התקבלתם לעבודה חדשה? כך תנהלו משא ומתן בלי לצאת מופסדים (או גרידיים)

לפני שחותמים על חוזה עבודה חדש, חשוב לעשות תחקיר כדי שתוכלו להתמקח כמו גדולים. אז מה חשוב לדעת על שכר, קרן השתלמות, אופציות ובונוסים, ומהי הדרך הכי קלה להשיג מידע פנימי?

מהי הדרך הכי מהירה להשיג מידע פנימי על מקום העבודה החדש שלכם? (צילום: Dreamstime)

ראיונות עבודה הם חתיכת אתגר, אבל אחרי שהתקבלתם מגיע אתגר נוסף, חשוב לא פחות, שדורש הכנות מסוג אחר: שלב המשא ומתן. כמו בכל צעד חשוב בחיים, גם לפני חתימה על חוזה עבודה חשוב לעשות תחקיר: יש כמה דברים שחייבים לברר מראש, ותצטרכו גם להחליט על מה נוח לכם להתפשר.

אחד המרכיבים הכי חשובים הוא השכר: איך אפשר לתת ציפיות שכר שיספקו אתכם מבלי לצאת גרידיים, ובכלל – איך תדעו כמה הגיוני לבקש בחברה הספציפית? וזה לא נגמר כאן: מה חשוב לבדוק על אופציות ובונוסים כדי שתוכלו להתמקח, מה צריך לברר מראש על קרן ההשתלמות, איזה מידע פנימי חשוב לגלות ומהי הדרך הכי קלה לעשות את זה?

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: