כבר נרשמת לכנס המפתחים הגדול? הנה טעימה קטנה ממה שמחכה לך שם

כנס Geektime Code ייערך ב-9 ביוני בתל אביב ויכלול עשרות הרצאות בתחומי הפיתוח השונים, אוכל טוב וכמובן מלא סוואג. בואו לשמוע מפתחים ומפתחות מ-Meta, אינטל, אלמנטור, אנבידיה, אפלייד מטיריאלס ועוד עשרות חברות וסטארטאפים

כנס Geektime Code 2021 (צילום: מיכה לובטון)

אנחנו ממש מקווים שכבר פיניתם את הלו"ז, דחיתם ספרינטים והודעתם ל-HR לבטל את ההאפי-האוור, כי כנס המפתחים הגדול בישראל חוזר – עם הרצאות בתחומים הכי חמים של 2022, שני מסלולים חדשים, שתייה, אוכל טוב, וכמובן, מלא סוואג. האירוע יתקיים ב-9 ביוני (חמישי) במרכז הכנסים אקספו בתל אביב וכרטיסים ניתן להזמין כאן.

באירוע צפויים להשתתף מאות מפתחות ומפתחים שיתעדכנו בכל מה שחדש בשפות תכנות, פריימוורקים, קוד, ספריות, באגים, מגמות, קריירה בתכנות, תופעות חדשות וכל מה שמעניין את אנשי קהילת הפיתוח. נצלול אל תחומי הפיתוח החמים ביותר בשוק, נעסוק בטכנולוגיות הפיתוח במדיות השונות, הפלטפורמות ואבטחת המידע; נדבר על פיתוח הקריירה של מפתחים; ונחשוף את המשתתפים לטכנולוגיות החדשות, לדרכי העבודה של מפתחים בחברות מובילות ולקולגות שמתמודדים עם בעיות דומות ביומיום.

רוצה לדעת עוד? הנה טעימה קטנה ממה שיחכה לך בשניים מתוך חמשת המסלולים השנה – ועוד הרצאות מעולות יתווספו.

הרצאות במסלול In Scale

המסלול הזה יעסוק בתוכנה בסקייל גבוה ובאתגרים הטכנולוגיים שבטיפול בכמות מידע גדולה. זהו מסלול טכני לעבודה בענן הכולל שיעורים מהחברות המובילות בתחום על הפתרונות והארכיטקטורות שעובדות בתרחישים אמיתיים.

אלכס וולצ'וק ודניאל מנטל, ארכיטקטי תוכנה ב-SAP, יסבירו למה כדאי לעבוד בשיטת Desire State Repository וכיצד תוכלו לפתח אותה בעצמכם.

אסף דוד, R&D Group Manager בארטליסט, יודע שלעשות Refactoring לאפליקציה בסקייל גבוה זה אתגר גדול – צריך לצמצם ככל הניתן את הסיכונים תוך הבאת ערך במהירות האפשרית. בהרצאה שלו הוא יספר כיצד ניגשה ארטליסט לאתגר, לקחה אפליקציה עם מיליוני יוזרים ובהדרגה שיפרה את הקוד הקיים – תוך שהיא משיגה תוצאות חיובית בכל שלב.

לירן חיימוביץ', Co-Founder & CTO ב-Rookout, ידבר על Protobuf אפקטיבי ויעביר הרצאה שכותרתה "What we learned building a high-performance production debugger".

המשפט הכי נכון בהקשר של שיפור ביצועים הוא "There are no silver bullets, only lead". אבל כשמדברים על מוצרי SaaS, המצב קצת שונה. שאול זוארץ, מהנדס תוכנה ב-Meta, ידבר על המלכודות שעלולות לפגוע בביצועים של המוצר שלכם וכיצד תוכלו להימנע מהן.

טוהר בראון, Cloud Threat Researcher ב-Orca Security, ידבר על הפרקטיקות הכי טובות ונכונות לאבטחה בענן.

הצמיחה של תחום ה-IoT ומוצרי הקצה היא בלתי נמנעת, וחברות חייבות לשאוף לחיבור עם latency נמוך, מאובטח וזמין, לצד on-edge data processing. יפעת מירון חופי ורון בן-חן, Technological Product Managers ב-Qwilt, יעבירו הרצאה שכותרתה "Securing & Powering up 25B connected devices and 8K OTT services".

כנס Geektime Code 2021 (צילום: מיכה לובטון)

הרצאות במסלול Self Dev

המסלול הזה יעסוק במה שמעבר לתוכנה: התפתחות עצמית למפתחים, הכישורים הנלווים שכל מפתח ומפתחת צריכים ועוד. המסלול יכלול הרצאות למפתחים ממפתחים בתחומים של ניהול, התקדמות מקצועית-אישית ורכישת כישורים נלווים שיכולים להקפיץ את הקריירה.

גבריאל ביו, Director Engineering, Innovation Office ב-Imperva, יסביר כיצד מיינדסט עסקי יכול להפוך אתכם למתכנתים טובים יותר, בהרצאה שכותרתה "Business-Centric Software Development".

עד לא מזמן, מפתחות ומפתחים היו רגילים להתמקד בקוד בלבד – זה שנמצא ב-local machine, אבל היום המצב השתנה והם אחראים גם על מה שקורה לו אחרי שהוא מגיע לפרודקשן. נועה גולדמן, Product Manager ב-Rookout, תעביר הרצאה בשם "How is 'works on my machine' still a thing in 2022?", ותדבר על היכולות שמפתחים צריכים לרכוש כדי להתאים את עצמם למצב החדש.

שי אלמוג, Developer Advocate ב-Lightrun, יעביר הרצאה בנושא Logging Best Practices for Scale, Performance and Maintenance.

דניאל נוריאל, Co-founder and CTO ב-Connecteam, יעביר הרצאה מעניינת ובה ישתף בדברים שהלוואי שידע לפני שהפך למייסד שותף ו-CTO. הוא ידבר על הפער בין מה שדמיין לאיך שהתפקיד שלו נראה בפועל, וידבר על הדברים שלמד תוך כדי בניית סטארטאפ בצמיחה גבוהה.

דנה נווה, Head of collaborations ב-;shecodes, תעביר הרצאה בשם "Beyond the spaghetti code – how to hack your mind".

ההרצאה של ניר שגיב, Director of Software Architecture ב-Applied Materials, נקראת "We all want to be innovative, but how should we do it?". הוא יבחן את טבעם של סטארטאפים וייתן טיפים מעשיים לאימון שריר החדשנות.

רועי רון, VP of Engineering ב-Hello Heart, יעביר הרצאה בשם "Entering the Zone", שבה הוא ידבר על הגביע הקדוש של תכנות אפקטיבי.

עמית בקר כרמלי, Senior Front End Developer ב-General Motors, תדבר על תפקידו החשוב של UX בהצלחת המוצר. למרות שמפתחים לרוב לא נמשכים לחלק הזה של העבודה, חשוב להבין את חוויית המשתמש. היא תדבר על החיבור ההכרחי בין העיצוב לפיתוח, וכיצד ניתן ליצור שפה משותפת בין המחלקות.


לפרטים נוספים ורכישת כרטיסיםתודה לשותפים שלנו:

GOLD PARTNERS


SILVER PARTNERSBRONZE PARTNERS

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: