נותרו רק 72 שעות לכרטיסים המוזלים: הנה עוד הצצה לכנס המפתחים Geektime Code 2022

כנס Geektime Code ייערך ב-9 ביוני בתל אביב – והנה עוד טעימה ממה שמחכה להם שם שימו לב: בשל הביקוש הגבוה, מכירת הכרטיסים עומדת להסתיים

כנס Geektime Code 2021 (צילום: מיכה לובטון)

בעוד שבועיים וקצת זה קורה – כנס המפתחים הגדול בישראל, Geektime Code, חוזר במתכונת מורחבת עם לא פחות מחמישה מסלולים, שתייה, אוכל טוב וכמובן מלא סאווג. אז אנחנו מקווים שזכרת לפנות את הלו"ז והודעת ל-HR לבטל את ההאפי האוור – והכי חשוב: כבר קנית כרטיס? כי נותרו 72 שעות בדיוק למכירה המוקדמת, שבה ניתן לרכוש כרטיס ב-320 שקלים (במקום 380 שקלים). שימו לב: בשל הביקוש הגבוה, מכירת הכרטיסים עומדת להסתיים.

כנס Geektime Code יתקיים ב-9 ביוני (חמישי) במרכז הכנסים אקספו בתל אביב וכרטיסים ניתן להזמין כאן. את האג'נדה המלאה ניתן לקרוא כאן

באירוע צפויים להשתתף מאות מפתחות ומפתחים שיתעדכנו בכל מה שחדש בשפות תכנות, פריימוורקים, קוד, ספריות, באגים, מגמות, קריירה בתכנות, תופעות חדשות וכל מה שמעניין את אנשי קהילת הפיתוח. נצלול אל תחומי הפיתוח החמים ביותר בשוק, נעסוק בטכנולוגיות הפיתוח במדיות השונות, הפלטפורמות ואבטחת המידע; נדבר על פיתוח הקריירה של מפתחים; ונחשוף את המשתתפים לטכנולוגיות החדשות, לדרכי העבודה של מפתחים בחברות מובילות ולקולגות שמתמודדים עם בעיות דומות ביומיום.

רוצה לדעת עוד? הנה טעימה קטנה ממה שיחכה לך באחד המסלולים החדשים השנה – ועוד הרצאות מעולות יתווספו.

כנס Geektime Code 2021 (צילום: מיכה לובטון)

הרצאות במסלול Making a Manager

השנה, הוספנו מסלול חדש שמוקדש לכישורים הנדרשים למנהלות ומנהלים שמגיעים מהצד הטכנולוגי, ויכלול הרצאות על האמנות העדינה של ניהול צוותי תוכנה. VPs ,CTOs ו-Team Leaders יספרו על הגישה שלהם לניהול, ותוכלו לשמוע סיפורים ממקור ראשון על מה עובד ואיך לזהות אתגרים. המסלול יכלול מתודולוגיות ניהול תוכנה, צורות חשיבה שיקפיצו אתכם מדרגה וטיפים לאיך להיות מנהלים טובים יותר.

יוחאי רוזן, Founder & CTO ב-clubSRC, ידבר על ה"Remote Gene" ויסביר כיצד ניתן לזהות מהנדס או מהנדסת טובים גם מרחוק. הוא יסביר מדוע השיטה הנוכחית של מנהלות ומנהלים כבר לא עובדת, וייתן טיפים לגיוס מוצלח של עובדים חדשים מרחוק.

הדבר הכי גרוע שארגון R&D יכול לעשות לצוות שלו הוא להפוך אותם לרובוטים של ג'ירה. הערך שצריך להוביל ניהול של מחקר ופיתוח הוא חדשנות, ואביב בן-יוסף, Tech Executive Consultant ב-Aviv Ben-Yosef Consulting, יסביר כיצד ניתן להזיז הרים בעזרת הסוג הנכון של הון טכנולוגי.

דניס נרוש, R&D Director ב-HiredScore, יעביר הרצאה ששמה "Finding Your Team's North Star", ויסביר כיצד הגדרה של תרבות, ערכים ומטרה תדריך את הצוות בהחלטות קשות ותחדיר בהם מוטיבציה להגשים את החזון של עצמם.

מור איזנברג, VP Engineering ב-Semperis, יסביר כיצד ניתן לצמוח ולהפוך למנהל או מנהלת, בהרצאה "Becoming a manager". הוא ישתף מניסיון של 20 שנה בניהול ובטיפוח מנהלות ומנהלים צעירים בארגונים גלובליים במגוון תעשיות.

חוק קונווי הוא אבחנה סוציולוגית לפיה מבנה הממשק של מערכת תוכנה ישקף את המבנה החברתי של הארגון שייצר אותה. אברהם פופקו, Director of Product Security ב-Forescout, יסביר כיצד החוק הזה בא לידי ביטוי בפועל בפיתוח תוכנה, וידגים כיצד מודעות לנושא יכולה להפוך את הארגון שלכם ליעיל יותר.

מנהלות ואנשי מקצוע שואפים לבסס את החלטותיהם על מידע ונתונים מוצקים, אבל למרות הניסיון להיות אנליטיים – האינטואיציות שלנו עלולות להוביל אותנו לכיוון הלא נכון. עידו וייס, Director of R&D ב-Riskified, ירים את מכסה המנוע של תהליכי מחשבה, הטיות ותיאוריות נוספות של מדעי ההתנהגות. הוא יסביר מדוע אנחנו נופלים באותן מלכודות גם כאשר אנחנו מנסים להיות רציונלים ואילו גורמים משפיעים על ההתנהגות שלנו.

יונתן נוריאל, Co-founder and VP R&D ב-Connecteam, יעביר הרצאה בשם "Why good developers don’t need a product manager". תודו שהסתקרנתם.

נושא ההרצאה של דביר ליבהבר, Sr. Director, Software Systems ב-NVIDIA Israel, הוא "The Art of Leading Software Development Teams". הוא יסביר למה זקוקים מפתחים ומפתחות כדי להפוך למנהלים וידבר על אתגרי הניהול, ניהול טכני לעומת ניהול אנשים, תכנון ועמידה ביעדים והחשיבות של פידבקים.


לפרטים נוספים ורכישת כרטיסיםתודה לשותפים שלנו:

GOLD PARTNERS


SILVER PARTNERSBRONZE PARTNERS

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: