רחפנים זה לחלשים: הזמינו לעצמכם ספינת אוויר [גיקסטארטר]

השבוע במדור מימון ההמונים שלנו: רובוט מודולורי שאתם בונים לבד, שעון לאובר-גיקים מבינינו וספינת אוויר משלכם

GEEKSTARTERקיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרוייקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. במסגרת גיקסטארטר, נציג בכל שבוע מספר פרוייקטים מגניבים מקיקסטארטר ואינדיגוגו השייכים לעולם הטכנולוגיה והגאדג’טים, כך שתוכלו להתעדכן במוצרים החמים הבאים שהולכים לכבוש את העולם.

CellRobot – מאות רובוטים בתוך רובוט אחד

רוצים לבנות רובוט שימזוג לכם בירה? רוצים רובוט שיתחרה בריצה? רוצים רובוט שרוקד? הכירו את CellRobot: הרובוט המודולרי שאתם בונים בעצמכם מחלקים שונים. כל רובוט מורכב מה’לב’, שכולל את הסוללה, המעבד וקישוריות ה-BT לסמארטפון שלכם ו’תאים’ שונים שמעניקים לו את התכונות השונות. כל תא שכזה יכול להסתובב ב-360 מעלות ויכול ללמוד תנועות שתלמדו אותו. בנוסף, אם תרצו תוכלו לחבר לו מודולים נוספים כמו גלגלים ומצלמה. כמובן שחוץ מהכיף, ילדים יכולים ללמוד כך גם את יסודות התיכנות ולהתנסות בעולם המייקרים.

מחיר יחידה: 650 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: פברואר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 50 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-22 אלף דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 21 ימים

לעמוד הפרויקט

ClamClock – השעון מספר 10 לגיקים

גיקים אמיתיים לא משתמשים בשעון בבסיס 12. גיקים אמיתיים משתמשים בשעונים בינאריים, כמו ה-ClamClock למשל. השעון, שמגיע במספר עיצובים וגימורים שונים, מציג לכם את השעות, דקות ושניות – בבסיס בינארי.

מחיר יחידה: 200 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: דצמבר 2016

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 2,500 דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-2,700 דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 3 ימים

לעמוד הפרויקט

Falcon – ספינת אוויר לכולם

רחפנים הם דבר מגניב. אין ספק. אבל מצד שני, הם גם רועשים מאוד, יכולים להיות מסוכנים, לא יכולים לסחוב יותר מדי מטען ובעיקר מוגבלים בזמן טיסה. Falcon היא ספינת אוויר קטנה (יחסית, כן?) שעשויה מאריג קל וחזק ומלאה בגז הליום. ה-Falcon כולל גימבל (מעמד מייצב למצלמה) 3-צירים ואפשרות לנשיאה של כל מטען שרק תרצו. השליטה בספינת האוויר מתבצעת בעזרת השלט המצורף. ה-Falcon מאפשר לכם זמן טיסה של 24 שעות, מה שהופך אותו מתאים לבקרה על גידולים חקלאיים, צילומים מתמשכים, פרסום או כל רעיון יצירתי אחר שיש לכם. פשוט מלאו אותו בהליום והטיסו.

מחיר יחידה: 6,150 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: פברואר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 25 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-1,700 דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 31 ימים

לעמוד הפרויקט

יניב אביטל

עורך אתר גיקטיים, ובזמנו החופשי גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: