וידאו: השאלות הכי מכשילות בראיון HR ואיך עונים עליהן בהצלחה

יכול להיות שהייתם כוכבים במבחן הטכני או בראיון המקצועי, אבל כשתשבו לראיון מול מנהלת משאבי אנוש – זה כבר נהיה הרבה יותר טריקי. כך תענו על השאלות הכי מכשילות

ב-HR רוצים לוודא שאתם מתאימים לדנ"א של החברה (צילום: Dreamstime)

יש הבדל משמעותי בין ראיון עם מנהלי פיתוח לבין ראיון עם מנהלי HR או משאבי האנוש של החברה. בעוד שהראשונים בדרך כלל יבחנו אתכם על הידע המקצועי והטכני שלכם, ב-HR רוצים לוודא שאתם מתאימים לדנ"א של החברה.

הדרך שלהם לעשות זאת היא באמצעות שאלות שנראות ישירות אך חותרות לתובנה עמוקה יותר עליכם. זאת הסיבה שלפעמים אנחנו יוצאים מראיון עבודה בתחושה ממש טובה, אבל בסוף מגלים שלא התקבלנו.

אז למה עזבתם את מקום העבודה הקודם ולמה אתם רוצים לעבוד איתנו? הנה מה שעומד מאחורי חמש השאלות המכשילות ביותר – ואיך כדאי לענות עליהן:

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: