שימושי: חולצה חדשה דוחה כתמים, זיעה וקמטים [גיקסטארטר]

חולצה חדשה לא צפויה להכיר את מכונת הכביסה או את קרש הגיהוץ. ועוד במדור מימון ההמונים שלנו: שיטה מגניבה חדשה ללמוד גיטרה ומקרר נייד שאפשר לסחוב על הגב

קיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרוייקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. במסגרת גיקסטארטר, נציג מידי שבוע מספר פרוייקטים מגניבים מקיקסטארטר ואינדיגוגו השייכים לעולם הטכנולוגיה והגאדג’טים, כך שתוכלו להתעדכן במוצרים החמים הבאים שהולכים לכבוש את העולם.

Anywhere Fridge – מקרר בכל מקום

כל מי שיוצא לקמפינג או לטיול יודע שהפתרונות לקירור כוללים בדרך כלל היסחבות עם צידניות כבדות, שקי קרח וכמובן המנעות מחשיפה לשמש. ה-Anywhere Fridge הוא מקרר מתקפל ונייד שניתן לקחת לכל מקום ולטעון אותו הן בשקע החשמל בבית או ברכב והן בעזרת אנרגיה סולארית. למעשה, אם תרצו, תוכלו אפילו לקפל אותו לתיק גב ולסחוב אותו איתכם לטיול. בונוס לסטריליים מבינינו: המקרר כולל נורות UV להשמדה של 99.9% מהחיידקים.

מחיר יחידה: 1,750 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: אפריל 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 10,000 דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-21 אלף דולר, כשנותרו לקמפיין עוד חודשיים

לעמוד הפרויקט

Fret Zeppelin – הדרך המגניבה ללמוד גיטרה

למידת גיטרה יכולה להיות עניין מורכב למדי, אלא אם יש לכם מדריך גיטרה אישי שמראה לכם בכל רגע היכן להניח את האצבעות, כיצד לפרוט, אקורדים וטאבים. Fret Zeppelin היא תוסף שמתיימר לעשות את אותו הדבר בעזרת אפליקציה וסט חיישנים ונורות LED שתרכיבו על הגיטרה שלכם. את התוסף אתם מדביקים על גבי ‘צוואר’ הגיטרה, כשבזכות המימדים הקטנים שלו, הוא לא יורגש. מרגע שתבחרו שיר, הוא יציג לכם בעזרת הבהוב של 144 נורות ה-LED שבו את המיקום המדוייק שבו עליכם להניח את האצבעות, כדי להתחיל לנגן.

מחיר יחידה: 830 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: אוקטובר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 48 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-60 אלף דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 19 ימים

לעמוד הפרויקט

LABFRESH – חולצה שדוחה קמטים, כתמים וריחות

כתמים, זיעה, ריחות, נוזלים… רק תבחרו. לחולצה הזו אין בעיה להתמודד עם כולם.

החולצה עשויה מאריג הכותנה הייחודי שפיתחה חברת INDUO, מה שמאפשר לגוף להתאוורר ולזיעה להתנדף. מצד שני, הבד שלה יכול לדחות את רוב סוגי הכתמים ביניהם מים, שמן, יין וזיעה. בונוס נוסף בחולצה הוא עמידותה בפני קמטים. למעשה, היצרנים טוענים שלא תצטרכו לגהץ אותה כלל, אלא רק כדי לחזק את היציבות שלה לאחר כביסה. למרות זאת, הם מבטיחים, שלא תוכלו להרגיש הבדל בטקסטורה בין החולצה שלהם לחולצת כותנה רגילה.

מחיר יחידה: 450 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: מרץ 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 15 אלף אירו; נכון לרגע זה גוייסו כ-73 אלף אירו, כשנותרו לקמפיין עוד 12 ימים

לעמוד הפרויקט

 

יניב אביטל

גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג’טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: