גוגל השיקה חיפוש מבוסס מיקום לאייפון

ביום רביעי גוגל השיקה את My Location לאייפון. מעכשיו, בגלישה ל – Google.com ממכשיר ה- IPhone באמצעות דפדפן Safari יקפוץ לכם קישור אשר יבקש מכם להפעיל את השירות My Location.

ביום רביעי חברת גוגל השיקה את “My Location” ל iPhone, כך דיווח האתר Techtree. בעדכון iPhone OS 3.0 , נפתחה למעשה הדלת לאפליקציות חדשות, ביניהן, האפליקציה המצליחה של גוגל “My Location”. מעכשיו, בגלישה ל – Google.com ממכשיר ה- IPhone באמצעות דפדפן Safari יקפוץ לכם קישור אשר יבקש מכם להפעיל את השירות.

מקור: Techtree

מקור: Techtree

כשרק הופעל השירות בשנת 2007 ל – Google Maps , הוא היה מסמן בצורה כללית את מיקום המשתמש, אך מאז, שולב ב Google Mobile App in IPhone. השילוב נתן למשתמש את היכולת לזהות את מיקומו המשוער ללא צורך ב-GPS. ניתן לראות את האפליקציה בפעולה בסרטון הבא:

השירות החדש פועל בצורה פשוטה, כאשר המשתמש גולש לדף החיפוש של Google המופיע ב-iPhone ,השירות מוצא את מיקומו ומתאים את תוצאות החיפוש אליו. פעולה זו מייתרת את הצורך של המשתמש להקיש את שם העיר או את המיקוד של האיזור בו הוא נמצא, על מנת לקבל את התוצאות המתאימות.

בינתיים השירות פעיל רק בארצות הברית ובריטניה, אך בקרוב תהיה תמיכה בארצות נוספות ובשפות שונות.

את האפליקציה Google Mobile App החדשה ניתן להוריד כאן.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר”מ ועו”ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: