גוגל תתמוך ב – Push-Gmail באמצעות Active-Sync של מיקרוסופט

גוגל מוסיפה סוף סוף את האופציה לסנכרון דואר אלקטרוני מ-Gmail בדחיפה למכשירים ניידים, והיא עושה את זה באמצעות שימוש בטכנולוגית Active Sync של מיקרוסופט.

googlesyncגוגל מוסיפה את האפשרות לסנכרון דואר אלקטרוני בדחיפה למכשירים ניידים על ידי Google sync , כך פורסם ב-Google mobile blog .

עד היום הטכנולוגיה היתה כבר קיימת, אבל ניתן היה להשתמש בה רק לצורך סנכרון אנשי קשר או יומנים. מהיום ניתן יהיה לסנכרן בדחיפה גם את הדואר האלקטרוני שנמצא בתיבת ה Gmail שלכם. על מנת לממש את סנכרון, גוגל משתמשים בטכנולוגיה של  Exchange Active Sync שפותחה על ידי חברת מיקרוסופט במטרה לסנכרן מכשירים ניידים מול שרתי דואר ארגוניים.

כמו כן, האופציה החדשה לסנכרון חשבון  ה- Gmail תעבוד במידה ואין לכם עדיין חשבון מוגדר מול שרת Exchange , שכן באפליקציה ניתן להגדיר רק חשבון אחד המסוגל לעבוד מול שרת. כרגע האופציה לסנכרון Push Gmail נתמכת רק במכשירי Windows Mobile או iPhone, וכדאי, כמו לפני כל סנכרון ראשוני, לבצע גיבוי של התוכן שנמצא על גבי המכשיר הנייד שלכם.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר"מ ועו"ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: