בואו לעבוד איתנו: 2 חברות מספרות מדוע שווה לעבוד דווקא אצלן

שתי חברות הייטק מספרות לכם מדוע שווה לכם להצטרף דווקא אליהן, ועל הדרך משתפות גם במשרות פנויות אצלן. והפעם: Deloitte ו-GrubHub

מי תאפשר לכם לעבוד עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות, איפה ידרשו מכם לשחק בזמן העבודה ומי תאפשר לכם איזון של בית ופנאי לא רק בימי הקורונה? סידרנו לכם הצצה מבפנים לחברות Deloitte ו-GrubHub, אולי אחת מהן תהיה מקום העבודה הבא שלכם.

רוצים לראות עוד חברות? כנסו ל-Geektime Insider


GrubHub

Grubhub היא חלק מ-Just Eat Takeaway.com, הנסחרת תחת הסימול (LSE: JET, AMS: TKWY, NASDAQ: GRUB) מרקט פלייס מוביל ובינלאומי למשלוח מזון אונליין. החברה מחברת בין יותר מ-32 מיליון סועדים עם האוכל שהם אוהבים מהמסעדות המקומיות האהובות עליהם. GrubHub מפשטת ומקלה על תהליך הזמנת המזון באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ומספקת חווית משלוח ייחודית דרך אפליקציות ייעודיות, ומתן שירות ליותר מ-300,000 מסעדות, שותפות, ביותר מ-4,000 ערים ברחבי בארה"ב.

מרכז הפיתוח של GrubHub בישראל הוקם בשנת 2018, לאחר רכישה של סטארטאפ ישראלי בשם Tapingo שפיתח אפליקציה המאפשרת לסטודנטים להזמין אוכל באיסוף עצמי בקמפוסים בארה"ב. כיום בעזרת טכנולוגיית הענן המפותחת בארץ, יכולות GrubHub התרחבו לתחומים נוספים כמו בתי מלון, ריזורטים ואצטדיונים כמו Resorts World Las Vegas, FedEx Field Washington  ולמאות אוניברסיטאות נוספות ברחבי ארצות הברית. באמצעות הפתרונות של GrubHub סטודנטים, מבקרים ואורחים יכולים להזמין אוכל, משקאות וכיבוד בצורה קלה ופשוטה וליהנות מחוויית הסעדה משופרת.

מרכז הפיתוח בארץ הנמצא בתנופת גדילה משמעותי מונה כיום מעל ל-50 עובדים (מתוכננת גדילה נוספת של כ 40% במהלך 2022) העוסקים בעיקר בתחומי Product ,Design ו-R&D.

GrubHub מקפידה להשקיע בעובדים/ות כחלק מהדנ"א של החברה, המהנדסים עוברים הכשרות במסגרת העבודה היומיומית – כחלק מתוכנית העבודה השנתית. בנוסף, מוקצה תקציב שנתי של 2,000 דולר לכל עובד, לטובת הרחבת הידע שלהם. כל עובד או עובדת רשאים לבחור קורס מקצועי שיקדם אותם ויתרום ליכולותיהם המקצועיות (לדוגמה אנגלית עסקית, קורסי מחשב, פיתוח יכולות ניהוליות). מעבר לכך ישנו קורס ייעודי עבור עובדים עם פוטנציאל קידום לתפקיד ניהולי במסגרת תהליכי קידום עובדים נוספים הקיימים בחברה.

משרדי החברה נמצאים במגדל עזריאלי שרונה, בקומה ה-39, העבודה מתבצעת במתכונת היברידית וגמישה, המעודדות איזון של פנאי-עבודה. כחלק מהאיזון בין עבודה לבית ימי ראשון הם לסירוגין (פעם כחופש ופעם כיום עבודה). בחברה מאמינים כי כל עובד אחראי על זמנו האישי, על ניהול המשימות ועל ביצוען בצורה הטובה ביותר.

רוצים לעבוד ב-Grubhub? כל המשרות הפתוחות נמצאות כאן 


Deloitte

בואו לעבוד במרכז הפיתוח והחדשנות של Deloitte בישראל. Deloitte R&D Center אמון על פיתוח פלטפורמות טכנולוגיות חדשניות, ופתרונות מבוססי SaaS. הטכנולוגיות שיפותחו במרכז הפיתוח יעסקו ב- AI, IoT, Cloud, Serverless ועוד, וכן בתחומים חדשניים הנוגעים לחלל, metaverse, קיימות, אלגוריתמיקה לפיתוח תרופות, מפעלים חכמים, ותחומים רבים נוספים.

מרכז הפיתוח פועל בגישה ייחודית; פיתוח פנימי של Deloitte לצד שיתוף פעולה עם סטארטאפים באקוסיסטם הישראלי ושילוב טכנולוגיות ישראליות במוצרים שיפותחו. המוצרים הטכנולוגיים שהמרכז לוקח חלק בפיתוחם יאפשרו פתרונות רחבי היקף ומתן מענה טכנולוגי עבור חברות ותעשיות מגוונות בעולם כמו גם מענה לאתגרים גלובליים.

Deloitte היא פירמת הייעוץ הגדולה והמובילה בעולם ומעניקה שירותים לכ-90% מהחברות ברשימת Fortune Global 500. אנו משרתים גופים עסקיים מובילים בכל ענפי המשק במגוון רחב של תחומים ומספקים ללקוחותינו End-To-End Solutions באמצעות ליווי מקיף והוליסטי לכל אתגר עסקי. הייעוד שלנו הוא להשאיר חותם משמעותי על לקוחותינו, על אנשינו ועל הקהילה: To make an impact that matters.

Deloitte מונה למעלה מ-340,000 עובדות ועובדים הפרושים במעל 150 מדינות בעולם. בישראל ישנם כ-1,700 עובדות ועובדים המגיעים ממגוון דיסציפלינות וביניהן מנהל עסקים, מדעי המחשב, מערכות מידע, כלכלה, סטטיסטיקה ועוד, המסייעים למנהלים ומנהלות בארגונים שונים להתמודד עם האתגרים העסקיים והטכנולוגיים הכי משמעותיים שלהם.

בשנת 2019, כחלק ממהלך אסטרטגי לייצר פלטפורמות שירות רחבות יותר ללקוחות ולפנות לשווקים חדשים, Deloitte ישראל חברה ל-Deloitte ארה"ב, על בסיס ערכים משותפים ופוטנציאל עסקי הדדי. החיבור מאפשר שילוב בין היכולות האופרטיביות, גישה למשאבים ולקהל לקוחות רחב של Deloitte ארה"ב יחד עם החדשנות, האקו-סיסטם, ההייטק והטאלנט הישראליים.

המשרדים הראשיים ממוקמים במרכז תל אביב, בקומות הגבוהות של מגדלי עזריאלי (עם נוף מרהיב לעיר כולה). בנוסף למטה בתל אביב, ישנם משרדים גם בחיפה, נצרת, ירושלים, בית שמש ואילת.

Deloitte ישראל מתנהלת על פי מודל עבודה היברידי, המשלב שלושה ימי עבודה מהמשרד ושני ימי עבודה מרחוק. סביבת העבודה הגמישה (Hoteling) מאפשרת לעובדים, באמצעות פלטפורמה טכנולוגית, לבחור מאיזה מקום במשרד הם רוצים לעבוד. בנוסף אנו מקדמים גמישות וסביבת עבודה שדואגת ל- well-being של אנשינו ומעודדת work-life-fit .

רוצים לעבוד ב-Deloitte? כל המשרות הפתוחות נמצאות כאן 

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: