הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (בין ה-22 ועד ה-28 באפריל) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Payments & Fraud 360 Tel Aviv, sponsored by BlueSnap & Kount

(אבטחת מידע)

מתי? 01 במאי, 2018

איפה? Gallery Dubnov, דובנוב 8, תל אביב

כמה? חינם

תחום הפינטק והתשלומים המקוונים רק הולך וצומח, וכיום מערכות תשלומים וסליקה עבור חברות אינטרנט ממשיכות להתפתח ומציעות סוגי תשלום חדשים, טכנולוגיות מתקדמות וטרנדים שעוזרים לצרכנים להסתגל ולהעביר את הרגלי הצריכה שלהם לאינטרנט. ועדיין, הכותרות מדווחות על גניבת מיליוני כרטיסי אשראי צרכניים, קובצי נתונים פרטיים ומידע פיננסי אחר. אז איך בכל זאת ניתן להציע ללקוחות דרכים פשוטות וחדשניות לבצע תשלומים ולמנוע הונאות?

ביום שלישי, 1 במאי, ייערך כנס Payments & fraud 360 שמיועד לחברות שעוסקות במכירה באינטרנט, ויעסוק בסוגיות הבוערות ביותר בענף התשלומים באינטרנט כיום. הכנס ייערך בגלריית דובנוב, תל אביב בחסות חברת Kount וחברת BlueSnap. בסמינר יציגו מומחים הפועלים בתחומי ההונאה את המגמות במסחר אלקטרוני בעולם ואת השינויים בעולם התשלומים. הכנס יתקיים בשפה האנגלית.

לפרטים נוספים והרשמה


רישום פטנט על תוכנה

(הייטק)

מתי? 02 במאי, 2018

איפה? המכללה האקדמית רמת גן, פנחס רוטנברג 87, רמת גן

כמה? חינם

האם ניתן לרשום פטנט על תוכנת מחשב? תלוי את מי שואלים, או יותר נכון באיזו מדינה שואלים. יזמים רבים בתחום ההייטק ממציאים המצאות בתחום התוכנה ומעוניינים לרשום עליה פטנט במדינות שונות, אך האפשרויות משתנות ממדינה למדינה וחשוב להיות ערים לשינוים שחלו בתחום זה בשנים האחרונות.

ביום חמישי, 2 במאי 2018, במכללה האקדמית ברמת גן, ייערך כנס שיבחן את הסוגיה המורכבת של רישום פטנט על תוכנה בשלוש היבשות החשובות בעולם. בכנס ירצו עורכי דין ועורכי פטנטים בכירים מישראל, ארה”ב, אירופה וסין ויתייחסו לסוגיה ביחס לחוק המקומי וביחס להנחיות רשות הפטנטים במדינה שלהם.

לפרטים נוספים והרשמה


גיוס השקעות בעולם הבניה והתשתיות החכמות

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 02 במאי, 2018

איפה? We Work, דובנוב 7, תל אביב

כמה? חינם

ביום רביעי, 2 במאי, תערוך חברת שיכון ובינוי אירוע בשם “גיוס השקעות בעולם הבנייה והתשתיות החכמות”, ב-WeWork דובנוב, תל אביב. זוהי הפעם הראשונה שיתקיים בישראל אירוע שיעסוק בעולם הבנייה והתשתיות החכמות מהזווית של השקעות בחברות סטארטאפ, ומטרתו לחבר בין יזמים וחברות שפועלים בתחום ובין משקיעים שמתמחים בתחום. האירוע מיועד ליזמים וליזמות טכנולגיות ולקהל הרחב.

באירוע יתקיים פאנל משקיעים וגיוס השקעות הון בעולם הבנייה והתשתיות החכמות, בו ישתתפו, אניה אלדן, ראש זירת הזנק וסמנכ”לית רשות החדשנות, לוטן לבקוביץ’, שותף בקרן ההון סיכון Grove Ventures, אבי פלדמן, מנכ”ל קרן ההון סיכון Capital Nature ויוגב קציר, מנהל מעבדת החדשנות InfraLab. לאחר מכן חברי הפאנל יענו על שאלות הקהל.

לפרטים נוספים והרשמה


Elchothon

(פיתוח תוכנה)

מתי? 03 במאי, 2018

איפה? משרדי Microsoft SmartHub הממוקמים במתחם WeWork (קומה 3), אבן גבירול 30, תל אביב

כמה? חינם

קבוצת אלקו מארגנת האקתון (Hackathon) בתחום הבינה מלאכותית והעוזרות האישיות. הפיתוחים ב-Elcothon יוכלו להיות בסיס לשיתוף פעולה עם החברות השונות בקבוצה. קבוצת אלקו כוללת מגוון רחב של חברות בת כדוגמת: אלקטרה מוצרי צריכה, אלקטרה בע”מ ,אלקטרה נדל”ן , גולן טלקום, מחסני חשמל וגלובוס מקס.
ה-Elcothon יאגד למעלה מ-150 מתמודדים אשר יתחלקו לצוותים בגודל של 3-5 חברים בכל צוות. ניתן להגיע ל-Elcothon עם צוות ורעיון מגובש, או להצטרף לצוות קיים המחפש חברי קבוצה נוספים. האירוע, אשר יתחיל ביום חמישי ה-3.5 בשעה 15:00 ויימשך עד לשעה 15:00 ביום שישי למחרת ברציפות, יתקיים ב-Microsoft SmartHub שבמתחם WeWork אבן גבירול בתל אביב. המתמודדים יתחרו בניהם על מספר פרסים כאשר הפרס הראשון הוא: 10,000 שקל, הפרס השני עומד על 7,500 שקל והפרס למקום השלישי הוא 5,000 שקל. הפרסים הם עבור רכישת מוצרים ברשת מחסני חשמל. כמו כן, כל חברי צוות שיגיעו לשלב הסופי של הצגת הפרויקט יזכו בכרטיס סרט זוגי לאחד מבתי הקולנוע של גלובוס מקס. אך התגמול המשמעותי ביותר עבור הצוותים המנצחים תהיה האפשרות לפתח את המוצר/ים בסביבת הפיתוח של קבוצת אלקו ועם תמיכת הקבוצה ברעיון.

לפרטים נוספים והרשמה


ORACLE CLOUD TECH DAY

(מחשוב ענן)

מתי? 10 במאי, 2018

איפה? דייויד אינטרקונטיננטל תל אביב

כמה? חינם

האירוע השנתי של ענן אורקל הנו אירוע חופשי המפגיש את מקצועני אורקל ושותפיה עם מפתחים, תומכי פיתוח (DevOps), מנהלי נתונים ואנשי מערכות מידע.
באירוע ניתן יהיה לראות וללמוד כיצד להשתמש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם שזמינות בענן אורקל כבר היום, לטובת השגת יעדים עסקיים וטכנולוגיים באופן מקצועי, מהיר, יעיל ויציב ובנוסף לקבל כ- $500 לצריכת שירותים בענן אורקל באופן מיידי. באירוע יוצגו כבר היום, טכנולוגיות המחר, בחלוקה למסלולים מגוונים.

לפרטים נוספים והרשמה


The New Generation of Embedded BI

(הייטק)

מתי? 14 במאי, 2018

איפה? WeWork Sarona, אלוף קלמן מגן 3, תל אביב

כמה? חינם

יכולות ניתוח, דשבורדים ואובייקטים ויזואליים שמוטמעים ביישומי החברות יכולים לשנות את הנתונים ממידע שלא נוצל לתובנות ופעולות אסטרטגיות. עם הגידול במקורות המידע ובכמויות הנתונים הנאספות בארגון, הצורך בניתוח מידע באופן אסוציאטיבי ודינמי הופך לכורח המציאות. אין ספק כי עם שגשוג תחומי ה-IoT והביג דאטה, הצורך רק ילך ויגדל וארגונים שיקצו לכך משאבים כבר עכשיו הם אלו שישיגו לעצמם בידול משמעותי בעתיד.

כדי להנגיש את המוצר בצורה ידידותית למשתמש, בוחרות חברות רבות לשלב במוצרים שהן מפתחות שכבה אנליטית המבדלת אותן ממוצרים אחרים ומייצרת ערך משמעותי למשתמש. יצירת השכבה האנליטית למוצר מאפשרת למשתמשי הקצה לגשת לדוחות ודשבורדים מותאמים אישית בזמן אמת ולגזור מהם תובנות בקלות ובמהירות.

ביום שני, 14 במאי, במתחם WeWork שרונה, יתקיים מיטאפ של חברת QlikView Israel בשם The new generation of embedded BI, ובו יוצגו מגמות, כלים ותפיסות חדשות בתחום ה-Embedded Analytics. המיטאפ יספק מבט מעמיק על התחום ויעסוק בדרכים שבהן פלטפורמת Analytics מוטמעת יכולה להעשיר את סביבת העבודה של מפתחי המוצרים ולקוחות החברה.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס המפתחים הגדול בישראל – Geektime Code 

(פיתוח)

מתי? 6 ביוני, 2018

איפה? גני התערוכה, ביתן 10, תל אביב

כמה? 330 ש”ח במכירה מוקדמת

אנחנו שמחים להודיע שהגיע הזמן בשנה שבו אנחנו קוראים לכם לעזוב את המחשבים, לצאת מהמשרדים ולפגוש בעצמכם את החברות הגדולות, אנשי הפיתוח המובילים, הטכנולוגיות החדשות ואלו שצפויות להגיע בקרוב, או בקיצור – לראות את הפנים של קהילת הפיתוח ב-2018.

כנס המפתחים הגדול בישראל, Geektime Code, חוזר עם למעלה מ-1,000 מפתחים, שיגיעו ליום שלם שיוקדש כולו לשפות, קוד, ספריות, באגים וכל מה שמעניין את אנשי קהילת הפיתוח.

Geektime Code יתקיים בביתן 10, גני התערוכה, תל אביב, ביום רביעי, ה-6 ביוני. בכנס תתקיים הרצאה מרכזית ואחריה ייערכו 21 הרצאות מקצועיות ב-3 מסלולים שונים.

המסלולים יעסקו בתחומים ה”חמים” ביותר – רכבים אוטונומיים, רחפנים ו-VR; טכנולוגיות הפיתוח במדיות השונות; פיתוח הקריירה של מפתחים ועוד – במטרה לחשוף את המשתתפים לטכנולוגיות החדשות, לדרכי העבודה של מפתחים בחברות מובילות ולקולגות שמתמודדים עם בעיות דומות ביומיום.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


הצד המשפטי של הגיוס

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 30 באפריל, 2018

איפה?  WEWORK SARONA, אלוף קלמן מגן 3, תל אביב

כמה? 55 ש”ח

הצטרפו למפגש שלנו שיכלול הרצאה קצרה בנושא הצד המשפטי של הגיוס – התנהלות נבונה מהרגע הראשון. ויענה על שאלות כגון: איך יזמות יכולה וצריכה להיערך כבר מההתחלה עם הפנים למשקיעים? איזה כלים משפטיים הופכים אותנו ליותר fundable? על מה כדאי יותר להתעקש במשא ומתן עם המשקיע? ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


ניהול לחצים לפי עולם פסיכולוגיית הספורט

(מדעי החיים)

מתי? 30 באפריל, 2018

איפה? קפה החשמל, החשמל 12, תל אביב

כמה? 45 ש”ח

שדה הספורט הוא המקום בו נבחנים גבולות יכולותיו של האדם. לא פעם אנחנו עומדים נפעמים מהישגים ספורטיביים מרשימים ופורצי גבולות, ושואלים את עצמנו את השאלה “איך זה קרה? איך הוא עשה את זה…?” נשאלת השאלה האם ניתן “לייבא” את המיומנויות ו/או התהליכים הללו המסייעים בהשגת הישגים בלתי רגילים
בהרצאה נבחן דרכים מעשיות ליישם עקרונות אלו בעולם העבודה שלנו – כל זאת על מנת להגיע לביצועי שיא…

לפרטים נוספים והרשמה


מה צופן העתיד לזכרונות הדיגיטליים שלנו?

(אבטחת מידע)

מתי? 30 באפריל, 2018.

איפה? פאוורבול, פנחס ספיר 8, פארק המדע, נס ציונה

כמה? חינם

“אדם צובר זכרונות כמו נמלים בחודשי הקיץ”, כתבה יונה וולך בשירה. מה גורל הזיכרונות האלו אחרי המוות?

בעבר הזכרונות האלו – תמונות, מכתבים, ציורים ושאר שירבוטים – היו מאוחסנים בבוידעם באלבומים או בקופסאות נעליים ישנות. היום הזכרונות שמורים כקבצים דיגיטליים ומאוחסנים במחשבים, בטלפונים חכמים, ב”ענן”, ובשאר פלטפורמות דיגיטליות.

בעבר, אחרי שאדם מת, בני משפחתו ניגשו לחפציו ויכלו לעיין בהם בלי פיקוח או מגבלה. היום הסיפור הזה מסובך יותר: חברות ענק מחזיקות את המפתח למידע. לחלק מהחברות יש מדיניות ברורה וכלים באמצעותם אפשר לנהל את המידע הדיגיטלי לאחר מותנו, אבל לחלק מהחברות אין מדיניות ברורה.

אז מה קורה לשיירים (או לשרידים) הדיגיטליים האלו אחרי מותנו? מי יכול לגשת לקבצים שלנו, שנקראים בשם כולל מורשת דיגיטלית? מי רשאי לתת או להגביל גישה ולאיזה חומרים? האם הם חלק מקניינו של המת, ולכן ניתנים להורשה? או שמא הם זכות אישית ומוגנים על ידי הזכות לפרטיות? מהן עמדות הציבור הישראלי ביחס לגישה לחומרים של גולשים שמתו? ומהם האפיקים המשפטיים, הטכנולוגיים והחברתיים להסדיר את הגישה לשיירים דיגיטליים?

לפרטים נוספים והרשמה


כך מכרנו את הסטארט-אפ שלנו ב-50 מיליון דולר למיקרוסופט – סיפורה של קלאודין

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 02 במאי, 2018

איפה? דיזי פרישדון, דיזנגוף 121, תל אביב

כמה? חינם

תוכנית Fusion LA שמחה להזמין אתכם לערב מרתק ומיוחד, הכולל שיחה עם נציגי חברת קלאודין, אשר נמכרה ב-2017 למיקרוסופט בכ-50 מיליון דולר. נציג יהחברה, שרון וגנר (מנכ”ל ומייסד-שותף) ומקס קוניק (סמנכ”ל הכספים) ייתארחו בפאנל במסגרתם יגוללו את סיפורה של החברה, מהגיוס הראשון ועד האקזיט המוצלח. את הפאנל ינחו אילן רגב וקימברלי דרורי מפירמת ERB

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: