קבוצת חיון זכתה במכרז לאספקת מסכי פלאזמה מקצועיים לכל משרדי הממשלה

במכרז פומבי שערך מינהל הרכש הממשלתי בחשב הכללי, למסכים גדולים לכלל משרדי הממשלה ויחידות הסמך, זכתה קבוצת חיון, נציגת סמסונג באספקת מסכי פלאזמה בגדלים 42 ו- 50 אינץ’.

במסגרת המכרז לרכישת מסכי פלאזמה עבור משרדי הממשלה לחצי שנה הקרובה, התמודדו מספר ספקים. קבוצת חיון הודיעה מוקדם יותר היום כי זכתה במכרז לאספקת מסכי פלאזמה מקצועיים לכלל משרדי הממשלה. המסכים, מתוצרת סמסונג, יהיו מסכי פלאזמה/LCD מקצועיים המותאמים לשעות עבודה רבות לעומת המסכים הביתיים.

זכייתה של קבוצת חיון במכרז למסכים גדולים בא בהמשך לזכייתה במכרז למסכי מחשב 17 ו-19 אינץ’, שבו סמסונג זוכה מזה מספר שנים. לאחרונה, זכתה קבוצת חיון במספר מכרזים נוספים לאספקת מסכי פלאזמה/ LCD מקצועיים: טרמינל 3 בנתב”ג, רשת טיב טעם, בנק ישראל ועוד.

“קבוצת חיון מקפידה על אספקת מוצרים איכותיים והתאמתם לצרכים הספציפיים של הלקוח, אומר ארמו דריהם, זו לא הפעם הראשונה שהמוצרים של סמסונג זוכים במכרז ממשלתי, דבר המעיד על שביעות רצון מקסימלית מצד הלקוח. כפי שמוצרי סמסונג הוכיחו את עצמם במכרזים קודמים, כך אנו בטוחים כי גם מסכי הפלאזמה המקצועיים של סמסונג” יספקו את המענה האופטימאלי לצורכי הלקוחות במשרדים השונים”.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: