים לשפר את הידע והיכולות שלכם, או שאולי אתם מגיעים מתחום אחר ורוצים להיכנס להייטק. כך או כך, כדאי לבדוק שאכן יש לכם הידע והכישורים הנדרשים לבלוט מעל כולם. אז אם אתם מחפשים את האתגר המקצועי הבא, בואו לחדד את החושים ולנסות להשיב על החידה שתפתח עבורכם את הדלת להשתתפות במסלול הכשרה והעשרה ייחודי לתפקידי ליבה בעולמות הפיתוח והתכנות של התעשייה.

שלוש מילים ואתם שם

Infinity Labs R&D מבית מטריקס השיקה חידה לאיתור המוחות המבריקים והמקוריים ביותר, במטרה לגייס לשורותיה מועמדים יוצאי דופן ועל מנת להמשיך לספק לתעשיית ההייטק כוח אדם איכותי שמסוגל להתמודד עם אתגרים מורכבים. החידה מיועדת לכולם (מגיל 18 ומעלה), ובמיוחד למי שמגדיר את עצמו כבעל חשיבה יצירתית.

המועמדים שישיבו נכונה על החידה ויציגו דרך חשיבה ייחודית, פורצת דרך ומחוץ לקופסה, יזומנו על ידי צוותי הגיוס של Infinity Labs להמשך תהליך המיון, בסיומו יוכלו להשתלב בתוכנית ההכשרה שמציעה החברה לתפקידי פיתוח תוכנה בעולמות ההייטק.

המועמדים שיימצאו מתאימים יעברו הכשרה אינטנסיבית של שמונה חודשים ללא עלות, במהלכם יצטרכו להפגין את יכולותיהם לפתור ולהתמודד עם בעיות וסוגיות מורכבות, וכן יקבלו כלים לפתח יכולות למידה עצמית לצד עבודה בצוות, תוך התנסות מעשית וחווייתית ויישום תהליכי חשיבה ביקורתית לאורך כל הדרך.

בחידה שמופיעה בתמונה הזאת אתם נדרשים להשיב עם פתרון בן שלוש מילים לשאלה "ומה עוד?". על מנת לפתח את כיווני המחשבה ולהגיע לפתרון הנכון של החידה, תוכלו למצוא באתר החברה רמזים שיובילו אתכם לתשובה הנכונה. את הצעות הפתרון יש להשאיר בעמוד ייעודי באתר החברה עד יום שני, 26 באפריל.

לצד האפשרות להשתלב במסלול ההכשרה הייחודי, מי שיענה הכי מהר יזכה ב-iPhone 12 Pro Max 512GB. על פיתוח החידה אחראי החידונאי הידוע דן חמיצר, ואנשי הצוות המקצועי והמנטורים האחראים על תהליך ההכשרה ב-Infinity Labs אישרו שאכן מדובר באתגר שמאמץ את כל החושים. יאללה, נראה אתכם מצליחים.

למעבר לחידה והשארת פתרון

*ההשתתפות בפתרון החידה וזכייה בפרס בכפוף לתקנון הפעילות

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: