מטהר אוויר חדש ונייד יציל אתכם מחיידקים ומאלרגיות בכל מקום [גיקסטארטר]

השבוע במדור מימון ההמונים שלנו: מקלדת גיימרים חדשה, שעון חכם לילדים שיגרום להם לעמוד בזמנים ומטהר אוויר נייד שמסנן חלקיקים מזהמים סביבכם

GEEKSTARTERקיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרוייקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. במסגרת גיקסטארטר, נציג בכל שבוע מספר פרוייקטים מגניבים מקיקסטארטר ואינדיגוגו השייכים לעולם הטכנולוגיה והגאדג’טים, כך שתוכלו להתעדכן במוצרים החמים הבאים שהולכים לכבוש את העולם.

Wooting -מקלדת אנלוגית-מכנית לגיימרים

ה-Wooting היא מקלדת אנלוגית-מכנית, כלומר עם מנגנון פיזי ורעש מגניב בזמן לחיצה. אבל יותר מזה, היא כוללת כמה פיצ’רים שילהיבו במיוחד גיימרים. הפיצ’ר הראשון הוא שימוש בדרגות לחיצה שונות. כך שאם תגעו בצורה עדינה במקש כלשהו במשחק מרוצים למשל, המכונית תאיץ במתינות ואם תלחצו עליו חזק יותר, היא גם תאיץ מהר יותר.

עוד פיצ’ר נחמד הוא האפשרות להשתמש בקיצור דרך בלחיצות על מקשים: נגיד שאתם במשחק תפקידים כלשהו ואתם רוצים לראות עד להיכן מגיע הקסם שלכם ואז להפעיל אותו. במקום להשתמש בשני כפתורים או צירופים שונים של כפתורים, אתם פשוט לוחצים על הכפתור, כדי לראות את הטווח ומשחררים אותו כדי להפעיל את הקסם. בנוסף, המקלדת כוללת אורות LED שמאירים את המקשים.

מחיר יחידה: 740 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: נובמבר 2016

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 30 אלף אירו; נכון לרגע זה גוייסו יותר מ-108 אלף אירו כשנותרו לקמפיין עוד 13 ימים

לעמוד הפרויקט

Octopus – השעון החכם הראשון של הילדים שלכם

כל הורה היה מוכן לחתום על כך שהילד היה מכין את עצמו לבד לגן, מסיים שיעורים בדיוק בזמן לפליי-דייט עם החבר וכו. אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. ה-Octopus הוא שעון חכם שמיועד לילדים – בגילאים 3 עד 8 – ונועד להקנות להם כל מיני קונספטים מוזרים ולא כל-כך אהודים כמו אחריות ועמידה בזמנים.

אמנם מדובר בשעון, שמציג בכל רגע נתון את השעה, אבל במרכז התצוגה הילד ימצא בכל רגע נתון אייקון אחד גדול שיסביר לו מה הוא צריך לעשות באותו רגע. כך למשל ב-07:10 יופיע אייקון של בגדים ואחר-כך אייקון של מברשת שיניים, ב-07:20 יופיע אייקון של קערת דגני בוקר כסימן לאכול וב-07:40 יופיע אייקון שאומר לו שהגיע הזמן להתכונן לבית הספר; בשעה 12:30 יופיע אייקון של ארוחת צהריים וכך הלאה והלאה עד האייקונים של המקלחות והשינה של הערב. כמובן שכל סדר היום של הילד נקבע ומוזן על ידי ההורה בסמארטפון שלו וכאשר הילד מבצע משימה כמו צחצוח שיניים, הוא מקבל התראה על כך. ואם כבר מדברים על השלמת משימה – בכל פעם שהילד יעמוד בזמנים ובמשימות, כמו למשל 7 פעמים לצחצח שיניים בזמן – הוא ייקבל אותות הצטיינות שונים.

זמן הסוללה שלו עומד על 96 שעות והוא כולל מסך OLED צבעוני. כמוצר שפונה לילדים הוא כמובן עמיד במים בתקן IP65 והוא קל – רק 18 גרם.

מחיר יחידה: 330 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: מרץ 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 50 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו יותר מ-86 אלף דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 42 ימים

לעמוד הפרויקט

Wynd – מטהר האוויר האישי והנייד שלכם

השבוע כתבנו על מטהר האוויר החדש של Dyson. אין ספק שהוא מגניב, יעיל ומעוצב, אבל מצד שני, הוא גדול, כך שלא תוכלו לקחת אותו לכל מקום והוא גם יקר. 2,990 ש”ח יקר. Wynd, לעומת זאת, הוא מטהר אוויר אישי ונייד ששואב אוויר בצד אחד ופולט אוויר נקי ומטוהר בכיוון שלכם. הפילטרים שלו עדינים מספיק כדי לסנן החוצה אבקני צמחים, נבגים, עובש, חלקיקי עור זעירים של חתולים שגורמים לאלרגיות, בקטריות, נסורת, עשן ועוד חומרים אלרגניים רבים וחיידקים. כל הטוב הזה מגיע בגודל של בקבוק מים ממוצע, במשקל של 270 גרם וחיי סוללה של 8 שעות, כך שהוא אידיאלי לטיסות, נסיעות, בתי מלון או משרדים.

מחיר יחידה: 590 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: נובמבר 2016

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 50 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו יותר מ-173 אלף דולר כשנותרו לקמפיין עוד 32 ימים

לעמוד הפרויקט

 

 

יניב אביטל

עורך אתר גיקטיים, ובזמנו החופשי גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

להגיב

אין תגובות

תגיות לכתבה: