מרעננים? הנה 12 משרות חדשות בהייטק ששווה לכם לבדוק

כמה מהחברות השוות ביותר בהייטק הישראלי מחפשות עובדות ועובדים, לא תבדקו?

לעובדים בתעשיית הסטארטאפים וההייטק יש דרישות מיוחדות ממקום העבודה שלהם. מעבר למשכורת מתגמלת, כולנו רוצים גם מקום עבודה שייתן משמעות וערך נוספים, אבל גם יאפשר לאזן בין עבודה לפנאי, ושסביבת העבודה תהיה מפרה ומעוררת השראה ושתעודד צמיחה, למידה ומקצועיות. איך מוצאים מקום כזה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

Geektime Insider שם את חברות הטכנולוגיה במרכז. בעמוד של כל חברה תוכלו להיחשף למאחורי הקלעים: להתרשם מהמשרדים, לצפות בראיונות וידאו, לקרוא על החברה, על העובדים ועל החוויות שלהם ביומיום ורק אז להחליט אם מדובר במקום שתרצו לעבוד בו.


K Health

צוות המהנדסות, רופאות, מתמטיקאיות, נשות דאטה, מוצר ועיצוב של חברת K Health חברו יחד כדי ליצור מערכת בריאות הוגנת, בת-השגה המבוססת על שירותי רפואה וירטואלים העושים שימוש בטכנולוגיות אינטליגנציה מלאכותית ולמידת מכונה.

העבודה ב-K נמצאת בחזית כל תחומי העשייה של החברה: העבודה האלגוריתמית, המחקר הסטטיסטי, עבודת הדאטה, ארכיטקטורת התוכנה, עבודת המוצר והמחקר הרפואי. שיטת העבודה הייחודית של החברה מפגישה רופאים עם אנשי מוצר, אלגוריתמיקאים ומתכנתים ומבוססת על שיתוף פעולה פורה בין כל הגורמים למציאת הפתרונות הנכונים ביותר לכל אתגר.

לחברה משרד אמריקאי ומשרד ישראלי הממוקם בתל אביב. היא משקיעה משאבים רבים בפיתוח כוח האדם ומציעה לעובדיה אפשרות ייחודית לצמוח, ללמוד, להתפתח וליצור עולם טוב והוגן יותר. ההנהלה בחברה מנוסה מאוד, עם הצלחות מוכחות וגב כלכלי חזק, אלה מאפשרים לחברה לחלום בגדול, לכוון גבוה – ולהגיע ליעדים שלה.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Senior Software Engineer –

To send a CV for the position of Data Engineer –


Just Eat-Takeaway

Just Eat-Takeaway, התאגיד ההולנדי, הוא מרקטפלייס של אוכל הפועל ב-23 מדינות ברחבי העולם. הוא נוסד לפני 20 שנה ובשנת 2018 רכש את תן ביס הישראלית בזכות המוצר הייחודי שלה ומתוך הבנה שמנוע הצמיחה העיקרי הצפוי לשנים הקרובות הוא קהל ה-B2B בו תן ביס מתמחה. מחלקת הטק מתפקדת כיחידה עצמאית בתוך Just Eat-Takeaway, מה שמאפשר שמירה על תרבות סטארטאפית, מהירה, ואג'יילית. החברה וההנהלה מאמינות בעצמאות, לימוד וחופש פעולה.

מה הם מחפשים?  

To send a CV for the position of Data Engineer –

To send a CV for the position of Full stack team leader – Restaurant platform –


Akamai

Akamai היא פלטפורמת ה-CDN הגדולה בעולם, המשרתת כ-30% מתעבורת האינטרנט הגלובלית. רשת ה-CDN של Akamai פרוסה ב-136 מדינות, ב-1,500 חוות שרתים ועם מעל 300,000 שרתים. הטכנולוגיה שלה מאפשרת לספקי תוכן ולארגונים לספק חוויית משתמש מהירה ומאובטחת מכל מכשיר, בכל מקום בעולם.

עם המעבר לדור 5 של הסלולר ולסיבים אופטיים למשתמש הקצה, הדרישה למידע ברוחב פס גבוה הולכת להיות האתגר עמו יתמודדו כל החברות. Akamai תהיה הגורם המוביל בהתמודדות זו הודות לפלטפורמת הקצה הייחודית שלה, מכיוון שהתשתיות בענן אינן מסוגלות לעמוד בעומסים האלה. בנוסף, פתרונות האבטחה של החברה, שמכסים את כל צורכי הארגון, יאפשרו לחברות לדעת שיש מי שדואג להן.

האתר הישראלי, בו מועסקים כ-200 עובדים, מצוי במגמת צמיחה. האתר הוקם בעקבות רכישה של הסטארטאפ הישראלי קוטנדו בשנת 2012. מאז הרכישה גדל משמעותית מספר העובדים באתר הישראלי, וכך גם האתגרים הטכנולוגיים עמם הם מתמודדים. כיום רבים מהפרויקטים הבולטים של החברה הבינלאומית מתבצעים בישראל ובהם מוצרים בתחום ה-CDN ו-Cyber Security.

מה הם מחפשים?  

 To send a CV for the position of Big Data Engineer TL –
To send a CV for the position of Data Engineer Team Lead 


Align

Align Technology היא חברת ציוד רפואי בינלאומית שנוסדה ב-1997 בלב עמק הסיליקון שבקליפורניה, וממציאה מחדש את האופן שבו טיפולים אורתודנטיים וטיפולים לשיקום הפה מתבצעים למיליוני אנשים ברחבי העולם. החדשנות של Align מבוססת על הטמעת טכנולוגיות, לרבות בינה מלאכותית, Machine Learning, הנדסת ביוטכנולוגיה, דימות דיגיטלי והדפסות תלת-ממד בהתאמה אישית. נכון ליוני 2020, תיק הקניין הרוחני העשיר של Align כולל 1,035 פטנטים פעילים.

בישראל החברה מפעילה מרכז עתיר טכנולוגיה ועובדת עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ובהן: בניית מערך דרישות למוצרים עתידיים (תוכנה וחומרה), System Engineering, ארכיטקטורה מקצה לקצה מרמת ה-Cloud ועד רמת ה-Firmware; אופטיקה, אלגוריתמיקה, AI, ML, DevOps, אוטומציה, עבודה עם חומרים מורכבים (מכניקה) ואלקטרוניקה מתקדמת, ועוד.

החברה מעודדת פיתוח אישי ומקצועי של העובדים, תוך גמישות העסקה מהבית ומהמשרד וחושפת את העובדים לאתגרים מקצועיים רבים ופיתוחים טכנולוגיים מובילים, יצירתיות, מקצועיות ועצמאות בעבודה. לצד אלה ניכרת בחברה תחושת משפחתיות, שמתבטאת בין היתר בעזרה מקצועית הדדית, בארוחות צהריים משותפות ובהתנדבות בקהילה. ככה זה כשכולם יחד עובדים על יצירת חיוכים יפים ומושלמים.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Sr. Software Architect
To send a CV for the position of Sr. Firmware Engineer


Armis

ארמיס היא חברת סייבר שמתעסקת ב-Agentless device security. המוצר של החברה הוא מעין אנטי-וירוס למכשירי IoT, שפועל מבלי שיש צורך להתקין דבר על המכשירים עצמם, אלא באמצעות איסוף מסיבי של מידע בנוגע לאופן בו מכשירים בעולם מתנהגים, אנליזה חכמה של המידע הזה, והזנת המידע בחזרה למוצר.

המוצר מאפשר ללקוחות החברה לגלות חורים שחורים ברשתות שלהם, בין אם מדובר בעצם קיומו של מכשיר מסוים על הרשת שהלקוח לא יודע שנמצא עליה, ובין אם מדובר בהתנהגות חשודה או מאיימת של מכשירים. כך ניתן להגן על המכשירים בסביבה שלהם ועל הרשת.

החברה קיימת חמש שנים, נרכשה על ידי קרן אינסייט בסכום של 1.1 מיליארד דולר ולאחרונה הכפילה את שוויה. המשרד הישראלי עוסק בפיתוח ומונה 170 עובדים, בעיקר בפיתוח. הצד העסקי של החברה נמצא בארצות הברית ומונה כ-170 עובדים, בעיקר מתחומי המכירות והמרקטינג, ו-50 עובדים נספים ברחבי אירופה, אסיה ואוסטרליה.

עובדי החברה הם אנשים חזקים מאוד מבחינה מקצועית, חדורי מוטיבציה, מעורבים מאוד, כאלה שרוצים לבנות יחד מוצר מצליח וחברה מצליחה. המטרה המשותפת יוצרת אווירה נעימה וחיובית במשרדי החברה. למרות קצב הגדילה המהיר, כל עובד עדיין זוכה להשפעה רבה על המוצר והדרך: מפתחים, אנשי QA, חוקרים, אנליסטים או אנשי מוצר.

מאפיין נוסף של החברה בחברה הוא שקיפות. כל עובד יודע מה קורה בחברה, מה המוצר עושה, מי הלקוחות, מה השימוש שהם עושים במוצר וכן הלאה, כאשר המטרה היא לאפשר לכל עובד לזהות מקום בו הוא יכול לתרום ולהתפתח.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Principal Product Manager
To send a CV for the position of IT Engineer


Overwolf

אוברוולף היא מקום עבודה מהחלומות עבור גיימרים: זהו סטארטאפ טכנולוגי, היוצר תחום חדש וייחודי בעולם הגיימינג – פלטפורמה המאפשרת לצד ג’, מפתחים חיצוניים לפתח אפליקציות למשחקי המחשב הפופולריים ביותר בעולם. איך זה עובד? בעזרת הכלים הטכנולוגיים של אוברוולף, מפתחים חיצוניים יוצרים אפליקציות שמאפשרות לשחקן לדעת יותר על הביצועים שלו. מעבר לכך, היא מאפשרת למפתחים להשתמש בפיצ’רים רחבים ובכלים רבים שמתווספים למשחק הבסיס ומשפרים את החוויה עבור השחקן.

בשנים האחרונות החברה ציינה מספר הישגים משמעותיים: חציית קו 10 מיליון משתמשים פעילים בחודש ברחבי העולם, כניסה לשותפות עם חברות גיימינג גלובליות מובילות, עשרות אפליקציות שפותחו, והשלמת סבב גיוס משמעותי.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Data Analyst
To send a CV for the position of Senior Product Manager

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

הגב

1 תגובה על "מרעננים? הנה 12 משרות חדשות בהייטק ששווה לכם לבדוק"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אגבובו
Guest

יש דרך לסנן פה 40K+?
(אני ראוי)

wpDiscuz

תגיות לכתבה: