הזוכה הגדולה בכנס Geektime Conference 2016 היא…

תשע חברות התמודדו על המקום הראשון אבל רק אחת זכתה בתואר הנכסף. כנס Geektime Conference 2016 נחתם עם זכייתה של AIdoc שפיתחה מערכת תמיכה לרדיולוגים שנועדה לעזור להם להתמודד עם ערימות המידע המתקבלות ולהתמקד במידע החשוב ביותר

aldoc

9 חברות מדהימות, תשעה פיצ’ים מרגשים ומעל ל-1,000 משתתפים ובסוף כנס Geektime Conference 2016 יש לנו זוכה אחת במקום הראשון.

במקום הראשון: AIdoc

החברה שזכתה במקום הראשון בכנס Geektime Conference 2016 היא AIdoc. החברה פיתחה פלטפורמה ייעודית לרדיולוגים שתכליתה היא לשפר את תהליך פענוח הסריקות הרפואיות.

הטכנולוגיה של AIdoc מנתחת את הסריקה והמידע הקליני של המטופל ומכווינה את הרדיולוג למקומות הכי רלוונטים בהדמייה. ״אנחנו עוטפים את תהליך העבודה כולו, על מנת לפתוח את צווארי הבקבוק המרכזיים בתהליך הפענוח. בכך, אנחנו מאפשרים לרדיולוג להתמקד במה שהוא עושה הכי טוב – פענוח של המחלות. זהו המקום בו הידע שלו מנוצל בצורה המיטבית. כדי להביא את הדברים הללו לידי מימוש, אנחנו עובדים על טכנולוגיית בינה מלאכותית חדשה, מבוססת למידה עמוקה (deep learning) שתפרנו במיוחד למידע רפואי. הטכנולוגיה מאפשרת למצוא חריגות בצורה רחבה, שכוללות סוגים רבים של מחלות מבלי להתמקד במחלה בודדת״, הסביר לגיקטיים אלעד וולך, מייסד משותף.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

להגיב

3 תגובות

  1. זיו הגיב:

    כל הכבוד!!!

  2. Caspase 3 הגיב:

    just the beginning….

  3. ורדה הגיב:

    תחום חדש ומרגש

תגיות לכתבה: