שוקלים להפוך למשקיעים? אתם לא חייבים לחכות שהכלכלה תתייצב

עם הידע והכלים הנכונים אפשר להתחיל להשקיע בסיכון נמוך, גם במציאות המורכבת הזאת. וובינר חדש ילמד אתכם כל מה שצריך לדעת לפני שמוציאים את הכסף מהחיסכון

לאן הכלכלה הולכת ואיך זה משפיע על המשקיעים? (צילום: Dreamstime)

אם הפכתם למשקיעים, או שאתם שוקלים להתחיל להשקיע, מצב הכלכלה בעולם כנראה מטריד אתכם: עליית הריבית, המלחמה באוקראינה, האינפלציה והמיתון – כל אלה עשויים להשפיע על תיק ההשקעות שלכם. אבל החדשות הטובות הן שעם הידע והכלים הנכונים תוכלו להגן על עצמכם ולמצוא תיק השקעות חכם – גם במציאות המורכבת הזאת.

אם אתם עוד מתלבטים, הנה מספר שכדאי להכיר: נכון להיום, אם תחליטו לשמור על הכסף שלכם בעובר ושב במקום להיכנס להשקעה, אתם עלולים להפסיד 3% בשנה מהמצב החדש מבלי לדעת את זה. המפתח להצלחה הוא שימוש בכלים סולידיים שיכולים לאפשר יציבות יחסית לאורך זמן ולגדר את הסיכונים בצורה הנכונה ביותר. אבל כדי לעשות זאת נכון, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת כדי להיערך לשינויים שמשפיעים על כולנו.

הכלים שיגנו עליכם כמשקיעים

אם אתם רוצים להפוך למשקיעים, ודאי כבר התחלתם לחקור את השאלות האלה בעצמכם. וובינר חדש של חברת Tarya, המפעילה פלטפורמת השקעות P2P ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון, ידריך אתכם כיצד למצוא השקעות סולידיות במציאות משתנה.

האירוע יתקיים ב-13 ביוני (19:30), והוא מיועד למי שמתעניינים בהשקעות, משקיעים קיימים ולכל מי שמחפשים נתיבי השקעה חכמים. ובמילים אחרות, ממשקיעים חדשים ששוקלים את צעדיהם הראשונים בשוק ההון ועד משקיעים ותיקים שרוצים להתכונן ליום סגריר.

הוובינר ייפתח בסקירה של מצב הכלכלה, הסיכונים והשפעת המיתון והאינפלציה על חלק גדול מתחומי החיים, לאן הכלכלה הולכת ואיך זה משפיע על המשקיעים. חלק זה יעסוק בתחזית לגבי האפשרות שאנחנו עומדים בפני משבר כלכלי חמור – וכיצד הוא ישפיע על המשכורות, המשכנתה, הנדל"ן והחברות.

החלק הבא יסביר כיצד גם מתוך המציאות הזאת אפשר לבצע השקעות טובות ומניבות תוך צמצום סיכונים. ההרצאה תציג את הכלים שיגנו עליכם כמשקיעים בתקופה הבלתי צפויה, ותסביר כמה מושגי מפתח עבור מי שאינם בקיאים: מהי המשמעות של ריבית ריאלית שלילית, מהי תוכנית חיסכון צמודה למדד, מהו אג"ח צמוד למדד של מדינת ישראל, מהן הלוואות מגובות נדל"ן , נזילות ועוד.

לאחר מכן תתמקד ההרצאה בכלי ה-P2P (השקעות והלוואות עמית לעמית) בעולם ותסביר כיצד הוא נוצר, לצד הצגת הפתרון של Tarya. זהו פתרון מותאם לתקופת אינפלציה ואי יציבות בשווקים – מכשיר השקעה סולידי יחסית המגובה ברובו בבטוחות נדל"ן, ולכן התשואה השנתית נשארת יציבה יחסית לאורך זמן.

הדובר באירוע הוא שחף ארליך, מנכ"ל Tarya ישראל, בעל רקע עשיר כיזם בהקמת חברות בתחום הנדל"ן. ארליך ייסד את עמותת חינוך לפסגות, העוסקת בליווי וטיפוח ילדים משכבות סוציו-אקונומיות נמוכות בעלי פוטנציאל למצוינות.

לפרטים נוספים והרשמה


אודות Tarya

Tarya היא חברה מפוקחת על ידי רשות שוק ההון שצפויה להסחר בקרוב בבורסה, ומהווה בית לשירותים פיננסים מתקדמים. היא הוקמה ב-2014 במטרה להציג מודל אחר למערכת הבנקאית המסורתית ולתרום לתחרות בין מוצרי החיסכון וההשקעה השונים.

החברה מפעילה פלטפורמת השקעות P2P מובילה בישראל באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המחברת בין לווים למלווים (משקיעים). מאז הקמתה Tarya סיפקה הלוואות בהיקף של יותר מ-7 מיליארד שקל ומנהלת יותר מ-3 מיליארד שקל נכון להיום. מרבית ההלוואות ניתנות כנגד בטוחות.

ל-Tarya יש חברה אחות, Tarya Fintech. היא בעלת פעילות בינלאומית ומשווקת את הפלטפורמה גם באסיה ובאפריקה (באדפטציות מקומיות).


אודות WizeTime

סדרת אירועים דיגיטליים על טכנולוגיה, יזמות ומה שביניהן. במסגרת הסדרה אנו מארחים דמויות מובילות בתעשיית ההייטק וסצינת היזמות המקומית. הפעילות הינה בשיתוף גיקטיים, גוף המדיה המוביל בישראל בתחומי הטכנולוגיה והיזמות; והארגון החברתי Wize, מגופי ההפקות החברתיות המובילים בישראל, המפיק מדי שנה כ-400 אירועים, וובינרים וסדנאות במטרה להנגיש מדע וידע לקהל הרחב.ההפעילות של WizeTime נעשית בשיתוף ובתמיכת חברות ההייטק וגופי ההשקעה המובילים בישראל, וזוכה לחשיפה רחבה דרך הקהילות של שותפיה: גיקטיים (יותר מ-700 אלף גולשים יוניקים בחודש) ו-Wize (יותר מ-150 אלף יוניקים דרך נכסי המדיה של הארגון).

מחפשים להפיק או להשתלב באירועים דומים? צרו קשר במייל: [email protected]

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: