הגיק ממליץ: וובינרים שלא כדאי לכם לפספס בשבוע הקרוב

המיטאפים והכנסים הופכים לוובינרים ואנחנו זורמים: הנה מבחר וובינרים טכנולוגיים שווים שיתקיימו בקרוב

הקורונה מביאה איתה שינויים ורוב רובם של הכנסים והמיטאפים נדחים. לכן, לפחות בזמן הקרוב – כולנו נשארים בבית ונפגשים בוובינרים. פה תוכלו להתעדכן בוובינרים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בשבוע הקרוב. אם אתם מארגנים וובינר, או נתקלתם בוובינר לקהילה הטכנולוגית הישראלית שמתקיים בימי הסגר, מוזמנים לעדכן אותנו כאן במייל ולפרסם את הוובינר שלכם חינם בלוח האירועים שלנו.


הוובינרים המומלצים של החודש


 

Automate your SecOps with Zebracloud Soar as a Service

(מחשוב ענן)

מתי? 30 בנובמבר, 2020

אבטחת המידע עולה בקצב גבוה, נוצר מצב בו צוותי אבטחת המידע חסרים בכוח אדם, משאבים ותהליכים על מנת לעמוד בכמות ההתראות והמשימות האינסופיות. כך, אנליסטים מבזבזים זמן יקר במעבר בין ממשקי ניהול של מערכות שונות לצורכי חקירה ואיסוף נתונים, קביעת “False Positive” וביצוע משימות ידניות חוזרות ונשנות לאורך כל מחזור החיים של אירועי אבטחת המידע. מאחר שהם מתמודדים עם מחסור הולך וגדל בידע וביכולות הטכניות, מנהלי אבטחת המידע זקוקים לזמן רב יותר לקבלת החלטות חשובות, במקום לטבוע בתגובות נקודתיות על כל התראה.

לשם כך פיתחה זברה טכנולוגיות, כחלק מפלטפורמת Zebracloud, את SOAR as a service המבוסס על המוצר המוביל XSOAR (לשעבר Demisto) של ענקית הסייבר Palo Alto Networks. המערכת מתממשקת באופן מלא למערכות הארגון ומאפשרת לנהל תחת ממשק אחד את כלל אירועי אבטחת המידע, לייצר ולקבוע תהליכי תגובה אוטומטיים על פי מתודולוגיית ומדיניות הארגון ולשפר את זמן ואיכות ההתמודדות של הארגון עם האיומים המשתנים בעולמות הסייבר.

SOAR היא חלק מפלטפורמת ZebraCloud Managed Services, הכוללת מגוון רחב של שירותים מנוהלים וסל של פתרונות מובילים בתחומי התקשורת והגנת הסייבר, אחד הבולטים והמעניינים בהם שירות SOAR-As-a-Service, אשר ייחשף לראשונה בוובינר שיתקיים ביום שני, 30 בנובמבר.

הפתרון מיועד למנהלי אבטחת מידע מארגונים גדולים, CTO, CISO, CIO ומציע אוטומציה לניהול אירועי אבטחת ללא צורך בהוצאת ה-DATA אל מחוץ לארגון. בוובינר יוצגו כל יתרונות המערכת וכן ייחשף מודל התמחור החדשני של הפתרון. המפגש החינמי מיועד ללקוחות קצה ולשותפים עסקיים שרוצים לייעל ולשפר את יכולות התגובה של הארגונים לאירועי אבטחת מידע.

לפרטים נוספים והרשמה


AngularUP Experience

(פיתוח תוכנה)

מתי? 30 בנובמבר, 2020

משנת 2016 כנס AngularUP הוא הכנס השנתי בו קהילת האנגולר הישראלית, יחד עם אורחים ואורחות מחו”ל, פוגשים קולגות ומומחים מכל העולם ומתעדכנים בידע החדיש ביותר שיש לפרימוורק להציע. השנה, במקום כנס פיזי, הכנס יועבר כאירוע אינטרנטי של ארבעה ימים במתכונת שונה ומסקרנת, ולקוראי גיקטיים יש כרטיסים בהנחה מיוחדת.

לאחר חודשים של למידת הצרכים של הקהל, הצוות המארגן ב-EventHandler – שעמד מאחורי אירועים וירטואליים רבים ובהם כנס הג’אווהסקריפט JS VidCon – הגה פורמט חדש המותאם ליכולות, למגבלות ואפילו ליכולת הריכוז של משתתפי הכנס.

האירוע נועד למקסם את החוויה החברתית והשיתופיות, נוסף על תכנים מקצועיים מעולים, ועל כן הפורמט החדש שם דגש על חוויה פעילה שתאפשר נטוורקינג עם קולגות ועם המרצים והמרצות, תוכן איכותי בצורה נוחה לצריכה והנגשה לקהל רחב יותר. כאות לחשיבות החוויה של המשתתפים באירוע, ולא רק כצופים פסיביים.

הכנס נועד למפתחים ומפתחות מנוסים ומתחילים כאחד. כל אחד יוכל לבחור את ההרצאה המתאימה לו – הרצאות בעלות אופי טכני ומעשי למתקדמים, או הרצאות למפתחים חדשים בתחום. ההרצאות יתמקדו בשני סגנונות – חלקן יעסקו בעתיד הטכנולוגיה ובחידושים וחלקן ביכולות קיימות, פיתוח נכון וכלים חדשים. בין מרצי הכנס תוכלו לפגוש מרצים ומרצות מוכרים מכל העולם כגון מייק הרטינגטון, אלכס אוקרושקו, ג’יה לי, מנפרד שטייר, ניר קאופמן, גיל טייר ועוד.

מה מחכה לכם בגרסה החדשה של הכנס?
– באירוע ישתתפו מעל 45 מרצים ומרצות מכל העולם, ויעבירו כמות כפולה של תוכן לעומת שנים קודמות
– לטובת החוויה של הקהילה המקומית ולאור דרישת הקהל – השנה יהיו גם הרצאות בעברית, וסוף סוף תוכלו לשמוע מהמרצים המובילים בארץ הרצאות בשפת אמם
– המשתתפים יוכלו להיכנס לחדרי זום וערוץ סלאק כדי לעשות נטוורקינג עם המרצים והמרצות
– משחקים וירטואליים, כי כולנו צריכים קצת מנוחה וכיף
– שעות נוחות לצפייה. הכנס מתפרס על פני ארבעה ערבים, כך שאין עומס גדול מדי ביום אחד, אלא כל יום כמה שעות אחר הצהריים
– אפליקציית כנס לנטוורקינג, צפייה במידע על ההרצאות ותקשורת ישירה עם המרצים והמרצות.

לפרטים נוספים והרשמה


וובינר בנושא DNS Security – התפתחויות אחרונות והתקפות עולמיות

(אבטחת מידע)

מתי? 08 בדצמבר, 2020

מאז שכולנו מחוברים לאינטרנט, אבטחת מידע ומניעת התקפות הן נושאים קריטיים. אך הקורונה והמעבר לעבודה מהבית הביאו איתם חולשות חדשות שצריך לפתור, וכמובן גם טכנולוגיות חדשות לשם כך. ביום שלישי, 8 בדצמבר, ייערך וובינר בנושא DNS Security, שיסקור את כל ההתפתחויות אחרונות בתחום – איך זה עובד, מה החסרונות של הטכנולוגיה ומה צפוי בשנים הקרובות.

הוובינר הוא השלישי בסדרת וובינרים בנושא אתגרי סייבר ואבטחת מידע ששעורכת חברת ITway מבית NESS, והוא יעסוק בטכנולוגיית multiCDN, שהתפתחה עם הצורך של ארגונים רבים לספק ללקוחותיהם חוויית שימוש טובה ומהירה, על אף תעבורת האינטרנט הגבוהה.

את הוובינר יעביר זיו גנור, מומחה סייבר ופריסייל בחברת ITWAY, בעל ניסיון רב בכתיבה ובהגנה על אפליקציות ומתמחה בהגנה והאצה אפליקטיבית ותשתיתית על אתרים ואפליקציות ובעיקר בתחומיWAF  DDOS, Bot Detection, Data Integrity ועוד.

האירוע מיועד ל-CTO’s, מנהלי אבטחת מידע, CIO’s (מנמ”ר), Head of IT, סמנכ”לי מיחשוב/טכנולוגיות/מערכות מידע; System and IT managers, Ciso (Chief information security) CDO ומנהלי תשתיות.

המשתתפים יבחנו יחד את פרוטוקול ה-DNS בהיבט של אבטחת המידע, מה השתנה בו ואילו התפתחויות אחרונות נעשו בניסיון לאבטח אותו; יראו התקפות עולמיות מהשנים האחרונות ויכירו דרכים להתגונן ולשפר את מנגנוני אבטחת המידע בארגון. בנוסף, גנור ידבר על DNS Security שהוא היום אחד מווקטורי ההתקפה הפרוצים וסובלים כל שנה מעליה באחוזי ההתקפות ומגוון רחב של מתקפות, וכן יסביר ויעשה סדר במושגים השונים בתחומי ה-DNS ובסוגי האבטחה השונים.

ההשתתפות חינם אך יש להירשם מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


מארגנים וובינר שווה? שמעתם על אחד כזה? מוזמנים לעדכן אותנו כאן במייל.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: