הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (בין ה-30 בספטמבר ועד ה-06 באוקטובר) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Get Into CyberArk’s State Of Mind

מתי? 16 באוקטובר, 2018

איפה? EAST TLV, מיטב 13, תל אביב

כמה? חינם

כנס הלקוחות השנתי של חברת הסייבר הישראלית CyberArk חוזר ביום שלישי, 16 באוקטובר. זה כמה שנים שהחברה עורכת כנס במיוחד ללקוחות ולשותפים הישראלים שלה, והשנה הוא נקרא Get Into CyberArk’s State Of Mind. הכנס יתקיים ב-EAST TLV שבתל אביב, ויתמקד בהצגת המומחים בתחום אבטחת המידע, בסקירת הרכישות האחרונות בתחום ה-Cloud, במגמות עתידיות וחדשניות בתחום אבטחת המידע ובסיפורי לקוח ששיתפו פעולה עם סייברארק והטמיעו בהצלחה Privilege Account.

לאורך הכנס יתקיימו הרצאות של מומחי מעבדות המחקר של החברה שיציגו סיפורי התקפה מהארץ ומהעולם, הרצאות בנושא DevOps ו-Cloud ונגיעה בנושא תקנות הגנת הפרטיות החדשות שנכנסו לתוקף לפני מספר חודשים.

הכנס מיועד למנהלי אבטחת מידע, מנמר”ים, CISO’s, CTO’s, DevOps ו-IT Professional בקרב לקוחות אנטרפרייז ישראלים. למשתתפים תוגש ארוחת צהריים, ואחריה יתקיים שולחן עגול בנושא תקנות הגנת הפרטיות החדשות ופאנל של סיפור לקוח.

בכנס צפויים להשתתף 300 איש. ההשתתפות מוצעת בחינם, אך מותנית בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס קהילת משאבי אנוש 2018 – עולם בהפרעה – ארגז הכלים החדש למנהלי משאבי אנוש לקראת 2019

מתי? 23 באוקטובר, 2018

איפה? כפר המכביה/ברנשטיין, רמת גן

כמה? 780 ש”ח

בשנים האחרונות קצב השתנות הסביבה העסקית הולך וגובר, ובו זמנית מתרבים הממדים היוצרים את מערבולת השינוי.

מערבולת זו מטלטלת את העולם הארגוני וכמעט כל החוקים שעיצבו את ארגז הכלים המשוכלל של תחומי ניהול ההון האנושי, אינם רלוונטיים יותר

מדי יום נוצרים אילוצים חדשים המכתיבים צורך בארגז כלים חדש. ארגז המבוסס על הנחות יסוד חדשות של טרנספורמציה דיגיטלית, ביג דאטה, 5 דורות במקום העבודה, שינויים במבנים והגדרות ארגוניות, מלחמת הטאלנט ועוד

ב-23/10 ניפגש בכפר המכביה לכנס קהילת משאבי האנוש הגדול והמקצועי בישראל.
בכנס נתבונן בעולם המשתנה סביבנו מתוך נקודת מבט חדשה ורעננה , נשמע את הארגונים הנמצאים בחזית השינוי – ומה “עובד” להם, נרכוש כלים חדשים וחברים חדשים אשר יסייעו לנו לתכנן נכון יותר את שנת העבודה הבאה!

לפרטים נוספים והרשמה


EMPLOYER BRAND LEADERSHIP 2018

(שיווק ו-HR)

מתי? 24 באוקטובר, 2018

איפה? אביגדור, בן אביגדור 22, תל אביב

כמה? 750 ש”ח

בסביבה התעסוקתית התחרותית של היום מנהלי הגיוס מתמודדים עם קושי קריטי במשיכת טאלנטים איכותיים ועם יצירת מעורבות ושימור של עובדים קיימים. בשנה האחרונה מילת המפתח בתחום ה- Recruitment Marketing היא מיתוג מעסיק – Employer Branding – כלי אשר מתבסס על שילוב כוחות בין מחלקת השיווק למשאבי האנוש ומאפשר למצב את הארגון כמעסיק אטרקטיבי למועמדים פוטנציאליים ועובדים קיימים.

ביום רביעי, 24 באוקטובר, תערוך Xtra Mile, הנציגה הרשמית של EBI בישראל בשיתוף העמותה לניהול משאבי האנוש, את כנס Employer Brand Leadership 2018 ב”אביגדור” בתל אביב, ובו יתארח לראשונה בישראל, ברט מינצ’ינגטון, מייסד חברת Employer Brand International – EBI.

בשנים האחרונות מינצ’ינגטון ליווה אלפי חברות גלובליות מתחומי ההייטק, הטקסטיל, הפארמה, המזון והתעשייה בתהליכי מיתוג מעסיק חוצי ארגון בלמעלה מ-35 מדינות בעולם. ההופעה הראשונה שלו בישראל תעסוק בפיתוח והטמעה של תוכנית EB מקיפה בארגון, תוך מתן מענה ל-Employment Lifecycle, והוא גם ינחה Master Class בכנס (בשפה האנגלית).

לפרטים נוספים והרשמה


Real Talk: Israel in the 4th Industrial Revolution

(הייטק)

מתי? 25 באוקטובר, 2018

איפה? מרכז רבין, שד’ רוקח, תל אביב

כמה? החל מ-76$

המהפכה התעשייתית הרביעית עומדת בפתח, והיא תתאפיין במגוון רחב של טכנולוגיות שישלבו את העולמות הפיזיים, הביולוגיים והדיגיטליים, וישפיעו על תחומי הכלכלה, התעשייה ואולי אפילו יאתגרו את המשמעות של החיים כבני אדם. התוצאה היא שחברות וארגונים רבים יהיו חייבים להסתגל במהירות למציאות חדשה: למשל, לאמץ ולהחיל רגולציות על טכנולוגיות חדשות; להתמודד עם גידול באי השוויון ועם שינויים בעמדות הכוח, שעלולים להשפיע בנושאים ביטחוניים.

המהפכה התעשייתית 4.0 צפויה להיות שונה ולשבש תחומים רבים בחיים כפי שאנחנו מכירים אותם כיום, וזה אומר שיש המון הזדמנויות בתחום. מה צפויות להיות ההשפעות של המהפכה? כיצד ערים, אומות וארגונים יכולים להתמודד עם השינויים הרבים ולהפיק מהם את המיטב?

ביום חמישי, 25 באוקטובר, ייערך אירוע Real Talk במרכז רבין בתל אביב, ובו יקיים סם פיטרודה – יזם, איש טלקום וטכנולוגיה וממובילי הקדמה הטכנולוגית בהודו – דיאלוג מעורר מחשבה על ההשפעות והמשמעויות של המהפכה התעשייתית הרביעית. האירוע הוא חלק מסדרת אירועים שנערכת בכל העולם, והוא מיועד לכ-200 יזמים, ממציאים, משקיעים ומנהיגים עסקיים, שמעוניינים לאתגר את עצמם ולעסוק בעתיד הטכנולוגיה והחדשנות.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


לרתק מאזינים בשפה זרה

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 02 באוקטובר, 2018

איפה? קפה בייט, דב הוז 16, תל אביב

כמה? 45 ש”ח

איך לבטא את עצמנו בצורה הטובה ביותר בשפה שאינה שפת האם שלנו?
מהם הגורמים שמונעים מאיתנו להעביר מסרים בשפה זרה בצורה ברורה?
מהן הטכניקות לשיפור היכולות הוורבליות בשפה שאינה שפת אם?

כיום, כמעט כל אחד מאיתנו מוצא את עצמו במצב שהוא נדרש לדבר בשפה שאינה שפת האם שלו.
בין אם במהלך טיסה לחו”ל, בפגישה עסקית חשובה ואפילו עם התיירת שאתה מנסה להתחיל איתה במהלך ערב בבר. במהלך ההרצאה נצלול לאוסף הסיבות שבגללן קיים קושי בביטוי עצמי בשפה זרה וכלים פרקטיים להתמודדות עם הסיבות הנ”ל.

אתם מוזמנים להרצאה של איך “לעשות את זה” בצורה יוצאת מן הכלל, עם תשוקה ושטף
דיבור, עם כל הידע שלכם והיכולת להרשים ולסחוף אנשים, בדיוק כמו בעברית.

סיטה לסקו היא מורה-מאמנת בהדרכת אנגלית. לאחר קריירה בלימוד בבתי ספר לשפות, לפני כ-12 שנה החלה לעבוד עם לקוחות באופן פרטני במסגרתה עבודתה זכתה לעבוד עם אנשי עסקים, שגרירים, אנשי ממסד ואנשי מקצוע מתחומים שונים. עם השנים בנתה תוכנית לימודים חדשה המשלבת בין עקרונות למידת השפה נטו לבן כלים מעשיים מעולם האימון כדי לתת מענה לצרכים “האמיתיים” שהם בעיקרם סביב נושא הביטחון בשפה.

לפרטים נוספים והרשמה


Industry 4.0 – מרעיון לסטארטאפ: הזדמנות ליזמים – מפגש במגדל העמק (פלקס)

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 02 באוקטובר, 2018

איפה? פלקס (פלקסטרוניקס) מגדל העמק, המתכת 2, מגדל העמק

כמה? חינם

יש היום הזדמנות ענקית ליזמים – לקוחות עסקיים שמחפשים פתרונות ומוכנים לשלם והרבה, וגם משקיעים שמוכנים להשקיע בהתאם.

זה קורה באחד התחומים הכי לוהטים – אבל הכי פחות ידועים בעולם הסטארטאפים – התחום התעשייתי, מה שנקרא תעשייה 4.0: גל החדשנות שבא לשרת חברות יצרניות
זה כולל המון טכנולוגיות, כמו IIoT, Big Data, Robotics, Additive Manufacturing and 3D Printing, Smart Supply Chain, A/R V/R  ועוד ועוד.

במיפגש נדון במגמות בתחום ובהזדמנויות ליזמים, וכמו כן נספר על המסגרת החדשה שמיועדת לסייע בקידום מהיר של יזמים בתחום משלב מוקדם – ללא תשלום וללא צורך במתן אקוויטי (אחוזים) במיזם או זכויות יוצרים ברעיון: מאיץ הגליל לתעשייה חכמה.

האירוע מתקיים בשיתוף פלקס (פלקסטרוניקס) שגם מארחת את האירוע, דלויט והמ-לט (חברה יצרנית בעלת מעורבות עמוקה בתחום)

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: