הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (בין ה-24 ועד 30 במרץ) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Powering Up New Opportunities

(הייטק)

מתי? 25 במרץ, 2019

איפה? ״איסט״ תל אביב, רח׳ מיטב 13, תל אביב

כמה? חינם

סטרטגיית החדשנות הפתוחה (Open Innovation) הפכה בשנים האחרונות לפרקטיקה המיושמת על ידי חברות רבות, והיא מסייעת להן להתממשק עם חברות טכנולוגיות וסטארטאפים מן החוץ על ידי יצירת שיתופי פעולה עסקיים, השקעות אסטרטגיות, רכישת חברות טכנולוגיות ועוד. בתור אומת החדשנות, ישראל מושכת תאגידי ענק מכל רחבי העולם, שמגיעים כדי לחפש את המיזמים שיוכלו להשתלב בפעילותם.

ביום שני, ה-25 במרץ, יתקיים באיסט תל-אביב Powering Up New Opportunities, אירוע נטוורקינג  ליזמים וסטארטאפים המחפשים הזדמנויות צמיחה חדשות ושיתופי פעולה עם תאגיד תעשייתי גלובלי. באירוע צפויים להשתתף כ-300 מבכירי קהילת החדשנות הישראלית שייחשפו לפרויקטים חדשניים והזדמנויות לשיתופי פעולה מסחריים במסגרת פעילותה הגלובלית של חברת Enel X בתחומי תעשייה חכמה, תחבורה עתידית וערים חכמות.

חברת Enel X היא יחידה עסקית של ענקית האנרגיה Enel האיטלקית, הסוללת את הדרך ליצירתה של כלכלת אנרגיה חדשה, ומציעה לסטרטאפים שותפות תעשייתית אסטרטגית שמספקת פלטפורמה יעילה להטמעה ומיסחור של טכנולוגיות חדשניות ותמיכה בהתרחבות עסקית גלובלית. כעת מרחיבים בחברה את פעילותה למגוון תחומים המשיקים לעולמות האנרגיה.

את האירוע יוביל דרג ההנהלה הבכיר ביותר של החברה: פרנצ׳סקו ונטוריני, מנכ״ל החברה; מנהלי תחומי הפעילות השונים; וערן לוי, נציג החברה בישראל. הסטארטאפים שישתתפו באירוע יוכלו להציע פתרונות טכנולוגיים חדשניים לנציגי Enel X, ואולי אף להיות שותפים להובלת שינוי הפרדיגמה בתעשיית האנרגיה העולמית.

ההשתתפות באירוע ללא עלות, אך מספר המקומות מוגבל ויש להירשם מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס החדשנות הרפואית MEDinISRAEL

(הייטק)

מתי? 26 במרץ, 2019

איפה? מרכז אבניו, קריית שדה התעופה

כמה? 600-750 ש”ח

הטכנולוגיה משתכללת כל הזמן והופכת את חיינו לקלים ופשוטים יותר. אך בניגוד לאפליקציה או משחק חדשים, התפתחות טכנולוגית בתחומים כמו רפואה דיגיטלית ומכשור רפואי יכולים לסייע בנושאים קריטיים ולהשפיע מהותית על חייהם של בני אדם בכל העולם.

האירוע מיועד לכל העוסקים ולבעלי העניין בתחום הבריאות, והבריאות הדיגיטלית בפרט, כגון נציגי בתי חולים, קופות חולים ומערכת הבריאות, משקיעים בתחום הבריאות, חברות טכנולוגיות בתחום הבריאות ועוד. משתתפי האירוע יוכלו לשמוע ולהתעדכן בכל הנושאים המשמעותיים ו”החמים” של התחום.

לאירוע יגיעו מומחים שונים והוא מהווה הזדמנות לעוסקים בתחום להתעדכן בכל הטכנולוגיות והמגמות בחדשות, ולבעלי חברות ליצור נטוורקינג משמעותי ולייצר הזדמנויות עסקיות. באירוע יתקיימו הרצאות בסגנון TED, חברות סטארטאפ יציגו את פעילות החברות שלהן בארבעה מסלולים של תחרות חדשנות וכן יהיה במקום מתחם חדשנות ובו 60 חברות, ייערכו ראיונות של מומחים ישראלים על ידי ארגוני תקשורת בינלאומיים; יתקיים Debate של מומחים ישראלים מול מומחים בינלאומיים מתחומים דומים (למשל מנהל חדשנות בבית חולים בישראל וגרמניה); וכן סשן של Pitch the Press שבו חברות יתנו פיץ’ במליאה מול חברות תקשורת בינלאומיות.

לצד האירועים השונים שיתקיימו בכנס עצמו, ייערכו  ביום שני אירועים צדדיים שמטרתם לתת למשתתפים מגוון אפשרויות וחוויות הקשורות לתחום הבריאות הדיגיטלית בישראל, למצד אותה כמובילה עולמית ולתת למשתתפים הזדמנות ליצור קשרים ועסקים עם מומחים בארץ ובעולם. בין היתר יתקיימו אירועים בברים בתל אביב ואירועי נטוורקינג שונים.

לפרטים נוספים והרשמה


BI Embedded Analytics עם SysAid

(הייטק)

מתי? 26 במרץ, 2019

איפה? Temple Bar, סינמה סיטי, גלילות

כמה? חינם

השוק כבר נכנס מזמן לעידן הביג דאטה, וארגונים וחברות מכל התחומים והגדלים נאלצים להתמודד מדי יום עם כמויות עצומות של מידע, שמשפיעות באופן ישיר על הפעילות העסקית. כיום כמעט כל חברה חייבת להשתמש בכלים מתקדמים לניתוח כמויות המידע העצומות, כדי לאפשר למנהלי המוצר, למפתחים ולמקבלי ההחלטות לחלוק את המידע שלהם עם לקוחות הקצה ולהעניק למוצרים שלהם ערך מוסף יוצא דופן.

תחום ה-BI והאנליטיקה צובר תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בקרב חברות תוכנה, המשלבות את כלי ה-BI במוצריהן. בדומה לשינוי שהביא עמו השימוש בשירותי ענן, חברות המספקות מוצר או שירות מבוסס דאטה יכולות באמצעות כלים אלה לספק פתרון מובנה לניתוח מידע במהירות, בפשטות ובמחיר נגיש. כיום קיימים בשוק כלים מתקדמים במיוחד, המאפשרים לחברות שונות לקבל תובנות עסקיות בפשטות ובמהירות בממשק אחד, ולהגיע להחלטות נכונות ומדויקות יותר לגבי פעילותן העסקית.

ביום שלישי, 26 במרץ, עורכת חברת Qlik Israel מיטאפ בנושא BI Embedded Analytics עם חברת SysAid, בטמפל בר שבמתחם הסינמה סיטי, גלילות.

האירוע מתקיים אחת לרבעון, במסגרת סדרת האירועים Qlik It with a Beer, ומתמקד בסיפורו של לקוח שהטמיע את פתרון ה-BI של Qlik בתוך המוצר שהוא מפתח, ויחלוק את התהליך שעבר משלב ההטמעה, היישום ועד שיפור יכולות המוצר, ניתוח והשגת תובנות מהשימוש בו.

האירוע פתוח לכ-50 מנהלי מוצר, מנהלי פיתוח, סמנכ”לי פיתוח, VP R&D בחברות טכנולוגיות, בתי תוכנה וסטארטאפים בשלבי פיתוח מוצר מתקדמים. האירוע ללא תשלום, אך מחייב הרשמה מראש ומספר המקומות מוגבל. יש חניה חופשית במתחם הסינמה סיטי.

לפרטים נוספים והרשמה


Agile Product Management

(הייטק)

מתי? 01 באפריל, 2019

איפה? רפפורט 3, קומה 8, כפר סבא

כמה? 1700 ש”ח + מע”מ

מנהלי מוצר (Product Managers / Product Owners) ממלאים תפקיד קריטי בתהליכי פיתוח אג’יליים. הם אחראיים על הגדרת הדרישות בצורה שתמקסם את הערך ללקוח ועובדים עם צוותים אג’יליים כדי להשיג מעגלי משוב מהירים שמאפשרים למידה והתאמה, בהתאם לתרבות ולעקרונות של DevOps ו Lean Startup. המשתתפים בסדנא יבינו לעומק את תפקיד ה PM/PO, ילמדו כלים וטכניקות לניהול אפקטיבי של הבקלוג, ילמדו כיצד לכתוב Epics, לשבור אותם ל Features ו Stories, לתכנן releases, roadmaps ואיטרציות, וכיצד להיות ציר מרכזי בהפקת התועלות המקסימליות מתהליך אג’ילי אמיתי.

כדי להביא את הערך המיטבי למשתתפים, ובהסתמך על ניסיוננו הרב בקורסים אלה, הקורס מועבר בפורמט ייחודי ומורכב מ-3 חלקים: סדנא פרונטלית של יום אחד, קורס e-learning שכל משתתף מבצע בזמן הנוח לו (בדרך כלל אורך כיום), תמיכה למשך שבועיים בקבוצת דיון אונליין (Slack).

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


רשות החדשנות: “נעים בחוכמה”- איך שת”פ בתחום התחבורה החכמה יסייעו באתגרי העיר החכמה?

(מדע וטכנולוגיה)

מתי? 24 במרץ, 2019

איפה? מתחם הכנסים, הבורסה לני”ע תל אביב, אחוזת בית 2, תל אביב

כמה? חינם

יזמים/ות, חברות, מוסדות מחקר ומנהלי חדשנות עירונית, הפועלים בתחום התחבורה החכמה מוזמנים למפגש התנעה של איגוד משתמשים תשתיתי הממוקד באיסוף והיתוך מידע תחבורתי ובפיתוח אלגוריתמיקה  ליישום של פתרונות בתחום התחבורה חכמה.

לפרטים נוספים והרשמה


עולם ללא רופאים? כיצד תשנה הבינה המלאכותית את מציאות עולם הרפואה

(מדע וטכנולוגיה)

מתי? 26 במרץ, 2019

איפה?טיילור מיד, אלנבי 99, תל אביב

כמה? חינם

עם ההתפתחות המואצת של בינה מלאכותית, האם אלגורתמים הולכים לשנות את פני הרפואה ולייתר את תפקיד הצוותים הרפואיים כפי שאנו מכירים אותם היום?

ככל שבינה מלאכותית מתקדמת ומתפתחת אלגוריתמים יוכלו לבצע עוד ועוד משימות קליניות, כגון אבחון מחלות, ביתר קלות, בדיוק רב יותר ובמהירות רבה יותר מכל רופא.

בשלב זה נשאלת השאלה האם הרופאים ימצאו את עצמם מחוסרי עבודה? האם לצוותים קליניים יש סיבה לדאגה? ללא כל ספק אלגוריתמים ימלאו תפקיד חיוני הולך ומתעצם ברפואה אבל בעוד הם מאפשרים ביצועים על אנושיים בחלק מהמשימות הקליניות האם הם יוכלו להזדהות עם הפציינט? האם הם יוכלו לבנות איתו מערכת יחסים המבוססת על אמינות מתוך מטרה כנה להוביל להחלמתו? ואולי כאשר האבחון והטיפול יהיו כה מדויקים וכה חדשניים יותר מקומה של האמפתיה האנושית?

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: