מרעננים? הנה 14 משרות בהייטק ששווה לכם לבדוק

סיילספורס, עליבאבא, תןביס, ריסקיפייד ועוד: יש לנו כמה חברות הייטק מעולות שמחפשות כמה אנשים מעולים. לא תבדקו?

לעובדים בתעשיית הסטארטאפים וההייטק יש דרישות מיוחדות ממקום העבודה שלהם. מעבר למשכורת מתגמלת, כולנו רוצים גם מקום עבודה שייתן משמעות וערך נוספים, אבל גם יאפשר לאזן בין עבודה לפנאי, ושסביבת העבודה תהיה מפרה ומעוררת השראה ושתעודד צמיחה, למידה ומקצועיות. איך מוצאים מקום כזה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

Geektime Insider שם את חברות הטכנולוגיה במרכז. בעמוד של כל חברה תוכלו להיחשף למאחורי הקלעים: להתרשם מהמשרדים, לצפות בראיונות וידאו, לקרוא על החברה, על העובדים ועל החוויות שלהם ביומיום ורק אז להחליט אם מדובר במקום שתרצו לעבוד בו.


Tabit

Tabit פיתחה פלטפורמה עסקית אחידה, מובילית ומבוססת ענן, המציעה למסעדה בסיס נתונים אחד, לוגיקה עסקית אחת ושמונה אפליקציות ניידות וידידותיות, המאפשרות לנהל את כל היבטי הפעילות במסעדה. כך היא מאפשרת למסעדה הבודדת ליהנות מטכנולוגיה שהייתה בהישג ידן של רשתות גדולות בלבד ומחזקת את הקשר בין המסעדה ללקוח. בין היתר מצליחה החברה לצמצם את בזבוז המשאבים במסעדה, לעלות את סכום ההוצאות של הסועדים ולשפר את שביעות הרצון של הלקוחות.

החברה הוקמה בשנת 2014 ומעסיקה כיום יותר מ-130 עובדים בישראל ובארצות הברית. משרדי החברה נמצאים ברשפון, במקום מיוחד ולא שגרתי, בתוך מטע זיתים פסטורלי. עובדי החברה הם אנשים מוכשרים ומלאי תשוקה לעשייה היום-יומית שלהם – חלקם באים מתחום המסעדנות, מכירים את השטח מבפנים ויודעים לקלוע בדיוק לצורכי הלקוחות, וחלקם אנשי פיתוח ותוכנה מהשורה הראשונה שמביאים את החברה לקדמה מקצועית.

בשנה האחרונה חוותה החברה צמיחה אדירה, ובכל שבוע מתווספות מסעדות נוספות אשר מצטרפות למערכת.

מה הם מחפשים?  

  Send a CV for the position of Angular FrontEnd Developer
  Send a CV for the position of Senior Mobile Developer


Riskified

ריסקיפייד מסייעת לתעשיית האי-קומרס לממש את מלוא הפוטנציאל שלה על ידי הפיכתה למקום בטוח, נגיש ורווחי. החברה נכנסה למועדון חדי הקרן בשלהי 2019 ומעסיקה יותר מ-600 עובדים בישראל, ארה"ב, אירופה וסין, שלהם תפקיד מרכזי בליבת פעילות חברות המסחר האלקטרוני, הבנקים ולקוחות הקצה.

הפתרונות שפיתחה החברה נועדו להגן על הסוחרים והצרכנים לכל אורך תהליך הרכישה ולשמור על חוויית משתמש מיטבית, והם עושים שימוש באלגוריתמים מורכבים ובתהליכי Machine Learning כדי לזהות לקוחות לגיטימיים ולסייע להם להשלים את הרכישה.

ריסקיפייד בולטת בשוק בזכות שלושה יתרונות: חדשנות טכנולוגית, שקיפות והתמקדות בהעלאת הערך עבור חברות המסחר האלקטרוני. בנוסף, היא שמה דגש רב על טיפוח העובדים ושביעות רצונם, בין היתר על ידי השקעת משאבים רבים בהכשרות טכנולוגיות, הטבות, אירועים, שיעורי ספורט ועוד. ריסקיפייד דוגלת גם בעידוד אוטונומיה ואחריות אישית, ובזכות כל אלה העובדים מרגישים בנוח להעלות רעיונות, להיות יצירתיים, לפעול בכיוונים חדשים ולהגיע לתובנות והישגים.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Software Team Leader –
To send a CV for the position of Fullstack Developer –


Armis

ארמיס היא חברת סייבר שמתעסקת ב-Agentless device security. המוצר של החברה הוא מעין אנטי-וירוס למכשירי IoT, שפועל מבלי שיש צורך להתקין דבר על המכשירים עצמם, אלא באמצעות איסוף מסיבי של מידע בנוגע לאופן בו מכשירים בעולם מתנהגים, אנליזה חכמה של המידע הזה, והזנת המידע בחזרה למוצר.

המוצר מאפשר ללקוחות החברה לגלות חורים שחורים ברשתות שלהם, בין אם מדובר בעצם קיומו של מכשיר מסוים על הרשת שהלקוח לא יודע שנמצא עליה, ובין אם מדובר בהתנהגות חשודה או מאיימת של מכשירים. כך ניתן להגן על המכשירים בסביבה שלהם ועל הרשת.

החברה קיימת חמש שנים, נרכשה על ידי קרן אינסייט בסכום של 1.1 מיליארד דולר ולאחרונה הכפילה את שוויה. המשרד הישראלי עוסק בפיתוח ומונה 170 עובדים, בעיקר בפיתוח. הצד העסקי של החברה נמצא בארצות הברית ומונה כ-170 עובדים, בעיקר מתחומי המכירות והמרקטינג, ו-50 עובדים נספים ברחבי אירופה, אסיה ואוסטרליה.

עובדי החברה הם אנשים חזקים מאוד מבחינה מקצועית, חדורי מוטיבציה, מעורבים מאוד, כאלה שרוצים לבנות יחד מוצר מצליח וחברה מצליחה. המטרה המשותפת יוצרת אווירה נעימה וחיובית במשרדי החברה. למרות קצב הגדילה המהיר, כל עובד עדיין זוכה להשפעה רבה על המוצר והדרך: מפתחים, אנשי QA, חוקרים, אנליסטים או אנשי מוצר.

מאפיין נוסף של החברה בחברה הוא שקיפות. כל עובד יודע מה קורה בחברה, מה המוצר עושה, מי הלקוחות, מה השימוש שהם עושים במוצר וכן הלאה, כאשר המטרה היא לאפשר לכל עובד לזהות מקום בו הוא יכול לתרום ולהתפתח.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Principal Product Manager
To send a CV for the position of Devops Engineer


General Motors

ג'נרל מוטורס הוקמה ב-1908, הנהלת החברה ממוקמת בארה"ב והחברה מעסיקה היום למעלה מ-200 אלף עובדים ברחבי העולם. במרכז הפיתוח והמחקר של GM בהרצליה פיתוח מפנים את הזרקור אל עבר אחד מהנושאים היותר לוהטים בתעשיית הרכב והטכנולוגיה בשנים האחרונות – הרכב האוטונומי.

ג'נרל מוטורס ישראל מגוונת מאוד בתחומי הפעילות שלה ומורכבת מקבוצות מחקר שעוסקות בחקר, מדע והנדסה של טכנולוגיות פורצות דרך בתחום רכבי העתיד. קבוצות המחקר עוסקות בפיתוח של חיישנים, תקשורת, ממשק אדם-מכונה (User experience technologies) ורובוטיקה, לצד קבוצות פיתוח והנדסה שעוסקות בין השאר בתחומי הסייבר, רכב חשמלי ומקושר, טכנולוגיות ענן, ניהול ציי רכב, פיתוח טכנולוגיות Machine learning, מערכות בידור ומידע ונהג, פיתוח מצלמות וראדרים.

העבודה בג'נרל מוטורס ישראל מאפשרת לשמור על איזון בין החיים הפרטיים לחיים המקצועיים. החברה פועלת לפי שיטת ה"שעון הגמיש" המאפשרת לעובד לנהל את זמנו בצורה המתאימה לו ולמשפחתו בצורה האופטימלית כך מתאפשר לעובדים לשלב בצורה בריאה חיי משפחה, עבודה, תחביבים ולימודים (אקדמאיים או העשרתיים).

מה הם מחפשים?  

To send a CV for the position of Full Stack Technical Lead – Electric Vehicles

To send a CV for the position of Computer Vision and Perception Senior Researcher


Salesforce

סיילספורס היא ענקית פתרונות הענן וה-CRM המובילה בעולם, ומחברת בין חברות מכל הגדלים והתעשיות ללקוחותיהן.

החברה מדורגת בעקביות ברשימות החברות המובילות בעולם. כך למשל, לפי פורבס, היא אחת מהחברות הכי חדשניות בעולם; על פי מגזין People, היא נמצאת במקום ראשון ברשימת החברות שאכפת להן; וברשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן של Fortune היא נמצאת כבר 12 שנים ברציפות.

מרכז הפיתוח של החברה בישראל ממשיך לגדול, בעיקר באזורי Big Data ו-AI. עובדי החברה בישראל הם בעלי תרומה משמעותית לחידושים הטכנולוגיים בתחומים אלה שמשפיעים על מיליוני משתמשים בכל העולם.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Senior Backend Engineer

To send a CV for the position of Senior Python Engineer, AI Apps


Just Eat-Takeaway

Just Eat-Takeaway ההולנדית-בריטית היא חברה מובילה בעולם בענף הצומח והדינמי של משלוחי אוכל אונליין' הנסחרת בבורסות לונדון ואמסטרדם בשווי של 13 מיליארד אירו. מוצריה' הזמינים ב-23 מדינות באירופה, אסיה, קנדה ואוסטרליה, משרתים כ-250 אלף מסעדות בהיקף של כ-588 מיליון הזמנות בשנה.

חטיבת ה-B2B של החברה יושבת בתל אביב ומפתחת מוצרים עבור השוק הגלובלי ובהם Takeaway Pay ו-Takeaway POS, במטרה לעלות דרמטית את היקף ההזמנות של החברה ולתמוך במיליוני עסקאות בכל יום, תוך התאמה תרבותית למדינות השונות.

מרכז הפיתוח הישראלי פועל כיחידה אוטונומית עצמאית המהווה את חוד החנית הטכנולוגית של החברה. הוא מונה כ-95 עובדים בעלי התמחויות טכנולוגיות שונות וצפוי להכפיל את גודלו בשנה הקרובה. עובדי החברה נהנים ממענק לימודים לכל עובד, וממודל גמיש של עבודה מהבית ומהמשרד.

מה הם מחפשים?  

To send a CV for the position of Senior .NET Developer: Payments –

To send a CV for the position of Senior Backend Developer (Restaurant platform)


Alibaba

עליבאבא הוקמה בשנת 1999 על ידי ג׳ק מא ו-18 מייסדים נוספים, כחלוצת ה-e-commerce בסין. עם השנים הפכה לאחת מענקיות האינטרנט בסין והתרחבה לתחומים נוספים כגון מחשוב ענן (בו היא מדורגת מספר 3 בעולם ומספר 1 בסין, לפי גרטנר), פיננסים, לוגיסטיקה, בריאות-טק, ספורט ועוד.

המרכז של עליבאבא בישראל הוקם בסוף 2017, הוא מצוי כיום במגמת גדילה ומוביל פיתוח של מוצרים המבוססים על מחקרים בבינה מלאכותית וראייה ממוחשבת, שבאמצעותם יואץ תהליך הגלובליזציה שעליבאבא עוברת.

משרדי החברה בישראל ממוקמים בקומה ה-26 בבניין עזריאלי המרובע בתל אביב, קרובים לעורקי תחבורה ראשיים ומספקים נוף מרהיב של תל אביב כולה. כחברה ששמה דגש על ביצועים, במרכז הפיתוח של עליבאבא בישראל מאפשרים גמישות בשעות העבודה, וגם מתאפשרת עבודה מהבית יום-יומיים בשבוע (בזמנים רגילים). בנוסף, כדי לא ליצור עומס של פגישות, רוב העדכונים במרכז נעשים דרך קבוצות DingTalk – כלי התקשורת הארגונית של עליבאבא, שמשלב בתוכו את היתרונות של סלאק, זום, אופיס, טרלו ועוד, אך מדי פעם בכל זאת יש צורך בפגישות.

במהלך משבר הקורונה, פעלה החברה על מנת לשמור על גמישות מרבית כדי לסייע לכל עובד למצוא את האיזון הנכון עבורו ומימנה לעובדיה רכישת ציוד לעבודה מהבית.

מה הם מחפשים?  

  Send a CV for the position of Full-Stack Engineer
  Send a CV for the position of Senior Mobile Developer

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: