שמיכה חדשה פורשת את עצמה לבד וכוללת בקרת אקלים לכל צד

בלחיצה אחת על הסמארטפון השמיכה הזו תפרוש את עצמה לבד ותסדר לכל אחד מבני הזוג טמפרטורה נעימה. עוד במדור מימון ההמונים שלנו: מודל ריאליטסי מדי של הירח ו’עט’ עם פלסטיק נוזלי

קיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרויקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. במסגרת גיקסטארטר, נציג מדי שבוע מספר פרויקטים מגניבים מקיקסטארטר ואינדיגוגו השייכים לעולם הטכנולוגיה והגאדג’טים, כך שתוכלו להתעדכן במוצרים החמים הבאים שהולכים לכבוש את העולם.

פוך עם ‘בקרת אקלים’

אתם יודעים איך זה. לפעמים לכם חם ולבת הזוג קר. לפעמים זה ההיפך. כך או כך, שמיכת הפוך הופכת אחד מכם ללא מרוצה. SmartDuvet הוא כיסוי לפוך שמוצע כעת באינדיגוגו ומאפשר לכל אחד מכם ליהנות מטמפרטורה שונה, שאותה תקבעו בעזרת הסמארטפון כמובן. יחידת הבקרה והשליטה כוללת משאבה ובעזרת האוויר החם או הקר שהיא מזרימה לכל אחד מחלקי הכיסוי נקבעת הטמפרטורה. בנוסף, בזכות האוויר שמוזרם מתקבל אפקט של פריסה של השמיכה – קצת כמו הבריכות המתנפחות – מה שמאפשר ליחידה להציע את השמיכה.

מחיר יחידה: 850 ש״ח (כולל משלוח לישראל לשמיכה הזוגית, יש גם גרסת יחיד)

מועד משלוח משוער: ספטמבר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 20 אלף דולר; נכון לרגע זה גויסו כ-605 אלף דולר ונותר לקמפיין עוד יום אחד

לעמוד הקמפיין

להוריד את הירח בשבילך

למרות הנגישות והקרבה שלו, ולמרות שנחגוג בקרוב 50 שנה לנחיתה עליו – נדמה שרובנו לא ממש יודעים את כל הפרטים על הירח. LUNAR הוא דגם תלת ממדי של הירח, שמודפס בהדפסה תלת-ממדית ברזולוציה גבוהה (0.006 מ”מ לפיקסל) ונצבע ביד, כדי להפוך לדגם המדויק ביותר בקנה מידה של 1:28,969,000. את החוויה משלימה אפליקציה לסמארטפון שבעזרת AR (מציאות רבודה) מציגה לכם פרטים, נתונים, סרטוני וידאו ותמונות מהירח עצמו, מאמצי הנחיתה עליו ועוד.

מחיר יחידה: 800 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: נובמבר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 50 אלף דולר; נכון לרגע זה גויסו יותר מעשרת אלפים דולר ונותרו לקמפיין עוד כחודשיים

לעמוד הקמפיין

פלסטיק נוזלי בתוך שפופרת

לא משנה אם אתם מייקרים שרוצים ליצור גאדג’ט, אמנים שרוצים לפסל בתלת-ממד או הורים שצריכים לתקן צעצוע שהילד (שוב) שבר – BondicEVO הוא בשבילכם. בתוך כל “עט” כזה מתחבא מכל של פלסטיק נוזלי ופנס UV. פשוט ליחצו על הכפתור ומתוך השפופרת ייצא נוזל הפלסטיק שיאפשר לכם לחבר חלקים, למלא שברים או ליצור יצירות בדומה ל”עט תלת ממד”. לאחר מכן ליחצו על פנס ה-UV שבמכשיר ואחרי 4 שניות של חשיפה לאור, הפלסטיק מתקשה – ממש כמו פלסטיק רגיל. הסוד הוא בסידור של המונומר, כלומר המולקולות הבסיסיות שבתוך הפולימר או אבן הבניין של הפולימר. המולקולה “רוצה” ליצור מחזוריות ולהיקשר למולקולות אחרות – כדי ליצור פולימר או פלסטיק – וזה מה שקורה כאשר היא נחשפת לאור ה-UV.

בחברה מדגישים שלא מדובר בדבק, אלא ביצירה של חומר חדש שמשמש ליצירה ולתיקון של מכשירים או חפצים קיימים, לא מתייבש בשפופרת, מאפשר לשלוט ברמת הקשיחות שלו ועוד. למעשה, מדובר בטכנולוגיה דומה לזו שבה עושים רופאי שיניים כדי לסתום חורים בשן.

מחיר יחידה: 100 ש”ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: אוגוסט 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 45 אלף דולר קנדי; נכון לרגע זה גויסו כ-60 אלף דולר קנדי ונותרו לקמפיין עוד 37 ימים

לעמוד הקמפיין

יניב אביטל

גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

3 Comments on "שמיכה חדשה פורשת את עצמה לבד וכוללת בקרת אקלים לכל צד"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
גיורא
Guest

רק זה חסר… אנשים ישרפו בלילה בזמן שישנים…

משה
Guest

יש לך מושג כמה אנשים יש???
בכל אופן, רשמנו לעצמנו את ההערה ואנחנו נתקן או שנמציא משהו אחר.

יוסי יונה
Guest

“מייקרים”, יומרנות חדשה ומגוחכת.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: