איך מגדילים את ה-Scale במהירות ובונים אפליקציות טובות ומאובטחות יותר?

אירוע מיוחד של Google Cloud ל-CTOs ולצוותים שלהם בסטארטאפים וחברות הייטק, יתמקד בנושאי Data Modernization ,App Modernization ואבטחת ענן. ההרשמה פתוחה

להגדיל את הסקייל במהירות ולבנות אפליקציות מאובטחות יותר (צילום: Dreamstime)

הצוותים הטכנולוגיים בתעשיית הטק פועלים בסביבה תחרותית שמחייבת אותם להיות מעודכנים בכל רגע ולהמשיך להביא רעיונות חדשים – באמצעות שימוש בדאטה כדי לפתח אפליקציות חכמות יותר ולקבל החלטות עסקיות מבוססות יותר, בפיתוח אפליקציות אמינות וחזקות שיעמדו בעומסים משתנים ובייצור אמינות שהמידע של המשתמשים שלכם מוגן מפריצות.

אירוע חדש של גוגל, "Scaleup Spotlight", מיועד לחברות טק שמעוניינות להישאר מעודכנות בעולם הקלאוד ולייצר אפליקציות ושירותים מהירים ויעילים. האירוע יציג חידושים ועדכונים בעולם הקלאוד וידריך את המשתתפים כיצד להגדיל את הסקייל שלהם במהירות ולבנות אפליקציות טובות ומאובטחות יותר. בנוסף, ילמדו המשתתפים כיצד להשתמש בשירותים מנוהלים מלאים ואיך לייצר חדשנות ואוטומציות.

האירוע יתקיים ב-30 במרץ (11:30-13:30) באופן דיגיטלי, והוא ישודר לייב מלונדון לכל איזור EMEA. יתארחו בו מרצים בולטים מתעשיית הטק העולמית, בהם קלסי הייטוואר שהוגדר "הטאלנט החשוב ביותר בעולם מחשוב הענן" והיום מכהן כ-Principal Engineer בגוגל קלאוד, ולק לקשמנן, Director of Data Analytics בגוגל קלאוד.

הכנס מותאם ללו"ז ולשיטת העבודה העמוסה של הצוותים הטכנולוגיים – אג'ילי ומעשיר – ולכן בנוי מכ-60 דקות של תוכן ליבה, ולאחר מכן סשן של שאלות ותשובות עם המומחים של Google Cloud.

אז מה מחכה לכם?

ההרצאה הראשונה בכנס תעסוק ב-Data Workflow Modernization. בתחום זה, שם המשחק הוא אוטומציה – בהזנת דאטה, בסקיילינג, בשאילתות ועוד. ניהול דאטה יכול להיות מסורבל, אבל באמצעות אוטומציה לתהליכי זרימת העבודה, ניהול הדאטה הופך לפשוט, מהיר ויעיל יותר. ההרצאה תלמד את המשתתפים כיצד לחבר Data Science עם למידת מכונה, ובכך לסלול את הדרך לניהול קל של תהליכים מורכבים כך שיהיו מהימנים ואוטומטיים.

הרצאה נוספת תעסוק במה שמסתמן כעתיד הדאטה – Low-Code/No-Code. כל פלטפורמת דאטה צריכה להיות אג'ילית, והדבר מתבטא במהירות הפיתוח, גמישות, תחזוקה נמוכה ועמידות. ניתן להשיג את כל אלה באמצעות מודלי Low-Code/No-Code, וההרצאה תסביר כיצד שירותי הניהול של Google Cloud מאפשרים זאת.

הרצאות נוספות בכנס יעסקו ביתרונות השימוש ב-Serverless Platform ובפתרון האבטחה של גוגל לדאטה ואפליקציות.

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: