בואו לעבוד איתנו: 2 חברות מספרות מדוע שווה לעבוד דווקא אצלן

שתי חברות הייטק מספרות לכם מדוע שווה לכם להצטרף דווקא אליהן, ועל הדרך משתפות גם במשרות פנויות אצלן. והפעם: Equalum ו-Tactile Mobility

מי תאפשר לכם לעבוד עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות, איפה ידרשו מכם לשחק בזמן העבודה ומי תאפשר לכם איזון של בית ופנאי לא רק בימי הקורונה? סידרנו לכם הצצה מבפנים לחברות Equalum ו-Tactile Mobility, אולי אחת מהן תהיה מקום העבודה הבא שלכם.

רוצים לראות עוד חברות? כנסו ל-Geektime Insider


Equalum

Equalum היא חברת Big Data חדשנית המאפשרת לארגונים לקבל תובנות והחלטות עסקיות בזמן אמת. הפלטפורמה הייחודית שלה מאפשרת זיהוי אוטומטי של שינויים במערכות ובמקורות המידע, עיבוד ומידול של המידע בזמן אמת והנגשה של המידע באופן מיידי למערכות ה-Analytics ,Decision Making ו-Machine Learning של הארגון. ארגונים גדולים ברחבי העולם נעזרים ב-Equalum על מנת להפוך ליעילים ותחרותיים יותר במגוון רחב של ורטיקלים ותחומי פעילות.

החברה הוקמה ב-2015 ומעסיקה כ-50 עובדים, והיא נמצאת במגמת צמיחה משמעותית. הפלטפורמה של Equalum כוללת טכנולוגיות ביג דאטה מתקדמות, כגון Apache Spark
Apache Kafka ,HDFS ו-MongoDB, והקוד כתוב בעיקר ב-Scala ,Java ו-Python. המוצר כולל אינטגרציה מובנית לפלטפורמות Data רבות, ולכן המפתחים ואנשי ה-QA עובדים ברמה יומיומית עם טכנולוגיות רבות נוספות כגון Relational Databases ,Hadoop ,Cloud Services ,Data Lakes ,NoSQL Databases ורבות נוספות.

החברה שלנו גלובלית ועם זאת מאוד משפחתית – יש לנו תמיד בירות במקרר (והרבה). אנחנו מסודרים, אבל לא ביורוקרטיים. לכל עובד ועובדת בחברה יש גישה ישירה לכולם – מרמת העובד ועד למנכ"ל, התקשורת תמיד פתוחה ואנחנו מדגישים את החשיבות של דיאלוג ישיר בין כל העובדים בחברה. בנוסף, מאוד חשוב לנו לפתח את העובדים שלנו ברמה האישית והמקצועית, בין היתר באמצעות קורסים מקצועיים והדרכות וכמובן קידום של עובדים מבפנים לתפקידים חדשים בחברה

המשרדים של Equalum ממוקמים בצמוד לקניון עזריאלי בתל אביב, והם נגישים מאוד לתחבורה ציבורית – אוטובוסים ורכבת. הנוף שמלווה את העובדים במהלך היום הוא של נחל איילון והמגדלים סביבו – שילוב של אורבני וכפרי. מודל העבודה הוא היברידי וגמיש – יומיים בשבוע מהמשרד (שני וחמישי), והשאר מהבית.

Equalum היא חברה גלובלית וכך גם חברי ההנהלה, שחלקם ממוקמים בישראל, חלקם באירופה וחלקם בארה"ב. אנחנו מקפידים לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים בין כולם: יש לנו פגישות all hands גלובליות ומקומיות בהן כל מי שרוצה יכול לדבר ולשאול שאלות, מדי פעם יש ישיבות עדכון וכמובן שגם ה-happy hour השבועי שלנו בימי חמישי הוא פלטפורמה מצוינת לעדכונים בנושאים מגוונים. כפועל יוצא ממדיניות התקשורת הפתוחה שלנו, כולם אוכלים יחד – עובדים ומנהלים – ואף פעם לא משעמם.

רוצים לעבוד ב-Equalum? כל המשרות הפתוחות נמצאות כאן 


Tactile Mobility

חברת טקטייל מוביליטי יוצרת קטגוריה חדשה בתחום המוביליטי (Tactile Virtual Sensing and Data): היא חברת תוכנה המפתחת טכנולוגיה ייחודית שנועדה להחליף את “חוש המישוש” של הנהג ולמעשה “להרגיש” את הדינמיקה שבין הרכב לכביש. הטכנולוגיה של החברה משלימה את הטכנולוגיות הקיימות שמתמקדות בעיקר בהחלפת “חוש הראייה” ברכב וקריטית לתעשיית ה-smart mobility. המידע שנצבר על ידי הרכבים מאפשר ליצרניות רכב, יצרני צמיגים, חברות כבישים, רשויות מקומיות, ציי רכבים ועוד לקבל מידע משמעותי על מצב הרכבים כמו גם על מצב הכבישים ולקבל החלטות בהתאם.

החברה הוקמה בשנת 2014, מונה כ-40 עובדים ומגייסת חוקרים ומהנדסים בצורה אקטיבית. לאחרונה הסתיים סבב גיוס אסטרטגי ומשמעותי, בו השתתפו משקיעים אסטרטגיים דוגמת Goodyear Ventures , זרוע ההשקעות של ענקית הצמיגים האמריקאית ושל Porsche Ventures, זרוע ההשקעות של יצרנית מכוניות היוקרה ועוד והביא את החברה לסך גיוסים של 47 מיליון דולר. בנוסף, מקיימת טקטייל שת”פ מסחרי עם קבוצת BMW הגרמנית במסגרתו הוטמע פתרון החברה בכל רכבי BMW החדשים.

האווירה בחברה פתוחה ודינאמית, כל אחד יכול להשפיע ולתרום להצלחה וכולם מדברים עם כולם בגובה העיניים. העבודה מבוססת על תפוקות ויעדים, מאפשרת לעובדים להביא לידי ביטוי את הכישורים שלהם, ומעודדת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. לצד העבודה מקפידים בחברה גם ליהנות ותמיד מחפשים סיבות למסיבות – פעם בחודש עורכים ערב משחקי קופסה מגבשים, יוצאים להתנדבויות בקהילה, אירועי חברה חוגי ספורט ועוד – והיא מקבלת בברכה גם את החברים על ארבע.

רוצים לעבוד ב-Tactile Mobility? כל המשרות הפתוחות נמצאות כאן


Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: