מרפרשים: 14 משרות הייטק חדשות באוויר

מיציתם? רוצים להשתדרג? הנה כמה משרות חדשות בחברות טק ישראליות ובינלאומיות

לעובדים בתעשיית הסטארטאפים וההייטק יש דרישות מיוחדות ממקום העבודה שלהם. מעבר למשכורת מתגמלת, כולנו רוצים גם מקום עבודה שייתן משמעות וערך נוספים, אבל גם יאפשר לאזן בין עבודה לפנאי, ושסביבת העבודה תהיה מפרה ומעוררת השראה ושתעודד צמיחה, למידה ומקצועיות. איך מוצאים מקום כזה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

Geektime Insider שם את חברות הטכנולוגיה והעובדים שלהן במרכז. בעמוד של כל חברה תוכלו להיחשף למאחורי הקלעים: להתרשם מהמשרדים, לצפות בראיונות וידאו, לקרוא על החברה, על העובדים ועל החוויות שלהם ביומיום ואז להחליט אם זה המקום בשבילכם.


Driivz

דרייבז מספקת פלטפורמת תוכנה לניהול טעינת רכבים חשמליים, המשמשת כמערכת הפעלה לספקיות השירות בתחום הטעינה. החברה מספקת פתרון B2B ו-C2B2B שכולל ניהול המערך התפעולי של רשתות טעינה, ניהול אנרגיה, בילינג, ממשקים לשימוש הנהגים, ניהול ציי רכב חשמלי וטעינה בבתים משותפים ובמתחמים מסחריים.

לקוחות החברה כוללים חברות חשמל, חברות גז ונפט, יצרניות רכבים ועוד, ביותר מ-20 מדינות באירופה, אמריקה ומזרח אסיה. הפלטפורמה משמשת יותר מ-700 אלף נהגים ומספקת גישה למאות אלפי תחנות טעינה, תוך מיקוד בניהול שרשרת הערך של האנרגיה. בנוסף, החברה שותפה בתהליכי יצירת הפרוטוקולים והתקנים בעולם ניהול הטעינה.

דרייבז הוקמה ב-2013 ומעסיקה יותר מ-50 עובדים בישראל, אירופה וארה"ב. החברה מורכבת מצוות חדור מוטיבציה בעל מטרה משותפת להשפיע משמעותית על הורדת זיהום האוויר, ולשם כך היא פיתחה יכולות ואלגוריתמים המאפשרים שיפור יציבות מערכי הטעינה וניהול אנרגטי ברמת האתר וברמת העיר החכמה.

דרייבז, שמשרדיה החדשים ממוקמים בהוד השרון, שמה דגש רב על התפתחות אישית ומקצועית של עובדיה ומעודדת למידה וחניכה. הכניסה לתפקיד מלווה בחונך צמוד והדרכה מקיפה, On the job training ולמידה אישית ופרטנית במקרה הצורך. תחום העיסוק של החברה מתפתח ברמה היומיומית והיא מחויבת להוביל את הטכנולוגיה העולמית בו; זה מחייב לא רק הכשרות, אלא גם חשיבה יצירתית יומיומית שמאפשרת לה להשפיע על התקנים והחשיבה העולמית בתחום.

מה הם מחפשים?  

Send a CV for the position of Cloud Ops Engineer

Send a CV for the position of Support Team Leader – Tier 3-4


Tenable

Tenable‎‎ היא חברת Cyber Exposure העוזרת לכ-40 אלף ארגונים ברחבי העולם להבין את סיכוני הסייבר המאיימים עליהם ולהפחית את הופעתם. היא הוקמה ב-2002 וב-2018 הונפקה ונסחרת בבורסת נאסד"ק. המטה הראשי נמצא בקולומביה, מרילנד וכיום עובדים בה כ-1,700 איש ברחבי העולם.

אנחנו מובילים בשוק ניהול פגיעות ה-IT, וניצבים בקדמת החדשנות כדי לעזור לארגונים לשנות את התפיסה לפיה הם מאבטחים את הארגון ונכסיו. אנחנו מביאים גישה חדשה – Tenable‎‎ יצרה ופיתחה את פלטפורמת ‎Nessus והיא שמה לעצמה למטרה לשבש את שוק אבטחת הסייבר, וכן משקיעה רבות בהצלחה וחדשנות.

המשרדים שלנו ממוקמים במגדלי אלון בתל אביב, ליד תחנת רכבת השלום. יש לנו מרכז פיתוח שבו כ-50 עובדים, ובהם אנשי פיתוח, מחקר, QA, מוצר, מכירות ו-Sustain. המשרדים מעוצבים בסגנון אורבני וצבעוני שהופך את המשרד שלנו לכיפי ונעים. אצלנו אין אופן ספייס והצוותים עובדים בחדרים ונהנים משקט ופרטיות. .

אנחנו מאוד ממוקדים בחדשנות ועובדים עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתעשייה. אנחנו משקיעים בפיתוח האישי והמקצועי של העובדים שלנו ומספקים תקציב לימודים והכשרות, הזדמנויות להשתתף בהאקתונים ובתחרויות עולמיות ועוד. אנחנו מקפידים לשמור על איזון בית-עבודה – עובדים במודל היברידי ומעניקים לעובדים גמישות להגדיר את סביבת העבודה שאותה הם צריכים. אנחנו לא מסתכלים על שעות, אלא מאמינים בעובדים שלנו שיעשו את עבודתם נאמנה בכל מקום שבו הם בוחרים לעבוד.

ב-Tenable עובדים אנשים מבריקים, חדשניים וידידותיים. עבדנו קשה מאוד כדי להביא את האנשים הטובים ביותר וליצור את האווירה המיוחדת בחברה, וזאת בין היתר על ידי תהליך גיוס יעיל , קצר ואישי וללא מטלות בית.

מה הם מחפשים? 

 Send a CV for the position of Golang – Senior Software Engineer

Send a CV for the position of Senior – Cloud Security Researcher


Semperis 

סמפריס (Semperis) הוקמה ב-2015 והיא מובילת תחום ההגנה על מערכות הזהויות בארגונים. היום היא מעסיקה יותר מ-270 עובדים בישראל ובעולם. החברה פיתחה מוצר שמגן על תשתיות ה-Active Directory של הארגון, והמערכת שלה יכולה לזהות חולשות אבטחה, ליירט התקפות סייבר בעיצומן ולהגיב במהירות לפריצות ולשגיאות תפעוליות.

Semperis פתחה כלי חינמי בשם Purple Knight, המספק סריקה חד פעמית מפורטת מאוד על סביבת הזהויות של הארגון. יותר מ-5,000 ארגונים עשו שימוש בכלי וכך הם סייעו לארגונים למזער את החשיפה שלהם לתקיפות סייבר. החברה החזירה לחיים ארגונים שהיו מושבתים תחת מתקפות סייבר, החשוב בהם הוא רשת בתי חולים. בזכות המוצרים והשירות של Semperis, בתי החולים חזרו לעבודה בצורה מהירה וקלה וכפועל יוצא מכך גם הצילו חיים.

משרדי החברה בישראל נמצאים בבורסה ברמת גן בקרבת רכבת ואוטובוסים (ובקרוב הרכבת הקלה), כדי לאפשר לעובדים שבוחרים לעבוד מהמשרדים הגעה קלה ככל האפשר. הנוף שמלווה את העובדות והעובדים לאורך היום מהמשרדים הוא נוף אורבני מטריף, ובשעות השקיעה יש נוף מטורף של הים.

ב-Semperis מאמינים שתשע שעות עבודה ביום מספיקות, ובכך שומרים על Work life balance. העבודה היא היברידית וגמישה ומתקיימת מסביב לשעון בכל העולם ולכן כל עובדת ועובד קובעים את לוח הפגישות שלהם בהתאם לאנשים שמולם הם עובדים.

מה הם מחפשים?

Send a CV for the position of Security Research Manager

Send a CV for the position of Backend Developer


Rewire

ריווייר Rewire היא חברת פינטק ישראלית המספקת פלטפורמת ניהול כספים בינלאומית. החברה הוקמה ב-2015 והיא מעסיקה 130 עובדים ועובדות ברחבי העולם, מתוכם 117 בישראל ו-13 באירופה. החברה היא Cloud native ועובדת על GCP, והסטאק הטכנולוגי שלה כולל Kubernetes, כתיבת קוד לצד השרת ב-Node.js ו-TypeScript ולצד ה-client ב-ReactNative. הדאטה שלה מאוחסן ב-Postgres ו-Redis.

שני דברים מרכזיים מייחדים את Rewire. הראשון הוא המיקוד בקהל לקוחות שבדרך כלל נדחק לשוליים – מהגרי עבודה ממדינות מתפתחות בעיקר באסיה ואפריקה שצריכים לנהל את כספם ביותר ממדינה אחת, להם החברה מעניקה יחס VIP. הדבר השני הוא המרקם החברתי שמרכיב את החברה – זו ללא ספק אחת החברות הכי מגוונות בארץ עם יותר מ-40% נשים (32% במחלקת פיתוח), כ-10% להט"בים ו-34% מהגרי עבודה ממדינות מתפתחות. הגיוון מתחיל בהנהלה הבכירה ומגיע עד חברי הצוות המרכיבים את המחלקות השונות.

המשרדים של החברה נמצאים בבניין לוינשטיין במנחם בגין בתל אביב. באזור יש המון תחנות אוטובוס ותחנת רכבת ההגנה נמצאת במרחק 15 דקות הליכה. אחד המקומות האהובים על כולם במשרד הוא המטבח המאובזר והמפנק. מדי חודש העובדים והעובדות נהנים ממפגשים מקצועיים וחברותיים, למשל: המפגש השבועי של גיא המנכ"ל בימי שני עם קבוצת עובדים מתחלפת בבית קפה שווה, פגישות 1:1 עם המנהלים בשגרה ויום חגיגי שקורה כל שבוע בו כל ההולכים על 4 מוזמנים להתרשם מהנוף ומהפינוקים.

מה הם מחפשים?

Send a CV for the position of BI engineer

Send a CV for the position of Senior Frontend Engineer (Client Infra)


Grubhub

Grubhub היא אחת משלוש חברות משלוחי המזון הגדולות בארצות הברית: מעל 33 מיליון משתמשים פעילים, 750,000 הזמנות ביום ויותר מ-300 אלף מסעדות באלפי ערים ברחבי ארצות הברית. החברה נמצאת בתהליך מיזוג עם Just Eat Takeaway.com, ולאחר מכן היא תהפוך לחברת המשלוחים הגדולה בעולם מחוץ לסין.

המוצר של Grubhub מאפשר למסעדות לחסוך בעלויות כח אדם בעזרת שימוש בטכנולוגיה ולהגדיל את ההכנסות באמצעות מכירה חכמה יותר ללקוחות. כך למעשה מסעדות רבות מצליחות להישאר רווחיות בשוק התחרותי של היום. מרכז הפיתוח הישראלי הוא למעשה האתר היחיד מחוץ לארה"ב, וכיום הוא מונה כ-55 עובדים העוסקים בעיקר ב-Product ,Design ו-R&D.

Grubhub מקפידה לטפח את עובדיה ולאפשר להם להתפתח מקצועית. המהנדסים עוברים הכשרות במסגרת העבודה היומיומית, ולצד זאת ישנו קורס ייעודי עבור עובדים עם פוטנציאל קידום לתפקיד ניהולי. בנוסף יש תקציב שנתי של 2,000 דולר לטובת הרחבת הידע של העובדים בחברה, כך שכל עובד או עובדת רשאים לבחור קורס מקצועי שיקדם אותם ויתרום ליכולותיהם המקצועיות.

משרדי החברה נמצאים במגדל עזריאלי שרונה, בקומה ה-39, שם נהנים העובדים מנוף פנורמי שמשקיף על תל אביב והים ומגישה קלה לתחבורה ציבורית. שעות העבודה בחברה גמישות ומעודדות איזון של פנאי-עבודה. בחברה מאמינים כי כל עובד אחראי על זמנו האישי, על ניהול המשימות ועל ביצוען בצורה הטובה ביותר.

מה הם מחפשים? 

 Send a CV for the position of Backend/Fullstack Team Manager

Send a CV for the position of Staff Engineer


Deep Instinct

Deep Instinct היא החברה הראשונה בעולם שפיתחה טכנולוגיה מבוססת למידה עמוקה (Deep Learning) המיועדת והמותאמת לעולם הסייבר, ובעזרתה היא מצליחה למנוע התקפות סייבר, ולא רק לזהות אותן אחרי שהן חודרות לארגון, וכך מגינה על אנשים, ממשלות וארגונים מהגדולים ביותר בעולם, מפני התקפות של ארגוני פשיעה, טרור ואנרכיזם.

כאשר מערכת רשתות הנוירונים של Deep Instinct לומדת לזהות איומי סייבר, יכולות החיזוי שלה הופכות לאינסטינקטיביות. כתוצאה, כל סוג של תוכנה זדונית, בין אם היא מוכרת או חדשה, (התקפות סייבר הנראות בפעם הראשונה, תוכנות כופר או מתקפות מסוג APT) – מזוהה ונעצרת בזמן תגובה אפסי בכל רחבי הרשת הארגונית ועל כל מכשיר ושרת.

החברה הוקמה לפני 6 שנים וזכתה עד היום בעשרות פרסים עולמיים בתחומי המדע, הסייבר והכלכלה, היא מעסיקה מעל 300 עובדים במספר ארצות ומספר הלקוחות שלה עומד היום על יותר מ-500.

לצד עשייה טכנולוגית מאתגרת, עובדי החברה נהנים מקשר ישיר וקרוב עם הנהלת החברה. סביבת העבודה משלבת את היתרונות של חברה מבוססת ויציבה לצד היותה חברת סטארטאפ צעירה, והיא כר פורה לאנשים המגיעים מרקעים שונים, המצליחים לייצר שפה משותפת ולפתח מוצר המהווה חלק ממאמץ עולמי לבלימת מלחמות הסייבר ופשיעת הסייבר.

משרדי החברה ממוקמים בתאומי רובינשטיין בתל אביב, ומי שמגיע אליהם לא יכול לפספס את כמות ההולכים על ארבע המלווים את בעליהם ואת כמות הנשנושים הבלתי פוסקת, בין אם זה שוקולדים ופופקורן, וגם דברים קצת יותר בריאים. העובדים נהנים מהאפשרות לקחת פסק זמן ולהכיר טוב יותר את הקולגות ויוזמים בעצמם פעילויות כמו טורניר שחמט במטבח, סשן ג'ם בחדר המוזיקה או אתגר הפלאנק היומי בחדר הכושר.

מה הם מחפשים?

Send a CV for the position of QA Automation Developer

Send a CV for the position of Agents Developer – Cross


Noname Security

Noname היא חברה בתחום ה-API Security. המערכת שלה מספקת פתרון אבטחה לממשקי API של תאגידים, שדרכה הם יכולים לקבל תמונת מצב מלאה לגבי פעילות ה-API שלהם ולהיחשף לאנומליות שמעידות על חולשת אבטחה בסביבה שלהם. המערכת של Noname מבוססת בינה מלאכותית, וזיהוי חולשות האבטחה נעשה בשילוב עם למידת סביבת הלקוח. אלו חולשות שלרוב עלולות לעבור מתחת לרדאר ולחשוף את הלקוחות לאיומים שונים, אך המערכת המתוחכמת יודעת להצביע עליהן בזמן.

החברה הוקמה בתחילת 2020 על ידי המנכ"ל עוז גולן וה-CTO שי לוי, והיא מעסיקה יותר מ-200 עובדים במשרדים בישראל ובפאלו אלטו. Noname עובדת עם טכנולוגיות חדשות לצד טכנולוגיות ותיקות שהוכיחו יציבות, והסטאק שלה מורכב מ-Python ,React ,Vue ,Node.js ו-++C.

הדבר שהכי מייחד את Noname הוא שהעובדים תמיד בפרונט, והחברה מתייחסת אליהם כמשאב החשוב ביותר שלה. ההצלחה שלה נשענת על היכולות והכישורים של כל עובדת ועובד, ולכולם יש יכולת להשפיע על המוצר. בנוסף, ב-Noname עובדים הטכנולוגים הכי טובים בשוק, ויש להם יכולת ייחודית לקחת פרויקט end to end ולהציג אותו מרמת הצורך ועד רמת המימוש.

משרדי Noname בישראל ממוקמים בעזריאלי טאון, והם קרובים לרכבת ולתחנות אוטובוס. שעות העבודה גמישות, והן מותאמות לצורכי החברה והעובדים.

מה הם מחפשים?

Send a CV for the position of Senior Fullstack Engineer

Send a CV for the position of Senior DevOps Engineer

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: