רוצים להתחיל להשקיע אבל קצת חוששים? תתחילו בוובינר הזה

המציאות הכלכלית הלא יציבה משפיעה על חברות, על המשכורת שלכם ועל הנדל"ן. החדשות הטובות הן שעם הכלים הנכונים תוכלו להגן על הכסף שלכם ואפילו למצוא השקעה חכמה

איך מנהלים תיק השקעות מגוון וחכם בתקופה בלתי צפויה? (צילום: Dreamstime)

העולם נכנס למצב חדש, וייתכן שהוא עומד בפני משבר כלכלי חמור – כזה שלא ראינו מאז שנות ה-70. במציאות שהולכת גם לאינפלציה וגם למיתון, חברות יפגעו ושווי המניות שלהן ירד משמעותית. וכשהן יאבדו חלק גדול מהשווי שלהן, זה עלול להשפיע גם עליכם.

המצב הזה מעורר שאלות חשובות: לאן הכלכלה הולכת ואיך זה ישפיע על המשקיעים? כיצד אינפלציה, מיתון ועליות ריבית משמעותיות ישפיעו על שוק הנדל"ן? מה זה עושה לכסף שלכם בבנק? מה יקרה למשכנתה? מה יקרה למשכורות? ובקיצור, איך העולם ישתנה?

לנהל תיק השקעות מגוון וחכם

אם אתם רוצים להפוך למשקיעים, ודאי כבר התחלתם לחקור את השאלות האלה בעצמכם. וובינר חדש של חברת Tarya, המפעילה פלטפורמת השקעות P2P ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון, דווקא מגיע עם בשורות אופטימיות וידריך אתכם כיצד למצוא השקעות יציבות במציאות משתנה.

האירוע, "כך תתכונו למשבר: איך המציאות האינפלציונית תשפיע עליכם?", יתקיים ב-13 ביוני (19:30), והוא מיועד למי שמתעניינים בהשקעות, משקיעים קיימים, הייטקיסטים והייטקיסטיות שמחפשים נתיבי השקעה חכמים. ובמילים אחרות, ממשקיעים חדשים ששוקלים את צעדיהם הראשונים בשוק ההון ועד למשקיעים ותיקים שרוצים להתכונן ליום סגריר.

הוובינר יסקור את מצב הכלכלה מבלי ליפות את המציאות המורכבת, וידבר על הסיכונים ועל השפעת המיתון והאינפלציה על חלק גדול מתחומי החיים. לאחר מכן יסקור האירוע את הכלים להתמודדות ולהשקעות נבונות – ההרצאה תציג את הכלים הנכונים להגן על עצמכם כמשקיעים מאינפלציה, ולנהל תיק השקעות מגוון וחכם בתקופה בלתי צפויה. בחלק הזה יוסברו גם מושגי מפתח בכלכלה למי שעדיין אינם בקיאים בתחום.

החלק האחרון של ההרצאה יסקור את כלי ה-P2P (הלוואות עמית לעמית) בעולם ויסביר כיצד הוא נוצר, ויציג גם את הפתרון של Tarya.

הדובר המרכזי באירוע הוא שחף ארליך, מנכ"ל Tarya ישראל, בעל רקע עשיר כיזם בהקמת חברות בתחום הנדל"ן. ארליך ייסד את עמותת חינוך לפסגות, העוסקת בליווי וטיפוח ילדים משכבות סוציו-אקונומיות נמוכות בעלי פוטנציאל למצוינות.

לפרטים נוספים והרשמה


אודות Tarya

Tarya היא חברה מפוקחת על ידי רשות שוק ההון שתיסחר בקרוב בבורסה, ומהווה בית לשירותים פיננסים מתקדמים. היא הוקמה ב-2014 במטרה להציג מודל אחר למערכת הבנקאית המסורתית ולתרום לתחרות בין מוצרי החיסכון וההשקעה השונים.

החברה מפעילה פלטפורמת השקעות P2P מובילה בישראל באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המחברת בין לווים למלווים (משקיעים). מאז הקמתה Tarya סיפקה הלוואות בהיקף של יותר מ-7 מיליארד שקל ומנהלת יותר מ-3 מיליארד שקל נכון להיום. מרבית ההלוואות ניתנות כנגד בטוחות חזקות.

ל-Tarya יש חברה אחות, Tarya Fintech. היא בעלת פעילות בינלאומית ומשווקת את הפלטפורמה גם באסיה ובאפריקה (באדפטציות מקומיות).


אודות WizeTime

סדרת אירועים דיגיטליים על טכנולוגיה, יזמות ומה שביניהן. במסגרת הסדרה אנו מארחים דמויות מובילות בתעשיית ההייטק וסצינת היזמות המקומית. הפעילות הינה בשיתוף גיקטיים, גוף המדיה המוביל בישראל בתחומי הטכנולוגיה והיזמות; והארגון החברתי Wize, מגופי ההפקות החברתיות המובילים בישראל, המפיק מדי שנה כ-400 אירועים, וובינרים וסדנאות במטרה להנגיש מדע וידע לקהל הרחב.ההפעילות של WizeTime נעשית בשיתוף ובתמיכת חברות ההייטק וגופי ההשקעה המובילים בישראל, וזוכה לחשיפה רחבה דרך הקהילות של שותפיה: גיקטיים (יותר מ-700 אלף גולשים יוניקים בחודש) ו-Wize (יותר מ-150 אלף יוניקים דרך נכסי המדיה של הארגון).

מחפשים להפיק או להשתלב באירועים דומים? צרו קשר במייל: [email protected]

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: