HTIA 2011: סטטוסקופ אלקטרוני של Medilogos

הכירו את מדילוגוס, החברה ששדרגה את הסטטוסקופ והביאה כלים מודרניים לתמוך בהחלטות קליניות.

מקור: תמונת מסך מאתר החברה

פוסט זה מפורסם במסגרת תחרות הסטארטאפים של ארגון ההייטק הישראלי (HTIA) וניוזגיק.

במסגרת התחרות יפורסמו פוסטים על מספר חברות סטארטאפ. הסטארטאפ שיזכה במספר התגובות הגדול ביותר, המסבירות מדוע דווקא הוא צריך להיות זה שיזכה בתחרות, יבחר כמנצח ויזכה בפרס הגדול של ביתן תצוגה בכנס HTIA 2011.

תגובות זבל ותגובות שאינן מסבירות בצורה הגיונית מדוע דווקא החברה המדוברת צריכה לזכות בתחרות לא יחשבו בספירה. ניתן למצוא את כללי התחרות ופרטים נוספים בפוסט המקורי.

הפוסט הנוכחי נכתב על-ידי מנכ”ל מדילוגוס, פיליפ ליבמן.

חברת התוכנה MediLogos פיתחה פלטפורמה רפואית חדשנית. המערכת הינה מערכת תומכת החלטות קליניות המייצרת בזמן אמת אינטגרציה של נתוני המטופל וידע קליני, שנועד לפתור את בעיית העומס הקוגניטיבי של הרופאים המטפלים, ומאפשרת ניתוח לאורך זמן של נתוני מטופל בודד או מספר רב של מטופלים.

ניתוח מגמות קליניות

פלטפורמת מדילוגוס מספקת גילוי מוקדם וניתוח של מגמות קליניות, ויזואליזציה של נתונים קליניים על אוכלוסיות גדולות, התראות והמלצות טיפוליות, ויכולות ניטור מבוססות ידע לאורך זמן. יכולות אלו משפרות את תהליך קבלת ההחלטות הקליניות ואת איכות הטיפול הרפואי, ומפחיתות את עלותו. המערכת מותאמת לעזור בתהליכי קבלת ההחלטות במגוון תחומים ושלבי טיפול כגון: אבחון, טיפול, מעקב לאורך ציר הזמן, בקרת איכות, הדמיה וחקירה אינטראקטיבית של נתונים רפואיים, מחסני נתונים רפואיים ועוד.

בנוסף, הכלים שלנו מאפשרים לכל ארגון שנותן שירותי בריאות, ליצור ולתחזק פרוטוקול מוסכם, אשר הפעלתו תסייע בעבודה השוטפת ללא מעמסה נוספת על הצוות הרפואי. למשל, לדאוג שמרשם נכון של תרופה כגון אנטיביוטיקה, ירשם רק לאלו שעומדים בקריטריונים של הפרוטוקול. כמו-כן, הכלים מאפשרים לעקוב אחרי החולים במשך ואחרי החלמתם, ולבחון שיטות טיפול שונות.

עבודה לפי פרוטוקולים יביא לחסכון בזמן של המטפלים ויחסוך כסף למערכת הבריאות (הוכח מחקרית שעבודה לפי פרוטוקולים רפואיים חסכונית ונכונה יותר). הטכנולוגיה המיוחדת שלנו מבצעת אינטגרציה של שני מנועים/רכיבים עיקריים. האחד של ניתוח של מידע קליני, בו אנו הופכים נתונים קליניים למושגים רפואיים רלוונטיים, והשני של הפעלת פרוטוקולים רפואיים.

וידאו: Multiple Patient Data Visualization Application

שילוב זה מאפשר איתור של דפוסים קליניים לאורך זמן, יישום של הידע הקליני הטמון בפרוטוקולים רפואיים. שילוב זה גורם לפרשנות מבוססת ידע של נתונים קליניים לאורך זמן, כדי לתמוך בניתוח, ניטור, צבירה, ופרשנות של נתונים קליניים בנושאים מרובים.

פרוטוקולים רפואיים

יתרונות מיוחדים של המערכת של מדילוגוס הם יצירת ותחזוק פרוטוקולים רפואיים בכלים של מדילוגוס, הפעלת הפרוטוקול בנקודת הטיפול של נותן שירות בריאות, מעקב אחרי הטיפול הרפואי החולים לאורך זמן, הערכת ובקרת איכות הטיפול הרפואי ביו קבוצות המחקר, ויזואליזציה וחקירה תלוית זמן של רשומות של חולים בודדים או חולים מרובים.

דוגמא לתוצרים וערך מוסף של המערכת לקלינאי: במרפאות או בתי חולים הקלינאים, ממשק לביצוע המעקב אחרי החולים לפי הפרוטוקול (ניתן גם לחבר את המטופל למעגל הטיפול ע”י טכנולוגיות כמו SMARTPHONE), תוך כדי תהליך הטיפול שליחת התראות והמלצות לטיפול ע”ב הפרוטוקול, מחולל סיכום בסוף התהליך התייעצות, אפשרות ליציאה, כלומר לא לעבוד לפי הפרוטוקול ומקום לנמק את הסיבה.

למנהלים רפואיים יתרונות, כגון עבור הצוות הניהולי של הארגון, כלים שמאפשרים מעקב באוכלוסיות המטופלים שיאפשרו לבחון ולסכם את תוצאות הטיפול ולהציג סטטיסטיקות שונות אודות המערכת. כלים ויזואליים ע”מ לבחון טיפולים שונים וקשרים בין פרמטרים שונים (למשל תרופה ותופעת לוואי) בטיפול לאורך זמן.

חושבים ש-Medilogos צריכה לזכות בביתן תצוגה בכנס HTIA 2011? הגיבו כאן בפוסט והסבירו לנו מדוע. עשרת הגולשים הראשונים שיבחרו בחברה המנצחת בתחרות יזכו בכרטיס כניסה חינם (בשווי 350$) לכנס HTIA 2011 שיערך בסוף החודש.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
איתן לוננפלד
Guest

תמיכת החלטה ברפואה חשובה במיוחד בטיפול במחלות שכיחות עם טיפול מורכב. לרופא קשה לזכור את כל הפרטים הקטנים של הטיפול המורכב וקשה גם להתעדכן בעדכונים בטיפול המוצעים על ידי ארגונים מקצועיים על סמך עובדות מדעיות. קל יותר לעדכן מערכת תומכת החלטה מאשר מאות אלפי רופאים ולהבטיח שהעדכונים ישולבו ויוטמעו בטיפול. מערכת תומכת החלטה ברפואה נותנת למשתמש המעוניין בכך את מקורות המידע הטקסטואליים עליה היא מסתמכת. בעולם הרפואה המתיימר לעבוד על פי ידע מדעי עדכני ואיכותי והמעוניין להמעיט בטעויות וסיכונים מיותרים לחולים יש חשיבות עליונה לשימוש במערכת מסוג זה.

אריאל א
Guest

מוצר מצויין, השימוש בבסיס ידע קיים בשילוב עם כלים ויזואליים מאפשרים לאבחן מגמות ביתר קלות ומקטינים את הסיכוי לטעות.
בנוסף, היצמדות לפרוטוקולים עליהם מבוססת המערכת עשויה להקטין את משך הטיפול ובהחלט להפחית את הסיכוי לטעויות האנוש והחשש בהפעלת שיקול דעת לקוי.
כמו כן, תיעוד הטיפולים באמצעות הכלי יגדיל את בסיס הידע לאורך זמן ויקל על נותן הטיפול בעת בחירה הטיפול המתאים.
בהצלחה!

נתי
Guest

בימים בהם הרופאים נאבקים על תנאיהם, בהם רופאים עושים משמרות כפולות ולעתים אף עובדים יותר מ-24 שעות ברציפות, אך טבעי שיהיו טעויות אנוש. מערכת תומכת קבלת החלטות רפואיות כמו זו של מדילוגוס, מצמצמת מצבים אלו ומסייעת גם לרופאים בכך שהיא מקלה על עבודתם ומאפשרת מתן מענה מקצועי יותר ומהיר יותר, כמו גם לחולים המקבלים טיפול “אוטומטי”, מקצועי ומהיר יותר. בכך המערכת של מדילוגוס משדרגת את בית החולים.

אילת גולדשטיין
Guest
אילת גולדשטיין

מערכת מרשימה מאוד !
מאפשרת לגלות מידע שאחרת היה לוקח הרבה מאוד זמן לגלות. נראה מאוד קל ואינטואיטיבי לשימוש.
איך לא חשבו על זה קודם ??

אילנה ליבשיץ-ריבן
Guest
אילנה ליבשיץ-ריבן

נראה מבטיח ועשוי לשפר טיפול במגוון מצבים קליניים
בהצלחה

שרה
Guest

הם צריכים לזכות. רעיון ענק. הסיבות: 1. כי זה ישפר את בריאות המטופלים 2. כי הצורך מצד הצוות הרפואי גדול

אלי ממן
Guest

מדובר במוצר מבטיח שמבטיח לכלול אבסטרקציה של מידע רפואי.
המוצר מבטיח להציג מידע מתומצת ואמין המתבסס על פרוטוקולים רפואיים רבים תוך פרק זמן קצר – דבר שהוא חיוני במיוחד בהינתן זמן השהייה הממוצע אצל רופא כיום. שימוש במוצר זה יבטיח להציג למקבל ההחלטות (במקרה זה הרופא) מידע מתומצת שאילולא הכלי ספק באם רופא ממוצע שצריך לקבל החלטה רפואית תוך פרק זמן קצר היה אכן מצליח לעשות זאת.
מעבר לחיסכון בזמן, הרי שגם איכות ההחלטה הרפואית שיקבל הרופא תשתפר.
לדעתי מדובר במוצר מצויין שצריך להיות בשימושו של כל רופא.

ירון
Guest

בימים אלה שרופאים כורעים תחת העומס , לא רק בישראל אלא בגם ממדינות המתפתחות, כל מערכת שיכולה לעזור לרופאים בקבלת ההחלטות (ואולי להאיר את עיניהם דקה לפני שהם לוקחים החלטה מצילת חיים), היא מבורכת , ומצילה חיים.
אין כמו האקדמיה לקדם דברים כאלה (הרבה עבודה וזמן מחקר שלא תמיד ישנם לחברות שצריכות להציג ROI ).

מור פלג
Guest

פרוטוקולים רפואיים מבוססי-עדויות נועדו לשפר את איכות הטיפול בחולים, להקטין וריאציות לא-מוצדקות בין טיפולים ולחסוך בדיקות מיותרות. מחקרים הראו שיישום הפרוטוקולים כמערכת תומכת החלטה מביאים לאימפקט גדול יותר על צורת העבודה של רופאים יחסית לפרוטוקולים הלאממוחשבים (הנראטיביים). לכן חשוב מאוד למחשבם!

עופר עצמון
Guest

המערכת של מדילוגוס מסייעת לרופאים לקבל החלטות יעילות, נכונות ומהירות. חוסכת בזמן יקר של הצות הרפואי ומקטינה שיעור הטעויות בכל אחד משלבי הטיפול. היכולת לרכז ולנתח נתונים בכלים סטטיסטיים תורמת לשיפור תהליכים המיועדים לטיפול באוכלוסיות שלמות ולא רק בחולים בודדים. האפשרות לשלב המערכת של מדילוגוס עם מערכות מידע רפואיות קימות ועתידיות מהווה יתרון שיסייע להטמעה מהירה של המערכת. בהצלחה!

דר' גל יום-טוב
Guest

יצא בחלקי לעבוד עם אנשי החברה, במסגרת פיילוט מסויים שהריצו ב”מכבי”. אינני בשום צורה מדבר רשמית בשם “מכבי”, אולם אני באופן אישי התרשמתי מפלטפורמה שאין לי אלא להגדירה כמדהימה. היכולת לבצע אנליזה של מגמות קליניות על מסד נתונים עצום, במהירות שהיא לאין ארוך גבוהה יותר מכל תוכנה סטטיסטית המשומשת כיום, ומאפשרת גילוי הקשרים קליניים רחבים, שניתן לישמם בכל מסגרת – גם לחולה הבודד; מהווה כלי-עזר חשוב הן לקלינאי, והן לחוקר הרפואי. לכל תצפית אקראית שעשית על מספר חולים, אתה יכול לעשות ולידיזציה או שלילה בטווח זמן קצר מאוד. לדעתי – מבוא למאה העשרים ואחת.

ד"ר יהודה זיכרמן
Guest
ד"ר יהודה זיכרמן

החברה מתמקדת בניהול רשומות חולים בהתאם לפרוטוקולים ובניהול מחלות. הנושא מאוד מעניין ומאוד “חם” באירופה. הנושא מתקרב לישום גם בארה”ב לאחר שייכנס חוק ה- ACO. למעשה, על פי הגדרת מטרות הממשל של אובמבה לשיפור מערכת הרפואית, היישום של מדילוגוס יתן את הקישור שבין מערכת המידע (שרבים נותנים) לבין הפרוטוקול (שיש לרוב בתי החולים בארה”ב). בכך הוא ישפר את הבריאות של החולים.

יניב וינברג
Guest

ממשק המשתמש נוח ופשוט ומאפשר לצפת הנתונים במהירות וקלות.יצירת סטנדרטיזציה ומיכון של תהליכים רפואיים הינה תנאי הכרחי במערכות מורכבות ומצילות חיי אדם כמערכות רפואיות.

אורח
Guest
אינני מסכים איתך. המערכת אמנם מדהימה קונספטואלית ולקרוא לה סטטוסקופ המאה ה-21 בהחלט נכון , אבל עקב האכילס שלה הוא צורת הצגת הנתונים , שהיא מסורתית ולא פורצת דרך. מתוך היכרות עם האנשים והטכנולוגיה , באמת מדובר על “הדבר הבא” , ולו בגלל עקרון קטן המשתרג בין השיטין , וזוהי ההכרה שגם רופאים הם בני אדם שעושים טעויות ויש גבול לכמה הם יכולים לעכל מבחינת עומס קוגניטיבי ופרוט נתונים בלחצי זמן בלתי אפשריים. אבל כדי שהמערכת תהיה מובילה בלתי מעורערת ברמה בינלאומית נדרש האקסטרא-מייל , שהוא חדשנות גם באופן הצגת הנתונים – כרגע הוא מציף ולא ידידותי , אפשר לעשות… Read more »
עפר ל.
Guest

רעיון מעולה שימוש יעיל ומבטיח במשאבי המחשוב לתועלת וטובת החברה ונוגע לכל אחד ואחד מאיתנו. הידע והניסיון הרפואי הרחב הופכים זמינים ונגישים, טעויות מסוכנות נמנעות, זמן אבחון ארוך ויקר נחסך, זמני ההמתנה מתקצרים וכך גם זמנם של הרופאים המתפנים לטיפול ממוקד ויעיל. שימוש נכון באמצעי זה בשילוב עם אבחון אנושי עשוים לחזק במידה ניכרת את אמון הציבור ברפואה ומוסדותיה ככלל וביכולתו המקצועית של הרופא המטפל כפרט. זהו כלי חיוני ליישום הידע הרפואי, הבאתו לכל בית ולמתן טיפול רפואי הולם לכל כיס.

אבי
Guest

ללא ספק על רופאים רבים מוטל עומס פעילות ועומס קוגניטיבי רב כאשר מחיר קבלת החלטה איטית או לא נכונה הוא קשה מנשוא ויקר מפז.
מערכת תומכת החלטות שכזו מאפשרת לרופא לקבל החלטות במהירות תוך זמינות יתרה שלו לניתוח ולקבלת תמונה שקולה ומקיפה עם השוואה להסטוריה של המטופל ושל מקרים אחרים בכלים ויזואליים ידידותיים למשתמש.
באופן בו נשמרים הנתונים בהקשרים הרלוונטיים נוצרת מערכת התראות בזמן אמת על החלטות השונות ממדיניות קיימת ומומלצת כמו גם על מדדים חריגים, מה שרופאים עלולים ללא מערכת כזאת לגלות בדיעבד לאחר מחיר כבד של מטופלים.
מי יתן והמערכת פורצת הדרך הזו תוטמע ותשרת רופאים ומטופלים רבים!
ישר כח!

אמיל מגריסו
Guest

מוצר שהיה צריך להגיע לרפואה כבר לפני כמה שנים! כל הכבוד! ויזואליזציה משפרת את איכות ומהירות קבלת ההחלטות כמו גם מכילה את האפשרות לעבד יותר נתונים. הכנסת הפרוטוקולים גם משפרת את המהירות ואף חשוב יותר – תוריד את אחוז טעויות האנוש!

יוסי
Guest

הגיע הזמן שיגיע מוצר כזה לשוק. אני חושב שזה הכרחי שיהיה מוצר שיעזור לרופאים להגיע לאבחנה הטובה ביותר.
אני לא מזלזל במקצועיות של הרופאים אבל אני חושב שזה חשוב שיהיה מאגר כזה שיאפשר להם להגיע למסקנות טובות יותר ואולי אף לחסוך בדיקות מיותרות.

גילי ה
Guest

רעיון מצוין !! נשמע שיכול לייעל את זמני הביקור אצל רופאים ונותני שירותי בריאות אחרים. בנוסף ייצר יישור קו קליני בין מטפלים שונים ואוכלוסיות שונות. נשמע שיש לזה פוטנציאל גם להגן על הרופאים, שכן ברגע שהקלינאי פעל עפ”י הנחיות הפרוטוקול יש לו בסיס איתן יותר בפני תביעות.

אורלי עמרן
Guest

לא מבינה בזה הרבה, אבל נראה כלי מעניין ושימושי, בהצלחה !!

עינת אמש
Guest

רעיון מעולה!!!! בעזרת הכלי יהיו פחות טעויות אנוש ויהיה מידע עדכני לרופא ולמטופל על מצבו הבריאותי של המטופל. שיהיה בהצלחה!!!!!!

דודו
Guest

כלי מעולה לניתוחי מצבים רבי משתנים. למקרים של מחלות בעלות תופעות שונות ובדרך כלל מטופלים על ידי רופאים שונים מבלי שיש להם את היכולת לבצע התתיעצויות משותפות שבה מנסים (ולא תמיד מצליחים) למצוא את המכנה המשותף,או אתהגורם העיקרי של התופעות ואז ניתן לטפל בגורם ביעילות ולא בתופעותוהטיפול החלקי

טלי
Guest
רעיון גאוני, פשוט ונפלא! כמי שעוסקת בתחום ונדרשת מידי יום ביומו, מידי שעה ושעה, מידי מטופל לבצע ניתוח מקיף של מצב החולה, הרקע שלו ומשתני הטיפול שאני נותנת, אני מבינה כמה תועלת יכולה מערכת שכזאת להכניס לעבודת המטפלים. מצמצום טעויות אפשריות ועד עזרה בקבלת החלטות, קשת רחבה של יתרונות על פני היכולת האנושית לבדה. אנחנו – אנשי הטיפול הרפואי – לא רק שחוקים ועייפים, אלא גם מוצפים בכל כך הרבה אינפורמציה במהלך כל רגע ורגע בעבודתנו, שאין זו אלא שאלה של זמן עד שנפספס משהו חשוב עבור הטיפול בחולים שלנו. מערכת שכזאת יכולה למנוע את הפספוסים האנושיים ולמפות עבורנו באופן… Read more »
ריטה שלום
Guest

אני אחות מוסמכת שצפיתי בהרצאה ויכולה להגיב
שמערכת מדילוגוס מצויינת ומוצר מצויין שנותנת תמיכה לרופא ולמטופל על סמך עובדות מדעיות .
המערכת יכולה להמעיט סיכונים וטעויות רפואיות ומאפשרת מעקב “אוטומטי”,{ במיוחד שכיום יש חוסר ברופאים}, עם תיעוד כל הטפולים בכלים ויזואלים במהירות, ביעילות ובחסכון של זמן עם איכות של החלטה רפואית שמתאימה לעידן הטכנולוגי המואץ..בקיצור צריך להכניס את המערכת לתצוגה כי היא צריכה לתת מענה למאה ה- 21 .

איציק שלום
Guest

נוכחתי בהרצאה ואני בטוח שמדילוגוס מהווה מענה לרפואה של שנות העתיד.
מערכת מצויינת מהירה ויעילה עם איכות לקידום הבריאות. בהצלחה למדילוגוס איציק

תמי עינצי
Guest

ברגע זה חזרתי משלושה ימים של הרצאות על חקר המוח ונושא איתור מחלות כך שהפיתוח של מדילוגוס עונה בדיוק על הצורך הקיים כיום לאתר במדויק ובמהירות מחלות שונות והטיפול בהם.היות וההתפתחות קיימת גם בתחום המחלות שלצערינו רק משתכללות ומתרבות והיות והאוכלוסיה מתרבה וזמן הרופאים לכל אדם מתקצר, אזי חשוב שיהיה מכשיר שכזה שיזהה בצורה מהירה ומדויקת יותר את המחלה וידע לתת גם פתרון מהיר ויעיל .לדעתי חובה לתת לפיתוח זה דחיפה ועזרה ולהכניס זאת לשימוש כמה שיותר מהר,הרופא יוכל לייעל יותר את עבודתו מול החולה!!!הלוואי וישגו את המימון המתאים

יואב
Guest

רעיון מעולהההה
באמת לא ברור איך עוד אין כזה

ענבל
Guest

בימים כאלו, בהם הרופאים נלחמים על שיפור מערכת הרפואה הציבורית, כל שיפור הוא ראוי. במיוחד אם הוא מקל על עבודה אדמניסטרטיבית של רופאים – ייעול בעומס ובלחצים ימנעו טעויות אנוש ויצילו חיים. מתוך הכרות עם המערכת והמפתחים אני ממליצה בחום להצביע עבור הסטרט-אפ הזה ובתקווה שנזכה לראות אותו מיושם בשטח בשנים הקרובות!!!

אתי חדד
Guest

בתור סטודנטית לרפואה, עם לא מעט חששות מהיום שבו אעבוד כרופאה וחיי אדם יהיו נתונים בידי,
אין ספק שמערכת כמו זו עוזרת לי לישון יותר טוב בלילה. ישר כוח!

שלומי קודש
Guest

הפרוייקט הזה יוצר תשתית שימושית לניהול ידע רפואי ושימוש בו לצד מיטת החולה. בכך תושג המטרה האולטימטיבית של מערכות מידע ברפואה – יצירה, אגירה, אחזור ושימוש בידע רפואי לשיפור תוצאים קליניים של מטופלים בנקודת הטיפול ולאחר מכן.

אם זה לא פרוייקט פורץ דרך אז מה כן?

עודד רוף
Guest
את הסטטוסקופ מחליפים כלי הדמיה כמו אקו, רנטגן,CT… פה מדובר על משהו בסדר גודל אחר לגמרי. תהליך קבלת ההחלטות של רופא היה עד היום טאבו – הרופא הוא קופסא שחורה,אמור לדעת את כל הספרים,המאמרים וגיידליינים. עם התפוצצות הידע בעולם הרפואה הדבר הפך לבלתי אפשרי. בתור רופא מטפל, כשאני לא זוכר משהו, יש לי 3 אפשרויות – לפתוח את הספר העבה מלא האבק שמעודכן ללפני 5 שנים, להכנס לגוגל ולברור את התשובה הנכונה מתוך כמויות זבל אינסופיות או להתייעץ עם קולגה אשר זוכר בערך כמוני.כל אחד מהדברים צורך זמן שאין לי ב10 דקות של מפגש רפואי. עכשיו יש אפשרות נוספת –… Read more »
יהודה
Guest

מנסיוני הדל כפציינט, השקעתי זמן רב לעבור בעצמי על תוצאות היסטוריות של בדיקותי השונות על מנת לזהות תבנית או מגמה. כאשר ביקשתי מרופאת המשפחה לסייע – היא דאגה להרגיע אותי שע-כ-ש-י-ו הכל בסדר והלוואי שכל הבדיקות שהיא מקבלת תיראינה כשלי.
אין ספק שעם מערכת כזו- היא היתה מעניקה לי שירות טוב יותר בקלות ובמהירות – מאפשרת לי להתאים את אורח חיי לסיכונים הבריאותיים הספציפיים שלי וחוסכת כסף לקופת החולים :-)

כפיר בועז
Guest

המערכת נראית רצינית וניכר שמרכיביה נבנו בקפידה תוך הסתמכות על הכרת המערכת הרפואית. ראשית כל, הגיע הזמן לייעל ולמחשב את מאגרי הנתונים הרפואיים ובכך למקסם את תוצאות הטיפול הרפואי הניתן לחולים. מעבר לזאת, סביר להניח שפרט להשקעה הראשונית, למערכת יכולת לחסכון כלכלי ניכר. כולי תקווה שמערכת זו תאומץ בהקדם.

ד"ר איתי פ
Guest

מדברים על מערכת כזו כבר הרבה שנים, וטוב לראות שהיא כבר כאן,
לדעתי התרומה שלה תהיה אדירה לרופא, במיוחד בעידן שפע המידע הרפואי בכל תחום, וכן בתנאי העבודה אשר “מעודדים” טעויות בניהול טיפול.
אין ספק שזהו הכיוון הנכון לרפואת העתיד.
יישר כח לחלוצים!

דוד בועז
Guest

למערכת פוטנציאל לתרום באופן משמעותי לעבודת הרופא או החוקר, בזכות היכולת לנתח ולהציג נתונים ע”פ ציר הזמן. המערכת מאפשרת לזהות מגמות במצב החולים ולהבין את השפעות אירוע ע”פ ציר הזמן. היכולת להשוות בין אוכלוסיות היא כלי חשוב לעבודת החוקר.
ישר כח ובהצלחה.

lior
Guest

השילוב של נתונים בזמן אמת והמעקב לאורך זמן, וכן הרעיון של איגוד נתונים רבים לתוך מכשיר מדידה אחד מביאים ליעילות גדולה ומשמעותית בזמן היקר של הרופאים ובכוח האדם המצומצם.
נראה כי הפלטפורמה של מדילוגוס היא כלי עזר חשוב ביותר לאבחון ולקבלת החלטות נכונה ומדוייקת ככל האפשר.
נקווה שיוכל להכנס לשימוש בהקדם.
למפתחים – חזקו ואמצו!

אפרת
Guest

כפסיכולוגית ידוע לי כי לחץ הינו גורם סיכון מרכזי המשפיע על עבודת הרופאים והצוות הרפואי והעשוי להוביל להחלטות שגויות ואף הרות גורל. מעודד לשמוע כי ישנם פתרונות מצויינים שחברה זו מציעה שיובילו להטבה מיידית באיכות הטיפול הרפואי ובחיזוק מערכת הבריאות והחוסן בישראל. יישר כח למפתחים!

שמואל
Guest

מדילוגוס מציעה שיפור משמעותי ביכולת ניהול מטופל.
לא ברור מהי הביורוקרטיה הנדרשת עד להטמעת המערכת,
אך ברור שאם אכן מדילוגוס תעמוד בחזונה – הרי שמדובר בפריצת דרך קונספטואלית!

רווית
Guest

בעידן שלנו בו יש חשיפה מטורפת למידע והמידע עצמו עצום ורב, רק מכונה יכולה להכיל את כל המידע ולעבד אותו במהירות ראויה במערכת הרפואית. בנוסף, היכולת לעשות התאמה גם בטיפול בין תרופתי ולהתריע היא קריטית, שכן, לא כל האנשים זוכרים לבדוק נושא זה עם הרופא שלהם. לכן, אני סבורה שמערכת זו יכולה לשדרג את השירות הרפואי הניתן לאדם גם בהיבט של המטופל – הזוכה למידע העדכני ביותר לגבי מצבו וגם בהיבט של הרופא המשיג עיבוד מידע מהיר ויעיל. במיוחד, כאשר הרופאים היום נדרשים לקצר ביקורים ותורים והמצב של הרפואה הציבורית הוא די מזעזע…

יוסי ב
Guest

בניגוד לכל הפיתוחים של אפליקציות שעשועים למיניהם – פה מדובר במערכת חכמה ולומדת (!!!) שבאה למנוע החלטות וטעויות המסכנות חיים. מערכת שמשדרגת את יכולות ניתוח המצב של הצוות הרפואי, משדרגת את היכולות והמהירות של טיפול בחולה, והכל בממשק ידידותי עם שיתוף ידע רחב ומחסני נתונים עדכניים. המון יישר כח ושלא נזדקק!

רינה
Guest

מתוך התרשמותי ניכר כי המערכת של מדילוגוס תתרום רבות ותביא לשינוי משמעותי במערכת הרפואית בישראל.
יישר כח!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: