הנה 12 משרות חדשות בהייטק ששווה לכם לבדוק

חל"ת, פיטורין, סתם מרעננים – לא משנה מה הסיבה, הנה 12 משרות שוות בהייטק הישראלי ששווה לכם לבדוק

לעובדים בתעשיית הסטארטאפים וההייטק יש דרישות מיוחדות ממקום העבודה שלהם. מעבר למשכורת מתגמלת, כולנו רוצים גם מקום עבודה שייתן משמעות וערך נוספים, אבל גם יאפשר לאזן בין עבודה לפנאי, ושסביבת העבודה תהיה מפרה ומעוררת השראה ושתעודד צמיחה, למידה ומקצועיות. איך מוצאים מקום כזה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. Geektime Insider שם את חברות הטכנולוגיה במרכז. בעמוד של כל חברה תוכלו להיחשף למאחורי הקלעים: להתרשם מהמשרדים, לצפות בראיונות וידיאו, לקרוא על החברה, על העובדים ועל החוויות שלהם ביומיום ורק אז להחליט אם מדובר במקום שתרצו לעבוד בו.


Preempt

Preempt עוסקת בניטור וחסימה של התקפות סייבר ברשתות פנים ארגוניות בזמן אמת. החברה גילתה חולשות משמעותיות ופירצות אבטחה במערכות של חברות ענק כמו מיקרוסופט, וזכתה להכרה בינלאומית ופרסים בזכות כך. באחרונה נרכשה על ידי Crowdstrike האמריקאית, המספקת לארגונים אבטחה בענן, עבור כ-96 מיליון דולר. העבודה בחברה מפגישה את העובדים עם טכנולוגיות חדשניות ומורכבות כמו: Java, Python, NoSQL, NodeJS, Big Data, Machine Learning, Cloud שמתפתחות לנגד עיניהם, והם הופכים לשותפים ליצירה ולהצלחה של החברה. סביבת הפיתוח מגוונת והגישה של החברה כוללת לקיחת סיכונים בתחום הפיתוח, התנסות עם טכנולוגיות חדשות ועוד. בחברה מקפידים על איזון טוב בין העבודה לחיים הפרטיים של העובדים, אשר נמדדים לפי תפוקה ואיכות העבודה ולא לפי כמות השעות. מה הם מחפשים?  

– To send a CV for the position of Senior Software Engineer

– To send a CV for the position of Software Developer


Akamai

Akamai היא פלטפורמת ה-CDN הגדולה בעולם, המשרתת כ-30% מתעבורת האינטרנט הגלובלית. רשת ה-CDN של Akamai פרוסה ב-136 מדינות, ב-1,500 חוות שרתים ועם מעל 300,000 שרתים. הטכנולוגיה שלה מאפשרת לספקי תוכן ולארגונים לספק חוויית משתמש מהירה ומאובטחת מכל מכשיר, בכל מקום בעולם.

עם המעבר לדור 5 של הסלולר ולסיבים אופטיים למשתמש הקצה, הדרישה למידע ברוחב פס גבוה הולכת להיות האתגר עמו יתמודדו כל החברות. Akamai תהיה הגורם המוביל בהתמודדות זו הודות לפלטפורמת הקצה הייחודית שלה, מכיוון שהתשתיות בענן אינן מסוגלות לעמוד בעומסים האלה. בנוסף, פתרונות האבטחה של החברה, שמכסים את כל צורכי הארגון, יאפשרו לחברות לדעת שיש מי שדואג להן.

האתר הישראלי, בו מועסקים כ-200 עובדים, מצוי במגמת צמיחה. האתר הוקם בעקבות רכישה של הסטארטאפ הישראלי קוטנדו בשנת 2012. מאז הרכישה גדל משמעותית מספר העובדים באתר הישראלי, וכך גם האתגרים הטכנולוגיים עמם הם מתמודדים. כיום רבים מהפרויקטים הבולטים של החברה הבינלאומית מתבצעים בישראל ובהם מוצרים בתחום ה-CDN ו-Cyber Security.

מה הם מחפשים?

To send a CV for the position of Senior SW engineer – Win / Mac – 

To send a CV for the position of Senior DevOps lead  – 


vcita

vcita היא סטארטאפ צומח עם משרדים בתל-אביב ובסיאטל. החברה נוסדה ב-2010 ועובדים בה למעלה מ-120 עובדים. החברה מפתחת אפליקציה יעילה ונוחה לניהול עסק קטן, ובין קהל לקוחותיה למעלה מ-100 אלף נותני שירותים, יזמים עצמאיים, ויועצים בכל העולם. העובדים של vcita הם ברובם בוגרי סטארטאפים, וחלקם ג'וניורים שמדברים על ויסיטה כ"בית ספר מעולה לטכנולוגיה, לשיווק ולפיתוח מוצר".

החברה מציעה מוביליות ומסלולי קידום לעובדים מצטיינים ומאמינה במתן הזדמנות גם למועמדים "מחוץ לקופסה", שקורות החיים שלהם משרטטים סיפור פחות שגרתי. לפחות 50% אחוז מעובדי החברה הן נשים – גם בתפקידי הניהול – והיא ידידותית מאוד לבעלי משפחות, ומציעה איזון מצוין בין הבית למשרד. החברה מעודדת מדיניות "דלת פתוחה" שמזמינה כל עובד ועובדת לגשת לכל אחד מאנשי הצוות, בכל המחלקות ובכל התפקידים, לשתף, להתייעץ, ולשאול שאלות – גם שאלות מאתגרות. הפילוסופיה הניהולית של החברה היא ש"כל שינוי מתחיל בשאלה אחת" ודיאלוג חופשי ופתוח הוא חלק מהדנ"א של החברה. vcita מגייסת עובדים שהם בראש ובראשונה אנשים וקולגות טובים, שפורחים בסביבת עבודה מגוונת ויצירתית. מה הם מחפשים?  

 To send a CV for the position of Full-Stack Engineer –

To send a CV for the position of Full Stack TL  –


General Motors

ג'נרל מוטורס הוקמה ב-1908. הנהלת החברה ממוקמת בארה"ב והחברה מעסיקה היום כ-200 אלף עובדים ברחבי העולם. זהו קונצרן הרכב היחיד בעולם שמנוהל על ידי אישה, המנכ"לית מארי בארה.

ג'נרל מוטורס ישראל מגוונת מאוד בתחומי הפעילות שלה ומורכבת מקבוצות מחקר שעוסקות בחקר, מדע והנדסה של טכנולוגיות פורצות דרך בתחום רכבי העתיד. קבוצות המחקר עוסקות בפיתוח של חיישנים, תקשורת, ממשק אדם- מכונה (User experience technologies) ורובוטיקה, לצד קבוצות פיתוח והנדסה שעוסקות בין השאר בתחומי הסייבר, רכב חשמלי ומקושר, טכנולוגיות ענן, ניהול ציי רכב, פיתוח טכנולוגיות Machine learning, מערכות בידור ומידע ונהג, פיתוח מצלמות וראדרים. אך מה שבאמת מיוחד ומרתק ב-GM ישראל הוא העובדה שבחברה העבודה היא מקצה לקצה (End To End). במחלקות השונות – הנדסה, מחקר, פיתוח ועוד – העובדים יכולים לתכנת רכיב או חיישן מסוים, לכתוב קוד או אלגוריתם ואז לנסות ולבדוק אותו בזמן אמת ברכבים האוטונומיים שנמצאים בקומת המוסך של החברה – שם קורה האקשן האמיתי. מה הם מחפשים?  

 – To send a CV for the position of DevOps Engineer

To send a CV for the position of Senior C++ Developer


Just Eat-Takeaway

Just Eat-Takeaway ההולנדי הוא מרקטפלייס בתחום האוכל הזמין ב-23 מדינות ומשרת למעלה מ-130 מיליון משתמשים. בשנת 2018 רכש התאגיד את תן ביס הישראלית בזכות המוצר הייחודי שלה, ומתוך הבנה שמנוע הצמיחה העיקרי שלו בשנים הקרובות הוא קהל ה-B2B בו תן ביס מתמחה. המוצרים של תן ביס נבנים בימים אלה מחדש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, במטרה להתאים אותם להיקף הפעילות העצום של Just Eat Takeaway ברחבי העולם ולתמוך במיליוני עסקאות בכל יום, תוך התאמה תרבותית למדינות השונות. מרכז הפיתוח בתל אביב פועל כיחידה אוטונומית ועצמאית לחלוטין המאמינה בתרומה ובחשיבות שיש לכל עובד ובהשפעתו על המוצר. המרכז מונה כיום כ-80 עובדים וצפוי לגדול בשנה הבאה ל 250 עובדים. החברה מציעה הטבות ייחודיות לעובדיה כמו מענק לימודים לכל עובד ו-2 חופשות גיבוש שנתיות באירופה.

מה הם מחפשים?  

To send a CV for the position of Software development team lead

To send a CV for the position of Senior .NET Developer  –


Liveperson

לייבפרסון מפתחת פלטפורמות מתקדמות לתקשורת בין לקוחות ומותגים. החברה, שהוקמה ב-1995, מסייעת למותגים גדולים בעולם לחזק את הקשר עם מיליוני לקוחות ברחבי העולם, על ידי יצירת מעבר לשימוש הודעות טקסט כערוץ מרכזי לתקשורת עם הלקוח בשילוב טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית ותוך כדי פיתוח חוויית לקוח חדשנית, התייעלות תפעולית והגדלת רווחיות. העבודה בלייבפרסון מתאפיינת בעשייה משמעותית, סביבת עבודה דינאמית, גלובאלית, אג'ילית ובסקיילים גבוהים. שעות העבודה גמישות ומאפשרות איזון טוב בין עבודה לחיי משפחה, לגברים ונשים כאחד. ההרכב האנושי בחברה מגוון, והחברה מחזירה לעובדים אהבה עם המון פעילויות מפנקותו הטבות רבות, כגון מניות ואופציות, בונוסים שנתיים, ימי חופשה מעל המקובל בשוק, חופשת לידה לגברים ועוד.   מה הם מחפשים?  

To send a CV for the position of Security R&D Team Leader
To send a CV for the position of SQL Server DBA –

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: