כל המשקיעים המובילים בישראל במקום אחד: Geektime Pitchcamp

כ-100 סטארטאפים יוזמנו על ידנו להשתתף ביומיים של סדנאות שמטרתן לשפר את יכולות הפיץ’ בפני משקיעים. היום אנחנו חושפים יותר מ-20 מומחים בתעשייה שיבואו לחלוק מהזמן והידע שלהם כדי להעשיר את תעשיית הסטארטאפים הישראלית. הכל בחינם וההרשמה עדיין פתוחה

קהילת הסטארטאפים הישראלית נמצאת כל הזמן במרכז תשומת הלב של גיקטיים, ומטרתנו היא לעזור לחברות לשגשג ולהגיע להישגים מרשימים חדשים. לשם כך השקנו השנה אירוע חדש ששמו Geektime PitchCamp, שנועד לתת לסטארטאפים הישראליים ערך מוסף שיזניק אותם כמה צעדים קדימה.

בימים אלה אנחנו מחפשים כ-100 סטארטאפים שייבחרו על ידנו ויוזמנו להשתתף ביומיים מרוכזים, שכל מטרתם היא להכין אותם להצגת המוצר שפיתחו בפני משקיעים.

במסגרת ה-Geektime PitchCamp ניתן לחברות את הכלים להעביר פרזנטציות בצורה מקצועית, משכנעת וטובה יותר, וכמובן לשפר את סיכוייהן לקטוף את המקום הראשון בתחרות הסטארטאפים השנתית של גיקטיים, ה-Startup Arena, שתיערך בכנס הסטארטאפים Geektime NEXT.

היום אנחנו חושפים למעלה מ-20 מומחים ובכירים בתעשייה שיגיעו לחלוק את הזמן והידע שלהם עם משתתפי ה-Pitchcamp: ארהל’ה כהן מ-2B Angels; יזהר שי מקיינן פרטנרס; אורי גלזר מ-Elevator Fund; יאיר שניר מחברת Dell; נמרוד קוזלובסקי מ-JVP; דויד גוסרסקי מ-Lightspeed Venture Partners; מירב וינריב מ-Qualcomm Ventures; אביחי ניסנבאום ויניב גולן מ-lool ventures; רמי ברכה מקרן פיטנגו; יובל בהרב מ-State of Mind Ventures; נבות וולק, מנהל האקסלרטור של Microsoft בישראל; דניאל קארפ מ-Cisco Ventures;  עמי גל, משקיע ויזם סדרתי; טל ברנוח, מקרן Disruptive; האנג’לים אליאון רשף, גיא גמזו, עמית גילון ואודי נצר; גבי צרטוק מ-The Bridge; ג’ימי לוי מקרן Al-Bawader; איציק פריד מקרן Takwin; איתן בק מ-TLV Partners; ינאי אורון מ-Vertex Ventures; עופר שרייבר מ-YL Ventures; הילה אוביל-ברנר ועוד כ-40 משקיעים, יזמים מנוסים ומומחים מהתעשייה אשר יעניקו למשתתפים הזדמנות פז לקבל משוב מקצועי, לחזק את הנקודות החלשות, להכיר את האנשים המקצועיים והחזקים בתעשייה, וכמובן לקבל ידע יקר ערך שיכול להשפיע על סבב הגיוס הבא. הכל כמובן בחינם, כשירות לקהילת הסטארטאפ מגיקטיים.

ההרשמה עדיין פתוחה

ה-Pitchcamp ייערך בשיתוף AYEKA, מתחם המשרדים המשותף שנפתח לאחרונה בדרום תל אביב ושם לו למטרה לפתח את העסקים בו, לספק להם סביבת עבודה תומכת ולהעשיר אותם באירועים, הופעות וסדנאות מקצועיות. האירועים ייערכו בשיתוף חברת Virtuozo, חברת בוטיק המתמחה בייעוץ ואימון דוברים ונואמים והנחתה דוברים רבים, בין השאר עבור הכנסים העולמיים של TED.

המנטורים והמומחים יקדישו את יומם לשיפור יכולות הפיץ’, הצגה בפני משקיעים ודיבור בפני קהל של הסטארטאפים הישראליים. 40 הסטארטאפים הטובים ביותר – על בסיס הדירוג של המנטורים – יזכו בסדנה מורחבת ויומיים נוספים של עבודה פרטנית עם הצוות של Virtuozo וצוות גיקטיים. עם זאת, כל חברה שתתקבל ל-Pitchcamp תקבל ערך מוסף משמעותי.

האירוע כולו בחינם וההרשמה פתוחה עד יום ראשון הקרוב, 16 באפריל. אנחנו מחפשים חברות שעדיין לא נחשפו לקהל הרחב, גייסו פחות מ-3 מיליון דולר ומעוניינות לחשוף את המוצר שלהן לראשונה מעל בימת כנס הסטארטאפים השנתי של גיקטיים שייערך ב-4 ביוני בתל-אביב. חברות בוגרות של אחת מתוכניות היזמות או האקסלרטורים בארץ או בחו”ל מתבקשות לציין זאת במסגרת טופס הבקשה לאירוע.

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: