כנס המפתחים הגדול בישראל מחפש את הדוברות והדוברים הכי מעניינים

כנס המפתחים הגדול של גיקטיים חוזר: Geektime Code מחפש עוד מרצות ומרצים מרתקים שרוצים לחלוק את התובנות המקצועיות שלהם עם קהילת המפתחים. מלאו את הטופס ואולי תעלו על הבמה מול מאות מפתחים

כנס המפתחים הגדול בישראל, Geektime Code, חוזר בפעם השביעית ויתקיים ביום שלישי, 29 ביוני. אחרי שנה שלמה בבית חשבנו שאין סיכוי שנשאיר אתכם מאחורי המסכים, ולכן האירוע החגיגי יתקיים הפעם פנים מול פנים עם נטוורקינג, קפה משובח, אוכל טוב וכן, גם הרצאות מעולות וסוואג שווה.

Geektime Code, שייערך השנה בכפר המכביה, יעסוק בנושאים המעניינים והבוערים של 2021, וצפויים לקחת בו חלק מאות מפתחים שיתעדכנו בכל מה שחדש בשפות, פריימוורקים, קוד, ספריות, באגים, מגמות וכל מה שמעניין את אנשי קהילת הפיתוח.

להגיע לקהל המפתחים הגדול בישראל

עולם הפיתוח עובר בשנים האחרונות שינויים רדיקליים, ומפתחים מכל התחומים מחפשים את דרכם לטכנולוגיות הכי חדשות. צד הלקוח (Frontend) חוזר להיות Rich Client עם הרבה לוגיקה וניהול State, וצד השרת (Backend) צריך לתמוך בקצבי עדכון, גמישות ואבטחה בסטנדרטים גבוהים מתמיד. הכנס הקרוב יתמקד באותם כלים, טכניקות ומתודולוגיות שהופכים צוותי פיתוח לצוותים מנצחים.

תחומי ההרצאות שיכולים להיות רלוונטיים הם נושאים מתקדמים בפיתוח פולסטאק, טכנולוגיות חדשניות, סקיוריטי והאקינג, אוטומציות ו-CI-CD ,Machine learning ,AI, סרוורלס, פלטפורמות ענן וכל נושא מרתק אחר.

אם יש לכם תובנות וידע לשתף, ואתם מעוניינים לעלות על הבמה ב-Geektime Code – מלאו את הטופס שבתחתית העמוד וספרו לנו על עצמכם ועל ההרצאה שלכם. אנחנו מחפשים את הטובים ביותר, הבקיאים ביותר ואת אלו שגם יודעים להעביר את התוכן בצורה הטובה ביותר.

 

התוכן המקצועי של הכנס ייערך השנה בשיתוף עם מיסטרביט – בית תוכנה ותיק המתמחה בעולם הפיתוח, המהווה מקור ידע לצוותים רבים בתעשייה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: